Page 1

TechnologinÄ—s alpinistinio inventoriaus ypatybÄ—s


bazinestovykla.lt

TECHNOLOGIJOS pinchLock

inLock

SKYLOTEC sukūrė pinchLock karabino atidarymo mechanizmą. Šis mechanizmas užtikrina patogų ir greitą darbą viena ranka net pačiose kritiškiausiose situacijose. Karabino atidarymo mechanizmo šonuose yra dvi spyruoklinės plokštelės. Karabiną atidaryti galima tik kartu nuspaudus abi spyruoklines plokšteles. Tokiu būdu yra išvengiama atsitiktinio karabino atsidarymo.

inLock karabino atidarymo mechanizmo technologija toliau vysto pincLock idėją. inLock yra naudojama tik viena spyruoklinė plokštelė karabino atidarymui. Ji išdėstyta iš vidinės karabino pusės, tuo visiškai išvengiant atsitiktinio karabino atsidarymo galimybės.

SkyDura

TSS juostiniai energijos absorberiai (Two Step System)

SKYLOTEC turi beveik 70 metų patirtį, kuriant ir gaminant pramonines priemones aukštalipiams. Ši didžiulė patirtis yra perduota SKYLOTEC Sports produktų linijai. Glaudaus pramoninės ir sportinės linijos kūrėjų bendradarbiavimo rezultatas yra SkyDura medžiaga apraišams. Medžiaga yra tvirta, optimaliai paskirsto apkrovas, labai patogi dėvėti. Tai ypatingai gerai jaučiama, kai tenka ilgą laiką “sėdėti” apraišose leidžiantis, saugos taškuose ir pan.

Kritimo energijos absorberiai buvo gaminami tik suagusiems ir vidutinio svorio asmenims. Šiuo met via ferrata maršrutai tampa vis populiaresni ir juose galima sutikti ištisas šeimas su vaikais. Todėl natūralu, kad saugumas turi būti maksimaliai užtikrinamas skirtingo svorio kopėjams. TSS kritimo energijos absorberis veikia dviem etapais (pirmas etapas 50-80 kg, antras etapas 80-110 kg). Taigi, kritimo pakrova yra “gesinama” priklausomai nuo alpinisto svorio, net lengviausi kopėjai yra saugūs. Jei svoris mažesnis kaip 50 kg, rekomenduojama papildoma sauga.

cipE

Impregnavimas

Po ilgų metų tyrimų ir bandymų sukurta unikali visame pasaulyje kilpa. Naudojama patentuota audimo technologija. Išorinė ir vidinė kilpos dalys yra audžiamos kartu, sukuriant begalinę kilpą be jokio matomo sujungimo. Kilpa nepraranda tvirtumo dėl susiuvimo ar surišimo taškų. Poliesterinė danga yra labai atspari temperatūrai ir drėgmei. Dyneema šerdis užtikrina minimalią 22 kN apkrovą, kai kilpos diametras tik 6 mm. 32.0/27.0 Bag Backpack technologija Kuprinėse 32.0 ir 27.0 naudojama speciali technologija, kartu sukurta SKYLOTEC pramonės ir sporto padaliniuose. Laipiojimo apraišai sujungti su kuprine, naudojama pramoninė saugos sistema. Tai unikalus ir labai inovatyvus gaminys.

2

www.skylotec.com

www.vilkotakas.lt

Viena pačių svarbiausių inovacijų virvių gamyboje - impregnavimas, apsaugant nuo vandens ir nešvarumų. Šlapios virvės yra sunkesnės, su jomis sunkiau dirbti kopimo metu, dinaminės sąvybės blogesnės. Tai ypač svarbu ledo laipiotojams ar kopiant žiemą. Visos SKYLOTEC virvės yra impregnuotos (DRY technologija, kai virvė padengiama vandenį atstumiančiu skystu impregnatoriumi). Kai kurios virvės yra impregnuojamos taip vadinama 2xDRY technologija, kai virvės šerdis ir apvalkalas yra impregnuojami atskirai. Comfort Shield technologija SkyDura ir 3D Mesh leidžia sukurti plonesnę apraišų konstrukciją, tuo pačiu sukurti optimalų svorio paskirstymą, sumažinti svorį.


bazinestovykla.lt

TECHNOLOGIJOS | KS Vertical Set Two Step System (TSS) TSS kritimo energijos absorberis veikia dviem etapais (dviejų žingsnių sistema). Absorberis prisitaiko prie kopėjo svorio ir sumažina kritimo jėgos poveikį. Net lengviausiems alpinistams užtikrinamas maksimalus saugumas. Idealus pasirinkimas kopėjams nuo 50 iki 110 kg svorio.

RIDER 3.0 Laiko ir via ferrata mėgėjų išbandyta SKYTURN technologija iš naujo patikrinta ir modernizuota. Padaryti nauji patobulinimai patogus paėmimas tiek dešine, tiek kaire ranka, lengvesnis įsegimas/išsegimas.

Vertikalus karabinas Vertikalus karabinas su patentuotu atsidarymo mechanizmu pinchLock II. Ši technologija leidžia lengvai įsegti ir išsegti karabiną kopimo metu, taip pat neleidžia karabinui atsitiktinai atsidaryti.

3

www.skylotec.com

www.vilkotakas.lt


TECHNOLOGIJOS | KS Vertical Set

bazinestovykla.lt

KS Vertical Set

Naujas Via Ferrata komplektas susideda iš dviejų inovatyvių sistemų viename gaminyje: dviejų žingsnių TSS kritimo energijos absorberis ir pinchLock II karabinas. Šios technologijos užtikrina aukščiausią saugumą ir patogumą kopiant. 465 g, 30 kN galima apkrova, 29 mm karabino atsidarymo plotis.

3 4

www.skylotec.com

www.vilkotakas.lt

11


TECHNOLOGIJOS HIGHLIGHTS | Purple Line| Pure 2.0

Pure 2.0

PURE apraišai tikrai neįtikėtini! Patogūs dėvėti ir labai lengvi... paprasčiausiai idealūs ilgiems maršrutams. 245 g, keturios kilpos alpinistiniam inventoriui. Yra versija specialiai pritaikyta moterų ergonomikai.

12

5

www.skylotec.com

www.vilkotakas.lt

bazinestovykla.lt


bazinestovykla.lt

TECHNOLOGIJOS | gurO 2.0

3D Mesh

Sagtelės

Puikiai paskirsto svorį, todėl labai patogu dėvėti. Gerai garina drėgmę, ventiliuojasi, mažas svoris.

Naujos aliumininės sagtelės. Puikus dizainas ir mažas svoris.

Tempimo kilpa Kilpa virvei tempti ir ištraukti, kopiant dideles sienas. Maksimalus apkrovimas 50 kg. Galima tvirtinti magnezijos krepšelį.

Kilpos alpinistiniam inventoriui

gurO 2.0 Women

Naujos premium kilpos inventoriui lengviau įkabinti karabiną.

Speciali versija pritaikyta moterų ergonomikai.

Comfort Shield Technology Comfort Shield technologija, skirta optimizuoti svorio paskirstymą šlaunims.

6

www.skylotec.com

www.vilkotakas.lt

Profile for bazinestovykla

Bazinestovykla skylotec technologijos  

Bazinestovykla skylotec technologijos  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded