Page 64

YURT DIŞI ck Rap ro

pop Elektro

2019 MART

ock Indie r

64

.

.

DANIMARKA

AVUSTRALYA

.

INGILTERE

Post Malone

Billie Eilish

Son albümleri Tranquilty Base Hotel & Casino'da bambaşka bir imaj ve müzikle karşımıza çıkan Arctic Monkeys, 1 ve 2 Mart'ta Sidney'de Qudos Bank Arena'da.

Müziğe gitarla başlayan ve rap müziğe diğer tutkusu rock müzikten tınılar taşıyan Rockstar, 2 Mart'ta Kopenhag'ı Royal Arena'dan sadece müziğiyle değil imajı ve enerjisiyle sallayacak.

Müziği ve sıra dışı imajıyla dünyanın ilgisini üzerine çeken RIAA Gold sahibi Billie Eilish 4, 5 ve 6 Mart'ta Londra'da, O2 Shepherd's Bush Empire'da sahne alacak.

Pop

Elektro

n ika

itpop Post-Br

Arctic Monkeys

.

HOLLANDA

.

Shawn Mendes

Muse

90'ların sonlarında bir post-Britpop grubu olarak karşımıza çıkan Embrace, ilk albümlerinin 21'inci yılını kutluyor. Grup 6 Mart'ta Barlow, Glasgow'da.

Justin Bieber ve Ed Sheeran karışımı tarza sahip Kanadalı pop yıldızı, son olarak geçen yıl kendi ismine sahip bir albüm yayınladı. 7 ve 8 Mart'ta, Amsterdam Ziggo Dome'da.

Kariyerlerine 8 albüm ve 200 milyondan fazla satış sığdıran grup son olarak Simulation Theory'yi yayınlamıştı. Şovlarıyla da tanınan Muse, 9 Mart'ta Oakland, Oracle Arena'da.

.

.

AMERIKA

ock Indie r

e Mumbl

ck Hard ro

rap

ISKOÇYA Embrace

.

ISPANYA

ÇEK CUMHURIYETI

ALMANYA

Slash

Florence + the Machine

Emo ritimler üzerine kurduğu 'sex and drugs' temalı hedonistik sözleriyle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren rapçi, Prag'da 10 Mart'ta Lucerna Music Bar'da konser verecek.

Guns'N Roses'la beraber imza attığı başarılı işlerin yanı sıra solo kariyerinde de müziğini icra ettirmeye devam eden yaşayan efsane Slash, 12 Mart'ta San Jordi Club, Barselona'da.

Barok pop, pastoral folk ve rock öğeleriyle kendine has bir tarz yaratan Güney Londralı grup Berlin, Mercedes-Benz Arena'da 14 Mart'ta konser verecek.

p Pop-ra

ck Pop-ro

lk Indie fo

Lil Xan

.

IRLANDA

.

.

BELÇIKA

Drake

GÜNEY AFRIKA Ed Sheeran

Sharon Van Etten

2011 yılında Take Care parçasıyla piyasayı sallayan Kanadalı süperstar, Hotline Bling'le Grammy kazanmıştı. One Dance'le akım yaratan Drake, 19, 21, 22 Mart'ta Dublin, 3Arena'da.

Hem duygulandıran hem coşturan Ed Sheeran, 23 ve 24 Mart'ta Johannesburg FNB Stadyumu'nda, 27 ve 28 Mart'ta Cape Town Stadyumu'nda hayranlarıyla buluşacak.

Folk müziği elektronik tınılarla harmanlayan, bu yıl Remind Me Tomorrow albümüyle müzik eleştirmenlerin gözdesi haline gelen SVE, 30 Mart'ta Brüksel'de Le Botanique'te olacak.

Profile for Back on Stage

Back On Stage - No: 4  

Back on Stage Mart ayında da dopdolu! Röportajlardan araştırma konularına, fotoromandan müzik magazinine ne ararsanız var. Kapaktaki konumuz...

Back On Stage - No: 4  

Back on Stage Mart ayında da dopdolu! Röportajlardan araştırma konularına, fotoromandan müzik magazinine ne ararsanız var. Kapaktaki konumuz...