Page 1


SATURS 4

JAUNUMI BALTCOM TV KANĀLU KLĀSTĀ

5

Baltcom digitālās televīzijas kanāli šķērsgriezumā

7

Vērtē Baltcom klienti – skatītāko kanālu TOP

9

Iesaka Sanda Belinna – Baltcom TV programmu daļas vadītāja

Esiet sveicināti Baltcom klientu avīzes otrajā izdevumā! Varbūt kādam šķiet, ka vasarā nevajadzētu pavadīt savu laiku pie televizora ekrāniem. Tomēr – ja nu gadās kāda lietaina diena, kādēļ nepavadīt to uzzinot ko jaunu populārzinātniskajos kanālos? Vai noskatoties kādu aizraujošu filmu vai šovu? Vairāk nekā 120 kanālos, kurus Jums piedāvā Baltcom, ikviens varēs atrast sev ko piemērotu. Arī šajā numurā piedāvājam Jums iepazīties ar dažādiem kanālu jaunumiem jūlijā un mūsu klientu viedokli par to, kurus kanālus tad ir vērts skatīties. Tāpat mēs nolēmām paraudzīties uz Baltcom digitālo TV programmu piedāvājumu šķērsgriezumā – domājam, ka arī Jums varētu būt interesanti. Neiztrūkstoši, protams, stāstīsim par dažādiem Baltcom papildu pakalpojumiem un tehnoloģiskiem risinājumiem, kas varētu uzlabot Jūsu Baltcom pakalpojumu lietošanas pieredzi.

Vēlos uzsvērt, ka mums ir svarīgs Jūsu viedoklis! Tādēļ, ja vēl neesat piedalījušies Baltcom klientu aptaujā, aicinām to darīt šeit. Ja Jums ir konkrēts jautājums, kuru vēlaties atrisināt un līdz šim sazinoties ar Baltcom klientu apkalpošanas vai tehniskā atbalsta speciālistiem Jums tas nav izdevies, lūdzam pēdējā aptaujas atvērtajā jautājumā norādīt Jūsu pieslēguma adresi vai abonenta kodu! Ar cieņu un izdevušos vasaru vēlot,

10 Populārzinātnisko raidījumu izlase jūlijā 12 Jūlija filmu un seriālu izlase 14 CAM modulis – viena pults un nekādas papildu kastes! 15 Noderīgi ne tikai vasarā – Baltcom papildu pakalpojumi 16 Kā izvēlēties Wi-Fi rūteri? 17 Baltcom turpina paplašināt jaunās paaudzes (NGN) optiskā interneta tīklu Rīgā 18 Gudriem.lv izmainīja manu dzīvi

Miks Kārkliņš Baltcom rīkotājdirektors

2012 JŪLIJS

3


JAUNUMI BALTCOM TV KANĀLU KLĀSTĀ Aizstājot Футбол ТВ un Настоящее смешное телевидeние (kanāls pārtrauca savu raidīšanu 01.06.2012), turpmāk Baltcom abonentiem kļuva pieejami divi jauni kanāli –

Gan Спорт 1, gan Спорт 2 aptver aktuālākos sporta notikumus, sacensības un čempionātus, turklāt visdažādākajās sporta disciplīnās, piemēram, – Anglijas futbola līgas nPower Championship (augstākā futbola līgas divīzija un otra svarīgākā Anglijas futbola līga uzreiz pēc Premjerlīgas), Nīderlandes futbola čempionātu, pasaules ATP 250 tūri, golfa čempionāta sērijas Majors un European Tour 2012, mākslas vingrošanas, badmintona, paukošanās un citu sporta veidu starptautisku mērogu sacensības.

