Page 1

Třetí číslo

GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

GAMES

Recenze: DCS: A-10C Warthog Novinka: Call of Duty MW3 Téma: Free online games Alliance of Valiant Arms Ghost Recon Online Warface www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

CZECHOSLOVAKIA CLAN


OBSAH

Buffalo připravuje rychlé solid-state disky s až 405 MB/s

DCS: A-10C

strana Warthog

4-7

Nejrychlejší paměti na světě má Corsair, představuje Dominator GT s frekvencí 2,4 GHz

A.V.A

strana

Warface Ghost Recon

8-17

strana Call of Duty MW3

AMERICAS ARMY CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE

GAMES – HARDWARE – SOFTWARE ČÍSLO 3/2011, ROČNÍK 1. VYDAVATEL: KONTAKT: GRAFIKA A SAZBA:

Právě odstartoval prodej modelu s kapacitou 250 GB, ale dostupný je zatím pouze v Japonsku. A cena není vůbec lidová, naopak. Nová edice solid-state disků používá NAND flash čipy typu MLC (multi-level cell) a připojuje se výhradně přes rozhraní SATA 6 Gb/s. Výrobce slibuje rychlosti čtení a zápisu 405 MB/s, respektive až 223 MB/s, a to i díky 256 MB cache. Najdete zde podporu několika užitečných funkcí, mezi nimiž ční Native Command Queuing (NCQ), které se používá pro lepší rozložení a zpracování dat dle odezvy čipů nebo Trim, jíž ocení majitelé nejnovějších operačních systému.

TEAM OF KILLERS 2 tok2@email.cz (ToK2)BASI881-CZ

18-19

Sada má skvostné parametry a je tak určena hlavně nadšencům a overclockerům, kteří se nebojí experimentovat a zdolávat nové hranice. Corsair rozšířil svou nabídku kvalitních paměťových modulů série Dominator GT. Včera totiž odhalil vůbec nejrychlejší paměťovou sadu DDR3 v kapacitě 8 GB (2× 4 GB). Frekvence garantovaná výrobcem je 2400 MHz, časování 9-11-10-30 při standardním napětí 1,65 V. „Paměti jsou výsledkem pečlivého testování, výběru a prověřování. Velmi se těšíme na reakce, jak s nimi budou spokojení nadšenci a overclockeři,“ řekl Giovanni Sena, šéf paměťového oddělení Corsairu. Paměti jsou certifikované na čipovou sadu Intel P55 a osazené rozvaděčem tepla DHX+. Spolu s nimi je dodáván i aktivní chladící systém AirFlow 2 GTL, který využívá dvou 60mm ventilátorů.

Fortron doplnil řadu počítačových zdrojů Aurum

K dispozici nyní budou i verze s výkonem 550 W, 650 W a 750 W. Pyšní se odpojitelnou kabeláží a kvalitními japonskými kondenzátory. FSP Group, společnost, jež své produkty vyrábí i pod značkou Fortron, představila další přírůstky do série napájecích zdrojů Aurum. Ta byla představena počátkem roku a prozatím ji tvořily modely o výkonu 400 W, 500 W, 600 W a 700 W.

To se dnešním dnem změní. Nově budete moci zakoupit i 550W, 650W a 750W verze s odpojitelnou kabeláží. Vybavené jsou i tentokrát certifikací 80 Plus Gold, což znamená výbornou účinnost až do 90 procent. Kabely jsou ploché, dají se tak lépe smotat a zabírají i méně místa. Zdroje jsou kompatibilní se standardy ATX 12V v2.3 a EPS 12V v2.92. Mají aktivní PFC, podporují technologii MIA IC a mezi součástkami najdete i kvalitní japonské kondenzátory. Ty ofukuje ventilátor průměru 120 mm s PWM regulací. Lze používat až čtyři +12V větve. Na nové modely budete moci uplatnit pětiletou záruku. V obchodech se objeví brzy.

