Page 1


1

You are wearing high quality sportswear assembled with finest materials since many years ago.


2

3 in 1 bunda 3 in 1 jacket

Vodonepropustnost 5000 mm Waterproof 5000 mm

Vodoodpudivé zipy Waterproof zips

Prodyšnost 5000 mm Breathable 5000 mm

Lepené švy Taped seams

Vodonepropustnost 3000 mm Waterproof 3000 mm

Ventilace v rukávu Sleeve Air-vent

Prodyšnost 3000 mm Breathable 3000 mm

Odepínací resp. schovávací kapuce Detachable hood

Větrání Air-vent

3D regulovatelná kapuce 3D adjustable hood

Celorozepínací kalhoty Zip-down pants

Vnitřní sněhová kukla Detachable inner snow cowl

Vnitřní rozepínací sněhová manžeta Inner unzip snow cuffs

Manžeta v rukávu Cuffs inside the sleeves

Odepínatené šle Detachable suspenders

4-směrný elastický materiál 4-way elastic material

Vodonepropustnost 8000 mm Waterproof 8000 mm

Sněhová manžeta snow skirt against snow entry

Prodyšnost 8000 mm Breathable 8000 mm

Odepínací sněhová manžeta Detachable snow skirt against snow entry

Vodonepropustnost 10000 mm Waterproof 10000 mm

Kapsa na mobil Mobile phone pocket

Prodyšnost 10000 mm Breathable 10000 mm

Kapsa na brýle Pocket for goggles Kapsa na audio příslušenství Audio pocket Kapsa na skipas Skipass pocket Skipass roller Skipass roller

OBSAH CONTENT


3

sienna 10

sienna pants 10

orbit 11

stryn 11

login 12

ell 2 12

stella 13

elli 2 13

connor 14

bastard 14

leon 15

final 15

martell 17

bird 17

arrow 18

patriot 18

electra 19

carla 19

enny 20

burda 20

digy 21

tenny 21

sarah 23

rose 23

switch 24

norman 24

excel 25

motion 25

tango 27

drill 27

guide 28

cool 28

lotus 29

switch lady 29

matra 30

motion lady 30

katanga 31

guide lady 31

cool lady 34

trabla 34

lily 35

magla 35

power 36

power light 36

shelton 2 37

prada 37

fiemme 39

fiemme lady 39

peek 40

froly 40

lily 41

magla 41

fast 42

fast lady 42

britt 43

britt lady 43

nora 44

fox 44

lora 45

misty 45


4

tech DETAILS

2

Stryn 3 13

12

1

8

7 6

11

9

5

4 10


5

1/ Voděodpudivé zipy 2/ 3D regulovatelná kapuce 3/ Odepínatelná vnitřní sněhová kukla 4/ Manžety v rukávech 5/ 4-směrný elastický materiál 6/ Sněhová manžeta v pase 7/ Kapsa na mobilní telefon 8/ Kapsa na osobní přehrávač 9/ Kapsa na lyžařské brýle 10/ Kapsa na skipas 11/ Skipass roller 12/ Vodonepropustnost 8000 mm 13/ Prodyšnost 5000 mm 1/ Waterproof zips 2/ 3D adjustable hood 3/ 3D Detachable inner snow mask 4/ Cuffs inside the sleeves 5/ 4-way elastic material 6/ Snow skirt against snow entry 7/ Mobile phone pocket 8/ Audio pocket 9/ Pocket for goggles 10/ Skipass pocket 11/ Skipass roller 12/ Waterproof 5000 mm 13/ Breathable 8000 mm


6

materials Triguard 2,5 L membrane Triguard 2,5L membrane označuje technologii založenou na vytvoření materiálu o 2,5 vrstvách, který se vyznačuje výbornými vlastnostmi. Membrána je laminovaná přímo na svrchní látku a následně je zespodu potištěná krycí vrstvou, která ji chrání proti otěru a poškození. Výsledný materiál se tedy skládá z 2,5 vrstev: svrchní látky, membrány a potisku. Díky této technologii zajišťují výrobky Triguard 2,5L membrane spolehlivou nepromokavost a výbornou prostupnost tělesných vodních par. Jsou příjemně měkké, vysoce prodyšné a vyznačují se vynikající vodonepropustností. Spolehlivě chrání proti větru, trvale odpuzují vodu, jsou lehké a snadno sbalitelné. Svými vlastnostmi jsou předurčeny do každého ročního období pro všechny druhy outdoorových aktivit. Triguard 2,5L membrane indicates a technology based on creating 2,5 layered material which is characterized by its excellent features. The membrane is laminated straight onto the outer layer and printed with a covering layer from inside. The layer protects the membrane from abrasion and damage. The final material is thus composed of 2,5 layers: outer layer, membrane and printing. Owing to its technology the Triguard 2,5L membrane products ensure great impermeableness. They are soft, highly breathable and water-repellent. They are wind-stopping, extremely light and easily packable. Owing to their features, the Triguard 2,5L membrane products are predestined for all kinds of outdoor activities in any season.

