Page 22

22 |

Nuttige adressen Accountancy Adcedet BV Tel: 0318-430 923 www.adcedet.nl Bouwer & Officier Accountants Tel: 071-3419000 www.bouwer-officier.nl Flynth Tel. 0546-831010 vestiging Almelo Tel. 026 – 3542600 vestiging Arnhem Tel. 045-5272777 vestiging Brunssum Tel. 0475-375500 vestiging Roermond Tel: 040-2043 090 vestiging Valkenswaard Tel: 0348-422 180 vestiging Woerden Tel: 038-4535 499 vestiging Zwolle www.flynth.nl

Automatisering Capway Systems BV Tel: 0343-523776 www.capway.nl Compad Software Tel: 053-4329995 www.compad.nl CSB-System Benelux BV Tel: 076-5307676 www.csb-system.com DENATEC-LERCO N.V. Tel: 0032-34892295 www.denatec-lerco.be Foodsafety Facilities Tel: 0118-410006 www.foodsafetyfacilities.nl Holland Bakkerijsystemen B.V. Tel: 0548-542573 www.holland-systemen.nl Ingenieursbureau Prompt Tel: 0517-418878 www.fritec.nl JMS Automatisering B.V. Tel: 0174-291000 www.jmsautomatisering.nl Kaak Nederland BV Tel: 0315-339111 www.kaak.nl KeyBAKE BV Tel: 0321-841214 www.keybake.com Marti Orbak Software Tel: 0174-638690 www.marti-orbak.nl Project Techniek Tel: 073-5991402 www.projecttechniek.nl Rademaker BV Tel: 0345-543543 www.rademaker.com Siloba nv Tel: 0032-52423818 www.siloba.be Silowacht B.V. Tel: 038-4670666 www.silowacht.nl Spiromatic NV Tel: 06-20403870 www.spiromatic.com SysCoData Tel: 073-5944010 www.syscodata.nl Technisch Buro Rittershaus Tel: 030-2312392 www.rittershaus.eu Tromp Group BV Tel: 033-2994373 www.trompgroup.nl Venema Techniek & Service Tel: 0591-313377 www.venematechniek.nl V-Technology Tel: 0515-331958 www.v-technology.nl Werner & Pfleiderer Haton B.V. Tel: 077-3071860 www.wp-haton.com

Bake/Make off Bakery to Bakery / Foodstudio Tel: 013-5951000 www.bakerytobakery.nl

Banketbakkerij van Strien B.V. Tel: 0186-626326 www.koekjes.nl Brinkers VriesVers Food Service/ Beuk Patisserie BV Tel: 0172-509640 www.brinkerspatisserie.com Brown & Serve B.V. Tel: 0299-684959 www.brown-serve.com Comeba foodservice BV Tel: 0524-524928 www.comeba.nl CSM Benelux BV Tel: 0800-8647762 www.csmglobal.com/Benelux Dauphine Nederland BV Tel: 0487-502117 www.dauphine.nl Délifrance Nederland bv Tel: 0180-485111 www.delifrance.nl Dero Foods Tel: 0183-500373 www.derofoods.nl D. van der Pol & Zonen bv / Wolff Butterback Tel: 0416-692785 www.vdpol.nl DUET bake off products

Tel: 024-6782782 www.duetbakeoffproducts.nl Duuk Bake-Off Specialities BV Tel: 030-6910686 www.duuk.nl Europastry Benelux Tel: 0181-698208 www.europastry.nl Heavens Bakery GMBH Tel: 0513-62 52 75 www.heavensbakery.de Hessing Bake-Off Tel: 0174-385642 www.hessing-bakeoff.nl Lantmannen Unibake Nederland (Pastridor) Tel: 0343-514514 www.pastridor.nl Procema BV Tel: 0345-534748 www.procema.nl Vandemoortele NV Tel: 0800-9991999 www.vandemoortele.nl

