Page 1

Kamil Leśniak - oferta współpracy

Kamil Leśniak

Oferta współpracy sponsorskiej


Kamil Leśniak - oferta współpracy

Gdy myślimy o realizacji marzeń, nie jesteśmy nigdy sami. Raoul Follereau


Jedna z najbardziej ekscytujących imprez ultra na świecie. Także jedną z najtrudniejszych, co świadczy sama długości 168 km i 9600 m przewyższeń. Dobiegają tylko najtwardsi! UTMB prowadzi wokół masywu Mont Blanc przez trzy państwa: Francję, Włochy i Szwajcarię. Limit dla tej trasy to 46 godzin. Ponieważ to najbardziej wymagająca trasa aby wystartować trzeba zebrać co najmniej 7 punktów w biegach kwalifikacyjnych, punkty muszą być uzbierane w maksymalnie trzech biegach. UMTB to zawody organizowane z ogromnym rozmachem przyciągająca na linie startu wybitnych zawodników.


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Kamil Leśniak - oferta współpracy

Chciałby zaprosić Państwa do uczestnictwa w projekcie którego cele, możliwości wykraczają daleko poza granice moich marzeń.


Kamil Leśniak Absolwent Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji im. Ignacego Prądzyńskiego. Aktualnie student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Zagorzały pasjonat biegania ultra. Wielokrotny mistrz Torunia w biegach długich na dystansach od 1500m do półmaratonu. Od ponad 7 lat w środowisku biegowym. Nie tylko jako czynny zawodnik, ale także organizator licznych biegów. Ponadto pracownik profesjonalnego sklepu dla biegaczy. Kamil także wspiera jako korespondent w takich portalach internetowych: maratonypolskie.pl i magazynbieganie.pl. Wesoły, pozytywnie zakręcony, otwarty na świat chłopak! Z dużą ilością pozytywnej energii i marzeniami…


Kamil Leśniak - oferta współpracy

Moje sukcesy: 2010r.:

– maraton 3:13 (niespełna 17lat) – 210km w 48h ( Nike Grid)

2011r.:

- 3 miejsce – Sztafeta 12h w Bochni - 1 miejsce – Sztafeta 24h w Rawiczu- początki z oficjalnymi ultra , Transjura 164km ( kontuzja - zejście na 120km)- 18 miejsce – Bieg 7 Dolin ( 12h i 14min)

2012r.:

- 2 miejsce - Sztafeta 12h w Bochni ( 3 osoby) - 2 miejsce – Sztafeta 24h w Rawiczu - 3 miejsce – Sztafeta 100km Cottobus- Zielona Góra - 7 miejsce – Rzeźnik - 1 miejsce – Transjura (164km - najdłuższy bieg w Polsce, 19lat, dyskwalifikacja zwinny organizatora). - 5 miejsce – Chudy Wawrzyniec - 6 miejsce – Etapowy Bieg w Zamościu ( 100km) - 10km wokół stołu – 1h 47min 6s.

2013r.:

- 3 miejsce – RunToruń - 1miejsce– Hunt Run - 8 miejsce – Rzeźnik - 4 miejsce – Bieg 7 Dolin ( 100km – najlepiej obsadzony bieg ultra w Polsce) -2 miejsce- Sztafeta 12h w Bochnik - 4 miejsce – 2013r. - Bieg 7 Dolin (100km)

2014r.:

- 2 miejsce – The North Face Thailand (100km) - 2 miejsce – Sztafetowa 12h w Bochni - 2 miejsce -Runmageddon


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Cel podróży: Maksymalne przygotowanie organizmu do zawodów jakim jest Ultra Trail du Mont Blanc. Miejsce treningów nie jest przypadkowa. Jest to miejsce gdzie odbędzie się morderczy wyścig. Przygotowanie taktyczne poprzez poznanie terenu i trasy oraz fizyczne. To drugie wymaga dłuższego czasu. Dwa miesiące umożliwią organizmowi na adaptacje biegania w warunkach obniżonego tlenu. Zwieńczeniem przygotowania będzie udział w Ultra Trail du Mont Blanc, gdzie chce wystąpić jako najlepszy Polak. Dotychczas najwyżej sklasyfikowanym rodakiem był Piotr Hercog, który ukończył zawody na 15 miejscu (trasa skrócona do 115km). Za najlepszy czas uzyskany Polaka w tej imprezie uznaje się Oskara Zimnego, który pokonał 168km w czasie 28h, 3min i 43s. Top15 jest bardzo realnym celem przy bezproblemowym przygotowaniu.


