Page 1


A LEXI K A SPORT GROUP > PALA PIN Ė S > T E CHN OLOG IJOS

bazinestovykla.lt

VILKO TAKAS www.vilkotakas.lt

ALEXIKA PALAPINĖS - KOMFORTAS DETALĖSE

Ventiliacinis langas viršutinėje palapinės kupolo dalyje su tinkleliu nuo uodų. Po ventiliaciniu langu yra patogus tinklelis-lentynėlė smulkiems, lengviems daiktams.

Žiedas, skirtas lengvam turistiniam žiebtuvėliui. Palapinė bus patogiai apšviesta.

Įėjimas į vidinę palapinę susideda iš dviejų dalių (I) tinklelis nuo uodų; (II)audinys, analogiškas vidinei palapinei, naudojamas esant vėjuotam ir šaltam orui.

Dėl didelio vėjo, net jei palapinė gerai įtempta, išorinis tentas galėtų liestis prie vidinės palapinės. Kad to išvengti, yra vidinė atotampa, neleidžianti susiliesti dviem palapinės sluoksniams.

“Spynelė” iš metalinės kilputės ir kabliuko nuima per didelį užtrauktuko įtempimą. “Spynelė” neleidžia užtrauktukui plyšti nuo didelės vėjo apkrovos ar netyčia užmynus.

Šoninės palapinės atotampos pagamintos iš elastingo espanderio. Tai kompensuoja vėjo apkrovas į palapinės įtempimo kuoliukus ar sudrėkus palapinės tentui.

Dauguma palapinių turi greito pastatymo sistemą: vidinė palapinė fiksuojama kabliukais prie karkaso lankų, o išorinis tentas tvirtinamas “Nexus” segtukais palapinės kampuose. Tai leidžia pastatyti palapinę per 3-5 minutes - net jei Jūs tai darote pirmą kartą!

Paprasta ir efektyvi ventiliacijos sistema su vėjo klapanu. Vėjo gūsis pakelia klapaną ir neleidžia vėjui ar krituliams patekti į palapinės vidų. Nurimus vėjui, klapanas pats nusileidžia ir oras vėl laisvai patenka į palapinę. Puiki ventiliacija!

Oro srautas kyla tarp išorinio tento ir vidinės palapinės. Šildamas išgarina garus, susikaupusį kondensatą, degimo produktus ir išeina pro ventiliacijos sistemą palapinės viršuje.

Palapinių ALEXIKA atotampų sistema turi po du tvirtinimo prie tento taškus. Todėl palapinės atlaiko stiprų vėją ar net didelę audrą. Ryškios atotampos matomos net naktį.

Labai sunku supakuoti drėgną ar sušąlusią palapinę į standartinį maišą, plyšta užtrauktukas. Mes sukonstravome specialų kompresinį maišą su apgalvota tūrio reguliavimo sistema Jūsų patogumui!


Ventiliacijos langas yra viršutinėje kupolo dalyje. Tai leidžia išvengti neventiliuojamos palapinės erdvės kupolo viršuje, kur renkasi iškvepiama drėgmė ir degimo produktai. Langas turi vėjo klapaną, kuris pasikelia nuo vėjo gūsio ir neleidžia patekti į palapinę vėjui, lietui ar sniegui.

Palapinės išorinis tentas išlaiko 4000 mm vandens stulpo slėgį. Tai reiškia patikimą apsaugą nuo lietaus ir sniego. Tvirtas tentas apsaugo nuo stipraus vėjo ir ženkliai sumažina šilumos nuostolius. Sniegas

CO2, H2O, degimo produktai Oro tarpas tarp išorinio tento ir vidinės palapinės veikia kaip terminis barjeras ir apsaugo nuo staigaus temperatūrų skirtumo.

Lietus

Vidinės palapinės audinys turi specialų impregnavimą DWR, kad kondensatas nepatektų į palapinės miegamąją erdvę.

Vėjas

Oras, praeidamas tarp vidinio ir išorinio palapinės tento, išgarina kondensatą, išvėdina garus ir degimo produktus.

Vabzdžiai, vorai, gyvatės

Uždarę vidinę palapinę, būsite patikimai apsaugoti nuo uodų, vorų ir gyvačių. Stenkitės visada laikyti vidinę palapinę užtrauktą.