Triguard Coating Označení Triguard představuje polyuretanový zátěr aplikovaný na rub materiálu svrchní látky. Tato úprava zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny proti oděru a namáhání při užívání. Mikroporézní struktura zátěru nanesená na hustě tkaný materiál zajišťuje odolnost proti větru. Důležitou vlastností zátěru Triguard je nepromokavost, která je docílena velikostí kanálků v zátěru, které nepropustí molekuly vody vnější vlhkosti (sníh, déšť). Molekuly tělesných vodních par jsou menší a tak mohou být odváděny skrze zátěr do vnějšího prostředí. Díky této vlastnosti je vytvořeno příjemné tělesné mikroklima, které zvyšuje komfort při outdoorových aktivitách, pobytu v přírodě i běžném denním nošení. Triguard represents a waterproof breathable coating which is applied to the seam side of outer fabric material. Such application increases final material strength and abrasion resistance. The microporous structure of the coating applied to a densely woven fabric ensures good wind-stopping. The fabric repels external moisture (rain, snow) which is accomplished by means of little channels in the coating. While not letting through water molecules which are big, it allows perspiration vapours to escape since its molecules are very little. Thanks to this feature you can always feel comfortable anywhere you are whether in nature or during your daily routine.

Triguard Softshell Soft Shell je souhrnné označení materiálů používaných na oblečení s největším záběrem využití - na rozličné sportovní aktivity při každém počasí. Jde o spojení tradiční Triquard membrány s vnějšími lehkými technickými materiály a vnitřní microfleecovou termovrstvou. Triguard Soft Shell je větruvzdorný materiál, který je charakteristický svou vysokou mírou vodoodpudivosti. Vyniká výbornou mechanickou odolností a je elastický, čímž umožňuje optimální volnost pohybu. Oblečení z tohoto materiálu je lehké a prodyšné. Zajišťuje maximální pohodlí v chladném a větrném počasí. Udržuje teplo dvakrát lépe než klasický fleece a rychle odvádí tělesnou vlhkost. Soft Shell generally denotes fabrics used for clothing for the widest range of use – various sports in all weathers. The Triguard Soft Shell fabric is constituted by a Triguard membrane with outer light technical fabrics and a soft microfleece inside that traps body heat and wicks away moisture. The fabric is thus wind- and waterproof, elastic and abrasion resistant – durable. It provides you with absolute freedom of movement. Triguard Soft Shell clothing is light and breathable. It keeps you comfortable in all weathers, protects from the wind and keeps the body warmth two times better than classical fleece.

Triguard Softshell lite Soft Shell je souhrnné označení materiálů používaných na oblečení s největším záběrem využití - na rozličné sportovní aktivity při každém počasí. Jde o spojení tradiční Triquard membrány s vnějšími lehkými technickými materiály a vnitřní termovrstvou z lehké pleteniny. Triguard Soft Shell je větruvzdorný materiál, který je charakteristický svou vysokou mírou vodoodpudivosti. Vyniká výbornou mechanickou odolností a je elastický, čímž umožňuje optimální volnost pohybu. Oblečení z tohoto materiálu je lehké a prodyšné. Zajišťuje maximální pohodlí v chladném a větrném počasí. Udržuje teplo dvakrát lépe než klasický fleece a rychle odvádí tělesnou vlhkost. Soft Shell generally denotes fabrics used for clothing for the widest range of use – various sports in all weathers. The Triguard Soft Shell fabric is constituted by a Triguard membrane with outer light technical fabrics and a lite knitted nylon inside that traps body heat and wicks away moisture. The fabric is thus wind- and waterproof, elastic and abrasion resistant – durable. It provides you with absolute freedom of movement. Triguard Soft Shell clothing is light and breathable. It keeps you comfortable in all weathers, protects from the wind and keeps the body warmth two times better than classical fleece.