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Wyprawa planowa W ramach wyprawy planowane jest przetransportowanie drogą lądową samochodem w Francuskie Alpy – około 2 miesiące przed zawodami, czyli około 1 lipca. Dokładnie 29 sierpnia wystartuje jeden z najtrudniejszych zawodów świata – Ultra Trial du Mont Blanc. Jest to 168 ekstremalnie ciężkich kilometrów. Zanim to się stanie, odbędzie się przygotowanie nie tylko fizyczne ale i psychiczne. Dwa miesiące zdala od rodziny, w samotności, w spartańskich warunkach. Tylko Ja, góry i cel. Samochód jest kluczowym elementem wyprawy. Będzię on służyć nie tylko jako transport, ale i przewiezienie sprzętu i pożywienia z Polski oraz miejsce spania ☺ W czasie przygotowania planowany jest sprawdzenie formy w zawodach w Polsce – Chudy Wawrzyniec na dystansie 50km. W przypadku pokrycia większości kosztów nazwa sponsora zostanie umieszczona na koszulce startowej. Planowany koszt wyprawy to 10tyś. Złotych. Jak można pomóc? Ze względu na ograniczenia finansowe niezbędne jest wsparcie sponsorów poprzez pomoc finansową lub rzeczową. Nasze zapotrzebowanie: - samochód - paliwo ( 160l/1600km – 800zł) - niepsująca się żywność ( makaron, ryż, batoniki energetyczne, odżywki) - sprzęt kampingowy ( namiot, śpiwór,) - sprzęt elektroniczy ( kamera sportowa, aparat, zegarek z GPS, latarki czołowe, karty pamięci) - sprzęt turystyczny ( mapy, minigazówka, sprzęt kuchenny) - internet bezprzewodowy - sprzęt medyczny i regeneracyjny (apteczka, suplementy diety, wałki masujące, bilety na basen, saune) - inne Najłatwiejszym wsparciem jest wsparcie finansowe. - Wsparcie medialne w postaci np. zamieszczenia zapowiedzi/relacji z wyprawy na stronie www Partnera oraz działań promocyjnych w trakcie i po zrealizowaniu wyprawy .


Kamil Leśniak - oferta współpracy

Korzyści dla sponsora Sponsorom możemy zaoferować reklamę wśród naszych widzów – są to ludzie w każdy wieku, aktywni całej Polski ale także z zagranicy. Logo sponsora zostanie umieszczone na samochodzie i przejedzie z nami przez całą trasę, umieścimy je także na stronie internetowej, na koszulce startowej, na Facebooku, na blogu magazynbieganie.pl a także na wszystkich materiałach promujących wyprawę - plakatach, filmach itp. Sponsorowi oferujemy: -logo sponsora na samochodzie ( w przypadku jego nabyciu) - odzież z logo sponsora - logo sponsora na wszystkich filmach realizowanych podczas wyprawy - film z logo sponsora zrealizowany po powrocie - publikacje logotypu sponsora w materiałach prasowych - każdy sponsor otrzyma wpis na naszej stronie facebookowiej z informacją o przystąpieniu do patronatu/sponsoringu wyprawy i opisem prowadzonej działalności -możliwość wykorzystania wybranych przez sponsora zdjęć i filmów do celów własnych -wzmocnienie wizerunku sponsora jako wspierającego wyczyn, mający wymiar nie tylko sportowy, ale i podróżniczy - pozytywny wizeruner sponsora w propagowaniu sportu i rozwoju młodych sportowców -możliwość przetestowania sprzętu dostarczonego przez sponsora w trudnych warunkach oraz dostarczenie opisów i uwag - reklama sprzętu wsród widzów wyprawy Jesteśmy otwarci na propozycje innych form współpracy. Pisząc w liczbie mnogiej mam na celu rodzinę, przyjaciół i Was. Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zainteresuje Państwa oraz spełni wszelkie oczekiwania. Jesteśmy również przekonani, iż Państwa wsparcie Wyprawy w Alpy będzie istotnym wkładem w rozwój sportowy. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by móc przybliżyć naszą podróż oraz określić możliwe wspólne obszary działań a także by odpowiedzieć na Państwa pytania. Mamy nadzieję, że Nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję. Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora Strategicznego, Sponsora lub Firmy Wspierającej będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku a Nam pozwoli na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw.