Philips sedmadvacítku s LED a funkcí PowerSensor Ta snižuje světlost v závislosti na tom, zda se právě nacházíte u počítače. Uživateli má přinést až 80% úsporu energie. Nový monitor nese označení 273P3L a je vybaven displejem s úhlopříčkou 27“, přičemž nejvyšší možné rozlišení je Full HD 1920 × 1080 pixelů. Spadá do série Brilliance, má podsvícený displej pomocí LED diod a matrici typu TN. Kromě toho využívá funkci PowerSensor, která upravuje spotřebu elektrické energie v závislosti na tom, zda uživatel je či není přítomen u počítače. V případě, že u něj zrovna nejste, sníží jas monitoru. Pokud se k němu navrátíte, nastaví světlost na původní hodnotu. Podle Philipsu lze takto ušetřit až 80% elektřiny. Dynamický kontrastní poměr je 500000:1 a odezva 2 ms. Maximální světlost 395 cd/m2. V případě potřeby lze využít i trojici USB 2.0 konektorů, jež monitor nabízí. K počítači ho připojíte pomocí vstupů Dsub, DVI a HDMI.

Intel posunul vydání 22nm procesorů Ivy Bridge. Sandy Bridge-E Důvod posunutí není jasný, ale pravděpodobně chce Intel pouze dát čas své absolutní špičce Sandy Bridge-E, který vyjde na přelomu roku. Původně měly být další procesory do patice LGA 1155 vyráběné 22nm procesem s označením Ivy Bridge uvedeny začátkem roku 2012, ale to se nyní mění. Intel prý posunul uvedení až ke konci druhého čtvrtletí roku 2012. Pravděpodobně se tak stane někdy během března nebo dubna tedy ve stejnou dobu, jako byly uvedeny opravené čipsety 6. řady. Důvod posunutí není známý, ale pravděpodobně v tom nebude žádný technický problém, ale pouze dání prostoru procesorům Sandy Bridge-E, které budou uvedeny na přelomu roku a budou tím nejvýkonnějším a nejlepším, ale do patice

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

hardware/software/game s hardware/software/games

NOVINKY LGA 2011. Ivy Bridge navíc přijde s novými 3D tranzistory TriGate a tak může Sandy BridgeE, které budou vyráběné starším 32nm procesem s plochými tranzistory, vypadat již zastarale.

ASUS GTX 580 Matrix Platinum

Na tišťáku naleznete inteligentně vyvedené body pro snazší měření napětí pamětí a GPU. V případě potřeby lze kartu vrátit do továrního nastavení stiskem vyhrazeného tlačítka. Není ale poslední. Po aktivaci dalšího se větráky naopak roztočí na maximální možné otáčky. Pro navyšování hodnot ASUS vyvinul nový nástroj s názvem GPU Tweakit. Zatímco „standardní“ Matrix verze běží na taktech 782 MHz pro jádro a 4000 MHz pro paměti, model Platinum tiká na 816 MHz, respektive 4000 MHz. Jak vidíte, nárůst to není dramatický. Obě grafiky jsou ale určené především pod kapalný dusík, ke zdolávání světových rekordů, tudíž továrnímu přetaktování velký význam nepřikládejte.

SteelSeries připravuje dva herní headsety s motivem Medal of Honor

Pro fanoušky série asi nutnost, ale jinak nic, co bychom už neviděli jinde. Výhodou je, že sluchátka lze demontovat na tři díly, což zaručuje jejich snadnější přenášení. I přesto, že letošní rok patří akčním střílečkám série Battlefield a Call of Duty, připravuje výrobce kvalitních periferií pro hráče, společnost SteelSeries, dva herní headsety se značkou Medal of Honor. Model 5Hv2 bude určen hráčům na PC, naopak Spectrum 5xb uvítají majitelé Xboxu 360. Na sluchátkách lze nalézt ovládání hlasitosti a také mikrofon (směrový), který je zatahovací a má přinést čistou hlasovou komunikaci. Obě mají velké, měkké náušníky. Na hlavě by vás neměli tlačit a limitovat ani v případě dlouhodobého hraní. V případě potřeby je lze demontovat na tři díly, což zaručuje jejich snadnější přepravu, tvrdí výrobce. Ve specifikacích se uvádí, že mají kmitočtový rozsah 26 Hz až 28 KHz a impedanci 40 �. K počítači, resp. videoherní konzoli je připojíte skrze kabel o délce 3,5 metru, jež má na svém konci 3,5mm jack konektor.