7

materials Triguard Windshield Triquard Wind Shield je lehký membránový materiál, který se skládá ze tří pevně k sobě nalaminovaných vrstev. Vnější vrstva je tvořena lehkou elastickou polyesterovou pleteninou, střední vrstvu tvoří Triquard membrána a spodní vrstvou je lehká mesh podšívka. Celý materiál tak vyniká svými parametry ve smyslu větruodolnosti, nepromokavosti a zároveň vysoké prodyšnosti. Díky těmto parametrům ochrání Vaše tělo před ztrátou tepla působením větru, deště a tím i před následným podchlazením. Zároveň dává membrána volný průchod výparům, kterými si tělo reguluje svoji vnitřní teplotu, takže při tělesné námaze nemůže dojít k přehřátí organismu. Materiály Triquard Wind Shield tudíž udržují pro tělo optimální mikroklima. Oděvy zhotovené z těchto materiálů jsou ideální pro aktivní sport a pohyb. Svým uživatelům poskytují pocit komfortu a lehkosti. Triquard Wind Shield represents a light membrane fabric which consists of three layers which are firmly laminated on each other. The outer layer is composed of light elastic polyester jersey, the middle layer consists of Triguard membrane and the inner layer is light mesh lining. The fabric is thus special in terms of its wind- and waterproof features and its high breathability. Thanks to such parameters the material prevents you against heat loss because of the wind, rain and thus also against subsequent hypothermia. At the same time the membrane ensures high breathability – it resists heat stress built-up during action sports. Triguard Wind Shield thus provides you with ideal body microclimate. It is ideal for all kinds of sports as outdoor and leisurewear. It provides you with strong feeling of comfort and lightness.

Triguard Windshield Soft Triquard Wind Shield - soft je lehký membránový materiál, který se skládá ze tří pevně k sobě nalaminovaných vrstev. Vnější vrstva je tvořena lehkou elastickou polyesterovou pleteninou, střední vrstvu tvoří Triquard membrána a spodní vrstvou je jemná pletenina. Celý materiál tak vyniká svými parametry ve smyslu větruodolnosti, nepromokavosti a zároveň vysoké prodyšnosti. Díky těmto parametrům ochrání Vaše tělo před ztrátou tepla působením větru, deště a tím i před následným podchlazením. Zároveň dává membrána volný průchod výparům, kterými si tělo reguluje svoji vnitřní teplotu, takže při tělesné námaze nemůže dojít k přehřátí organismu. Materiály Triquard Wind Shield - soft tudíž udržují pro tělo optimální mikroklima. Oděvy zhotovené z těchto materiálů jsou ideální pro aktivní sport a pohyb. Svým uživatelům poskytují pocit komfortu a lehkosti. Triquard Wind Shield - soft represents a light membrane fabric which consists of three layers which are firmly laminated on each other. The outer layer is composed of light elastic polyester jersey, the middle layer consists of Triguard membrane and the inner layer is soft jersey. The fabric is thus special in terms of its wind- and waterproof features and its high breathability. Thanks to such parameters the material prevents you against heat loss because of the wind, rain and thus also against subsequent hypothermia. At the same time the membrane ensures high breathability – it resists heat stress built-up during action sports. Triguard Wind Shield - soft thus provides you with ideal body microclimate. It is ideal for all kinds of sports as outdoor and leisurewear. It provides you with strong feeling of comfort and lightness.

Triguard Bi-stretch Triquard Bi-stretch je elastický, vysoce prodyšný, větruvzdorný a vodoodpudivý materiál, současně je lehký a měkký a poskytuje příjemný pocit při nošení. Je to nová generace technického outdoorového oblečení do každého počasí, vyznačuje se zvýšenou prodyšností, odolností proti oděru a elasticitou. Větruvzdornost je dimenzována na 75%, zbylých 25% může v materiálu cirkulovat, čímž je podporován odvod vlhkosti a také riziko zadržování tepla je výrazně zredukováno. Materiály jsou trvale impregnovány, čímž zajišťují výbornou ochranu proti dešti a větru. Navíc jsou tvořeny 5% spandexu (elastanu), díky kterému je umožněna mechanická elasticita, která je optimální pro volnost pohybu. Triquard Bi-stretch represents an elastic, highly breathable and water-repellent material which exhibits a very good resistance against wind effects. At the same time, the material is very light and soft and is thus extremely comfortable for the wearer. It is the next generation of technical outwear. It features high breathability, abrasion resistance and elasticity. Windproofness is dimensioned at 75%, remaining 25% enables air circulation which supports moisture permeability and reduces the risk of heat retention. The fabric is finished with a durable water repellent (DWR) to shed rain and snow. The material is composed of Spandex (Elastan) - 5% which ensures excellent mechanical stretch for freedom of movement.