Jak można pomóc ? Ze względu na ograniczenia finansowe niezbędne jest wsparcie sponsorów poprzez pomoc finansową lub rzeczową. Nasze zapotrzebowanie: - samochód - paliwo ( 160l/1600km – 800zł) - niepsująca się żywność ( makaron, ryż, batoniki energetyczne, odżywki) - sprzęt kampingowy ( namiot, śpiwór,) - sprzęt elektroniczy ( kamera sportowa, aparat, zegarek z GPS, latarki czołowe, karty pamięci) - sprzęt turystyczny ( mapy, minigazówka, sprzęt kuchenny) - internet bezprzewodowy - sprzęt medyczny i regeneracyjny (apteczka, suplementy diety, karnet na basen, saune) - inne - sprzęt obowiązkowy na UTMB Najłatwiejszym wsparciem jest wsparcie finansowe. - Wsparcie medialne w postaci np. zamieszczenia zapowiedzi/relacji z wyprawy na stronie www Partnera oraz działań promocyjnych w trakcie i po zrealizowaniu wyprawy .


Kamil Leśniak - oferta współpracy

Sponsorowi oferujemy: - odzież z logo sponsora - logo sponsora na wszystkich filmach realizowanych podczas wyprawy - film z logo sponsora zrealizowany po powrocie - publikacje logotypu sponsora w materiałach prasowych - każdy sponsor otrzyma wpis na naszej stronie facebookowiej z informacją o przystąpieniu do patronatu/sponsoringu wyprawy i opisem prowadzonej działalności -możliwość wykorzystania wybranych przez sponsora zdjęć i filmów do celów własnych -wzmocnienie wizerunku sponsora jako wspierającego wyczyn, mający wymiar nie tylko sportowy, ale i podróżniczy - pozytywny wizeruner sponsora w propagowaniu sportu i rozwoju młodych sportowców -możliwość przetestowania sprzętu dostarczonego przez sponsora w trudnych warunkach oraz dostarczenie opisów i uwag - reklama sprzętu wsród widzów wyprawy - logo sponsora na samochodzie ( w przypadku jego nabycia) Jesteśmy otwarci na propozycje innych form współpracy. Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zainteresuje Państwa oraz spełni wszelkie oczekiwania. Jesteśmy również przekonani, iż Państwa wsparcie wyprawy w Alpy będzie istotnym wkładem w rozwój sportowy. Z przyjemnością spotkam się z Państwem, by móc przybliżyć moją podróż oraz określić możliwe wspólne obszary działań a także by odpowiedzieć na Państwa pytania. Mam nadzieję, że Nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję. Państwa obecność w projekcie, jako Sponsora Strategicznego, Sponsora lub Firmy Wspierającej będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku a mi pozwoli na rozwój sportowy na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla mnie jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez zemnie inicjatyw.


Bieganie w Polsce: Bieganie to jedna z najszybciej rozwijących się dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie. W ciągu ostatnich czterech lat ponad trzykronie wzrosła liczba osób, które uprawiają biegi. Informuje o tym TVN24, powołując się na badaniach agencji ,,ARC Rynek i Opinia’’. Obecnie bieganiem interesuje się aż 36% naszego społeczeństwa. Najchętniej biegają osoby w wieku 18-24, a w równym stopniu bieganie z jazdą na rowerze uprawiają osoby w wieku 25-34. Popularność biegania na pewno w dużej mierze wynika z tego, że można uprawiać je wszędzie, bez specjalnego sprzętu, ograniczeń czasowych i miejsca. Już od paru lat bieganie jest promowane przez duże firmy np. PKO, Orlen, PZU, Tauron. Widoczna jest też wzmożone zainteresowanie imprezami sportowymi co świadczy potężny wzrost frekwencji na duży i małych imprezach biegowych. Wzrost frekwencji na przykładzie półmartonu Warszawskiego:


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Tak było!

Zawody w Thailandi wspierała firma Geostandard gdzie wywalczyłem drugie miejsce. Bieg odbył się na dystansie 100km, a temperatura sięgała 40stopni Celsjusza.


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Partner sprzętowy Inov-8

Patronat medialny: Magazybieganie.pl maratonypolskie.pl Zbiegiemnatury.pl

Strona organizatora

http://www.ultratrailmb.com/ (zdjęcia partnerów i patronów w załączniku)


Kamil Leśniak - oferta współpracy


Kontakt

W przypadku chęci współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Organizator projektu, Aleksandra Gibaszek i Kamil Leśniak.

795 998 887

kamil.lesniak93@gmail.com

nr konta: 72 1020 5011 0000 9802 0269 0360 Kamil Leśniak, 87-100 Toruń, ul. Dekerta 14/6 z dopiskiem “ Misja UTMB”

Kamil Leśniak Projekt  
Kamil Leśniak Projekt  
Advertisement