3


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

DCS: A-10C Warthog Skutečný letecký simulátor bez kompromisů. Je-li vaším snem sednout si do moderní bojové stíhačky, zapnout v kokpitu vše, co je možné, naučit se ji ovládat i s ní bojovat, je DCS: A-10C Warthog právě pro vás. Ostatní nehledejte útěchu ani v odlehčeném arkádovém módu.

Letecké simulátory jsou uloženy v mělkých hrobech a pomalu zasypávány hlínou. Jsou téměř mrtvé a dýchají jen úzkou trubičkou, kterou jste jim do země milosrdně zastrčili. Za jejich umírání můžete vy, dnešní hráči, líná a zmlsaná chátra, nedočkavá a nenasytná verbež, která chce všechno hned, touží po akci a absolutně jí chybí trpělivost. Přestaňte se, vy klackové, na chvilku naparovat a zkuste dát najevo trochu úcty dokonalému bojovému stroji A-10C Thunderbolt II (alias Warthog), jenž je hlavním předmětem zájmu simulátoru od dnes již známé společnosti Eagle Dynamics. V recenzi se vám pokusím nadhodit návnadu a možná vás stáhnu do hlubokých vod leteckých simulátorů. Možná v sobě najdete radost nejen z toho, že nepřátelský tank pod vámi bouchne, ale budete nadšení, že se vám vůbec podařilo v plné simulaci nastartovat motory vzdušného bitevníku,

doletět k cíli a úspěšně zaměřit laserem naváděnou bombu.

Z armády k nám

DCS: A-10C Warthog je opravdová simulace, však také původně byla prostředkem výcviku pilotů americké armády. Celý kokpit je plně interaktivní, s každým spínačem, tlačítkem či pákou lze pohybovat, přístroje ukazují a displeje používáte třeba k zaměřování nebo volbě zbraně. Pokud se naučíte letadlo manuálně startovat, což je procedura na více než deset minut, zřejmě byste ho dokázali nakopnout i v reálném světě. Začínáte být nažhavení? Je-li tomu tak, dřímal ve vás letecký nadšenec, kterého touto simulací probudíte. DCS: A-10C Warthog je primárně určen pro ty, kteří na leteckém dnu strkají ve frontě do dětí, jen aby se prodrali dopředu a stihli

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

osobně nakouknout nebo si dokonce sednout do kokpitu vystavené stíhačky. Je dokonalou exkurzí jednoho z nejlepších amerických letadel určených převážně pro podporu pozemních sil, k ničení tanků i objektů. O stroji se toho dozvíte spoustu nejen při létání, ale také z rozsáhlého manuálu popisujícího všechny možné zbraňové systémy, historii letadla i použití. Můžu potvrdit, že pročítání příručky i samotné hraní ve mně skutečně dokázalo vzbudit nadšení a chuť proniknout do ovládání letounu a možná se tak stane také u vás. Až poprvé zkusíte tutoriál, který učí manuálně startovat motory a dostat stroj na startovací dráhu, rozbuší se vám srdce vzrušením. Kontrolní postupy, mačkání spínačů a nastavování displejů působí jako

vyvolávání kouzla, jímž necháte povstat démona dvou silných motorů. Mráz vám půjde po zádech z hučení turbín a sednete si na zadek, až uvidíte, jakou výzbroj pod křídly nesete. Jste pánem světa.