Konkrēta kanālu programma pieejama šeit

Kanāls Спорт 1 pieejams:

Kanāls Спорт 2 pieejams:

4

+

2012 JŪLIJS


Baltcom digitālās televīzijas kanāli šķērsgriezumā Digitālajai televīzijai (DTV) ir vairākas priekšrocības, tostarp plašāks kanālu klāsts un iespēja pieslēgt izvēles pakas (tematisko kanālu, Premium filmu, HD un Viasat kanālu pakas). Tāpat DTV ir pieejamas citas papildu funkcijas – EPG (elektroniskais programmu gids), valodu maiņa, subtitri u.c. Paraudzīsimies uz Baltcom piedāvātajiem digitālās televīzijas kanāliem šķērsgriezumā! 74 jeb 71,85% kanāli pieejami dažādās citās valodās, t.sk. ar iespēju mainīt valodas

Visvairāk jeb 27,19% ir informatīvi-izklaidējošie kanāli

Tikai 29 jeb 28,15% kanālu ir pieejami vienīgi krievu valodā

Nākamā lielākā kanālu grupa jeb 13,60% ir filmu kanālu

Tiek piedāvātas 14 dažādas valodas, t.sk. vācu, poļu, franču, spāņu, portugāļu, itāļu, čehu, ungāru, lietuviešu, igauņu, ukraiņu, krievu, angļu un latviešu 7 kanāliem ir pieejami subtitri 8,74% ir sporta kanāli un bērnu/jauniešu kanāli 7,77% ir ziņu kanāli

11,65% veido populārzinātniskie un mūzikas kanāli (katra kanālu grupa)

10,82% ir dzīvesstila un izklades kanāli

Igaunijas nacionālais kanāls ETV pagaidām ir pieejams tikai Baltcom

Papildu pieejami:

Sīkāka informācija par pakalpojuma ierīkošanu, izcenojumiem un līguma noslēgšanas nosacījumiem pieejama zvanot uz tālruņa numuru 67480048 vai interneta vietnē www.baltcom.lv.

2012 JŪLIJS

Pārbaudi pakalpojumu pieejamību savā adresē šeit

5


JAUNA IZJŪTU KVALITĀTE 67480000 www.baltcom.lv

SKATIES KOPĀ AR


Vērtē Baltcom klienti – skatītāko kanālu TOP No šā gada 25.maija līdz 18.jūnijam aptaujājām klientus par to, kurus kanālus tad viņi visvairāk skatās un kādus labprāt vēlētos redzēt Baltcom klāstā arī turpmāk. Paldies visiem respondentiem un, lūk, šeit ir iegūtie dati!

Latvijas kanālu TOP3

Mūzikas kanālu TOP3

1

TV3

1

МУЗ ТВ

2

LNT

2

ПБМК

3

3+

3

VH1

Ziņu kanālu TOP3

Sporta kanālu TOP3

1

Euronews

1

Eurosport

2

РБК

2

Eurosport 2

3

BBC World News

3

КХЛ

Bērnu kanālu TOP3

Populārzinātnisko kanālu TOP3

1

LoloTV un Nickelodeon

1

National Geographic Channel

2

Cartoon Network

2

Discovery Channel

3

Детский Мир

3

Animal Planet

Dzīvesstila kanālu TOP3

Starptautisko kanālu TOP3

1

Comedy TV

1

Интер+

2

Kanāls 2

2

RTL

3

Охота и Рыбалка

3

PRO7

Filmu kanālu TOP3

HD kanālu TOP3

1

Fox Life

1

National Geographic Channel HD

2

Fox Crime

2

Nat Geo Wild HD

3

Иллюзион +

3

Eurosport HD

Krievijas kanālu TOP3 1

ПБК

2

РЕН Балтия

3

НТВ Мир

2012 JŪLIJS

Sīkāka informācija par Baltcom piedāvātājiem kanāliem pieejama šeit

7


Iesaka Sanda Belinna – Baltcom TV programmu daļas vadītāja Baltcom saviem klientiem piedāvā 125 dažādus kanālus – tai skaitā arī desmit HD kvalitātes kanālus. Katrs no šiem kanāliem ir savā veidā interesants un katrs no tiem piedāvā atšķirīgu saturu. Aicinām iepazīt dažādos kanālus tuvāk! Par savu kanālu un raidījumu TOP5 izlasi šoreiz stāsta Sanda Belinna, Baltcom TV programmu daļas vadītāja.

TaBOO Raidījums Taboo ir ceļojums aiz Jūsu komforta zonas, lai izpētītu uzvedību un dzīves stilu, kas dažās kultūrās ir pieņemams, bet dažās aizliegts, nelikumīgs vai citu nonievāts.

Skatieties darba dienu vakaros plkst.22:00

Chopped Spriedzes pilns šovs, kurā sacenšas četri topošie pavāri. Viņu uzdevums – pārvērst gluži parastas sastāvdaļas trīs neparastos ēdienos. Pēc katra ēdiena katrs dalībnieks teju tiek „sakapāts” līdz paliek tikai viens uzvarētājs. Pats labākais ir tas, ka, skatoties šā kanāla raidījumus, Jums nav jācenšas steigā pierakstīt receptes. Tās ir pieejamas Food Network HD kanāla mājaslapā www.foodnetworktv.com

MTV Live HD tas ir kanāls ikvienam, kurš ir iecienījis populāro mūziku, turklāt vēl HD kvalitātē – tas noteikti ir to vērts! Uzziniet vairāk par koncertiem un raidījumiem www.mtvlivehd.com

Viens no tiem Latvijas kanāliem, kas piedāvā „veselīgu” programmu apkopojumu – sākot no sporta pārraidēm beidzot ar kvalitatīvām filmām un seriāliem.

Kanāls, kurā nav reklāmas paužu un kas ir veltīts patiesi kvalitatīvam kino, turklāt mākslas un dokumentālās filmas varat skatīties oriģinālvalodā ar subtitriem.

2012 JŪLIJS

9


Populārzinātnisko raidījumu izlase jūlijā Baltcom saviem abonentiem piedāvā 12 dažādus un pasaulē novērtētus populārzinātniskos kanālus. Šoreiz aicinām ieskatīties to jaunumos jūlijā.

What Greeks Did For Us? Sestdien, 21.jūlijā plkst.22:00 Kad mēs domājam par grieķiem, tad prātā nāk tādi jēdzieni kā demokrātija, teātris, matemātika un atjautība. Iepazīsti sengrieķu izgudrojumus un to ietekmi uz mūsdienām!

Cake Boss Pirmdienās no 9.jūlija plkst.18:40 Badijs Valastro, viens no Amerikas veiksmīgākajiem un pazīstamākajiem tortu māksliniekiem un Carlo’s City Hall Bake Shop galvenais konditors, ir atpakaļ jaunās Cake Boss sērijās. Vadot komandu, kurā ir viņa māte, četras māsas un trīs svaiņi, dzīve konditorejā ir drāmas un kaislību pilna. Šajās sērijās Badijam un viņa konditoriem būs jātiek galā ar jauniem tortu cepšanas izaicinājumiem, tai skaitā jācep gigantiska kāzu torte, kas nepieciešama filmā kā rekvizīts un jārada līdz šim dārgākā torte, kas dekorēta ar dimantiem un pērlēm.

10

2012 JŪLIJS


Norway Massacre: I was there Svētdien, 22.jūlijā plkst.21:00 2011.gada 22.jūlijā vientuļais terorists Anders Bērings Breiviks, kas nāk no piepilsētas Norvēģijas rietumos, paveic zvērīgāko teroraktu Eiropā kopš II Pasaules kara. Slaktiņš sākas ar sprādzienu Oslo un beidzas ar masveida pusaudžu noslepkavošanu nometnē Utojas salā.

Ottomans vs Christians Otrdienās no 31.jūlija plkst.21:05 Šajās aizraujošajās piedzīvojumu sērijās kopā ar raidījuma vadītāju Džulianu Deivisonu varēsiet doties uz visneparastākajām Vidusjūras vietām. Mūsdienās šī jūra ir populārs tūrisma objekts, tikmēr 16.gs. tā bija divu varenu spēku – Kristīgās Eiropas un Musulmaņu Otomanu impērijas – sadursmes centrālais laukums. Konflikta, kas ilga teju trīs gadsimtus un kura rezultāts vēl jūtams mūsdienās, strīdus ābols bija ne tikai vara un bagātība, bet arī kultūras un reliģiskā dominance.

Fatal Encounters Otrdienās no 17.jūlija plkst.22:00 Šis saistošais stāsts Liktenīgās sastapšanās (Fatal Encounters) analizē, kā neveiksmīgi krustojas slepkavas un upura ceļi. Nejaušas tikšanās, ikdienišķi lēmumi un nejauša vardarbība ievirza gluži parastus cilvēkus nāvējošā kursā. Katra sērija iepazīstina ar upuri un slepkavu – kā viņi dodas savās ikdienas gaitās, vēl neapjaušot, kas notiks. Vienlaikus upura pulkstenis skaita laiku – pēdējās stundas, dienas vai gadus, kas to aizvedīs tuvāk slepkavas liktenīgākajam slazdam.

