Page 25

AUDIOBAN

MART 2019

Mart'ta

neler olacak?

Eskiz

ng

ou eY

en

S

v ha

Th

Bam Bam

Ponza

sh

ra gC

n

usi

Ho

25

Non Square

01.03

16.03

Housing Crash & The Young Shaven & Ponza @Peyote Nevizade

Audioban meets Badmash @KargART

Post punk, new wave ve krautrock tınılarını harmanlayan Housing Crash, ateşli sahneleriyle bilinen İstanbullu postpunk grubu The Young Shaven ve saykedelik rock, grunge etkileriyle Ponza sahnede olacak. Etkinlik ücretsiz.

Radyo BZK olarak internet üzerinden yayın hayatına başlayan, plak şirketi ve kolektif olarak yola devam eden Badmash dubstep, trap, beats, triphop ve footwork gibi türlere hitap ediyor.

09.03

KODA: Notthere @Arkaoda

Bam Bam Bam & Eskiz @Ankara Zoon Bir yanda 2015'te kurulan garage rock punk ve lo-fi grubu Bam Bam Bam diğer yanda saykedelik ve garage'ı bir araya getiren Eskiz. Sayın garage müzikseverler, bu iki grubun Ankara Zoon'daki buluşmasını kaçırmayın!

15.03

Non Square: Reflections of Us Albüm Lansman Konseri @Salon Glitch, ambient, IDM ve breakbeat gibi türlerden etkilenen prodüktör Non Square’in Audioban etiketiyle yayımlanan ilk albümü Reflections of Us’ın lansman konseri Salon’da gerçekleşecek.

25.03

Audioban yeni sesleri keşfetmeyi amaçladığı Koda serisinde bu ay ambient ve drone temelli çalışmalarında melankolik bir atmosfer yaratan prodüktör Notthere’i ağırlıyor.

29.03

Audioban meets Syncope @Peyote Nevizade Rave kültüründen beslenen görsel/işitsel kolektif Syncope, Audioban iş birliğiyle Peyote’nin tamamına yayılan bir partiyle sabaha kadar dans vaat ediyor

Bam

Profile for Back on Stage

Back On Stage - No: 4  

Back on Stage Mart ayında da dopdolu! Röportajlardan araştırma konularına, fotoromandan müzik magazinine ne ararsanız var. Kapaktaki konumuz...

Back On Stage - No: 4  

Back on Stage Mart ayında da dopdolu! Röportajlardan araştırma konularına, fotoromandan müzik magazinine ne ararsanız var. Kapaktaki konumuz...