Přístrojové peklo

Jak tušíte, tady ale začíná peklo simulace a dále vydrží malé procento smrtelníků - jen skuteční nadšenci odhodlaní změnit svůj život, zahodit bezduché střílečky určené pro masy a proměnit hraní v nefalšované nadšení. Budou mít důvod být hrdí. Zaměření rakety, její odpálení, zaměření či nastavování bomby před shozením prováděné mačkáním tlačítek na displeji uvnitř kokpitu a uskutečňované za letu v rychlosti mnoha set kilometrů v hodině chce zručnost i zkušenost získanou desítkami hodin hraní.

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

5


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

Do toho existuje spousta obranných prostředků letadla vyžadujících další pozornost, musíte komunikovat se základnou, sledovat palivo, navigaci, vyhledávat cíle, zbavit se blížící se řízené rakety a dát rozkazy svým podřízeným wingmanům. Sám jsem se zatím stihl naučit odstartovat, shazovat bomby v režimu CCIP a CCRP (narazíte na stovky vražedných zkratek), ničit cíle naváděnou raketou Maverick a nastavit si vypouštění klamných cílů. Mám za sebou skoro patnáct hodin hraní a pořád jsem jen zelenáč.

Ze simulace arkáda?

Pokud nejste tak drsní virtuální piloti, lze hru přepnout do odlehčeného arkádového módu. Arkádový mód však neznamená skok

k něčemu podobajícímu se H.A.W.X. 2. Letadlo se sice podstatně lépe ovládá, cíle na zemi se označují rudým kosočtvercem a můžete jednoduše přepínat mezi zbraněmi pomocí určených tlačítek, ale pořád musíte vědět, co je M-151 za munici, musíte se vyznat v poměrně složitém zaměřovači a navíc nečekejte pomoc tutoriálu. Pro plnou simulaci ve hře najdete dobrý a namluvený tutoriál, který vás provede od startu až po práci s bojovými prostředky, pokud se však rozhodnete hrát jen ve zjednodušeném módu, musíte se v něm naučit sami. A to odradí nemálo nováčků. Předchozí titul DCS: Ka-50 Black Shark zabývající se simulací vrtulníku jsem dlouho aktivně hrál, a to především v arkádovém módu, který zde byl něco platný. I běžný člověk si v něm užil radost z létání ve vrtulníku. Tady jsem bohužel podobný pocit neměl, což je trochu dáno širokým spektrem zbraní a mnohostranností letadla A-10C. Zkrátka bez alespoň základní znalosti

letectví, vojenství, bomb i raket se tady nechytnete, což je docela škoda, protože obrovská mapa Kavkazu i hornatá krajina je ideálním místem k leteckému dovádění. V arkádovém módu byste si ji stihli užít, při plné simulaci je vlastně jedno, kde letíte a že jsou pod vámi hezky udělané modely tanků nebo budov. Vy musíte mít totiž oči zapíchnuté především do přístrojů.

Doba zrání

Tak co, půjdete do toho? Nalákám vás více, pokud budete vědět, že tady jsou tři kampaně, možnost spuštění rychlé mise, spousta samostatných bojových letů, multiplayer anebo editor scénářů? Připravte se ale na hardwarovou náročnost, alespoň pokud budete chtít hru spustit ve vysokých detailech, dostane zejména váš procesor a paměti co proto. Krajina Kavkazu je však moc pěkná na pohled a taky dostatečně

variabilní. Kavkaz se díky jezerům, nížinám i vysokým horám jeví jako skvělé místo pro letecké simulátory. Autoři stále vydávají nové patche a ještě jich bude několik třeba, osobně mně třeba zásadně vadilo, že v průběhu mise nejde nastavit ovládání a cítil jsem, že zejména zobrazení kokpitu není moc optimalizované a zabírá velkou část výkonu. O neúnosně dlouhém času při načítání mise či časté chybě hry a jejím ukončení uprostřed napínavého letu radši ani nemluvit. Chce to ještě nějaký čas. S rozhodnutím, zda do toho jít nebo ustoupit stranou, tedy nemusíte spěchat. Třeba spadne dolů i vysoká cena hry.