2012 JŪLIJS

11


Jūlija filmu un seriālu izlase Baltcom kopā piedāvā 21 filmu kanālu, no kuriem 14 ir pieejami digitālās televīzijas Lielajā TV blokā. Piedāvājam aktuālāko filmu un seriālu izlasi!

Dream House Trilleris, Drāma, ASV, 2011 17.07, 21.07, 25.07 un 29.07 Turīgais Ņujorkas izdevējs kopā ar sievu un divām meitām pārvācas uz klusu provinces pilsētiņu. Taču drīz viņš uzzina, ka ģimenes jaunajā mājā tikusi nogalināta kāda sieviete un viņas bērni. Slepkava bijis viņas pašas vīrs, kas joprojām staigā brīvībā.

REPUBLIC OF DOYLE, 3. sezona Drāma, ASV, 2012 No 11. jūlija trešdienās plkst. 20:00 divas sērijas pēc kārtas Džeiks Doils atgriežas seriāla Doila Republika 3.sezonā un viņa dzīvē ir notikušas pārmaiņas. Viņš turpina strādāt kopā ar savu tēvu viņu kopīgajā detektīvaģentūrā, taču tagad šo darbu viņš apvieno ar Ņūfaundlendas policijas seržanta amatu.

12

2012 JŪLIJS


Capote Biogrāfiska krimināldrāma, ASV, 2005 26.07 Rakstot savu grāmatu In Cold Blood, kurā stāstīts par kādas ģimenes slepkavību Kanzasā, Trūmans Kapote (Filips Seimūrs Hofmans) izveido tuvas attiecības ar Periju Smitu, kurš ir viens no slepkavām. Par šo lomu F.Hofmans saņēma Oskaru kā labākais pirmā plāna aktieris. Kopumā filma saņēmusi 52 dažādas balvas un vēl 45 nominācijas.

Desperado Trilleris, ASV, 1995 28.07 plkst. 21:45 Šajā filmā, kas ir 1992. gada filmas turpinājums, Mariači ar joni metas iekšā tumšajā pagrīdes pasaulē, sekojot pēdējā nekrietnā narkobarona asiņainajām pēdām, lai veiktu spriedzes bagātu, ložu izcaurumotu izrēķināšanos.

The Future Drāma, ASV, 2011 Nākotne sākas uz dīvāna. Kad kāds pāris izlemj paņemt kaķi, viņu skatījums uz dzīvi radikāli mainās; burtiski mainot laika un telpas virzību un pārbaudot viņu ticību viens otram un sev pašiem. Filma nominēta Berlīnes Zelta Lācim un to izrādīja Sundance 2011.gada festivālā.

2012 JŪLIJS

13


CAM modulis –

viena pults un nekādas papildu kastes! Ja Jums ir TV ar iebūvētu uztvērēju, tad Baltcom digitālās televīzijas kanālus Jūs varēsiet skatīties arī bez ārējā dekodera un turpmāk Jums vairs nevajadzēs divas pultis! Jums ir nepieciešams CAM modulis.

Cik maksā CAM modulis? Ja Jūs slēdzat ar Baltcom 24 mēnešu pakalpojumu abonēšanas līgumu, tad CAM moduļa noma ir bez maksas. CAM moduli var arī iegādāties - CAM moduļa CONAX CAS7 cena ir Ls 25,00.

Kā tikt pie CAM moduļa? Telefoniski, e-pastā vai tuvākajā klientu apkalpošana centrā piesakiet, ka vēlaties CAM moduli. Tuvākajā laikā pie Jums ieradīsies Baltcom meistars, lai pārliecinātos, ka aparatūra ir piemērota Jūsu televizoram un tā strādā. Ja vēlēsieties iegādāties CAM moduli savā īpašumā, tad no Baltcom saņemsiet rēķinu par tā iegādi. Ja vēlēsieties to nomāt, tad Baltcom meistars piedāvās Jums noslēgt 24 mēnešu pakalpojumu abonēšanas līgumu.

