Page 1

Łatwość komunikacji ze światem jaką stworzył nam Internet, dała również sposobność szerokiej grupie społeczeństwa do, wydawałoby się, łatwej możliwość zarobku. Tym sposobem ludzie, w większości młodzież licealna i studenci, weszła na dotychczas hermetyczne rynki (jak na przykład branża SEO), zaniżając tym samym wartość usług wykonywanych przez profesjonalistów. Młodzieńcy ci, nie dość, że zabierają pracę specjalistom, czynią samych siebie niewolnikami, pracując za stawki absurdalnie niskie. Zleceniodawcy myśląc, że wybierają najkorzystniejszą ofertę strzelają sobie samobójakupują towar co najwyżej bardzo niskiej jakości- wyrzucając tym samym pieniądze w błoto. Później przychodzi zdziwienie i pytania na forach internetowych: dlaczego moje wpisy nie zostały zaakceptowane? Dlaczego teksty, które zakupiłem nie chcą się indeksować? Aby uniknąć tego typu problemów zapłać raz, ale profesjonaliście. OFERTA: Specyfikacja: − tekst 1000 znaków ze spacjami − uniwersalny (ze słowami kluczowymi lub bez) − unikalny − z tytułem − poprawny gramatycznie, ortograficznie i stylistycznie! − 100 % akceptowalności*- tekst, który ma sens także dla ludzi! Za dopłatą otrzymasz drugą, zsynonimizowaną wersję tekstu, której możesz użyć na gorszej jakości zaplecze, precla etc. Cena za jeden tekst o długości 1000 znaków ze spacjami 4 zł. W przypadku tekstów o innej długości stawka przeliczana jest odpowiednio przeliczana, np: Opis 500 znaków: 500/1000*4zł= 2 zł

*Gwarantuję akceptację przez wszelkie strony typu „presell page” czy katalogi. Przy braku akceptacji dostajesz drugi tekst za darmo.

Oferta: Teksty Strona 1 z 2


Przykładowy tekst: (specyfikacja: 1200 zzs, minimum 2 razy w treści słowo kluczowe „biseksualizm”)

Trudna definicja biseksualizmu Biseksualizm to orientacja seksualna odnosząca się do ludzi zainteresowanych kontaktami emocjonalnymi lub seksualnymi z osobnikami zarówno tej samej, jak i przeciwnej płci. Nie zawsze jednak pociąg rozłożony jest równomiernie. Zdarzają się osoby, które żyją w normalnych, zdrowych związkach partnerskich, od czasu do czasu tylko odczuwając chęć, czy też potrzebę bliższych relacji z osobą tej samej płci. Bywa, że są to „wybryki” jednorazowe, albo przynajmniej bardzo sporadyczne, tym rzadsze im człowiek starszy, wówczas trudno nazwać taką osobę biseksualną, a jej pragnienia zaliczyć należałoby raczej do fantazji. Skąd bierze się biseksualizm? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, wiadomo jedynie, że może być zarówno zakodowany genetycznie, jak i nabyty już w czasie życia, np. na skutek odrzucenia czy traumy. Faktem jest również to, że kobiety i mężczyźni potrzeby mają różne. Tym pierwszym bardzo zależy na bliskości emocjonalnej i zwykłej rozmowie, które zaś mogą dać im często tylko inne kobiety. U każdej z płci spełniając się więc w inny sposób. Jak już wcześniej wspomniane, ciężko jednak stwierdzić gdzie kończą się fantazje, a zaczyna biseksualizm. Ciężko to stwierdzić nawet ludziom, których orientacja jest gdzieś na jego pograniczu, stąd nie ma możliwości zbadania, jak wiele biseksualistów jest na świecie.

Kontakt: all44seo@gmail.com

Oferta: Teksty Strona 2 z 2

ALL4SEO oferta teksty  

Oferta dotycząca precli, opisów itp

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you