Bakkerijgereedschap AVT Tel: 06-23230511 www.avt.nu Beko Bakkerij Techniek Tel: 024-6486288 www.beko-techniek.nl Boelen Bakkerijmachines Tel: 0599-470746 www.boelenbakkerijmachines.nl Bouwhuis Bakkerijgereedschappen Tel: 0548 623016 www.bouwhuis.com Capway pan BV Tel: 0321-311977 www.capwaypan.nl De Combinatie Bakkerijtechniek BV Tel. 030-6962167 www.de-combinatie.nl COVEKA B.V. Bakkerij- en Grootkeukentechniek Tel: 038-3313685 www.coveka.nl Coveka Schoonmaak B.V. Tel: 038-3333152 www.covekaschoonmaak.nl EverBake Group Tel: 088-7300000 www.everbake.nl Francois Products Tel: 079-3619031 www.francoisproducts.nl Josto Stainless Steel Engineering BV Tel: 0529-482244 www.josto.nl KeyBAKE BV Tel: 0321-841214 www.keybake.com

Meijers Pan-Glaze vof Tel: 0543-512301 www.bakvormen.nl Mussana Nederland bv Tel: 0548-654126 www.mussana.nl

Bakkerijmachines Van Asselt en Alferink BV Tel: 0345-820204 www.asselt-alferink.nl Baas Food Equipment Tel: 070-3209152 www.baasfood.nl Beko Bakkerij Techniek Tel: 024-6486288 www.beko-techniek.nl Beldos Tel. 0032-36464048 www.beldos.com B & O Bakkerijtechniek BV Tel: 0165-316341 www.benobakkerijtechniek.nl Boelen Bakkerijmachines Tel: 0599-470746 www.boelenbakkerijmachines.nl BSH Dalen Tel: 0524-552655 www.bakkerijservice.nl Euroblades Tel: 0599-470746 www.euroblades.com FRITSCH GmbH Tel: 0049-9326830 www.fritsch.info Globe BV Foodequipment Tel: 053- 428 1416 www.globefoodequipment.nl Ter Haar Bakkerijmachines BV Tel: 0548-616088 www.terhaarnijverdal.nl Handelsonderneming Hengelo Tel. 074-2590900 Twentrade Tel: 06-24325811 Kaak Nederland BV Tel: 0315-339111 www.kaak.nl Kalmeijer B.V. Tel: 070-3888950 www.kalmeijer.com KeyBAKE BV Tel: 0321-841214 www.keybake.com Interbake BV Tel: 0548-622751 www.interbake.nl König Nederland Tel: 0183-682868 www.koenig-rex.com Kortlever Technisch Buro BV Tel: 0183-352955 www.kortlever.nl Müssana Nederland BV Tel: 0548-654126 www.mussana.nl Quality Fix Tel: 074-2595366 www.quality-fix.nl Rademaker BV Tel: 0345-543543 www.rademaker.com Robertpack Industrial & Packaging Tel: 038-4652089 www.robertpack.nl Jan de Ruyter bakkerij-installaties Tel: 0181-627652 www.jdr.nl Roelofs Bakkerijmachines Service Tel: 0575-524268 www.roelofs.nl Shuffle-Mix BV Tel: 0342-450322 www.shufflemix.com Smulders Horeca-apparatuur en Bakkerijmachines Tel: 040-2012086 www.smulders.net G. Spronk & Zn. BV Tel: 0488-452051 www.spronkbakkerijmachines.nl Surplus Select Tel: 0321- 335500 www.surplusselect.nl TAL BV Tel: 0524- 517545 www.talbv.nl

Wilt u uw bedrijfsgegevens ook in deze lijst? Stuur dan een e-mail naar redactie@ bakerynext.nl. Deze lijst is met de grootste zorg samengesteld. Heeft u toch ­wijzigingen of aanvullingen, laat het ons weten op redactie@bakerynext.nl