14

2012 JŪLIJS


Noderīgi ne tikai vasarā – Baltcom papildu pakalpojumi Atvaļinājums Plāno brīvdienas ārpus mājām? Ja esi sešus mēnešus maksājis pilnu abonēšanas maksu, tad Tev ir iespēja izmantot Baltcom pakalpojumu Atvaļinājums. Digitālās televīzijas un kabeļtelevīzijas klienti (tai skaitā arī komplektu abonenti) var atslēgt pakalpojumu uz vienu kalendāro mēnesi kalendārajā gadā – šajā gadījumā abonēšanas maksai tiks piemērota 100% atlaide. Kabeļtelevīzijas klienti var noformēt atvaļinājumu līdz četriem mēnešiem – attiecīgi mainās atlaides apjoms. Tas ir, ja atvaļinājums tiek pieteikts uz: ∙∙

Diviem mēnešiem, tad abonēšanas maksai tiek piemērota 60% atlaide (piemēram, ikmēneša abonēšanas maksa ir Ls 5,49 mēn., tad piesakot atvaļinājumu uz diviem mēnešiem maksa par pakalpojumu tiks aprēķināta šādi: Ls 5,49 x 2 – 60% atlaide)

∙∙

Trīs mēneši – 50% atlaide

∙∙

Četri mēneši – 40% atlaide.

Pakalpojums Atvaļinājums neattiecas uz aparatūras nomas maksu. Lai saņemtu pakalpojumu Atvaļinājums, vienu mēnesi iepriekš jāraksta iesniegums, kurā jānorāda abonenta vārds, uzvārds, personas kods/abonenta kods, pieslēguma adrese, pakalpojuma veids un atvaļinājuma periods.

Drauga atlaide Tavs draugs kļūst par Baltcom abonentu – Tu izmanto pakalpojumu vienu mēnesi BEZ MAKSAS! Atlaide tiek piešķirta tad, ja viena mēneša laikā pēc pieslēguma datuma esošā Baltcom abonenta draugs ir uzrakstījis iesniegumu Baltcom.

Maksājuma bonuss Maksājot abonēšanas maksu avansā par 11 mēnešiem, divpadsmitajā mēnesī izmanto pakalpojumu bez maksas.

Skaties TV vairākās istabās Digitālās televīzijas abonenti var izmantot pakalpojumu Ģimene, un abonēšanas maksa katram papildu pieslēgumam būs tikai Ls 3,80 mēn! Katram papildu pieslēgumam pieejams tas pats programmu bloks, kas ir izvēlēts pamata pieslēgumam (izņemot Premium izvēles pakas).

Iesniegumu Baltcom var nosūtīt elektroniski, pa pastu vai faksu jeb nogādāt tuvākajā klientu apkalpošanas centrā.

2012 JŪLIJS

15


Kā izvēlēties Wi-Fi rūteri? Raksts tapis sadarbībā ar interneta veikalu

Stāsta Dairis Jankovskis Bezvadu internets ir kļuvis teju jau par ikdienas nepieciešamību – bez tā nevaram iztikt arī mājās, to vajag gan datoriem, gan planšetdatoriem, gan viedtālruņiem. Tādēļ ikviens agrāk vai vēlāk nonāk dilemmas priekšā – kādu maršrutētāju jeb rūteri īsti iegādāties? Skatīties tikai pēc cenām? Vai dārgākais modelis tiešām būs tas labākais? Piedāvājam nelielu ieskatu parametros, kurus varat ņemt vērā, izvēloties savu Wi-Fi rūteri.

Pievērsiet uzmanību Wi-Fi rūtera standartam Šobrīd tiek atbalstīti trīs standarti – B, G un N - pēdējais pašlaik ir visizplatītākais rūtera standarts. Šāda standarta rūteriem parasti ir 2.4 GHz antena un 150 Mbit/s vai 300 Mbit/s datu pārraides ātrums. Cena sākot no Ls 13,00. Pastāv arī N standarta rūteri ar 5 GHz antenu, kuri nodrošina datu pārraides ātrumu līdz pat 600 Mbit/s. Standarta apzīmējumu Jūs atradīsiet uz rūtera iepakojuma. Caurmērā visbiežāk N standarta rūteri atbalstīs arī B un G standartus (vēl ir iekārtas, kas tiek ražotas ar šāda standarta wi-fi kartēm) – tas būs norādīts specifikācijā.