Simulace aspoň za devět

Recenze DCS: A-10C Warthog byla nejen snaha o zhodnocení, ale také hledání hry v tom pravém slova smyslu. Jako simulátor si tento výtvor vede na výbornou, však je také jako jeden z mála hoden označení simulátor a dojme k slzám všechny, kterým dlouho chyběla pravá virtuální pilotáž. Prozatím ho kazí nedoladěnost, ale to by časem mohlo zmizet. Neuspěl jsem však v nalezení opravdové euforie ze zábavy, jakou běžně u her zažívám. DCS: A-10C Warthog vyžaduje trpělivost a nadšení pro letectví, tam je jeho království, které je více jak sedmero řek, sedmero hor vzdáleno od pojmu hra. To však určitě není na závadu a je jen dobře, že dnes takové tituly vznikají. Určitě si své publikum najdou. Těším se na další letouny od Eagle Dynamics

HODNOCENÍ

8/10

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

7


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

Alliance of Valiant Arms

Evropská unie válčí s Ruskem na enginu Unreal Engine 3 - a to celé zcela zdarma

Vedle her ze stájí klíčových hráčů každoročně přináší i neprávem opomíjená oznámení od menších firem.

Jedno z nich je fakt, že původem jihokorejská střílečka Alliance of Valiant Arms od vývojářů z Red Duck a můžete si jí moci zahrát úplně zdarma; jediné zpoplatnění budou představovat jednotlivé mikrotransace. Ještě nejste zaujati? Tak pozor, tahle hra poběží na Unreal Engine 3. Hra vás vezme do fiktivního konfliktu v blízké budoucnosti, kdy spolu zápasí na jedné straně Evropská unie v čele s Francií a Velkou Británií (Sarkozyho cameo se nevylučuje), na druhé ruská federace. Později se do celé věci připlete i Německo a Spojené státy z jedné strany, z druhé Čína a zbytek si jistě dokážete představit.

Hrát se po kolech, kdy si na začátku vyberete jednu ze tří tříd. Point Man bude fungovat na bázi inženýra a průzkumníka, schopného rychlého pohybu a už ne tak účinné palby. Rifleman zastane obyčejného vojáka, slušně vyzbrojeného a běžně odolného, a trojici pak doplní ostřelovač. U každé z nich bude na výběr řada zbraní i spousty doplňujících předmětů. Jednotlivé mapy budou zasazeny do městských prostor silně inspirovaných evropskými metropolemi, což rozeznáte podle architektury a snad i některých skutečných budov.

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

9


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

11


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

Ghost Recon Online oznámení další střílečka zdarma

UbiSoft Singapore oznámil, že letos v létě spustí gratis thirdperson střílečku Ghost Recon Online.

Bude hratelná zdarma a má nabídnout bohatou platformu pro sociální interakci hráčů, nějaké persistentní vlastnosti herního světa a v kostce to nejlepší z celé série Ghost Recon v dynamickém, stažitelném a kompaktním online podání. V poněkud neříkající tiskové zprávě autoři slibují, že budou pořádat pravidelné turnaje a často hru updatovat, přizpůsobovat její obsah požadavkům komunity a být neustále při ruce pro případ, že by se něco pokazilo. Co konkrétního nás ve hře čeká lze ale zatím jen odhadovat: tisková zpráva zmiňuje jen bohatou grafiku a mapy, které půjde srovnat s obsahem plných placených her. Na výběr budete prý mít ze tří upravených tříd Ghostů.

Samozřejmě i Ghost Recon Online bude muset vydělávat, a tak se počítá se spoustou prémiového obsahu pro ty, kdo by si chtěli něco připlatit. Na oficiálních stránkách hry se také již můžete přihlásit do bety. Více snad napoví první obrázky a trailer, který naleznete po rozkliku celého článku. Na závěr připomeňme, že jde už o druhou rozdělanou hru ze série Ghost Recon: nadcházející áčkový titul s podtitulem Future Soldier bude stejně jako Ghost Recon Online nejspíš k vidění na letošní E3.