8


9


10

model

Sienna

model

Sienna pants

ladies’

ladies’

softshell

softshell

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES,Triguard Softshel 8000 / 5000

materiál: PES,Triguard Softshel 8000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Black

Available colours

Molten Brown

White

Dark Purple

Black

Molten Brown

White

Dark Purple


11

model

Orbit

model

Stryn

ladies’

designed for

softshell Product informations

stretch Product informations

materiál: PES,Triguard Softshel 8000 / 5000

materiál: PES Pongee stretch, Triguard 2L stretch membrane 8000 / 5000

XS - XL

S - 3XXL

Available colours

Black / black

Available colours

Molten brown Black

White / black

Aqua marine

Pinky

Black / light grey

Red / black

Molten red / black

Molten brown / cream

Aqua marine / grey


12

model

Login

model

Ell 2

stretch Product informations

stretch Product informations

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiรกl: PES Pongee stretch, Triguard stretch 2L membrane 8000 / 5000

S - XXL

Available colours

S - XXL

Available colours

Black

Black


13

model

Stella

model

Elli 2

ladies’

ladies’

designed for

designed for

stretch Product informations

stretch Product informations

materiál: PES Pongee stretch, Triguard 2L stretch membrane 8000 / 5000

materiál: PES Pongee stretch, Triguard 2L stretch membrane 8000 / 5000

XS - XL+

XS - XL

Available colours

Black / light grey

Available colours

Red / white

White / black

Dark purple / black Aqua marine / grey

Black

White


14

model

Connor

model

Bastard

stretch Product informations

stretch Product informations

materiรกl: PES Pongee stretch, Triguard 2L stretch membrane 8000 / 5000

materiรกl: PES Pongee stretch, Triguard 2L stretch membrane 8000 / 5000

S - 3XL

Available colours

S - 3XL

Available colours

Black / red

Molten brown / Black / aqua marine cream

Black

Aqua marine


15

model

Leon

model

Product informations

Final

Product informations

materiรกl: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

materiรกl: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

S - XXL

S - XXL

Available colours

Black grey checked

Available colours

White / big foot

Grey melange

Rosi green checked

Black grey checked Grey / black rain Black green chess Black / grey rain


16


17

model

Martell

model

Product informations

Bird

Product informations

materiรกl: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

materiรกl: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

S - XXL

Available colours

Hand paint

S - XXL

Available colours

Random

Black green chess Blue white checked

Black grey checked

Random

Grey / black rain

Black / grey rain


18

model

Arrow

model

Product informations

Patriot

Product informations

materiรกl: Nylon Taslon 320 T, Triguard Milky Coating 3000 / 3000

materiรกl: Nylon Taslon 320 T, Triguard Milky Coating 3000 / 3000

S - 3XL

Available colours

XS - 3XL

Available colours

Black

Black


19

model

Elektra

model

Carla

ladies’

ladies’

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

materiál: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Rosi brown checked

Available colours

Rosi green checked

Rosi offwhite checked

Pinky square

Twister

Random / inverse

Black bubble

White bubble


20

model

Enny

model

Burda

ladies’

ladies’

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

materiál: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Available colours

White / big foot

Yellow lines

Pinky square

Pinky square

Twister

Yellow lines

Yellow lines pinky


21

model

Digy

model

Tenny

ladies’

ladies’

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES, Triguard membrane 10000 / 5000

materiál: PES, Triguard membrane 10000 / 5000

XS - XL

Available colours

XS - XL

Available colours

Green checked

Wool look brown

Green checked

Brown melange

Wool look brown


22


23

model

Sarah

model

Rose

ladies’

ladies’

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: Nylon Taslon 228 T, Triguard Milky Coating 3000 / 3000

materiál: Nylon Taslon 320 D, Triguard Milky Coating 3000 / 3000 *materiál: PES Printed, Triguard membrane 10000 / 5000

XS - XL

Available colours

Light orange / dark Light green / dark Light brown / dark orange green brown

XS - XL

Available colours

Black / Black

Aqua marine

White

Pinky

*Pinky square


24

model

Switch

model

Norman

softshell Product informations

softshell Product informations

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

S - 3XL

S - XXL

Available colours

Black

Available colours

Checked

Black / grey rain

Hand paint

Molten red

Black

Red

Molten red

Molten brown

Aqua marine


25

model

Excel

model

Motion

softshell Product informations

softshell Product informations

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

S - 3XL

Available colours

S - 3XL

Available colours

Black / grey

Aqua marine

Black


26


27

model

Tango

model

Drill

softshell Product informations

softshell Product informations

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

S - 3XL

Available colours

S - 3XL

Available colours

Black

Molten red

Black

Molten red


28

model

Guide

model

Cool

softshell Product informations

softshell Product informations

materiรกl: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiรกl: PES, Triguard Softshell - Lite 8000 / 5000