Signāla stiprums un darbības rādiuss atkarīgs arī no mājokļa N standarta rūteru signāla darbības rādiuss ir 50-150 m, var būt arī vairāk. To ietekmē vieta, kur tiek uzstādīts rūteris, kā arī tas, cik plašs un cik stāvu ir mājoklim; tāpat signāla stiprumu un rādiusu ietekmē tas, vai sienas ir betona, dzelzsbetona, koka, ķieģeļu, reģipša u.tml. Ņemot vērā iepriekš minēto, ir pieejami signāla pastiprinātāji. Piemēram, Access Point (tiek apzīmēti arī kā AP vai Extender) un Powerline adapteri. AP pastiprina Wi-Fi interneta signālu – attiecīgi tas tiek pieslēgts rūterim.

16

Savukārt Powerline adapteri nodod un saņem interneta signālu pa elektrības vadiem. Attiecīgi vienu adapteri savieno ar rūteri, pārējos izvieto telpās pie 220V sienas rozetēm – adapteri nodrošinās Wi-Fi signālu, vienlaikus internetam varēs pieslēgties arī izmantojot vadu. Izmantojot šīs ierīces Jums nevajadzēs visā mājā vilkt interneta kabeli no vietas, kur uzstādīts rūteris.

Interneta ātrumu ietekmēs arī pieslēgto datoru skaits Parasti rūteriem ir vismaz četri porti, lai datorus internetam varētu pieslēgt ar kabeli. Izplatītākie ir 10/100 Mbit/s datu pārraides ātruma porti, tomēr optiskā interneta lietotājiem, kuru operatora nodrošinātais ātrums ir 100 un vairāk Mbit/s, būtu ieteicami rūteri ar 1000 Mbit/s datu pārraides ātruma portiem. Uz rūtera iepakojuma specifikācijā būs rakstīts 10/100/1000 Mbit/s jeb 1 Gbit/s bezvadu interneta rūteris. Rūtera nodrošināto bezvadu interneta ātrumu ietekmē arī pieslēgto datoru skaits. Piemēram, ja rūtera bezvadu interneta datu pārraides ātrums ir 150 Mbit/s, tad šajā tīklā pieslēdzot divus datorus, tie attiecīgi sadalās aptuveni uz pusēm, piemēram 75 Mbit/s un 75 Mbit/s, trīs datorus – 50 Mbit/s katram un tā tālāk. Protams, ir arī dārgāki rūteri, kurus iespējams konfigurēt tā, lai katram datoram tiktu piešķirtas konkrētas prioritātes, tas ir, kāds no datoriem varēs izmantot ātrāku internetu, bet cits – lēnāku.

Uzmanība jāpievērš arī datoram un izmantotajām programmatūrām Interneta ātrums lielā mērā būs atkarīgs no lietotāja ierīcēm – datora modeļa vecuma (jo vecāks dators, jo vairāk var just, ka internets ir lēnāks), kā arī no iebūvētās tīkla kartes. Attiecīgi datora tīkla kartes standartam ir jābūt tādam pašam vai augstākam nekā izmantotajam rūterim. Jāatceras arī tas, ka lietojot tās saucamās peer-to-peer programmas (piemēram, Torrenti) ātrums samazinās visiem datoriem, kas ir tīklā. Mēdz gadīties, ka internetu noslogo arī Skype.

Galvenais jautāt! Maršrutētāju ražotāju un modeļu ir daudz, tieši tādēļ, ja īsti nav skaidrs, ko iegādāties, ir svarīgi konsultēties ar pārdevēju, izklāstot savus objektīvos un subjektīvos apsvērumus. Galvenais ir jautāt, arī tad, ja pašam šķiet, ka jautājums ir muļķīgs. Profesionāls un zinošs pārdevējs mācēs atbildēt tā, lai ikvienam būtu skaidrāka izpratne par konkrēto produktu.

2012 JŪLIJS


Baltcom turpina paplašināt jaunās paaudzes (NGN) optiskā interneta tīklu Rīgā

Jau izbūvētais NGN tīkls

www.baltcom.lv

2012 JŪLIJS

Teritorijas, kur pašlaik būvē NGN tīklu- Purvciems, Ķengarags, Bolderāja, Vecmīlgrāvis

umuru 67480000.