Theo van Vliet Weesp Tel: 0294-416040 www.theovanvliet.nl Tromp Group BV Tel: 033-2994373 www.trompgroup.nl Unikon Tel: 0342-415752 www.unikon.net Venema Techniek & Service Tel: 0591-313377 www.venematechniek.nl V-Technology Tel: 0515-331958 www.v-technology.nl Werner & Pfleiderer Haton BV Tel: 077-3071860 www.wp-haton.com Winterhalter Nederland Tel: 0161-220520 www.winterhalter.nl Willemse & van Engelen Bakkerijmachines BV Tel: 0165-557035 www.w-en-ve.nl

Bakkerskleding Chaud Devant Kokskleding en bakkerskleding Tel: 020-4941930 www.chauddevant.nl Devagro Bedrijfskleding Tel: 040- 2518304 www.devagro.nl J. Zoetelief B.V. Tel: 020-6246002 www.zoetelief.nl

Chocolade Adviesburo 4P Tel: 0181 - 631599 www.4p.nl Articor Tel: 046-4745160 www.articor.nl Belcolade NV Tel: 0168-326260 www.puratos.nl Bonbon Atelier N. Limmen BV Tel: 075-6140571 www.bonbonatelierlimmen.nl La Confrérie BV Bonbons en chocolade Tel: 0165-518888 www.laconfreriebv.nl Chocolaterie Albert bv Tel: 013-5114545 www.chololateriealbert.nl Dobla BV Tel: 072-5760770 www.dobla.com Handelsonderneming Zilco BV Tel: 036-5304519 www.zilco-industrial.nl Henk Koenen V.O.F. Chocoladevormen en machines Tel: 0161-452516 www.henkkoenen.nl Hoogenboom Benelux b.v. / Barry Callebaut Tel: 076-5978460 www.hoogenboom-benelux.nl Lagosse Chocolaterie BV Tel: 072-5745 584 www.lagosse.nl Manfred Spaargaren confiserie Tel: 0297-540890 www.manfredspaargaren.nl Mourik BV Tel: 088-1114111 www.mourikfoodservice.nl Steensma BV Tel: 058-2330660 www.steensmafood.nl Van Ham Groothandel B.V. Tel: 013-5051591 www.vanhamgroothandel.nl

Decoraties Articor Tel: 046-4745160 www.articor.nl Frans Beekwilder BV Tel: 020-623 32 22 www.beekwilder.com Bouwhuis Bakkerijgereedschappen Tel: 0548 623016 www.bouwhuis.com

De Groot B.V. Nougat-Krokanten Tel: 020-4821487 www.butterscotch.nl Dekom Tel: 040-2842050 www.dekomart.nl Dobla BV Tel: 072-5760770 www.dobla.com J. Gort Decoraties V.O.F. Tel: 036-5370144 www.gortdecoraties.nl Hoogenboom Benelux b.v. / Barry Callebaut Tel: 076-5978460 www.hoogenboom-benelux.nl Mourik BV Tel: 088-1114111 www.mourikfoodservice.nl Vipam B.V. Tel: 0345-565670 www.vipaminternational.com

Deegverwerking Globe BV Foodequipment Tel: 053- 428 1416 www.globefoodequipment.nl Kaak Nederland BV Tel: 0315-339111 www.kaak.nl Kalmeijer B.V. Tel: 070-3888950 www.kalmeijer.com Quality Fix Tel: 074-2595366 www.quality-fix.nl Rademaker BV Food processing equipment Tel: 0345-543543 www.rademaker.nl Venema Techniek & Service Tel: 0591-313377 www.venematechniek.nl Werner & Pfleiderer Haton B.V. Tel: 077-3071860 www.wp-haton.com

Dienstverlening 3W Makelaars Tel: 033-4323552 www.3wmakelaars.nl Arbo Content Tel: 050-5293400 www.arbocontent.nl Bakkersbelang Verzekeringen Tel: 033-2475566 www.bakkersbelang.nl Beko Advies BV Tel. 0346-584184 www.beko-advies.nl Bouwer & Officier Accountants Tel: 071-3419000 www.bouwer-officier.nl Beko Benelux Tel: 0344-714714 www.beko-benelux.nl Cadansinterim Telefoon: 06-46353756 www.cadansinterim.nl Frederik-Jan van der Meulen Internet Marketingspecialist/ Adviseur Tel: 06-41817663 www.frederikjan.nl Uitzendbureau Het Ambacht

