Page 1


OBSAH Soutěž o rozhovor v C Sims Magazine The Sims 4

Sims Celebrity

Downloady

Šéfredaktorka

Cici

Soutěž o rozhovor v C Sims Magazine


Chceš se objevit v našem novém magazínu? → Tak neváhej a vyplň tento malý dotazník + zašli do zprávy ♦ Hraješ The Sims 3 ? ♦ Co říkáš na The Sims 4 ? ♦ Co máš za dodatky ? To stačí vyplnit a máš šanci zazářit.


The Sims 4 je velmi očekávanou hrou z kategorie simulací života, která vám umožní hrát si se životem tak jako nikdy předtím. Vytvářejte nové inteligentní Simíky, kteří prožívají emoce. Každá jejich reakce má svůj důvod a vychází z aktuální situace a jejich emocionálního stavu. Hrajte si s úplně novými kreativními nástroji, se kterými je legrace a snadno se používají. Vytvořte své Simíky pomocí nástroje Vytvořit Simíka a postavte jedinečné domy prostřednictvím dotykového režimu výstavby místností. Ovládejte mysl, tělo i srdce svých Simíků při dynamickém a na emoce bohatém hraní, které probudí vaše příběhy k životu.


Sims Celebrity

One Direction

Justin Bieber

Lady Gaga Jaká celebrita se tu má objevit příště? Pište do zpráv!


DOWNLOAD na Město Paříž, ve Francii → http://www.thesimsk.com/paris/#_ Rodinný domek →https://www.thesimsresource.com/downloads/details/category/si ms3-lots-residential/title/villa-sila-/id/1231795/ Šaty pro dospělou siminku →http://www.thesimsresource.com/downloads/details/category/si ms3-clothing-female/title/amnesia/id/1222355/

Chcete DOWNLOAD na přání? → Pište zprávu!

C Sims Magazine  
C Sims Magazine  

o The Sims 3 - 1.vydání

Advertisement