17


„Gudriem.lv izmainīja manu dzīvi – es vairs netērēju tur, kur varu ietaupīt. Pamēģini arī Tu!” Stāsta Kristīne - parasta latviešu meitene, kura iepazina un regulāri izmanto Gudriem.lv.

Pirmais, ko es izdarīju, ieejot portālā Gudriem. lv - pārbaudīju vai nepārmaksāju par mobilām sarunām. Atzīšos, man jau sen bija tādas aizdomas. Realitāte bija drūma: mobilo sakaru salīdzināšanas rīks sniedza man nepatīkamu atbildi – mēnesī par sarunām es pārmaksāju vismaz 8 latus. Tur pat portālā es aizpildīju iesniegumu par operatora maiņu un kopš tā brīža man vairs nav sajūta, ka kādam dāvinātu savu naudu!

Pievēršoties savas automašīnas apdrošināšanai, izrādījās, ka arī šeit var ietaupīt. Sameklēju savu līdzšinējo OCTA polisi, apskatīju cenu… Mjā… Gudriem. lv OCTA polišu salīdzināšanas rīks piedāvāja man tik zemu OCTA polises cenu, par kādu nevarēju pat sapņot. Sākumā es pat nenoticēju, bet tad, tur pat portālā izlasīju, ka OCTA piedāvājumus Gudriem.lv saņem bez starpniekiem tieši no apdrošināšanas kompānijām. Tātad viss kārtībā! Starp citu, tur pat arī uzzināju, cik man izmaksās KASKO polise.

Protams bija grūti atturēties neielūkojoties sadaļā Atlaižu kuponi. Jau mēneša laikā trešdaļu savu pirkumu (frizieris, kosmētika, solārijs, SPA un arī apģērbi) sāku veikt ar ievērojamām atlaidēm, pateicoties kolektīvās iepirkšanās kuponu piedāvājumiem. Tagad šo sadaļu dēvēju par šopinga paradīzi, un, ne velti, jo tur ir pieejami vairāk nekā 1000 kuponu dažādām dzīves situācijām!

viesnīcu rezervācijas, kas apkopo piedāvājumus no 34 lielākajiem viesnīcu rezervēšanas portāliem visā pasaulē. Kopumā savu ceļojumu izplānoju stundas laikā.

Tiesa, bez kredīta neiztiku. Un te man talkā nāca ātro kredītu salīdzināšanas rīks. Vēl vairāk: tur es atradu arī bezprocentu kredīta piedāvājumus. 10 minūšu laikā aizpildīju pieteikumu un jau pēc stundas saņēmu savā bankas kontā 200 latus. Lieliskākais, ka pēc mēneša atdevu tos pašus 200 latus un ne santīma vairāk!

Jā, gandrīz piemirsu.... Reizēm es izmantoju arī Gudriem.lv taksometru pakalpojumu salīdzināšanas rīku un vienmēr izvēlos pakalpojumu Garantētā cena. Pakalpojums garantē, ka maksāšu tieši tik, cik uzrādījis brauciena izmaksu aprēķināšanas kalkulators.

Un šīs pat tuvu nav visas iespējas, kā varu samazināt ikdienas tēriņus. Kopumā Gudriem.lv portālā ir 22 aktīvi ekonomijas un cenu salīdzināšanas rīki – ienāc un pārliecinies pats!

Raksts tapis sadarbībā ar salīdzināšanas portālu Gudriem.lv. Personāžs nav izdomāts, stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem.

Jūnija sākumā nolēmu nedēļu atpūsties ārzemēs un atkal iegāju Gudriem.lv, šoreiz sadaļā Ceļojumi. Tur es atradu ērtu avio biļešu meklēšanas rīku, kas apkopo informāciju par lētākām avio biļetēm no 600 (!) aviokompānijām visā pasaulē. Pēc tam uzmeklēju

18

2012 JŪLIJS


5.

augustā Jūrmalā

Skrituļslidošanas

maratons

iedvesmo:

14 km

sulu saldējumu ģimenes distance

42 km MARATONA DISTANCE • 400 m – 1 km BĒRNU DISTANCE

REĢISTRĒJIES: TC “SPICE”, MARATONI.LV, FANS, CITYFITNESS mūs atbalsta:


Baltcom klientu avīze  

#2 Jūlija izdevums