Tel. 0591-555442

www.uitzendbureauhetambacht.nl Inbak All into Food Telefoon 085-2100172 www.inbak.nl Interpolis Pensioenbeheer Tel: 050-5235500 www.interpolis.nl Kwaliteit is kracht Tel: 06-51799412 www.kwaliteitiskracht.nl MKB Nederland Tel: 015-2191212 www.mkb.nl NBOV Tel: 0182-693030 www.nbov.nl Nederlands Bakkerij Centrum Tel: 0317-471247 www.nbc.nl Nederlands Bakkerijmuseum ‘Het Warme Land’ Tel: 038-4446190 www.bakkerijmuseum.nl

Précon Food Management Tel: 030-6566010 www.precon-food.nl Productschap Akkerbouw Tel: 070-3708708 www.productschapakkerbouw.nl Project Techniek Tel: 073-5991402 www.projecttechniek.nl TenBa Taxatie en Bakkerijadvies Tel: 0317-471211 www.tenba-bv.nl

Dosering Bakon food equipment bv Tel: 0113-244330 www.bakon.eu.com/nl Makombi BV Tel: 0413-292903 www.makombi.nl Rademaker BV Tel: 0345-543543 www.rademaker.nl Terlouw / Unidos Tel: 055-5768628 Sartorius BV Tel: 030-6025030 www.sartorius-mechatronics.nl www.e-teken.nl Theo van Vliet Weesp BV Tel: 0294-416040 www.theovanvliet.nl V-Technology Tel: 0515-331958 www.v-technology.nl Willemse & van Engelen Bakkerijmachines BV Tel: 0165-557035 www.w-en-ve.nl

Eetbare bedrukking Bouwhuis Bakkerijgereedschappen Tel: 0548-623016 www.bouwhuis.com

Etikettering Avery Dennison Tel: 030-2632233 www.averydennison.com Bakkerssoftware nv Tel: 073-5944010 www.bakkerssoftware.com Compad Tel: 053-4329995 www.compad.nl Handelsonderneming Tonnie Vugts B.V. Tel: 073-5941029 www.etikettenkoning.nl Marti Orbak Software Tel: 0174-638694 www.marti-orbak.nl.nl Tegra Systems BV Tel: 0228-582780 www.tegrasystems.nl

Formules Ambachtsbakker Tel: 033-2999053 www.ambachtsbakker.nl Bart’s Retail Tel: 024-6782782 www.bakkerbart.nl Echte Bakkersgilde Tel: 0317-424342 www.echtebakker.nl Heerlijk & Heerlijk Tel: 0345-470070 www.banket.nl Top Bakkers B.V. Tel: 055-5998222 www.topbakkers.nl

Geconditioneerde ruimte Isosystems BV Tel: 0314-322630 www.isosystems.nl Cofely GDF SUEZ Tel: 026-3692911 www.cofely-gdfsuez.nl Jasca BV Tel: 0541-293688 www.jasca.nl Javeko BV Tel: 076-5720586 www.javeko.nl Koevering Koeling & Airconditioning BV Tel: 0499-375918 www.koeveringkoeling.nl Lampe Technical Textiles bv Tel: 0515-445544 www.lampe.nl Rijndorp Klimaat BV Tel: 0172-423060 www.rijndorp.nl Roma Isolatiesystemen Tel: 0162-512012 www.romaned.nl

Bakery Next 6 2012  

De vakkrant voor de bakkerijbranche. Een unieke bladformule voor en door professionals uit de bakkerijbranche. Vol actualiteiten, opinie, in...

Bakery Next 6 2012  

De vakkrant voor de bakkerijbranche. Een unieke bladformule voor en door professionals uit de bakkerijbranche. Vol actualiteiten, opinie, in...

Advertisement