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

13


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

15


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

Warface Crytek představuje free-to-play online střílečku Crytek nepracuje pouze na Crysis 2, jak všichni jistě dobře víte.

Ve svých studiích rozesetých po celém světě vytváří původem německé studio hned několik projektů a jedním z nich je krom rubačky Kingdoms i vojenská střílečka zvaná Warface, využívající samozřejmě CryEngine 3. Neradujte se však předčasně, jde tu sice o oznámení „nového“ titulu od Cryteku, ale zatím je dle informací z tiskové zprávy určen pouze pro jihokorejský a další asijské trhy. Z toho už jste si pravděpodobně odvodili, že se jedná o multiplayer střílečku využívající free-to-play model, je tedy zdarma a vydělávat si na sebe přes mikrotransakce a snad i in-game reklamu. Warface se bude soustředit na PvE (player vs. environment) mise s podporou kooperace, kde budou hráči v partě bojovat proti AI nepřátelům. Na programu dne jsou však i PvP prvky, čili nelítostný boj hráče proti hráči. V jakémkoli

herním módu pak hra nabídne několik dostupných herních tříd a další prvky, bez nichž moderní online střílečka nemůže fungovat. Podobných případů, kdy je úspěšná západní značka pro Jižní Koreu předělávána do podoby online titulu, bylo v posledních letech hned několik: Company of Heroes Online, FIFA Online a další. Podrobnější informace o hře zatím k dispozici nejsou, hra je však každopádně vyvíjena v korejské pobočce Cryteku a rozhodně je zajímavé, že se jmenuje zrovna Warface. Jakoby měli v Cryteku úchylku na pojmenovávání her podle částí těla. Nejdříve Crysis: Warhead, nyní Warface. To jsou věci. Uvidíme, jestli se někdy dostane pod nos i hráčům v Evropě a Americe.

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

17


AMERICAS ARMY

GAMES

Zdroj: www.games.tiscali.cz

CZECHOSLOVAKIA MAGAZINE GAMES - HARDWARE - SOFTWARE

Call of Duty Modern Warfare 3 Další vlna informací o Modern Warfare 3 obsahuje kompletní výčet lokací, mezi nimiž se vyjma Indie, Ruska, Sierry Leone nebo Somálska objeví také Praha a nějaký nejmenovaný „hrad v České Republice“, uvedlo Kotaku.

Dále se podíváte do Hamburgu, Paříže, Berlína nebo Washingtonu. Do Čech byste měli zavítat ve 2. polovině kampaně, protože právě v českém pohoří si jedno ze svých sídel zřídil ultranacionalista Makarov. Nejprve budete v roli vojáka Frosta svědky toho, jak Makarov absolvuje schůzku v pražském hotelu, načež v českých horách zjistíte, že Makarovovi se podařilo zajmout ruského prezidenta a snaží se z něj dostat kódy nutné k odpálení jaderných zbraní. Makarov bude již na začátku hry usilovat o zajmutí prezidentovy dcery a v Čechách konečně zjistí, kde se prezidentova dcera skrývá. Následující misi proto absolvujete v Berlíně a pokusíte se tu zabránit únosu. Kompletní přepis příběhu, pokud si jej tedy chcete zkazit od začátku až do konce, hledejte na stránkách Kotaku.

