Page 1


ELEKTROLiZ METAL KAPLAMA LiMiTED ŞiRKETi


HAKKIMIZDA BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA, Türk metal kaplama ve galvaniz sanayisinde; Elektroliz sistemiyle hizmet veren, kalitesini ispatlamış en büyük firmalardan biridir. Otomotiv, Savunma Sanayi, Telekomünikasyon, Elektrik, İnşaat, İskele ve Kalıp sektörlerine hizmet verebilen en seçkin firmalardan biri olma özelliğini taşıyan BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA, ISO 9001:2008 uluslararası standartlardaki ispatlanmış kalitesi ve işçiliğiyle yurtdışında da ülkemizi başarı ile temsil eden ve dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Türk firmaların talepleri doğrultusunda aranan firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA, yetişmiş uzman personeli, dünya standartlarındaki üretimi, istikrarlı fiyat politikası ve zamanında teslim garantisi ile metal kaplama sektöründe haklı öncülüğünü sürdürmektedir.

ABOUT US BARIŞ ELECTROLYSIS METAL PLATING CO. LTD, is one of the biggest companies that gives service by electrolysis systems at Turkish Metal Plating and galvanized industry. BARIŞ ELECTROLYSIS METAL PLATING, which is the most superior company giving service in Automotive, Electric, Telecommunication and Construction sectors, is a preferable company that presents us in foreign countries with its quality at international ISO 9001:2008 standards and workmanship and makes export to most of the foreign countries in the world. BARIŞ ELECTROLYSIS METAL PLATING continues its justifiable leadership in coating sector with its trained personnel, production at world standards, stable price policy and guarantee to deliver at the right time.

1


2


3


MİSYONUMUZ Yetişmiş uzman işgücü, ciddi iş yaklaşımı ve 28 yıllık tecrübe birikimiyle tercih edilen bir firma olarak, taahhüt edilen zamanda teslimatlarımız ve istikrarlı fiyat politikamızla Müşterilerimize, Doğal kaynaklarımızın kıymetini bilip verimli bir şekilde kullanarak Geleceğimize, Toplumsal sorumluklarımızı yerine getirerek Devletimize değer katmayı taahhüt ederiz.

VİZYONUMUZ Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük VİZYONUMUZ olacaktır.

OUR MISSION Our missions are being a preferable company with our experienced specialist workmanship, serious business approach and 28 years experience, making our delivery at the right time, presenting stable price policy, knowing value of our natural resources and using them efficiently and implementing our social responsibilities and contribute to our country.

OUR VISION Being a preferable company in our sector by high quality in our business, our stable price policy, and delivering jobs at the right time, enlarging business life with our contributions, Being a preferable company by proving our confidence for persons and institutions which we work with, By developing our values that provide us to be a company that everyone approves its quality and development, continuing to be leader company at metal plating sector and these are OUR VISIONS for future as it is today.

4


KALİTE POLİTİKAMIZ Biz, BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA olarak, İş hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, Kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, Verimlilik gücümüzü arttırmayı, Kaliteden asla ödün vermemeyi, Müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezrinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, daima "TERCİHİNİZ" olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.

[ 10.11.2005 ] [ 11.11.2008 ]

[ 12.11.2008 ] [ 13.11.2011 ]

OUR QUALITY POLICY

[ 10.11.2005 ] [ 11.11.2008 ]

[ 12.11.2008 ] [ 13.11.2011 ]

We, as BARIŞ ELECTROLYSIS METAL PLATING, accept following issues as our duties; Giving attention to our responsibilities in our business life and our respect to you, always improving and developing ourselves, working with minimum costs, increasing our efficiency power, not making concession from quality, and thinking all of these as our business principle for our customers and personnel and most important one is "Being Your Preference".

