Page 1

RAPORT 7 Podstawowych BŁĘDÓW które nie pozwalają Ci przytyć tyle ile chcesz..

Wszystkie Prawa Zastrzeżone, http://www.MojaDietaNaMase.pl


2

Raport:

7

Podstawowych BŁĘDÓW które nie pozwalają Ci przytyć tyle ile chcesz

Nota Prawna: Niniejsza publikacja jest własnością prywatną należącą do Marcina Barnowskiego oraz www.MojaDietaNaMase.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone Marcin Barnowski, 2013 http://mojadietanamase.pl

Wszystkie Prawa Zastrzeżone, http://www.MojaDietaNaMase.pl


3

Witaj serdecznie, z tej strony Marcin Barnowski, Jeśli czytasz ten raport pod tytułem „7 podstawowych błędów które nie

pozwalają Ci przytyć tyle ile chcesz” za pewne masz problem z przybraniem na masie, nie wiem czy jesteś totalnie zielony w tym temacie czy ćwiczysz już od jakiegoś czasu tylko w ciąż stoisz w miejscu ze swoją wagą i nie wiesz co masz zrobić żeby przytyć.. Ale dobrze wiem co czujesz bo kiedyś sam przechodziłem tą drogę i sam bardzo długo nie mogłem przytyć. Postanowiłem zacząć ćwiczyć na siłowni byłem wtedy chudy jak patyk, mimo że ćwiczyłem w tamtym okresie nawet 5 dni w tygodniu to nie widziałem postępów jedynie byłem coraz bardziej zmęczony. Po ok. 2 miesiącach treningów ciągle nic się nie zmieniało i nie dawało mi to spokoju że pomimo treningów 5 dni w tygodniu w ciąż stoję w miejscu i codziennie waga pokazuje to samo. Zaczęło mnie to już irytować i strasznie chciałem to przyspieszyć. Postanowiłem skupić się bardziej na suplementacji. I sam trening odłożyłem na drugi plan a przynajmniej podejście do niego. Chyba zacząłem bardziej wierzyć w suplementy niż w sam trening. Zapomniałem o tym że:

Żeby rosnąć musimy stymulować mięśnie do wzrostu ! Niestety suplementy to tylko suplementy i prawda jest taka że nie mają szans zastąpić ani solidnego treningu ani kompletnego posiłku (diety) ponieważ ich zadaniem jest jedynie wspomaganie. Przez okres 1,5 roku przetestowałem różne suplementy, zjadłem lub połknąłem tego naprawdę sporo teraz aż sam się sobie dziwie a z perspektywy czasu teraz wiem że nic tak na prawdę na mnie nie działało tak jak obiecywali producenci, a pieniądze poszły w błoto. Wielkie firmy produkujące suplementy wydają naprawdę duże pieniądze na sprytny marketing który ma cię zachęcić do zakupu ich produktu pięknymi okładkami, opisami i różnymi specjalnymi recepturami ale niestety nie tędy droga i nikt jeszcze nie wymyślił magicznej pigułki sukcesu.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone, http://www.MojaDietaNaMase.pl


4

Tak więc żeby przytyć musisz przede wszystkim zająć się dwoma podstawowymi elementami: TRENINGIEM i DIETĄ ale jest coś jeszcze. Zanim zabierzesz się za oba te elementy jest coś bez czego twój wysiłek zarówno treningowy jak i dieta pójdą na marne. Zaraz poznasz 7 błędów które dyskwalifikują Cię już na starcie tak że nie masz szans przytyć. Są to podstawowe zasady, nawyki i reguły które wpływają bezpośrednio na to czy możesz przytyć czy nie. Wszystkie wymienione tu błędy musisz przemyśleć pod kątem które w twoim przypadku występują i wyeliminować je. Postaraj się od razu wprowadzić w życie zmianę złych nawyków lub popełnianych błędów jeśli chcesz zobaczyć rezultat i w końcu PRZYTYĆ tyle ile chcesz.. ..a teraz skup się i przeczytaj uważnie o tym co Cię blokuje żeby przytyć, i potraktuj to jako Pierwszy Krok który przybliży Cię do Twojego celu – Moim celem jest PRZYTYĆ ……(dopisz swoją wymarzoną wagą)…………. KG !

Jesteś gotowy poznać 7 podstawowych błędów które nie pozwalają Ci przytyć tyle ile chcesz ? Jeśli twoja odpowiedz brzmi: TAK, to idealnie w takim razie ZACZYNAJMY…

Wszystkie Prawa Zastrzeżone, http://www.MojaDietaNaMase.pl


5

Pełną wersje RAPORTU możesz pobrać za Darmo ze strony:

http://MojaDietaNaMase.pl/Raport-Jak-Szybko-Przytyc/

Wszystkie Prawa Zastrzeżone, http://www.MojaDietaNaMase.pl

7 Największych błędów w przybieraniu na masie  
7 Największych błędów w przybieraniu na masie  

Raport 7 Największych błędów w przybieraniu na masie - wersja skrócona

Advertisement