Podle informací Kotaku bude Modern Warfare 3 obsahovat až dvacet multiplayerových map, byť některé z nich ještě mohou být odebrány nebo prodávány až později jako stažitelné přídavky. V survivalových mapách budete čelit sílícím vlnám nepřátel, zatímco ty příběhové si budou zachovávat stejnou strukturu jako ve druhém dílu. Survivalové módy se jmenují Carbon, Dome, Radar, Seatown a Village, zatímco ty příběhové Civilian Rescue, Flood the Market, Invisible Threat, Little Bro‘s, Out of Africa, No Fly Zone a Wing Man. A teď názvy samotných map, neděste se jejich počtu: Alpha, Alps, Bootleg, Bravo, Brooklyn, Carbon, Coast, Dome, Exchange, Hardhat, Interchange, Lambeth, Meteora, Mogadishu, Paris, Plaza 2, Radar, Seatown, Underground a Village. Podívejte se do galerie obrázků,

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

kde přibylo skoro třicet screenshotů, renderů a artworků. Po rozkliku najdete v článku krom dalších informací i audioprezentaci, která byla vytvořena kvůli prezentaci hry na letošní E3. V rámci kampaně se setkáte také s dvěma novými postavami přezdívanými Frost a Sandman. Redaktoři Kotaku mají za to, že půjde o budoucí hrdiny dalších dílů série. Klíčovou součástí hry bude samozřejmě multiplayer se spoustou map a dvěma Spec Ops módy nazvanými Survival a Mission. Mějme ale na paměti, že jak tyto informace, tak níže uvedené obrázky pochází z neověřených zdrojů a skutečně může jít jen o nějaké důmyslné haló. Modern Warfare 3 bude oznámeno nejpozději na letošní E3.

www.tok2.eu | www.teamofkiller2.clanweb.cz

19


Chcete se stát členy týmu a nevíte jak? Podmínky přijetí: 1. Přečíst si pečlivě tento článek 2. Mít založeného hráče na America‘s Army 3. Být zaregistrován na našich WWW 4. Nebýt členem jiného herního klanu ve hře America‘s Army 5. Nepoužívat cheaty ve hře (to netrpíme) 6. Funkční TeamSpeak Předem je třeba, aby si věděl, že rekrutace v (ToK2) je běh na dlouhou trať a v současné době může rekrutace trvat i několik měsíců. Pokud máš pocit, že tak dlouho tě tato hra patrně bavit nebude, nemá smysl aby si četl dál. Stále platí, že náš klan je otevřen všem lidem, kterým jde zejména o prima zábavu a skvělé odreagování. Vysoký honor není ani podmínkou ani výhodou. Stejně tak není rozhodující věk. Rozhodující je pouze to, jakým způsobem a jak rychle zapadneš do kolektivu. Pokud tě předcházející řádky neodradily, pokračuj podle následujících pokynů. Dodrž pořadí jednotlivých bodů (v případě nedodžení všech kroků nemusíš být do rekrutace přijat) a snaž se všude používat jednotnou přezdívku (nick): 1. Je nutné mít registrovaný herní účet. Registraci provedeš na www.americasarmy.com nebo přímo ve hře America‘s Army 3 (to patrně už dávno máš). 2. Vyplň a odešli přihlášku do rekrutace (ToK2). Všechny údaje jsou povinné. Nekompletní přihlášky budou automaticky vyřazeny. 3. Stáhni a nainstaluj si Teamspeak (TS) a jako přezdívku použij tvar: „TR“tvůj nick (např. „TR“Honza). 4. Rekrut týmu si ve hře musí zadat týmovou příslušnost. Jedná se o tag týmu. Tvar je např. Honza of (ToK2-r). Po přijetí do týmu je tag přesouvá dopředu např. (ToK2)Honza. 5. Rekrut (ToK2) pak hraje s ostatními rekruty a členy Team of Killer2. Rekrutátor (ToK2) sleduje jeho počínání při hře i chování na TS a po vlastním uvážení, nebo doporučení některého z Leaderů (ToK2) navrhne ClanLeaderovi zařazení Rekruta na pozici řádného člena (ToK2). Navštivte web týmu (ToK2) www.teamofkiller2.clanweb.cz nebo www.tok2.eu sekce rekrutace

CZECHOSLOVAKIA CLAN

Americas Army Magazine  

Ve třetím čísle magazímu se podíváme na Free online FPS hry které už jsou volně ke stažení a i na ty co ještě mají vyjít. Dále tu najdete re...