5


ISO 9001:2008 CERTIFICATE

[23.11.2009 – 24.11.2012 ]

6


ISO 9001:2008 SERTİFİKAMIZ

[23.11.2009 – 24.11.2012 ]

7


OHSAS 18001 CERTIFICATE

[23.12.2009 – 24.12.2012 ]

8


OHSAS 18001 SERTİFİKAMIZ

[23.12.2009 – 24.12.2012 ]

9


10


ELEKTROLİZ ÇİNKO KAPLAMA Çinko kaplama genel olarak demir veya metallerin çinko ile kaplanmasıdır. Bu kaplama çinko oksit, sodyum siyanür, hidroksit kimyasalları eriği ile çinko metalin elektroliz yoluyla parçaların üzerine kaplanmasıdır. Bu kaplama; otomotiv, telekomünikasyon, savunma sanayi, elektrik, iskele kalıp ve inşaat sanayinde kullanılan parçaların korozyona karşı daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Harici bölümlerde kullanılan boyalı malzemelerin, korozyona karşı daha uzun ömürlü olması için boya altı olarak çinko kaplama yapılmaktadır.

ZINC ELEKTROPLATING Zinc electroplating is coating iron and metals with zinc in general. This coating is coating zinc oxide, sodium cyanide, hydroxide chemicals and zinc metal on parts by electrolysis way. This coating provides longer life to parts used at automotive, telecommunication, electric and construction industry against corrosion. Under dye zinc coating is made to dyed materials used at external parts against corrosion.

11


12


ALODİN KROMATLAMA Alüminyum ve alaşımlarına uygulanan kimyasal bir yüzey hazırlama işlemidir. Boya altına uygulanabilen Kromat (Alodin Kaplama) Kaplama alüminyuma uygulanan toz ve yaş boya için uygun ortam sağlar, boyanın yüzeye tutunmasına katkı sağlar. Bu işlem 1000 saatlik tuzlu sis testini başarıyla geçmektedir. Sarı kromat, yeşil kromat, şeffaf kromat ve kromsuz kromat gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Bu prosesin genel olarak uygulandığı sektörler havacılık, savunma sanayi, askeri malzemeler ve dekoratif amaçlı alüminyum parçaların kaplanmasıdır.

ALUMINUM CHROMATE This is a chemical surface preparation process implemented at aluminum and its alloys. It provides appropriate environment for dust and wet dye implemented to Chromate (Alodine Coating) Coating that can be implemented under dye and it also provides staying of dye on surface. This process successfully passes 1000 hours salty fog test. There are yellow chromates, green chromate, lucid chromate and chromate without chrome are existing. This process is generally implemented at sectors as aviation, military materials and coating aluminum parts for the purpose of decorative. 13


14


PASLANMAZ PASİVASYON Paslanmaz Pasivasyon, paslanmaz yüzeylerde, kaynak yerleri ve yüzeylerin pasive edilerek yüzey üstünde koruyucu bir film tabaka oluşturma işlemidir. Savunma sanayi parçaları ve nem yoğunluğu yüksek yer altı tünellerinde kullanılanlar da dahil olmak üzere paslanmaz çelikten imal aydınlatma armatürleri için çok önemli bir koruma prosesi olarak kabul edilmektedir.

STAINLESS STEEL PASSIVATION Passivation describes the treating of a metal with a mild oxidant to remove surface iron or iron compounds by dissolution. This action forms a protective passive film on the surface of the metal. The trace iron left behind from machining and fabrication can provide sites for corrosion if left untreated. The process is performed by first cleaning the surface with solvents or an alkaline solution to remove organic or metallic residues. Next, the parts are placed into passivation solutions.

15


İRTİBAT

CONTACT

BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA LTD.ŞTİ.

İvedik Organize Sanayi. Arı Sanayi Sitesi. 1481.Sokak (eski 707.sok) No: 20–23 ANKARA – TÜRKİYE

Telefon Faks

: :

+90 312 3950513 +90 312 3950514

: :

Phone Fax

Mail info@barismetalkaplama.com

Web www.barismetalkaplama.com.tr www.barışmetalkaplama.com.tr www.barismetalkaplama.com www.barışmetalkaplama.com www.barisgalvaniz.com www.barışgalvaniz.com www.kaplamaciyiz.biz www.galvanizciyiz.biz

16

BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA LTD.ŞTİ.  

BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA LTD.ŞTİ. web katalogudur.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you