S - XXL

Available colours

S - XXL

Available colours

Black

Molten brown / black

Black

Molten red

Molten brown

Red


29

model

Lotus

model

Switch lady

ladies’

designed for

softshell Product informations

softshell Product informations

materiál: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiál: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

S - XXL

XS - XL

Available colours

Available colours

Black

Molten red

Black grey checked

Black

Checked

Pinky square

Hand paint

Embos bubble


30

model

Matra

model

Motion lady

ladies’

ladies’

softshell

softshell

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES, Triguard Softshell, 8000 / 5000

materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Black / dark grey

Available colours

Black / grey rain

Embos bubble

Red grey rain

Black

Molten brown


31

model

Katanga

model

Guide lady

ladies’

ladies’

designed for

designed for

softshell

softshell Product informations

Product informations materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Available colours

Black

Red

Molten red

Black

Molten brown / black


32


33


34

model

Cool lady

model

Trabla

ladies’

ladies’

softshell

softshell

designed for

Product informations

designed for

Product informations

materiál: PES, Triguard Softshell - Lite 8000 / 5000

materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Black

Available colours

Dark purple

White

Red

Hand paint

Twister

Yellow lines

Yellow lines pinky


35

model

Lily

model

Magla

ladies’

ladies’

designed for

designed for

softshell Product informations

softshell Product informations

materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

materiál: PES, Triguard Softshell 8000 / 5000

XS - XL

XS - XL

Available colours

Available colours

Black

Molten red

Pinky square

Black

Green


36

model

Power

model

Power Light

structure fleece Product informations

fleece Product informations

materiรกl: PES fleece bonded, structure fleece

materiรกl: PES fleece

S - 3XL

S - 3XL

Available colours

Available colours

Black

Orange

Spring green

Black

Aqua marine

Spring green


37

model

Shelton 2

model

Prada

ladies’

designed for

structure fleece Product informations

structure fleece Product informations materiál: PES fleece bonded, structure fleece

materiál: PES fleece bonded, structure fleece

XS - XL

XS - XL

Available colours

Black

Available colours

Orange

Spring green

Violet

Black

Orange

Spring green

Violet


38


39

model

Fiemme

model

Fiemme lady

ladies’

designed for

stretch fleece Product informations

stretch fleece Product informations

materiál: PES fleece, stretch fleece

materiál: PES fleece, stretch fleece

S - XXL

XS - XL

Available colours

Black

Available colours

Aqua marine

Dark grey

Molten brown

Black

Aqua marine

Dark grey

Molten brown


40

model

Peek

model

Froly

ladies’

ladies’

fleece

fleece

designed for

designed for

Product informations

Product informations materiál: PES fleece

materiál: PES fleece

XS - XL

XS - XL

Available colours

Black

Available colours

Red

Spring green

Aqua marine

Black

Red

Aqua marine

Spring green


41

model

Fabri

model

Fabri lady

ladies’

designed for

stretch fleece Product informations

stretch fleece Product informations

materiál: PES stretch fleece

materiál: PES stretch fleece

S - XXL

Available colours

XS - XL

Available colours

Black

Molten red

Black

Red

Spring green


42

model

Fast

model

Fast lady

ladies’

designed for

stretch fleece Product informations

stretch fleece Product informations materiál: PES stretch fleece

materiál: PES stretch fleece

XS - XL

S - XXL

Available colours

Available colours

Black

Dark grey

Black

Dark grey


43

model

Britt

model

Britt lady

ladies’

designed for

jersey / fleece Product informations

jersey / fleece Product informations

materiál: PES fleece bonded, Jersey / fleece

materiál: PES fleece bonded, Jersey / fleece

S - XXL

XS - XL

Available colours

Available colours

Charcoal

Prairie

Grafit

Violet

Spring green melange

Gold melange


44

model

Nora

model

Fox

ladies’

ladies’

designed for

designed for

fleece bear Product informations

Product informations materiál: PES, water repelent

materiál: PES fleece

XS - XL

XS - XL

Available colours

Available colours

Black / aqua marine

Brown / orange

Off white / red

Black

White

Dark brown

Green


45

model

Lora

model

Misty

ladies’

ladies’

designed for

Product informations

designed for

Product informations materiál: PES, water repelent

materiál: PES, water repelent

XS - XL

XS - XL

Available colours

Available colours

Black

White

Black

White

Dark purple


Trimm Sport, s.r.o. Chebskรก 79/23, 322 00 Plzeลˆ, Czech Republic tel.: +420 377 822 236, fax.: +420 377 822 636 email: trimm@trimm.cz www.trimm.cz

trimm-winter-2011  
trimm-winter-2011  
Advertisement