Page 1


Čerstvé Ovocie, n. o. Vás srdečne pozýva na:

Urban Market (spring edition) – dátum konania: miesto konania:

kreatívna tvorba v centre diania

31. 5. 2013 – 2. 6. 2013 (piatok / sobota / nedeľa) Stará Tržnica, Námestie SNP, Bratislava

Urban Market (spring edition) je súčasťou Dní architektúry a dizajnu.

*Čerstvé Ovocie

web: facebook:

www.cerstveovocie.sk https://www.facebook.com/pages/%C4%8CO%C4%8Cerstv%C3%A9-Ovocie/130040313718362

*Urban Market

web: facebook:

http://www.cerstveovocie.sk/urban-market https://www.facebook.com/pages/Urban-Market/137482229676120

*fashion urban*market

web: facebook:

*DAAD

web:

http://cerstveovocie.sk/fashion-urban-market https://www.facebook.com/FashionUrbanMarket http://www.daad.sk/o_daad.htm


Buď aj ty Urban Market! Urban Market je najvýraznejším a najväčším alternatívnym podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, kreatívnej, amatérskej ale aj profesionálnej tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenia. Od roku 2010 sa na Urban Markete zúčastnilo veľa slovenských a zahraničných módnych návrhárov, dizajnérov, kreatívcov, handmade výrobcov a ich počet sa naďalej zväčšuje a škála sa rozširuje. Okrem dizajnu a ručne ponúkaných originálnych diel od autorov ponúkame možnosť zúčastniť sa workshopov, prednášok, diskusií, koncertov, výstav či zhliadnúť streetart a graffiti, vďaka čomu môžete zažiť a zžiť sa s kultúrou na jednom mieste.

fashion

urban*market Fashion Urban Market je súčasťou projektu Urban Market. Je to zmes módnych prehliadok, tanečných vystúpení, diskusií a hlavne vychutnavania si urban módy. Naším cieľom je ukázať ako to na naších uliciach skutočne chodí a kto udáva trendy. Sme otvorení šikovným dizajnérom, urban značkám a všetkému, čo k dobrému životnému štýlu patrí.


fashion

urban*market súťaž: TOP

URBAN MARKET STYLISTA

Rok 2013 sme fashion urban*market odštartovali s novým konceptom a aj novou tradíciou. Raz ročne budeme organizovať súťaž o TOP URBAN MARKET STYLISTU. Cieľom súťaže je predviesť svoj vkus a odprezentovať ho na móle. Pravidlá súťaže: - súťažiaci budú mať k dispozícií 1 modelku/ modela - súťažiaci si môže priniesť svoju modelku/ modela, ale je potrebné to ohlásiť vopred mailom - súťažiaci bude mať k dispozícii 4 hodiny na prípravu ( styling, vlasy, make-up)- od 14:00-18:00 - súťažiaci musí použiť do svojho stylingu min. 5 vecí predávaných na URBAN MARKETE ( min. 1ks odevu ) - súťažiaci si môžu priniesť aj vlastné oblečenie potrebné k outfitu - súťažiaci si prinesú vlastné pomôcky pre vlasy a make-up - súťažiaci musí okomentovať, obhájiť svoj model na móle počas prehliadky - porota následne vyberie výhercu Podmienky súťaže: - záujemca o súťaž pošle mail s kontaktými údajmi: meno, mail, telefón a linkami na jeho prácu, prípadne fotografie na fashion.urbanmarket@gmail.com


,,NIE JE DÔLEŽITÉ ZÚČASTNIŤ SA, ALE VYHRAŤ! “......xoxo fashion urban*market team

Profile for Beata H.Kuraj

TOP URBAN MARKET STYLISTA  

Súťažné podmienky TOP URBAN MARKET STYLISTA

TOP URBAN MARKET STYLISTA  

Súťažné podmienky TOP URBAN MARKET STYLISTA

Advertisement