Išorinio tento kraštas apsiūtas tvirta sintetine juosta. Juosta sutvirtina palapinę ir apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų (šakos, akmenys). Raudonos spalvos, gerai matoma žolėje ar prietemoje.

Palapinės dugnas išlaiko 6000 mm vandens stulpo slėgį - patikima apsauga nuo drėgnos žemės.

Didelis tambūras kuprinei, avalynei ir kitiems daiktams. Tambūre, esant reikalui, galima gaminti maistą - tik nepamirškite atidaryti palapinės ventiliacijos langus.


A LEXI K A SPORT GROUP > PALA PIN Ė S > T E CHN OLOG IJOS

bazinestovykla.lt

SVARBIAUSI PALAPINIŲ ALEXIKA ELEMENTAI

VILKO TAKAS www.vilkotakas.lt

Кomfortas

1

Palapinės įėjimo tento fiksatoriai. Esant šiltam orui galima suvynioti ir užfiksuoti įėjimo tentą.

2

Žiedas, įsiūtas į viršutinę palapinės dalį. Skirtas lengvam turistiniam žiebtuvėliui. Palapinė bus patogiai apšviesta.

Кomfortas

3

Ventiliacinis langas viršutinėje palapinės kupolo dalyje su tinkleliu nuo uodų. Po ventiliaciniu langu yra patogus tinklelislentynėlė smulkiems, lengviems daiktams.

4

Dėl didelio vėjo, net jei palapinė gerai įtempta, išorinis tentas galėtų liestis prie vidinės palapinės. Kad to išvengti, yra vidinė atotampa, neleidžianti susiliesti dviem palapinės sluoksniams.

8

Vidinė palapinė turi du įėjimo tento fiksatorius. Vienas palapinės įėjimo tentui, kitas uodų tinklelio fiksavimui.

Кomfortas

5

Vidinė palapinė fiksuojama kabliukais prie karkaso lankų. Tokia sistema leidžia vidinę palapinę pastatyti per minutę!

6

Išorinio tento tvirtinimo prie vidinės palapinės ir žemės atotampos ilgis yra reguliuojamas. Tai labai patogu, kai reikia ieškoti vietos kur įsmeigti kuoliuką!

7

Vidinės palapinės įėjime yra du užtrauktukai. Raudonas užtrauktukas skirtas įėjimui ir juodas uodų tinkleliui užtraukti. Visada galėsite lengvai susiorientuoti tai būtina Jūsų saugumui.

Кomfortas

9

Dvigubai padidintas atotampų tvirtinimo prie tento plotas. Kampai sustiprinti audiniu “Oxford 150D, siūlės susiūtos zigzagu. Tokie sprendimai sumažina apkrovą, sustiprina visą konstrukcijos mazgą.

10

Vėjo gūsis pakelia ventiliacijos lango klapaną ir neleidžia vėjui ar krituliams patekti į palapinės vidų. Nurimus vėjui, klapanas pats nusileidžia ir oras vėl laisvai patenka į palapinę. Liūties metu ventiliacijos langą reikia uždaryti.

11

Dvitaškė atotampų sistema. ALEXIKA palapinės turi daug įtempimo taškų, todėl atlaiko stiprų vėją ar net didelę audrą. Ryškios atotampos matomos net naktį.

12

Talpios šoninės kišenės vidinėje palapinėje skirtos lengviems daiktams. Įvairios smulkmenos (žibintuvėlis, akiniai ir pan.) visada bus po ranka. Pasistenkite neperkrauti.


ALEXI KA SP ORT GROUP > P A LA PIN Ė S > T E CHN OLOG IJOS

2

3 10

Išorinis tentas prie karkaso lankų tvirtinamas “Velcro” fiksatoriais.

Visos siūlės hermetizuotos termojuosta, apsaugančia nuo drėgmės patekimo.

VILKO TAKAS www.vilkotakas.lt

5 4 8

11

6 9

12

Fiksatorius, skirtas sumažinti apkrovą palapinės užtrauktukui.

Apsauginė juosta, apsauganti nuo drėgmės patekimo per palapinės užtrauktuką.

1

7

Apsauginė sustiprinimo juosta (Oxford 150D) pagal visą palapinės perimetrą.

Profile for bazinestovykla

Bazinestovykla alexika palapines  

Bazinestovykla alexika palapines  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded