Page 1

LÉTO / SUMMER

2011 OBLEČENÍ / GARMENTS

Obalka SU xerox.indd 1

24.6.2010 12:21:37


INFORMACE O KOLEKCI, VELIKOSTNÍ TABULKY INFORMATIONS ABOUT COLLECTION, SIZE CHARTS

DĚTSKÉ KIDS‘ DĚTSKÉ BUNDY KIDS‘ JACKETS

7 - 13 8

DĚTSKÁ TRIKA KIDS‘ SHIRTS

8-9

DĚTSKÁ TÍLKA KIDS‘ TOPS

9 - 10

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

20

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

20

DÁMSKÉ ŠORTKY A SUKNĚ WOMEN‘S SHORTS AND SKIRTS

21 - 22

PERFORMANCE

23 - 26

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

23

DĚTSKÉ KALHOTY A CAPRI KIDS‘ PANTS AND CAPRI

10 - 11

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

DĚTSKÉ ŠORTKY, SUKNĚ A ŠATY KIDS‘ SHORTS, SKIRTS AND DRESS

12 - 13

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

24

DÁMSKÉ WOMEN

14 - 39

DÁMSKÉ KALHOTY A CAPRI WOMEN‘S PANTS AND CAPRI

25

OUTDOOR

15 - 18

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

26

DÁMSKÉ MIKINY WOMEN‘S SWEATSHIRTS

15

BIKE WEAR

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

15

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

DÁMSKÉ KALHOTY A CAPRI WOMEN‘S PANTS AND CAPRI

OBSAH CONTENTS

5-6

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

TRAVEL DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

16 - 17 18 19 - 22 19

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

23 - 24

27 - 30 27 27 - 28

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

28

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

29

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

30

2 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 2

24.6.2010 12:00:37


CASUAL

31 - 39

PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

49 - 50

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

31 - 32

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

50 - 51

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

33 - 34

PERFORMANCE

52 - 55

DÁMSKÉ KOŠILE WOMEN‘S BUTTON SHIRTS

34

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

52

DÁMSKÉ KALHOTY A CAPRI WOMEN‘S PANTS AND CAPRI

35 - 36

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

DÁMSKÉ ŠORTKY, SUKNĚ A ŠATY WOMEN‘S SHORTS, SKIRTS AND DRESS

37 - 39

PÁNSKÉ NÁTĚLNÍKY MEN‘S UNDERSHIRTS

53

PÁNSKÉ MEN

40 - 65

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

54

OUTDOOR

41 - 45

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

54 - 55 56 - 62

52 - 53

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

41

BIKE WEAR

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

41

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

56

42 - 44

PÁNSKÉ VESTY MEN‘S VESTS

56

45

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

57 - 59

PÁNSKÉ KALHOTY A CAPRI MEN‘S PANTS AND CAPRI PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

46 - 51

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

59 - 62

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

46 - 48

CASUAL

63 - 65

48

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

63

PÁNSKÉ NÁTĚLNÍKY MEN‘S UNDERSHIRTS

OBSAH CONTENTS

TRAVEL

3 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 3

24.6.2010 12:00:37


PÁNSKÉ KOŠILE MEN‘S BUTTON SHIRTS

63

PÁNSKÉ KALHOTY A CAPRI MEN‘S PANTS AND CAPRI

64

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

65

BAREVNÉ KOMBINACE COLOR COMBINATIONS

66 – 81

SYMBOLY SYMBOLS

82

BAREVNICE TABLE OF COLORS

83 84 – 85

SEZNAM ARTIKLŮ LIST OF ARTICLES

86 – 87

OBSAH CONTENTS

NAŠI PARTNEŘI OUR PARTNERS

4 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 4

24.6.2010 12:00:37


OUTDOOR Collection

Kolekce OUTDOOR je základním kamenem kolekce ALPINE PRO. Je určena všem zákazníkům, kteří hledají pohodlné a kvalitní oblečení pro trávení volného času aktivním pohybem v přírodě a náročných klimatických podmínkách. Kolekce je navržena převážně z funkčních materiálů. Obsahuje širokou škálu technických materiálů, které v outdooru definitivně nahradily klasickou bavlnu. Pro letní období jsou novinkou softshellové capri kalhoty. V nabídce nechybí tenké nylonové šortky a již osvědčené Cool-dry šortky s kostkou.

OUTDOOR Collection is the cornerstone of the ALPINE PRO Collection. It is intended for all customers searching for comfortable and quality apparel to spend their leisure time in during active exercise and in demanding climatic conditions. The collection is mainly designed from performance materials. It contains a wide range of technical materials, which in the OUTDOOR have definitely replaced the traditional cotton. A new item for the summertime are the soft shell Capri pants. Of other articles not to be missed in the selection are nylon shorts and the already proven Cool-dry checkered shorts.

Kolekce TRAVEL

TRAVEL Collection

TRAVEL kolekce se skládá z oděvů určených pro cestování a jiné volnočasové aktivity. Vyznačuje se jednoduchým a praktickým designem. Důraz je kladen na pohodlné nošení. Hlavním materiálem je bavlna použitá na většině triček, jež jsou doplněny výrazným potiskem. Na šortkách a capri kalhotách je bavlna často ve směsi s nylonem. Častým prvkem v TRAVELu je i využití kostky na kalhotách.

TRAVEL Collection is comprised of apparel intended for travelling and other free time activities. It displays simple and practical design. The emphasis here is placed on comfortable wear. Main material of the collection is cotton and it is used for most t-shirts that also have a distinct print. The shorts and Capri pants have cotton often mixed with nylon. A frequent element in TRAVEL is the use of a checkered design on pants.

Kolekce PERFORMANCE

PERFORMANCE Collection

Kolekce PERFORMANCE tvoří ucelenou řadu produktů, které lze navzájem velmi dobře kombinovat. Jednotlivé artikly jsou vhodné pro různorodé sportovní aktivity. Lze je tedy využít nejen na běh, cyklistiku, do fitness centra či na jógu, ale i na in-line bruslení a jiné sportovní aktivity.

PERFORMANCE Collection forms a coherent line of products that can be very well combined with one another. Individual articles are suitable for various sports activities. They can thus be used not only for jogging, cycling, taken to the fitness center or a yoga class, but you can also wear them for in-line skating and other sports activities.

Letní kolekce PERFORMANCE je tvořena především koupacími kraťasy a tílky. V pánské řadě je použito několik printů. Barevnost vychází z jarní kolekce a je doplněna novými barvami. V dámské řadě se objevují nově právě koupací kraťasy a to ve dvou typech délek. Barevnost vychází rovněž z jarní kolekce. Použitý materiál je lehký a rychleschnoucí. Dámská řada je doplněná 3/4 kalhotami. Tílka v pánské i dámské řadě jsou z Cool-dry materiálu. Kolekce je sjednocena logem „Alpine Pro Performance“.

The summer PERFORMANCE Collection is mainly comprised of swimming shorts and tank tops. Several prints are used in the men’s line. The color palette is based on the spring collection and is supplemented with new colors. The women’s line is supplemented with pants. Tank tops in the men’s and women’s lines are made from the Cool-dry material. The collection is consolidated by an “Alpine Pro performance” logo.

Kolekce BIKE WEAR

BIKE WEAR Collection

Dámská bike řada obsahuje ucelenou řadu produktů, které lze vzájemně velmi dobře kombinovat. Materiály použité na dresech jsou rychleschnoucí, prodyšné a příjemné na omak. Střihy jsou anatomicky tvarované. Byly zde použity nové printy ve třech barevných řadách - růžové, zelené a modré. Dresy jsou doplněné lehkou bundou, která je snadno sbalitelná. Celou řadu spojuje jednotné logo „Alpine Pro“.

The women’s bike line contains a coherent line of products, which can be mutually very well combined. The materials used for outfits are fast drying, breathable and pleasant to the touch. The cuts are anatomically shaped. Three color lines of new prints were used here – pink, green and blue. The outfits have an additional light jacket, which packs up easily. The entire line is united by a uniform “Alpine Pro” logo.

Kolekce dresů pro pánskou bike řadu je designově rozdělena do 3 kategorií: profi (sportovní), hobby a funny (rekreační). Všechny modely jsou opatřeny výraznými reflexními potisky pro zvýšení bezpečnosti cyklistů. Opět zde nechybí úspěšné dvojité kraťasy s vyjmutelnou cyklo vložkou, kterou lze u stylu 9215 použít univerzálně pod kterékoliv kalhoty. V kolekci je nově i klasické bavlněné triko s výrazným barevným bike motivem. Svrchní vrstvu tvoří tenká, snadno sbalitelná ultralight bunda, která je impregnovaná ale prodyšná. Ze stejného materiálu je i vesta s odvětrávacími zády.

The collection of outfits for the men’s bike line is divided into 3 categories: pro (sports), hobby and funny (recreational). All models have distinct reflexive prints for higher cyclist safety. Again we have the successful double shorts with a removable cycling insert, which in case of the 9215 style can be universally combined under any pants. The collection newly also includes a cotton shirt with a distinct colorful bike motif. Top layer is formed by a light, easily packable ultra light jacket, which although impregnated is breathable. The same material is also used for the vest with ventilating back.

Kolekce CASUAL

CASUAL Collection

Kolekce CASUAL je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na kvalitu, funkčnost a design OUTDOORového oblečení značky ALPINE PRO, avšak hledají trendové a pohodlné oblečení pro každodenní pohyb ve městě.

CASUAL Collection is intended for customers, who are accustomed to quality, performance and design of ALPINE PRO OUTDOOR apparel, but are looking for trendy and comfortable apparel to get around town every day.

Novinkou v dámské řadě je triko 8400 s efektní kombinací potisku z rubové i lícové strany nebo použití strukturovaného materiálu (proužek) na artiklu 8379 a 8377. V pánském CASUALu stojí jistě za zmínku tištěné a následně barvené kalhoty (9200, 9198), což vytváří sepraný „Vintage look“.

The newest addition to the women’s line is the 8400 t-shirt with a striking combination of print from the face and reverse side or the use of structured material (strip) on articles 8379 and 8377. In the men’s CASUAL article to be mentioned are the first printed and then colored pants (9200, 9198), which gives them a washed “Vintage look”.

Kolekce KIDS

KIDS Collection

Dětská kolekce je určena pro zákazníky navyklé na pohodlí, kvalitu a styl dospělých kolekcí, kteří chtějí obdobné oblečení pro své děti. Letní kolekce obsahuje ucelenou nabídku produktů od lehké, snadno sbalitelné ultralight bundy, přes trička a tílka s potisky, softshellové kalhoty, capri či šortky. Pro malé slečny je pak připravena bavlněná sukně a kostkované šaty.

Kids Collection is intended for customers accustomed to comfort, quality and the style of adult collections, who want similar apparel for their children. Summer collection contains a coherent selection of products starting with light, easily packed ultra light jackets, t-shirts and tank tops with prints, soft-shell pants, Capri or shorts. For the small ladies we then have the cotton skirts and checkered dresses.

INFORMACE O KOLEKCI INFORMATIONS ABOUT COLLECTION

Kolekce OUTDOOR

5 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 5

24.6.2010 12:00:39


KÓDY ARTIKLŮ DOPLNĚNY O PÍSMENO L = DÉLKA NOHAVIC DANÉ VELIKOSTI PRODLOUŽENA O 5 CM

XXS

US

XS

DÁMSKÉ / WOMEN M

S

SPORTOVNÍ SPORTS KONFEKČNÍ DÁMSKÁ STANDARD WOMEN’S

ITEM CODES THAT INCLUDE THE LETTER L = LEG LENGHT OF THE GIVEN SIZE EXTENDED BY 5 CM

L

XL

XXL

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

34

36

38

40

42

44

46

48

50

52

KONFEKČNÍ DÁMSKÁ PRO PLNOŠTÍHLÉ STANDARD WOMEN’S PLUS-SIZE

160

164

164

168

168

172

172

176

176

178

OBVOD HRUDNÍKU BUST

82-84

85-87

88-90

91-93

94-96

97-99

100-102

103-105

106-108

109-111

OBVOD PASU WAIST

66-68

69-71

72-74

75-77

78-80

81-83

84-86

87-89

90-92

93-95

OBVOD BOKŮ HIP

90-92

93-95

96-98

99-101

102-104

105-107

108-110

111-113

114-116

117-119

XXS

US

XS

SPORTOVNÍ SPORTS

PÁNSKÉ / MEN M

S 1

2

L

XXXXL

56

58

54

S-LADIES

VÝŠKA POSTAVY OVERALL HEIGHT

XXXL

M-LADIES L-LADIES

178

XL

182

182

XXL

XXXL

3

4

5

6

7

8

9

10

44

46

48

50

52

54

56

58

60

62

VÝŠKA POSTAVY OVERALL HEIGHT

170

176

176

182

182

188

188

194

194

198

OBVOD HRUDNÍKU CHEST

92-94

95-97

98-100

101-103

104-106

107-109

110-112

113-115

116-118

119-121

OBVOD PASU WAIST

81-83

84-86

87-89

90-92

93-95

96-98

99-101

102-104

105-107

108-110

KONFEKČNÍ PÁNSKÁ STANDARD MEN’S

DĚTSKÉ / KIDS’ KONFEKČNÍ DĚTSKÁ = VÝŠKA POSTAVY STANDARD KID’S = OVERAL HEIGHT DÍVKY I CHLAPCI GIRLS & BOYS

92/98

104/110

116/122

128/134

140/146

152/158

OBVOD PASU WAIST

52

54

56, 5

59, 5

62, 5

65, 5

OBVOD BOKŮ HIP

57

61

66

72

78, 5

85, 5

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO / WOMEN’S UNDERWEAR PODPRSENKY / BRAS

VELIKOSTNÍ TABULKY SIZE CHARTS

VELIKOST SIZE OBVOD HRUDNÍKU POD PRSY BUST UNDER BREASTS

65 63-67

70 68-72

75 73-77

80 78-82

85 83-87

KALHOTKY / UNDIES 90 88-92

95 93-97

100 98-102

105

110

103-107 108-112

OBVOD HRUDNÍKU PŘES PRSA BUST OVER BREASTS KOŠÍČEK A CUP A

77-79

82-84

87-89

92-94

97-99

102-104 107-109 112-114 117-119 122-124

KOŠÍČEK B CUP B

79-81

84-86

89-91

94-96

99-101

104-106 109-111 114-116 119-121 124-126

86-88

91-93

96-98

101-103 106-108 111-113 116-118 121-123 126-128

KOŠÍČEK D CUP D

93-95

98-100

103-105 108-110 113-115 118-120 123-125 128-130

KOŠÍČEK DD CUP DD

95-97

100-102 105-107 110-112 115-117 120-122 125-127 130-132

KOŠÍČEK C CUP C

VELIKOST SIZE

XS

S

M

L

XL

OBVOD PASU WAIST

XXS

61-66

67-72

73-78

79-84

85-90

OBVOD BOKŮ HIP

85-90

91-96

97-102 103-108 109-114

XXL

XXXL

XXL

XXXL

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO / MEN’S UNDERWEAR VELIKOST SIZE OBVOD PASU WAIST

XXS

XS

S

M

L

77-82

83-88

89-94

XL

95-100 101-106

6 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 6

24.6.2010 12:00:40


ě D

DĚTSKÉ / KIDS’

’ s d i K / st ké

7 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 7

24.6.2010 12:00:41


DĚTSKÉ KIDS‘

DĚTSKÁ BUNDA KIDS‘ JACKET

ERIDANO 8398

DÍVČÍ TRIKO GIRL‘S T-SHIRT

ARIEL 8365

8398472

KIDS

8398523

8365002

8398629

8365523

8365806

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex

materiál větruodolný, ultralehký | potisk reflexní | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části gumičkou | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená

materiál pružný | střih rovný | potisk barevný na prsou

material wind-resistant, ultra-light | print reflective | chin guard | sleeves fastening in bottom piece by rubber band | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back

material flexible | cut straight | print color on breast

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

002

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

8 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 8

24.6.2010 12:00:42


CHLAPECKÉ TRIKO BOY‘S T-SHIRT

DÍVČÍ TÍLKO GIRL‘S TOP

ELSA 8364

DĚTSKÉ KIDS‘

PIUS 8363

8363000

8363523

8364002

8363613

8363996

8364523

002

8364806

002

8364806A

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál pružný | střih rovný | celopotisk | potisk barevný na prsou

material flexible | cut straight | print color on breast

material flexible | cut straight | fullprinted | print color on breast

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

KIDS

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál pružný | střih rovný | potisk barevný na prsou

002

128-134

140-146

152-158

9 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 9

24.6.2010 12:00:48


DĚTSKÉ KIDS‘

CHLAPECKÝ NÁTĚLNÍK BOY‘S UNDERSHIRT

TIMUR 8362

DĚTSKÉ SOFTSHELL KALHOTY KIDS‘ SOFTSHELL PANTS

IDELY 9229

8362000

KIDS

8362523

9229990

8362613

Materiál / Material: 69% Polyester, 31% Polypropylen/Polypropylene | 93% Polyester, 7% Spandex

Materiál / Material: 97% Polyester, 3% Lycra

materiál rychleschnoucí, pružný | střih rovný | potisk reflexní

materiál větruodolný, rychleschnoucí, prodyšný, pružný | střih anatomicky tvarovaný | kapsy 3 celkem, 2 přední se zipy, 1 po straně na stehnech | kolena anatomicky tvarovaná | taháčky delší pro snadnou manipulaci

material fast-drying, flexible | cut straight | print reflective

material wind-resistant, fast-drying, breathable, flexible | cut anatomically shaped | pockets 3 total, 2 front with zippers, 1 on side on thighs | knees anatomically shaped | draw cords longer for easy manipulation

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

10 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 10

24.6.2010 12:00:53


DĚTSKÉ CAPRI KIDS‘ CAPRI

CHLAPECKÉ CAPRI BOY‘S CAPRI

FAUSTIN 9182

DĚTSKÉ KIDS‘

KORAL 9180

9180523

9180806

9182004

9180996

002

9182996

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton potisk na zadním dílu | střih rovný | pas s pruženkou | kapsy 2 celkem, 2 přední | kolena anatomicky tvarovaná

fullprinted | cut straight | waist with elastic band | pockets 4 total, 2 front, 2 back

print on back piece | cut straight | waist with elastic band | pockets 2 total, 2 front | knees anatomically shaped

Velikosti / Sizes:

92-98

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

92-98

104-110

116-122

128-134

140-146

KIDS

Materiál / Material: 65% Polyester, 35% Bavlna/Cotton celopotisk | střih rovný | pas s pruženkou | kapsy 4 celkem, 2 přední, 2 zadní

152-158

11 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 11

24.6.2010 12:00:56


DĚTSKÉ KIDS‘

DĚTSKÉ ŠORTKY KIDS‘ SHORTS

FLIP 9183

9183523

KIDS

9183613

DĚTSKÉ ŠORTKY KIDS‘ SHORTS

AQUABELLA 9217

9217806

9183990

9217523

002

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

celopotisk | střih rovný | pas se stahováním, s pruženkou | kapsy 1 celkem, 1 zadní

materiál rychleschnoucí | celopotisk | střih rovný | pas s pruženkou | kapsy 2 celkem

fullprinted | cut straight | waist with draw cords, with elastic band | pockets 1 total, 1 back

material fast-drying | fullprinted | cut straight | waist with elastic band | pockets 2 total

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

12 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 12

24.6.2010 12:01:00


DÍVČÍ SUKNĚ GIRL‘S SKIRT

9179523

9179806

002

8376806

9179996

002

DĚTSKÉ ŠATY KIDS‘ DRESS

JUTA 8376

DĚTSKÉ KIDS‘

FATIMA 9179

8376523

002

002

Materiál / Material: 97% Bavlna/Cotton, 3% Spandex materiál pružný | celopotisk | střih do tvaru „A“ | délka nad kolena | horní díl na ramínka | zapínání zip dlouhý

fullprinted | cut into “A” shape | waist with draw cord | pockets 1 total, 1 back

material flexible | fullprinted | cut into “A” shape | length above knees | upper part with shoulders | closing zipper long

Velikosti / Sizes:

92-98

104-110

116-122

128-134

140-146

152-158

Velikosti / Sizes:

104-110

116-122

128-134

140-146

KIDS

Materiál / Material: 97% Bavlna/Cotton, 3% Spandex celopotisk | střih do tvaru „A“ | pas se stahováním šňůrkou | kapsy 1 celkem, 1 zadní

152-158

13 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 13

24.6.2010 12:01:06


DÁMSKÉ / WOMEN 14

n e m o W / ské

m á D

02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 14

24.6.2010 12:01:13


DÁMSKÁ FLEECE MIKINA WOMEN‘S FLEECE SWEATSHIRT

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

VESOME 8333

DÁMSKÉ WOMEN

EUNOMIA 8446

8446523

8446622

8333000

8446806

8446990

8333480

8333808

8333990

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál pružný, elastický | střih přiléhavý | stoják | zapínání knoflíky | kapsy 1 celkem

material fast-drying, breathable | cut semi close fit | extended collar | closing zipper long | pockets 2 total, outside | sleeves raglan

material flexible, elastic | cut close fit | extended collar | closing buttons | pockets 1 total

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

OUTDOOR

Materiál / Material: 100% Polyester materiál rychleschnoucí, prodyšný | střih polopřiléhavý | stoják | zapínání zip dlouhý | kapsy 2 celkem, vnější | rukávy raglánové

XXL

15 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 15

24.6.2010 12:01:15


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS

IDA 9228

DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

CERES 9233

9233***L

9228990

9233117

OUTDOOR

9233771

9233990

Materiál / Material: 97% Polyester, 3% Lycra

Materiál / Material: 100% Nylon

materiál větruodolný, rychleschnoucí, prodyšný, pružný | střih anatomicky tvarovaný | kapsy 3 celkem, 2 přední se zipy, 1 po straně na stehnech | kolena anatomicky tvarovaná | taháčky delší pro snadnou manipulaci

materiál rychleschnoucí, prodyšný | střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 2 celkem, 2 přední

material wind-resistant, fast-drying, breathable, flexible | cut anatomically shaped | pockets 3 total, 2 front with zippers, 1 on side on thighs | knees anatomically shaped | draw cords longer for easy manipulation

material fast-drying, breathable | cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 2 total, 2 front

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

16 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 16

24.6.2010 12:01:24


DÁMSKÉ SOFTSHELL CAPRI WOMEN‘S SOFTSHELL CAPRI

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

ELARA 9202

DÁMSKÉ WOMEN

CAROLI 9158

9158004

9158774

9202117

9158990

9202522

9202774

9202990

9202996

9202806

Materiál / Material: 100% Nylon materiál rychleschnoucí, prodyšný, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 5 celkem, 2 přední, 2 zadní, 1 po straně na stehnech

material fast-drying, breathable, elastic, with UV protection | material finish UV PROOF | cut anatomically shaped | waist with hooks for belt | belt | pockets 3 total, 2 front, 1 on side zippers | knees anatomically shaped | draw cords longer for easy manipulation

material fast-drying, breathable, with UV protection | material finish UV PROOF | cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 5 total, 2 front, 2 back, 1 on side on thighs

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

OUTDOOR

Materiál / Material: 91% Polyester, 9% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | střih anatomicky tvarovaný | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 po straně se zipy | kolena anatomicky tvarovaná | taháčky delší pro snadnou manipulaci

48

17 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 17

24.6.2010 12:01:27


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

DIKE 9203

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

HYDRA 9218

OUTDOOR

9203117

9203522

9203622

9203990

9203996

9218480

9203779

9218523

9218629

9218691

Materiál / Material: 100% Nylon

Materiál / Material: 60% Bavlna/Cotton, 40% Polyester

materiál rychleschnoucí, prodyšný, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 po straně na stehnech

materiál rychleschnoucí, prodyšný | pas se stahováním, s pruženkou | kapsy 1 celkem, zadní se zipy

material fast-drying, breathable, with UV protection | material finish UV PROOF | cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 3 total, 2 front, 1 on side on thighs

material fast-drying, breathable | waist with draw cords, with elastic band | pockets 1 total, back with zippers

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

18 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 18

24.6.2010 12:01:33


DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

DÁMSKÉ WOMEN

AURELIE 8366

8366000

8366002

002

8366621

8366302

8366442

8366523

8366990

8366990A

8366996

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál pružný | střih polopřiléhavý | potisk barevný na prsou

TRAVEL

material flexible | cut semi close fit | print color on breast

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

S-L

M-L

L-L

19 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 19

24.6.2010 12:01:40


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

ATILA 8367

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

ARETA 9175

8367442

TRAVEL

8367002

9175002

8367691

002

9175990

002

9175996

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

materiál pružný | střih polopřiléhavý | potisk barevný na prsou

potisk na zadním dílu | střih anatomicky tvarovaný | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní

material flexible | cut semi close fit | print color on breast

print on back piece | cut anatomically shaped | pockets 3 total, 2 front, 1 back

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

20 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 20

24.6.2010 12:01:47


DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

ARNA 9176

DÁMSKÉ WOMEN

DINA 9174

9174004

9174903

9176002

9174990

9176990

9176996

Materiál / Material: 65% Polyester, 35% Bavlna/Cotton potisk na předním dílu | kapsy 4 celkem, 2 přední, 2 zadní

print on back piece | cut straight | pockets 3 total, 2 front, 1 back

print on front piece | pockets 4 total, 2 front, 2 back

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

002

TRAVEL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton potisk na zadním dílu | střih rovný | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní

002

40

42

44

46

48

21 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 21

24.6.2010 12:01:52


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

BIRGIT 9178

DÁMSKÁ SUKNĚ WOMEN‘S SKIRT

DORIS 9177

9178004

TRAVEL

9178990

9177691

9178996

9177004

9177996

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

potisk na zadním dílu | střih rovný | kapsy 5 celkem, 2 přední, 1 po straně, 2 zadní

potisk na zadním dílu | délka nad kolena | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní

print on back piece | cut straight | pockets 5 total, 2 front, 1 on side, 2 back

print on back piece | length above knees | pockets 3 total, 2 front, 1 back

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

22 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 22

24.6.2010 12:01:55


DÁMSKÁ BUNDA WOMEN‘S JACKET

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

ATINA 73000

DÁMSKÉ WOMEN

ANGUS 20007

20007623

73000441

Materiál / Material: 100% Polyester materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih přiléhavý | prošití švů kontrastní | švy ploché | potisk reflexní

material water-resistant, breathable, ultra-light | material finish impregnation | print reflective | cut anatomically shaped | chin guard | sleeves fastening in bottom piece by rubber band | ventilation in underarms | pockets 3 total, 2 outside with zippers, 1 inside for MP3/iPod | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back | draw cords longer for easy handling

material fast-drying, flexible, breathable | cut close fit | seams stitching contrasting | seams flat | print reflective

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

PERFORMANCE

Materiál / Material: 100% Polyester materiál voděodolný, prodyšný, ultralehký | úprava materiálu impregnace | potisk reflexní | střih anatomicky tvarovaný | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části gumičkou | odvětrávání v podpaží | kapsy 3 celkem, 2 vnější se zipy, 1 vnitřní na MP3/iPod | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená | taháčky delší pro snadnou manipulaci

XXL

23 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 23

24.6.2010 12:01:59


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

CORINNE 73001

DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

SANDREE 8368

73001623

8368000

PERFORMANCE

8368302

8368618

8368621

8368806 Materiál / Material: 90% Coolpass 10% Spandex | 91% Cooldry, 4% Polyester, 5% Spandex

Materiál / Material: 85% Polyester, 15% Spandex

materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | potisk reflexní | střih přiléhavý | švy ploché

materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih polopřiléhavý

material fast-drying, flexible, breathable | print reflective | cut close fit | seams flat

material fast-drying, flexible, breathable | cut semi close fit

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

24 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 24

24.6.2010 12:02:00


DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

SPARTEJ 9184

DÁMSKÉ WOMEN

URSANELA 10009

10009000

9184621

9184000

9184806

9184902

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 65% Polyester, 35% Bavlna/Cotton

potisk reflexní | střih rovný | pas se stahováním, s pruženkou | kapsy 2 celkem, 2 přední | nohavice se stahováním gumičkou

střih anatomicky tvarovaný | kapsy 4 celkem, 3 přední, 1 zadní | kolena anatomicky tvarovaná | nohavice se stahováním gumičkou, s regulovatelnou šířkou

print reflective | cut straight | waist with draw cords, with elastic band | pockets 2 total, 2 front | legs tightening by rubber band

cut anatomically shaped | pockets 4 total, 3 front, 1 back | knees anatomically shaped | legs tightening by rubber band, with adjustable width

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

PERFORMANCE

9184990

48

25 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 25

24.6.2010 12:02:05


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

CILO 9185

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

SATTY 9186

PERFORMANCE

9185302

9185618

9185621

9185807

9185902

9186618

9185778

9186302

9186621

9186807

9186902

9186778

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

materiál rychleschnoucí, prodyšný | celopotisk | střih anatomicky tvarovaný | kapsy 2 celkem, 2 přední

materiál rychleschnoucí, prodyšný | celopotisk | střih anatomicky tvarovaný | kapsy 2 celkem, 2 přední

material fast-drying, breathable | fullprinted | cut anatomically shaped | pockets 2 total, 2 front

material fast-drying, breathable | fullprinted | cut anatomically shaped | pockets 2 total, 2 front

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

26 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 26

24.6.2010 12:02:09


DÁMSKÁ BUNDA WOMEN‘S JACKET

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

CLARINNE 8369

DÁMSKÉ WOMEN

RANIKA 8372

8372620

8372000

8369523

8372806

8372990

8369620

8369806

8369990

Materiál / Material: 100% Polyester materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih přiléhavý | zapínání zip krátký | kapsy 1 celkem, 1 zadní | celopotisk | rukávy raglánové

material wind-resistant, ultra-light | print reflective | chin guard | sleeves fastening in bottom piece by rubber band | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back

material fast-drying, flexible, breathable | cut close fit | closing zipper short | pockets 1 total, 1 back | fullprinted | sleeves raglan

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

BIKE WEAR

Materiál / Material: 100% Polyester materiál větruodolný, ultralehký | potisk reflexní | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části gumičkou | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená

XXL

27 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 27

24.6.2010 12:02:24


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

KERLY 8370

DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

SAFFO 8371

8370620

8371806

BIKE WEAR

8370806

8371620

8371990

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih přiléhavý | zapínání zip krátký | kapsy 1 celkem, 1 na zip | celopotisk | rukávy raglánové

materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih přiléhavý | zapínání zip krátký | celopotisk

material fast-drying, flexible, breathable | cut close fit | closing zipper short | pockets 1 total, 1 zipper | fullprinted | sleeves raglan

material fast-drying, flexible, breathable | cut close fit | closing zipper short | fullprinted

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

28 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 28

24.6.2010 12:02:30


DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

RENA 9188

DÁMSKÉ WOMEN

MITCHELL 9029

9029990

9188990

Materiál / Material: 80% Polyester, 20% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | potisk reflexní | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché | pas s pruženkou | cyklistická vložka

material fast-drying, breathable, flexible | print on front piece | cut anatomically shaped | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 6 total, 2 front, 2 on side, 2 back | knees anatomically shaped | legs tightening by rubber band | bike interlining removable

material fast-drying, breathable, elastic | print reflective | cut anatomically shaped | seams flat | waist with elastic band | bike interlining

Velikosti / Sizes:

XS

S

M

L

XL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

BIKE WEAR

Materiál / Material: 78% Nylon, 22% Polyester materiál rychleschnoucí, prodyšný, pružný | potisk na předním dílu | střih anatomicky tvarovaný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 6 celkem, 2 přední, 2 po straně, 2 zadní | kolena anatomicky tvarovaná | nohavice se stahováním gumičkou | cyklistická vložka odepínatelná

XXL

29 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 29

24.6.2010 12:02:34


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

FLORES 1990

DÁMSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNOU VLOŽKOU WOMEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS

LEDSEY 9189

1990990

9189000

9189523

9189621

9189806

BIKE WEAR

9189990 Materiál / Material: 80% Polyester, 20% Spandex

Materiál / Material: 100% Nylon | 93% Polyester, 7% Spandex

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | potisk reflexní | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché | pas s pruženkou | cyklistická vložka

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché | pas s pruženkou | cyklistická vložka | vnitřní šortky

material fast-drying, breathable, elastic | print reflective | cut anatomically shaped | seams flat | waist with elastic band | bike interlining

material fast-drying, breathable, elastic | cut anatomically shaped | seams flat | waist with elastic band | bike interlining | inner shorts

Velikosti / Sizes:

XS

S

M

L

XL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

30 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 30

24.6.2010 12:02:38


DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

SUN GLOW 8380

DÁMSKÉ WOMEN

AMETYST 8379

8379000

8379628

8380302

8379807

8379990

8380000

8380483

8380621

8380902 Materiál / Material: 50% Bavlna/Cotton, 50% Viskóza/Viskosa materiál pružný | střih polopřiléhavý | potisk na zadním dílu | výšivka na zadním dílu

material breathable | cut semi close fit

material flexible | cut semi close fit | print on back piece | embroidery on back piece

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

CASUAL

Materiál / Material: 50% Bavlna/Cotton, 50% Viskóza/Viskosa materiál prodyšný | střih polopřiléhavý

S-L

M-L

L-L

31 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 31

24.6.2010 12:02:44


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

METEORITE 8382

DÁMSKÉ TRIKO WOMEN‘S T-SHIRT

TIFFANY 8400

CASUAL

8382628

8382000

8382771

8382902

8382990

8400000Z

8382774

8400005Y

8400302Y

8400621Y

8400807Z

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex

materiál pružný | střih rovný | celopotisk | potisk barevný na prsou

materiál pružný | střih rovný | potisk na předním dílu

material flexible | cut straight | fullprinted | print color on breast

material flexible | cut straight | print on front piece

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

8400524Z

L

XL

XXL

32 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 32

24.6.2010 12:02:54


DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

LECTRA 8375

DÁMSKÉ WOMEN

STARDUST 8374

8374524

8374000

8375000

8374621

8374990

8375628

8375778

8375902

8375990

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál elastický | střih polopřiléhavý | celopotisk

material elastic | cut semi close fit

material elastic | cut semi close fit | fullprinted

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

CASUAL

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál elastický | střih polopřiléhavý

8375807

L

XL

XXL

33 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 33

24.6.2010 12:03:06


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ TÍLKO WOMEN‘S TOP

SOLARIST 8377

DÁMSKÁ KOŠILE WOMEN‘S BUTTON SHIRT

ROSEWOOD 8383

8377302

CASUAL

8377483

8383000

8377628

8377902

8383302

8383483

8383621

Materiál / Material: 50% Bavlna/Cotton, 50% Viskóza/Viskosa

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

materiál pružný | střih polopřiléhavý

materiál prodyšný | střih polopřiléhavý | zapínání knoflíky | kapsy 2 celkem

material flexible | cut semi close fit

material breathable | cut semi close fit | closing buttons | pockets 2 total

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

34 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 34

24.6.2010 12:03:13


DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

BLANCHE 9231

DÁMSKÉ WOMEN

CELESTINE 9181

9181000

9181628

9231990

9181990

9231000

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | střih rovný | pas s poutky na pásek | kapsy 4 celkem

material breathable | stitching contrasting | waist with hooks for belt | pockets 4 total

material breathable | cut straight | waist with hooks for belt | pockets 4 total

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

CASUAL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | prošití kontrastní | pas s poutky na pásek | kapsy 4 celkem

46

48

35 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 35

24.6.2010 12:03:19


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

COSMIC 9187

DÁMSKÉ CAPRI WOMEN‘S CAPRI

AQUATIC 9194

9187000

CASUAL

9187628

9194524

9187902

9187990

9194778

9194903

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

materiál prodyšný | střih rovný | pas se stahováním | kapsy 2 celkem | kolena anatomicky tvarovaná | nohavice se stahováním gumičkou

materiál prodyšný | střih rovný | pas s poutky na pásek | kapsy 4 celkem | nohavice s regulovatelnou šířkou

material breathable | cut straight | waist with draw cords | pockets 2 total | knees anatomically shaped | legs tightening by rubber band

material breathable | cut straight | waist with hooks for belt | pockets 4 total | legs with adjustable width

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

36 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 36

24.6.2010 12:03:24


DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

MARINE 9196

DÁMSKÉ WOMEN

SUNSET 9195

9195000

9195524

9196902

9195618

9195990

9196000

9196990

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | střih rovný | pas s poutky na pásek | kapsy 3 celkem

material breathable | print on back piece | cut straight | waist regulated | belt | pockets 4 total | legs with adjustable width

material breathable | cut straight | waist with hooks for belt | pockets 3 total

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

CASUAL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | potisk na zadním dílu | střih rovný | pas regulovatelný | pásek | kapsy 4 celkem | nohavice s regulovatelnou šířkou

46

48

37 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 37

24.6.2010 12:03:29


DÁMSKÉ WOMEN

DÁMSKÉ ŠORTKY WOMEN‘S SHORTS

SIMONE 9224

DÁMSKÁ SUKNĚ WOMEN‘S SKIRT

WISH 9193

9224004

CASUAL

9224000

9193000

9224990

9193628

9193902

9193990

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

celopotisk | pas s poutky na pásek | kapsy 7 celkem

materiál prodyšný | střih rovný | délka krátká | pas s poutky na opasek | zapínání zip krátký | kapsy 2 celkem

fullprinted | waist with hooks for belt | pockets 7 total

material breathable | cut straight | length short | waist with hooks for belt | closing zipper short | pockets 2 total

Velikosti / Sizes:

34

36

38

40

42

44

46

48

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

38 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 38

24.6.2010 12:03:33


DÁMSKÉ ŠATY WOMEN‘S DRESS

DÁMSKÉ ŠATY WOMEN‘S DRESS

AGNESS 8384

DÁMSKÉ WOMEN

CORAIL 8378

8378000

8378628

8384621

8378902

8378990

8384774

8384990

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál pružný | délka nad kolena | horní díl na ramínka | kapsy 2 celkem | stahování v dolní části

material elastic | fullprinted | draw cords under waist

material flexible | length above knees | upper part with shoulders | pockets 2 total | draw cords in bottom part

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

CASUAL

Materiál / Material: 92% Bavlna/Cotton, 8% Spandex materiál elastický | celopotisk | stahování pod pasem

XXL

39 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 39

24.6.2010 12:03:38


PÁNSKÉ / MEN 40 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 40

n e M / é k s n á P 24.6.2010 12:03:44


PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA MEN‘S SOFTSHELL JACKET

PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM MEN‘S SHIRT LONG SLEEVE

DEMETER 8447

PÁNSKÉ MEN

KLETTER 8445

8445629

8447523

8445990

8447629

8447779

Materiál / Material: 100% Polyester | 50% Polyester, 45% S.café, 5% Spandex materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný, elastický | střih přiléhavý | kapsy 1 celkem, na zip | stoják | zapínání zip krátký | švy ploché | rukávy raglánové

material wind-resistant, breathable, flexible | fullprinted | hood removable | chin guard | sleeves fastening in bottom piece through cuff with Velcro, with inside lycra cuff | pockets 3 total, 3 outside with water-resistant zippers | bottom part extended in the back | draw cords longer for easy handling | width regulation bottom edge of jacket

material fast-drying, flexible, breathable, elastic | cut close fit | extended collar | closing zipper short | pockets 1 total, zipper | seams flat | sleeves raglan

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

OUTDOOR

Materiál / Material: 94% Polyester, 6% Spandex materiál větruodolný, prodyšný, pružný | celopotisk | kapuce odepínatelná | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části manžetou se suchým zipem, s vnitřní lycrovou manžetou | kapsy 3 celkem, 3 vnější s nepromokavými zipy | spodní část vzadu prodloužená | taháčky delší pro snadnou manipulaci | regulace šířky dolního okraje bundy

XXXL

41 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 41

24.6.2010 12:03:46


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY MEN‘S SOFTSHELL PANTS

IDELYK 9230

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

HEKATE 9232

9232***L

9230990

9232117

OUTDOOR

9232771

9232990

Materiál / Material: 97% Polyester, 3% Lycra

Materiál / Material: 100% Nylon

materiál větruodolný, rychleschnoucí, prodyšný, pružný | úprava materiálu UV PROOF | střih anatomicky tvarovaný | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední se zipy, 1 zadní se zipy | kolena anatomicky tvarovaná | taháčky delší pro snadnou manipulaci

materiál rychleschnoucí, prodyšný | střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní se zipy

material wind-resistant, fast-drying, breathable, flexible | material finish UV PROOF | cut anatomically shaped | waist with hooks for belt | belt | pockets 3 total, 2 front with zippers, 1 back with zippers | knees anatomically shaped | draw cords longer for easy manipulation

material fast-drying, breathable | cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 3 total, 2 front, 1 back with zippers

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

42 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 42

24.6.2010 12:03:54


PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

PÁNSKÉ MEN

CROSS 1968

1968557

1968990

material fast-drying, breathable | cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 4 total, 2 front, 2 back | knees anatomically shaped

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

OUTDOOR

Materiál / Material: 78% Nylon, 22% Polyester | 90% Polyester, 10% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný | střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 4 celkem, 2 přední, 2 zadní | kolena anatomicky tvarovaná

58

43 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 43

24.6.2010 12:03:58


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ SOFTSHELL CAPRI MEN‘S SOFTSHELL CAPRI

BOOTES 9159

PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

PONTOS 9205

9159004

OUTDOOR

9159774

9205117

9159990

9205305

9205779

9205990

Materiál / Material: 91% Polyester, 9% Spandex

Materiál / Material: 100% Nylon

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | střih anatomicky tvarovaný | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední se zipy, 1 zadní se zipy | kolena anatomicky tvarovaná | taháčky delší pro snadnou manipulaci

materiál rychleschnoucí, prodyšný, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 4 celkem, 1 lepené, po straně se zipy, 1 zadní se zipy | taháčky delší pro snadnou manipulaci

material fast-drying, breathable, elastic, with UV protection | material finish UV PROOF | cut anatomically shaped | waist with hooks for belt | belt | pockets 3 total, 2 front with zippers, 1 back with zippers | knees anatomically shaped | draw cords longer for easy manipulation

material fast-drying, breathable, with UV protection | material finish UV PROOF | waist with hooks for belt | belt | pockets 4 total, 1 taped on, on side zippers, 1 back with zippers | draw cords longer for easy manipulation

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

44 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 44

24.6.2010 12:04:02


PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

RYS 9210

PÁNSKÉ MEN

PLUTON 9209

9209117

9209774

9210304

9209996

9209990

9210522

9210629

9210990

Materiál / Material: 60% Bavlna/Cotton, 40% Polyester materiál rychleschnoucí, prodyšný, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní se zipy | taháčky delší pro snadnou manipulaci

material fast-drying, breathable, with UV protection | material finish UV PROOF | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 4 total, 1 taped on, on side zippers, 1 back with zippers | draw cords longer for easy manipulation

material fast-drying, breathable, with UV protection | material finish UV PROOF | belt | pockets 3 total, 2 front, 1 back with zippers | draw cords longer for easy manipulation

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

OUTDOOR

Materiál / Material: 100% Nylon materiál rychleschnoucí, prodyšný, s UV ochranou | úprava materiálu UV PROOF | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 4 celkem, 1 lepené, po straně se zipy, 1 zadní se zipy | taháčky delší pro snadnou manipulaci

58

45 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 45

24.6.2010 12:04:07


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

ULTIMATE 8387

8387000

8387304

8387522

8387691

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

TRAVEL

střih rovný | potisk barevný na prsou

cut straight | print color on breast

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

46 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 46

24.6.2010 12:04:13


PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

STAMP 8441

PÁNSKÉ MEN

THOUSANDER 8388

8388004

8388000

8441305

8388560

8388990

8441000

8441522

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton střih rovný | potisk barevný na prsou

cut straight | print color on breast

cut straight | print color on breast

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

TRAVEL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton střih rovný | potisk barevný na prsou

8441619

S

M

L

XL

XXL

XXXL

47 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 47

24.6.2010 12:04:17


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

ALL YOU NEED 8442

PÁNSKÝ NÁTĚLNÍK MEN‘S UNDERSHIRT

UTILITY 8392

8442000

TRAVEL

8442304

8392305

8442522

8442691

8392004

8392619

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

střih rovný | potisk barevný na prsou

střih rovný | potisk barevný na prsou

cut straight | print color on breast

cut straight | print color on breast

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

8392990

L

XL

XXL

XXXL

48 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 48

24.6.2010 12:04:24


PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

THEMIS 9207

PÁNSKÉ MEN

PROKYON 9206

9206117

9206304

9207004

9206442

9206691

9207774

9207990

9207996

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 6 celkem, 2 přední, 2 po straně, 2 zadní | kolena anatomicky tvarovaná

waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 3 total, 2 front, 1 back with zippers | knees anatomically shaped, reinforced

waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 6 total, 2 front, 2 on side, 2 back | knees anatomically shaped

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

TRAVEL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 zadní se zipy | kolena anatomicky tvarovaná, zpevněná

58

49 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 49

24.6.2010 12:04:30


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

PERSE 9208

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

STILBE 9211

9208117

TRAVEL

9208779

9211004

9208990

9208996

9211560

9211779

9211996

Materiál / Material: 59% Bavlna/Cotton, 41% Nylon

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

pas se stahováním, s poutky na pásek | kapsy 3 celkem, 2 přední 1 zadní se zipy | kolena anatomicky tvarovaná

střih rovný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 6 celkem, 2 přední, 2 po straně, 2 zadní se zipy | taháčky delší pro snadnou manipulaci

waist with draw cords, with hooks for belt | pockets 3 total, 2 front, 1 back with zippers | knees anatomically shaped

cut straight | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 6 total, 2 front, 2 on side, 2 back with zippers | draw cords longer for easy manipulation

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

50 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 50

24.6.2010 12:04:36


PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

SATURNUS 9213

PÁNSKÉ MEN

SEXTANT 9212

9212774

9212004

9213004

9212990

9212996

9213560

9213691

9213990

Materiál / Material: 59% Bavlna/Cotton, 41% Nylon pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 5 celkem, 2 přední, 2 po straně se zipy, 1 zadní se zipy

waist with hooks for belt | belt | pockets 6 total, 2 front, 2 on side, 2 back

waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 5 total, 2 front, 2 on side zippers, 1 back with zippers

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

TRAVEL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 6 celkem, 2 přední, 2 po straně, 2 zadní

58

51 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 51

24.6.2010 12:04:42


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÁ BUNDA MEN‘S JACKET

ANIE 20008

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

REKIN 73002

PERFORMANCE

20008623

73002441

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

materiál voděodolný, prodyšný, ultralehký | úprava materiálu impregnace | potisk reflexní | střih rovný | krytka u brady | kapsy 3 celkem, 2 vnější se zipy, 1 vnitřní na doklady | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená | taháčky delší pro snadnou manipulaci

materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih přiléhavý | prošití švů kontrastní | švy ploché

material water-resistant, breathable, ultra-light | material finish impregnation | print reflective | cut straight | chin guard | pockets 3 total, 2 outside with zippers, 1 inside for documents | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back | draw cords longer for easy handling

material fast-drying, flexible, breathable | cut close fit | seams stitching contrasting | seams flat

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

52 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 52

24.6.2010 12:04:48


PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

PÁNSKÝ NÁTĚLNÍK MEN‘S UNDERSHIRT

LERKS 8373

PÁNSKÉ MEN

RENY 73003

73003000

8373523

8373000

8373619

Materiál / Material: 69% Polyester, 31% Polypropylen/Polypropylene | 93% Polyester, 7% Spandex materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | střih polopřiléhavý | švy ploché

material fast-drying, flexible, breathable | print reflective | cut close fit | seams flat

material fast-drying, flexible, breathable | cut semi close fit | seams flat

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

PERFORMANCE

Materiál / Material: 54% Cooldry, 46% Polyester materiál rychleschnoucí, pružný, prodyšný | print reflexní | střih přiléhavý | švy ploché

XXXL

53 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 53

24.6.2010 12:04:50


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

ALBI 10010

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

PROKY 9190

10010623

9190552

PERFORMANCE

9190619

9190624

9190778

9190990 Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Nylon

potisk reflexní | střih rovný | pas se stahováním, s pruženkou | kapsy 2 celkem, 2 přední

materiál rychleschnoucí, prodyšný | pas s pruženkou | kapsy 3 celkem, 2 přední, 1 vnitřní | vnitřní síťovina

print reflective | cut straight | waist with draw cords, with elastic band | pockets 2 total, 2 front

material fast-drying, breathable | waist with elastic band | pockets 3 total, 2 front, 1 inside | inner mesh

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

54 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 54

24.6.2010 12:04:52


PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

NORMANE 9192

PÁNSKÉ MEN

SKETY 9191

9191000

9191523

9192552

9191552

9191619

9192000

9192619

9192624

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

materiál rychleschnoucí, prodyšný | celopotisk | střih rovný | pas se stahováním | kapsy 2 celkem, 1 po straně, 1 vnitřní | vnitřní síťovina

materiál rychleschnoucí, prodyšný | celopotisk | střih rovný | pas se stahováním, s pruženkou | kapsy 1 celkem, 1 vnitřní | vnitřní síťovina

material fast-drying, breathable | fullprinted | cut straight | waist with draw cords | pockets 2 total, 1 on side, 1 inside | inner mesh

material fast-drying, breathable | fullprinted | cut straight | waist with draw cords, with elastic band | pockets 1 total, 1 inside | inner mesh

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

PERFORMANCE

9192990

XXXL

55 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 55

24.6.2010 12:04:57


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÁ BUNDA MEN‘S JACKET

ERIDANUS 8385

PÁNSKÁ VESTA MEN‘S VEST

ENKELADOS 8386

8385472

BIKE WEAR

8385523

8386523

8385629

8385990

8386472

8386629

8386990

Materiál / Material: 100% Polyester

Materiál / Material: 100% Polyester

materiál větruodolný, ultralehký | potisk reflexní | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části gumičkou | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená

materiál větruodolný, ultralehký | potisk reflexní | krytka u brady | rukávy stahování v dolní části gumičkou | kapsy 2 celkem, vnější se zipy | spodní část regulace šířky stahováním gumičkou, vzadu prodloužená

material wind-resistant, ultra-light | print reflective | chin guard | sleeves fastening in bottom piece by rubber band | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back

material wind-resistant, ultra-light | print reflective | chin guard | sleeves fastening in bottom piece by rubber band | pockets 2 total, outside with zippers | bottom part regulation of width by pull down rubber band, extended in the back

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

56 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 56

24.6.2010 12:05:06


PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

HARVAN 8390

PÁNSKÉ MEN

CYCLONE 8389

8389000

8389336

8390472

8389523

8389619

8390523

8390990

Materiál / Material: 100% Polyester | 93% Polyester, 7% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih přiléhavý | zapínání zip krátký | kapsy 3 celkem, zadní | potisk na rukávu, reflexní, na zadním dílu | rukávy raglánové

cut straight | print color on breast

material fast-drying, breathable, elastic | cut close fit | closing zipper short | pockets 3 total, back | print on sleeve, reflective, on back piece | sleeves raglan

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

BIKE WEAR

Materiál / Material: 65% Bavlna/Cotton, 35% Polyester střih rovný | potisk barevný na prsou

XXXL

57 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 57

24.6.2010 12:05:13


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

CHAMELEON 8391

PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

CHAMEVAN 8391***V

8391000

BIKE WEAR

8391336

8391336V

8391523

8391629

8391000V

8391523V

8391629V

Materiál / Material: 100% Polyester | 93% Polyester, 7% Spandex

Materiál / Material: 100% Polyester | 93% Polyester, 7% Spandex

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih přiléhavý | zapínání zip dlouhý | prošití švů dekorativní | švy ploché | kapsy 4 celkem, na zip, 4 zadní | potisk reflexní, na zadním dílu

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih přiléhavý | zapínání zip dlouhý | prošití švů dekorativní | švy ploché | kapsy 4 celkem, na zip, 4 zadní | potisk reflexní, na zadním dílu

material fast-drying, breathable, elastic | cut close fit | closing zipper long | seams stitching decorative | seams flat | pockets 4 total, zipper, 4 back | print reflective, on back piece

material fast-drying, breathable, elastic | cut close fit | closing zipper long | seams stitching decorative | seams flat | pockets 4 total, zipper, 4 back | print reflective, on back piece

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

58 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 58

24.6.2010 12:05:19


PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

DELFIN 9204

PÁNSKÉ MEN

ROBOHILL 8397

8397629

9204472

9204523

9204779

Materiál / Material: 80% Polyester, 20% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | potisk reflexní, na předním dílu, na zadním dílu | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché, kontrastní | pas s pruženkou | cyklistická vložka

material fast-drying, breathable, elastic | cut close fit | closing zipper short | print on sleeve, reflective | sleeves raglan

material fast-drying, breathable, elastic | print reflective, on front piece, on back piece | cut anatomically shaped | seams flat, contrast | waist with elastic band | bike interlining

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

BIKE WEAR

Materiál / Material: 100% Polyester materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih přiléhavý | zapínání zip krátký | potisk na rukávu, reflexní | rukávy raglánové

XXL

59 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 59

24.6.2010 12:05:28


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

MERCURIUS 9214

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

MERCUVAN 9214***V

9214000

BIKE WEAR

9214336

9214336V

9214523

9214629

9214000V

9214523V

9214629V

Materiál / Material: 86% Polyester, 14% Spandex

Materiál / Material: 86% Polyester, 14% Spandex

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché, kontrastní | cyklistická vložka

materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | střih anatomicky tvarovaný | švy ploché, kontrastní | cyklistická vložka

material fast-drying, breathable, elastic | cut anatomically shaped | seams flat, contrast | bike interlining

material fast-drying, breathable, elastic | cut anatomically shaped | seams flat, contrast | bike interlining

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

60 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 60

24.6.2010 12:05:32


PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS

PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS

GARY 1820

PÁNSKÉ MEN

MINOS 9215

9215990

1820990

1820472

Materiál / Material: 70% Bavlna/Cotton, 30% Nylon | 80% Polyester, 20% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný | střih anatomicky tvarovaný | pas s pruženkou, s poutky na pásek | kapsy 5 celkem, 2 přední, 1 po straně, 1 zadní se zipy | cyklistická vložka odepínatelná

material fast-drying, breathable, elastic | print reflective | waist with hooks for belt | belt | pockets 4 total, 2 front, 2 on side zippers | bike interlining removable

material fast-drying, breathable | cut anatomically shaped | waist with elastic band, with hooks for belt | pockets 5 total, 2 front, 1 on side, 1 back with zippers | bike interlining removable

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

BIKE WEAR

Materiál / Material: 100% Nylon | 93% Polyester, 7% Spandex materiál rychleschnoucí, prodyšný, elastický | potisk reflexní | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 4 celkem, 2 přední, 2 po straně se zipy | cyklistická vložka odepínatelná

XXL

61 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 61

24.6.2010 12:05:44


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS

FISCHER 9235

9235774

BIKE WEAR

9235990

Materiál / Material: 100% Bavlna / Cotton materiál prodyšný | potisk reflexní | pas s poutky na pásek | pásek | kapsy 4 celkem, 2 přední, 2 po straně se zipy | cyklistická vložka odepínatelná

material breathable | print reflective | waist with hooks for belt | belt | pockets 4 total, 2 front, 2 on side zippers | bike interlining removable

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

62 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 62

24.6.2010 12:05:54


PÁNSKÉ TRIKO MEN‘S T-SHIRT

PÁNSKÁ KOŠILE MEN‘S BUTTON SHIRT

MURPHY 8426

PÁNSKÉ MEN

LEGACY 8381

8381000Y

8381480Y

8381553X

8381774Z

8381990Z

8426004

8381624X

8426000

8426778

Materiál / Material: 60% Len/Linen, 40% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | střih polopřiléhavý | zapínání knoflíky | prošití švů kontrastní | kapsy 1 celkem

material breathable | cut semi close fit | print contrasting, large on breast

material breathable | cut semi close fit | closing buttons | seams stitching contrasting | pockets 1 total

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Velikosti / Sizes:

S

M

L

XL

XXL

CASUAL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | střih polopřiléhavý | potisk kontrastní, velký na prsou

XXXL

63 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 63

24.6.2010 12:05:58


PÁNSKÉ MEN

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

COMMUNITY 9197

PÁNSKÉ CAPRI MEN‘S CAPRI

DISTRICT 9198

9197778

9198000

CASUAL

9197990

9198624

9198778

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton

materiál prodyšný | prošití kontrastní | střih rovný | pas s poutky na pásek | kapsy 6 celkem

materiál prodyšný | celopotisk | střih anatomicky tvarovaný | pas s poutky na pásek | kolena anatomicky tvarovaná | nohavice se stahováním gumičkou

material breathable | stitching contrasting | cut straight | waist with hooks for belt | pockets 6 total

material breathable | fullprinted | cut anatomically shaped | waist with hooks for belt | knees anatomically shaped | legs tightening by rubber band

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

64 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 64

24.6.2010 12:06:07


PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

WALKER 9200

PÁNSKÉ MEN

METROPOLIS 9199

9199117

9199778

9200624

9199990

9200117

9200778

9200990

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | potisk uvnitř pásku | střih rovný | pas s poutky na pásek | kapsy 3 celkem

material breathable | print reflective | waist with hooks for belt | pockets 6 total

material breathable | printed inner waistband | cut straight | waist with hooks for belt | pockets 3 total

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

58

Velikosti / Sizes:

44

46

48

50

52

54

56

CASUAL

Materiál / Material: 100% Bavlna/Cotton materiál prodyšný | potisk reflexní | pas s poutky na pásek | kapsy 6 celkem

58

65 02-65_AP katalog Textil SU 2011_V07.indd 65

24.6.2010 12:06:11


BAREVNÉ KOMBINACE / COLOR COMBINATIONS

e c a n i b m o k é n v e r a B s n o i t a n i b m o c r o l Co

66 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 66

24.6.2010 11:59:16


DĚTSKÉ KIDS‘

KIDS 67 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 67

24.6.2010 11:59:20


DĚTSKÉ KIDS‘

KIDS 68 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 68

24.6.2010 11:59:22


DÁMSKÉ WOMEN

OUTDOOR 69 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 69

24.6.2010 11:59:24


DÁMSKÉ WOMEN

TRAVEL 70 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 70

24.6.2010 11:59:26


DÁMSKÉ WOMEN

TRAVEL 71 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 71

24.6.2010 11:59:27


DÁMSKÉ WOMEN

PERFORMANCE 72 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 72

24.6.2010 11:59:28


DÁMSKÉ WOMEN

BIKE WEAR 73 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 73

24.6.2010 11:59:29


DÁMSKÉ WOMEN

CASUAL 74 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 74

24.6.2010 11:59:30


DÁMSKÉ WOMEN

CASUAL 75 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 75

24.6.2010 11:59:31


PÁNSKÉ MEN

OUTDOOR 76 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 76

24.6.2010 11:59:32


PÁNSKÉ MEN

TRAVEL 77 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 77

24.6.2010 11:59:33


PÁNSKÉ MEN

TRAVEL 78 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 78

24.6.2010 11:59:34


PÁNSKÉ MEN

PERFORMANCE 79 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 79

24.6.2010 11:59:36


PÁNSKÉ MEN

BIKE WEAR 80 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 80

24.6.2010 11:59:37


PÁNSKÉ MEN

CASUAL 81 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 81

24.6.2010 11:59:38


Water repellence

Lehký a elastický materiál, který je mimořádně hustě tkaný. Je vodoodpudivý s vysokou prodyšností, odolný proti oděru a zabraňuje průniku větru. Materiál spojuje výhodu druhé a třetí vrstvy a najde uplatnění v různých sportovních aktivitách.

Water repellence

Nanesená impregnace na vrchní část materiálu, která zvyšuje odolnost proti vlhkosti. Soft Shell

Soft Shell

Moderní technologií vyrobená látka z polyesterového vlákna, které má zvýšenou plochu povrchu. Toto speciální čtyřkanálkové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasákavé a velmi rychle odvádí tělesnou vlhkost od pokožky. Coolmax vyvinul tři odlišné stupně funkčnosti oblečení: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je měkký a příjemný na omak, dobře odvádí vlhkost od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáhá udržovat tělo v teplotní rovnováze lépe než jiné látky. Materiál odvádí pot od těla na povrch látky, kde se může rychleji vypařovat. Tento termoregulační účinek napomáhá udržovat uživatele v suchu a pohodlí. Stretch

EASY OUT

Je označení pro vysoce elastické materiály. Materiál je pružný ve všech směrech a umožňuje volnost pohybu.

Ultralight

Je speciální technologická úprava, která zvyšuje pevnost materiálu, odolnost proti oděru a jeho vodoodpudivost. Materiál je příjemný na dotek a po vyprání má neměnný vzhled. Unikátní profilovaná struktura povrchu na rubové straně textilie podporuje snadnější odvod tělesné vlhkosti nejen při běžném nošení, ale i při různorodých sportovních aktivitách.

It is a special technology that provides higher strength, better abrasion resistance and higher water repellency. Tha fabric has a nice handfeeling. The appearance of this fabric is notchanged after the washing.

EASY OUT

Unique moulded structure of the surface on the reverse side of the fabric supports easier transport of the moisture away from the body during any sport activities as well as in originary life situations.

Velmi lehká, oděru odolná textilie vyrobená z mikrovláken, která vykazuje výbornou odolnost vůči větru při zachování vynikající prodyšnosti. Speciálně hustě utkaný materiál, který propustí k pokožce jen 1/20 z celkového záření, tzn. jen 5 %. S tímto materiálem budete ochráněni před slunečními paprsky. UV Proof 20+

S.CAFÉ

Cool Dry

SYMBOLY SYMBOLS

BIKE SHORTS 3 in 1

SOFT TOUCH

Materiál vyrobený z odpadů kávy a tím i šetrný k životnímu prostředí. Unikátní struktura vlákna S.Café zajišťuje rychlý odvod potu od pokožky na povrch materiálu a tím i příjemný suchý omak a rychlé schnutí materiálu. Materiál dále poskytuje UV ochranu a snižuje vznik nepříjemného zápachu.

S.CAFÉ

Prodyšný, rychleschnoucí materiál, který díky rychlému odvodu potu z vnitřní strany udržuje tělo v suchu a optimální teplotě. Takto označené jsou cyklistické šortky, jejichž součástí je odepínací vnitřní část s coolmaxovou vložkou. Uživatelé ocení variabilitu tohoto cyklistického setu. Lze jej nosit trojím způsobem: A) jako cyklistické šortky spolu s vnitřní odepínací částí, B) jako samostatné šortky bez vnitřní části, C) lze kombinovat vnitřní část šortek s jinými šortkami nebo kalhotami.

Special finishing of materials, preventing UV rays from penetrating the fabric and damaging the skin. Only 1/20 of sun rays penetrate the fabric to the skin, that is only 5 %. Therefore, it provides a protection against harmful sun rays. This S.Café fabric is produced from the recycled coffee grounds. The unique structure of fibres provide fast drying, odor control and UV-protection.

Breathable, quick drying material, which due to the fast drawing of perspiration from its inner side keeps the body dry and in the optimal temperature.

BIKE SHORTS 3 in 1

The bicycle shorts consist of an inner removeable part with coolmax inset. The variability is the main advantage of this bicycle set. There are three ways how to wear this set: A) as bicycle shorts with the inner removeable part with coolmax inset, B) as shorts without the inner part, C) the inner removeable part with coolmax inset is able to wear together with different shorts or pants.

Takto označený materiál má speciální úpravu, díky níž je měkčí, splývavější a příjemnější na omak.

Je to reflexní materiál, který je na oděvu a způsobuje světelný kontrast vůči tmavému pozadí. Řidič může zpozorovat osobu, která má Streak reflex za šera, tmy, deště a snížené viditelnosti včas a má dostatek času na to, aby zareagoval.

It is a very light, abrasion resistant textile manufactured from microfibers, which exhibits excellent resistance against the wind while maintaning high breathability.

Cool Dry

SOFT TOUCH

STREAK REFLEX

It is a label for highly elastic materials. The material is flexible in all directions and enables freedom of movement.

Hard Face

Ultralight

UV Proof 20+

Is an impregnation of the upper layer of material, which increases waterproofness against moisture.

Modern technology fabric made from polyester fiber, which has an extended surface area. This special four channel polyester fiber is water repellent, non-absorbing and draws body vapors very quickly away from the skin. Coolmax has developed three various garment function levels: Coolmax Everyday, Coolmax Active and Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY has a soft and pleasant feel; it very well exhausts vapor from the skin. COOLMAX ACTIVE helps to keep the body in temperature balance better than other fabrics. Material draws perspiration away from body to the fabric’s surface, where it can evaporate faster. This thermo regulating effect helps to keep the user dry and comfortable. Stretch

Hard Face

Light and elastic material, which is exceptionally densely woven. It is a water repellent material with high breathability, abrasion resistant and shields against wind. Material combines the advantage of a second and third layer and finds its application in various sports activities.

STREAK REFLEX

The fabric with this marking has a special finishing. The fabric is then softer, flexiler and has more nice touch. It is a reflexive material, which is on the garment and creates a light contrast against a dark background. Driver can notice a person, wearing the Streak reflex, under the cover of darkness, rain and lowered visibility in time and has ample time to react.

82 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 82

24.6.2010 11:59:39


BAREVNICE TABLE OF COLORS

83 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 83

24.6.2010 11:59:45


NAŠI PARTNEŘI OUR PARTNERS

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM CZECH OLYMPIC TEAM

ONDŘEJ SYNEK

ČESKÁ ASOCIACE EXTRÉMNÍCH SPORTŮ CZECH ASSOCIATION OF EXTREME SPORT

KOLO PRO ŽIVOT BIKE FOR LIFE

Začátkem roku 2009 Alpine Pro, a.s. spojila své síly s Českým olympijským týmem. Je to historický mezník pro naši společnost, neboť je to poprvé, kdy česká společnost úspěšně oblékla české sportovce na ZOH Vancouver 2010. Za kolekci získala významné ocenění od ČOV a připravuje kolekci i pro LOH Londýn 2012.

Český reprezentant ve veslování. Olympionik, vítěz světového poháru a několikanásobný medailista z mistrovství světa.

Jsme jedním z hlavních partnerů ČAES a zároveň podporujeme Czech adventure race.

V průběhu deseti let se z tohoto projektu stal největší seriál horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě, kterého se ročně účastní téměř 20 000 aktivních cyklistů všech věkových kategorií.

Czech representative in rowing. Czech Olympic Team member, world cup winner and a multiple world championship medal owner.

We are proud partner of Czech association of extreme sport and we support Czech adventure race as well.

In the beginning of 2009 Alpine Pro, a.s. put together its forces with the Czech Olympic Team. This is historic turningpoint for our company - czech company has been succesful supplier of clothes and accesories of czech athletes at the Winter Olympic Games in Vancouver 2010. We were awarded by Czech Olympic Comitee and we prepare new olympic collection for Summer Olympic Games in London 2012.

Over the last 10 years this project has become the biggest MTB slam not only in the Czech Republic but also in Europe. The number of active bikers who take part in is annualy almost 20 000.

84 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 84

24.6.2010 11:59:45


LANOVÁ CENTRA PROUD ROPE CENTRES PROUD

We sponsor the Rope Centres PROUD that offer an original way of adventure and active relaxation for all age groups. Professional instructors of rope centres in Prague, Brno, Olomouc, Ostrava and Harrachov are specially train for rope activities.

TEREZA HUŘÍKOVÁ

Team byl založen na jaře 2007. Ze začátku v týmu závodil pouze biker a cyklokrosař Václav Ježek. Po prvních závodech se tým začal rozšiřovat o další členy, jak závodníky, tak hobíky. Jezdí u nás například bývalá bikerka a mistryně republiky Jana Hladíková (Jeřábková), ale také vynikající cyklokrosař Láďa Šulc. Tým se hlavně soustředí na maratóny a závody seriálu Kolo pro život.

Česká reprezentantka v MTB disciplíně cross country, juniorská mistryně světa z roku 2005, vítězka světového poháru XC MTB 2008 kat. U23, účastnice Olympijských her v Pekingu 2008 atrojnásobná mistryně ČR v XC MTB a silniční časovce r. 2009. Od roku 2010 závodí za mezinárodní tým TREK LORCA Taller del Tiempo (Španělsko, Lorca). Jejím dlouhodobým cílem je účast na Olympijských hrách v Londýně 2012.

Alpine Pro Author Team was founded in 2007. In the beginning the only competitor was Václav Ježek. After first races the team started to expand. Nowadays, there are more than 25 bikers, among many are great bikers; under our wings we have Jana Hladíková – former czech champion or Láďa Šulc. Alpine Pro Author Team mainly focus on marathons and races of MTB slam Bike for life.

Czech representative in cross country MTB, junior world champion 2005, winner of XC MTB Word cup 2008 (cat. U23), participant of the Olympic Games in Beijing 2008, czech triple champion of XC MTB and time-trial road races 2009, from member of international team TREK LORCA Taller del Tiempo (Spain). Her long-term sport goal are the Olympic Games in London 2012.

PROJEKT ŠANCE PROJECT ŠANCE (CHANCE) Nelehký osud těch, kteří v 18 letech opouštějí dětské domovy a mají se zapojit do společnosti, která je jen obtížně přijímá, nás přivádí k výjimečnému projektu. Jeho hlavním cílem je těmto lidem pomoci v adaptaci. We are helping young people who, at the age of 18, are leaving the children’s home and struggling to find their place in our society. We have found it is necessary to help to these people adapt in this situation.

NAŠI PARTNEŘI OUR PARTNERS

Spolupracujeme s Lanovými centry PROUD, která poskytují originální prostředí pro dobrodružství a aktivní odpočinek pro všechny věkové kategorie. Instruktoři lanových center v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Harrachově jsou speciálně proškoleni pro lanové aktivity.

ALPINE PRO AUTHOR TEAM

85 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 85

24.6.2010 11:59:51


SEZNAM ARTIKLŮ

KÓD

JMÉNO

NÁZEV

STRANA

1820 ..................GARY ............................PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI ............ 61 1968 ..................CROSS ..........................PÁNSKÉ KALHOTY ............................................................... 43 1990 ..................FLORES ........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 30 8333 ..................VESOME .......................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 15 8362 ..................TIMUR ..........................CHLAPECKÝ NÁTĚLNÍK....................................................... 10 8363 ..................PIUS .............................CHLAPECKÉ TRIKO ............................................................... 9 8364 ..................ELSA .............................DÍVČÍ TÍLKO ........................................................................... 9 8365 ..................ARIEL ...........................DÍVČÍ TRIKO ........................................................................... 8 8366 ..................AURELIE .......................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 19 8367 ..................ATILA ............................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 20 8368 ..................SANDREE .....................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 24 8369 ..................CLARINNE ....................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 27 8370 ..................KERLY...........................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 28 8371 ..................SAFFO ..........................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 28 8372 ..................RANIKA ........................DÁMSKÁ BUNDA.................................................................. 27 8373 ..................LERKS ..........................PÁNSKÝ NÁTĚLNÍK ............................................................. 53 8374 ..................STARDUST....................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 33 8375 ..................LECTRA ........................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 33 8376 ..................JUTA .............................DĚTSKÉ ŠATY....................................................................... 13 8377 ..................SOLARIST .....................DÁMSKÉ TÍLKO .................................................................... 34 8378 ..................CORAIL .........................DÁMSKÉ ŠATY...................................................................... 39 8379 ..................AMETYST ......................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 31 8380 ..................SUN GLOW ...................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 31 8381 ..................LEGACY ........................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 63 8382 ..................METEORITE ..................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 32 8383 ..................ROSEWOOD ..................DÁMSKÁ KOŠILE ................................................................. 34 8384 ..................AGNESS ........................DÁMSKÉ ŠATY...................................................................... 39 8385 ..................ERIDANUS ....................PÁNSKÁ BUNDA .................................................................. 56 8386 ..................ENKELADOS.................PÁNSKÁ VESTA .................................................................... 56 8387 ..................ULTIMATE .....................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 46 8388 ..................THOUSANDER ..............PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 47 8389 ..................CYCLONE ......................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 57 8390 ..................HARVAN .......................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 57 8391 ..................CHAMELEON ................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 58 8391***V...........CHAMEVAN ..................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 58 8392 ..................UTILITY.........................PÁNSKÝ NÁTĚLNÍK ............................................................. 48 8397 ..................ROBOHILL ....................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 59 8398 ..................ERIDANO ......................DĚTSKÁ BUNDA..................................................................... 8 8400 ..................TIFFANY .......................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 32 8426 ..................MURPHY .......................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 63 8441 ..................STAMP ..........................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 47 8442 ..................ALL YOU NEED .............PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 48 8445 ..................KLETTER ......................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ............................................. 41 8446 ..................EUNOMIA .....................DÁMSKÁ FLEECE MIKINA ................................................... 15 8447 ..................DEMETER .....................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM ......................................... 41 9029 ..................MITCHELL ....................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 29 9158 ..................CAROLI .........................DÁMSKÉ SOFTSHELL CAPRI ............................................... 17 9159 ..................BOOTES ........................PÁNSKÉ SOFTSHELL CAPRI ............................................... 44 9174 ..................DINA .............................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 21 9175 ..................ARETA ..........................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 20 9176 ..................ARNA ............................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 21 9177 ..................DORIS ...........................DÁMSKÁ SUKNĚ .................................................................. 22 9178 ..................BIRGIT ..........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 22 9179 ..................FATIMA .........................DÍVČÍ SUKNĚ ....................................................................... 13 9180 ..................KORAL ..........................DĚTSKÉ CAPRI .................................................................... 11 9181 ..................CELESTINE ..................DÁMSKÉ KALHOTY .............................................................. 35 9182 ..................FAUSTIN .......................CHLAPECKÉ CAPRI ............................................................. 11 9183 ..................FLIP ..............................DĚTSKÉ ŠORTKY ................................................................. 12

KÓD

JMÉNO

NÁZEV

STRANA

9184 ..................SPARTEJ ......................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 25 9185 ..................CILO ..............................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 26 9186 ..................SATTY ...........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 26 9187 ..................COSMIC ........................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 36 9188 ..................RENA ............................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 29 9189 ..................LEDSEY ........................DÁMSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNOU VLOŽKOU ............... 30 9190 ..................PROKY ..........................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 54 9191 ..................SKETY...........................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 55 9192 ..................NORMANE ....................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 55 9193 ..................WISH ............................DÁMSKÁ SUKNĚ .................................................................. 38 9194 ..................AQUATIC .......................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 36 9195 ..................SUNSET ........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 37 9196 ..................MARINE ........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 37 9197 ..................COMMUNITY.................PÁNSKÉ KALHOTY ............................................................... 64 9198 ..................DISTRICT ......................PÁNSKÉ CAPRI .................................................................... 64 9199 ..................METROPOLIS ...............PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 65 9200 ..................WALKER .......................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 65 9202 ..................ELARA ..........................DÁMSKÉ CAPRI.................................................................... 17 9203 ..................DIKE .............................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 18 9204 ..................DELFIN .........................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 59 9205 ..................PONTOS........................PÁNSKÉ CAPRI .................................................................... 44 9206 ..................PROKYON .....................PÁNSKÉ CAPRI .................................................................... 49 9207 ..................THEMIS ........................PÁNSKÉ CAPRI .................................................................... 49 9208 ..................PERSE ..........................PÁNSKÉ CAPRI .................................................................... 50 9209 ..................PLUTON ........................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 45 9210 ..................RYS ...............................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 45 9211 ..................STILBE .........................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 50 9212 ..................SEXTANT ......................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 51 9213 ..................SATURNUS ...................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 51 9214 ..................MERCURIUS .................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 60 9214***V...........MERCUVAN ..................PÁNSKÉ ŠORTKY ................................................................. 60 9215 ..................MINOS ..........................PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI ............ 61 9217 ..................AQUABELLA .................DĚTSKÉ ŠORTKY ................................................................. 12 9218 ..................HYDRA ..........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 18 9224 ..................SIMONE ........................DÁMSKÉ ŠORTKY ................................................................ 38 9228 ..................IDA ................................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY ......................................... 16 9229 ..................IDELY ............................DĚTSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .......................................... 10 9230 ..................IDELYK .........................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .......................................... 42 9231 ..................BLANCHE .....................DÁMSKÉ KALHOTY .............................................................. 35 9232 ..................HEKATE ........................PÁNSKÉ KALHOTY ............................................................... 42 9232***L...........HEKATE ........................PÁNSKÉ KALHOTY ............................................................... 42 9233 ..................CERES ..........................DÁMSKÉ KALHOTY .............................................................. 16 9233***L...........CERES ..........................DÁMSKÉ KALHOTY .............................................................. 16 9235 ..................FISCHER.......................PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI ............ 62 9236 ..................MINOS II .......................PÁNSKÉ ŠORTKY S ODEPÍNATELNÝMI ŠORTKAMI ............ 62 10009 ................URSANELA ...................DÁMSKÉ KALHOTY .............................................................. 25 10010 ................ALBI..............................PÁNSKÉ KALHOTY ............................................................... 54 20007 ................ANGUS..........................DÁMSKÁ BUNDA.................................................................. 23 20008 ................ANIE .............................PÁNSKÁ BUNDA .................................................................. 52 73000 ................ATINA ...........................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 23 73001 ................CORINNE ......................DÁMSKÉ TRIKO.................................................................... 24 73002 ................REKIN ...........................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 52 73003 ................RENY ............................PÁNSKÉ TRIKO .................................................................... 53

86 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 86

24.6.2010 11:59:59


CODE

NAME

TITLE

PAGE

CODE

NAME

TITLE

PAGE

9184 .................. SPARTEJ ..................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 25 9185 .................. CILO ............................ WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 26 9186 .................. SATTY .......................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 26 9187 .................. COSMIC ....................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 36 9188 .................. RENA .......................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 29 9189 .................. LEDSEY ....................... WOMEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS ................ 30 9190 .................. PROKY......................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 54 9191 .................. SKETY ......................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 55 9192 .................. NORMANE .................. MEN‘S SHORTS .................................................................... 55 9193 .................. WISH ........................... WOMEN‘S SKIRT .................................................................. 38 9194 .................. AQUATIC ..................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 36 9195 .................. SUNSET ...................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 37 9196 .................. MARINE ...................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 37 9197 .................. COMMUNITY ............... MEN‘S PANTS....................................................................... 64 9198 .................. DISTRICT .................... MEN‘S CAPRI ....................................................................... 64 9199 .................. METROPOLIS .............. MEN‘S SHORTS .................................................................... 65 9200 .................. WALKER ..................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 65 9202 .................. ELARA ......................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 17 9203 .................. DIKE ............................ WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 18 9204 .................. DELFIN ....................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 59 9205 .................. PONTOS ...................... MEN‘S CAPRI ....................................................................... 44 9206 .................. PROKYON.................... MEN‘S CAPRI ....................................................................... 49 9207 .................. THEMIS ....................... MEN‘S CAPRI ....................................................................... 49 9208 .................. PERSE ......................... MEN‘S CAPRI ....................................................................... 50 9209 .................. PLUTON ...................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 45 9210 .................. RYS ............................. MEN‘S SHORTS .................................................................... 45 9211 .................. STILBE ........................ MEN‘S SHORTS .................................................................... 50 9212 .................. SEXTANT ..................... MEN‘S SHORTS .................................................................... 51 9213 .................. SATURNUS.................. MEN‘S SHORTS .................................................................... 51 9214 .................. MERCURIUS ............... MEN‘S SHORTS .................................................................... 60 9214***V........... MERCUVAN ................. MEN‘S SHORTS .................................................................... 60 9215 .................. MINOS ......................... MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS ...................... 61 9217 .................. AQUABELLA ............... KIDS‘ SHORTS ...................................................................... 12 9218 .................. HYDRA ........................ WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 18 9224 .................. SIMONE....................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 38 9228 .................. IDA .............................. WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS ............................................ 16 9229 .................. IDELY .......................... KIDS‘ SOFTSHELL PANTS .................................................... 10 9230 .................. IDELYK ........................ MEN‘S SOFTSHELL PANTS .................................................. 42 9231 .................. BLANCHE ................... WOMEN‘S PANTS ................................................................. 35 9232 .................. HEKATE....................... MEN‘S PANTS....................................................................... 42 9232***L........... HEKATE....................... MEN‘S PANTS....................................................................... 42 9233 .................. CERES ......................... WOMEN‘S PANTS ................................................................. 16 9233***L........... CERES ......................... WOMEN‘S PANTS ................................................................. 16 9235 .................. FISCHER ..................... MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS ...................... 62 9236 .................. MINOS II ...................... MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS ...................... 62 10009 ................ URSANELA ................. WOMEN‘S PANTS ................................................................. 25 10010 ................ ALBI ............................ MEN‘S PANTS....................................................................... 54 20007 ................ ANGUS ........................ WOMEN‘S JACKET ............................................................... 23 20008 ................ ANIE ............................ MEN‘S JACKET ..................................................................... 52 73000 ................ ATINA .......................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 23 73001 ................ CORINNE .................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 24 73002 ................ REKIN ......................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 52 73003 ................ RENY ........................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 53

LIST OF ARTICLES

1820 .................. GARY ........................... MEN‘S SHORTS WITH REMOVABLE SHORTS ...................... 61 1968 .................. CROSS ......................... MEN‘S PANTS....................................................................... 43 1990 .................. FLORES ....................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 30 8333 .................. VESOME ...................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 15 8362 .................. TIMUR ......................... BOY‘S UNDERSHIRT ............................................................ 10 8363 .................. PIUS ............................ BOY‘S T-SHIRT ....................................................................... 9 8364 .................. ELSA ........................... GIRL‘S TOP.............................................................................. 9 8365 .................. ARIEL .......................... GIRL‘S T-SHIRT ...................................................................... 8 8366 .................. AURELIE ..................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 19 8367 .................. ATILA .......................... WOMEN‘S TOP ...................................................................... 20 8368 .................. SANDREE .................... WOMEN‘S TOP ...................................................................... 24 8369 .................. CLARINNE .................. WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 27 8370 .................. KERLY ......................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 28 8371 .................. SAFFO ......................... WOMEN‘S TOP ...................................................................... 28 8372 .................. RANIKA ....................... WOMEN‘S JACKET ............................................................... 27 8373 .................. LERKS ......................... MEN‘S UNDERSHIRT ........................................................... 53 8374 .................. STARDUST .................. WOMEN‘S TOP ...................................................................... 33 8375 .................. LECTRA ....................... WOMEN‘S TOP ...................................................................... 33 8376 .................. JUTA............................ KIDS‘ DRESS ........................................................................ 13 8377 .................. SOLARIST ................... WOMEN‘S TOP ...................................................................... 34 8378 .................. CORAIL ....................... WOMEN‘S DRESS ................................................................. 39 8379 .................. AMETYST .................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 31 8380 .................. SUN GLOW .................. WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 31 8381 .................. LEGACY ....................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 63 8382 .................. METEORITE ................ WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 32 8383 .................. ROSEWOOD................. WOMEN‘S BUTTON SHIRT ................................................... 34 8384 .................. AGNESS ...................... WOMEN‘S DRESS ................................................................. 39 8385 .................. ERIDANUS .................. MEN‘S JACKET ..................................................................... 56 8386 .................. ENKELADOS ............... MEN‘S VEST ......................................................................... 56 8387 .................. ULTIMATE ................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 46 8388 .................. THOUSANDER ............ MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 47 8389 .................. CYCLONE .................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 57 8390 .................. HARVAN ...................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 57 8391 .................. CHAMELEON .............. MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 58 8391***V........... CHAMEVAN ................. MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 58 8392 .................. UTILITY ....................... MEN‘S UNDERSHIRT ........................................................... 48 8397 .................. ROBOHILL................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 59 8398 .................. ERIDANO..................... KIDS‘ JACKET ......................................................................... 8 8400 .................. TIFFANY ...................... WOMEN‘S T-SHIRT .............................................................. 32 8426 .................. MURPHY ..................... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 63 8441 .................. STAMP ........................ MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 47 8442 .................. ALL YOU NEED ........... MEN‘S T-SHIRT .................................................................... 48 8445 .................. KLETTER..................... MEN‘S SOFTSHELL JACKET ................................................ 41 8446 .................. EUNOMIA .................... WOMEN‘S FLEECE SWEATSHIRT ........................................ 15 8447 .................. DEMETER ................... MEN‘S SHIRT LONG SLEEVE ............................................... 41 9029 .................. MITCHELL ................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 29 9158 .................. CAROLI ....................... WOMEN‘S SOFTSHELL CAPRI ............................................. 17 9159 .................. BOOTES ...................... MEN‘S SOFTSHELL CAPRI ................................................... 44 9174 .................. DINA............................ WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 21 9175 .................. ARETA ......................... WOMEN‘S CAPRI .................................................................. 20 9176 .................. ARNA .......................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 21 9177 .................. DORIS.......................... WOMEN‘S SKIRT .................................................................. 22 9178 .................. BIRGIT......................... WOMEN‘S SHORTS ............................................................... 22 9179 .................. FATIMA........................ GIRL‘S SKIRT ........................................................................ 13 9180 .................. KORAL ........................ KIDS‘ CAPRI ......................................................................... 11 9181 .................. CELESTINE ................. WOMEN‘S PANTS ................................................................. 35 9182 .................. FAUSTIN ..................... BOY‘S CAPRI......................................................................... 11 9183 .................. FLIP ............................ KIDS‘ SHORTS ...................................................................... 12

87 66-87_AP_SU_Textil_2011_V01.indd 87

24.6.2010 11:59:59


ČESKÁ REPUBLIKA / CZECH REPUBLIC

RUMUNSKO / ROMANIA

ALPINE PRO, a.s. Přípotoční 10B, 101 00 Praha 10 Tel.: +420 222 530 530, fax: +420 222 530 630 E-mail: info@alpinepro.cz

SUMA SPORT SRL b-dull Stefan cel Mare no. 6; 500432 Brasov Tel.: +40/722 39 13 51 E-mail: office1@spyder.com.ro

SLOVENSKÁ REPUBLIKA / SLOVAKIA ALPINE PRO STORES s.r.o. Centrum 29/34; 01701 Povážská Bystrica Tel.: +421 904 887 400; +421 424 261 486 E-mail: info@alpinepro.sk

MAĎARSKO / HUNGARY ALPINE PRO MAGYARORSZÁG Kft. Perc utca 2, 1036 Budapest Tel./Fax.: +36 1 302 81 59; +36 1 312 11 71 E-mail: info@alpinepro.hu

RUSKO / RUSSIA SPEKTRUM SPORT Ostroumovskaja B. ul12; 107014 Moscow Tel.: +7 (495) 987 11 27 E-mail: office@alpinepro.ru

FRANCIE / FRANCE ANDORA / ANDORRA JCG SPORT EQUIPMENT 10 Le Renardeau; 734805 Lanslevillard Mobil: +33 675 098 651; Fax: +33 479 058 530 E-mail: j.c.gayral@alpinepro.fr

POLSKO / POLAND ALPINE PRO POLSKA SP. Z O.O. Ul. Slowackiego 37/312, 40-093 Katowice Tel.: + 48 32 204 04 70; +48 32 204 04 71 Fax: +48 32 204 04 72 E-mail: info@alpinepro.pl marek.borowiecki@alpinepro.pl anna.hadzik@alpinepro.com.pl

AUSTRÁLIE / AUSTRALIA ALPINE PRO AUSTRALIA Pavla Hrbková 26/97-99 Oaks Avenue, Dee Why; 2099 NSW Australia Tel.: + 61 410 331 566; +61 2 9907 7104 E-mail: pavla@alpinepro.com.au

BOSNA A HERCEGOVINA / BOSNIA AND HERZEGOVINA

UKRAJINA / UKRAINE

NIŽIČ SPORT d.o.o. Tomislava Ivčića bb, 88320 Ljubuški Tel.: +387 63 859 754 E-mail: nizic-sport@tel.net.ba

AL PRO Ltd. Drugbi Narodiv bul.9, 1042 Kiev Tel.: + 38 044 360 1480 E-mail: alpine.pro@mail.ru

BULHARSKO / BULGARIA EXTREME SPORT Ltd. Bul. Dondukov 42B; 1000 Sofia Tel.: +359 2 9866841 E-mail: office@extreme-bg.com SUNNY X3M Galileo Galilei street nr.20; 1113 Sofia Tel./Fax: +359 2 8701643 E-mail: sport@sunnyx3m.com Web: www.sunyx3m.com

BĚLORUSKO / BELARUS AKTIVNIY OTDYCH Partizanskiy pr., 80-47; 220002 Minsk Tel.: +375 29 6615112; +375 17 2907779 E-mail: aktiv_otdih@mail.ru

ŘECKO / GREECE Grand Woodland 75 Ermou str. and Ag. Sofias; 546 23 THESSALONIKI Tel.: + 302310383096; +302310383094 E-mail: wland@otenet.gr

DÁNSKO / DENMARK 2 Seasons Sportsgear Tingvejen 3; 7160 Torring Tel.: +45 7674 6869 E-mail: chrwiklund@2seasons.dk

Obalka SU xerox.indd 2

SIMEONIDIS SKI AND SURF Messologiou 30 str; 26222 Patras Tel: 00302610338740 E-mail: simeonidis@pat.forthnet.gr

LIBANON / LEBANON PIC BLANC. Co. S.a.r.l P.O.Box: 85 Reygoun; Meyrouba Highway Tel.: +9619330121 E-mail: picblanc.co@hotmail.com

LITVA / LITHUANIA "Huge" UAB (Huge Ltd.) Dariaus ir Gireno Str. 36; LT02189 Vilnius Tel.: +370 698 242 63 E-mail: vilmantas@style4sport.com ALYTAUS PREKYBA NAUJOJI G.5; LT 4580 ALYTUS Tel.: +370 355 36 34 E-mail: al.prekyba@aktv.lt

ESTÓNSKO / ESTONIA A2K Sport OÜ Kastani poik 5; 800 20 Pärnu Tel.: 372 44 52 936, Fax: 372 44 52 938 E-mail: info@a2k.ee

SLOVINSKO / SLOVENIA NI TRADE d.o.o. Ulica Kozjanskih borcev 14, 8250 Brezice tel: +386.74962145 fax: + 386.74962149 Email: nitrade@siol.net

SRBSKO / SERBIA ČERNÁ HORA / MONTENEGRO ALPINE PRO SCG d.o.o. Bulevar umetnosti 27; 11 700 Novi Beograd Tel./fax: +381 11 8720 002 E-mail: stanislava.ivkovic@alpinepro.cz jarek.matousek@alpinepro.cz licom@cg.yu

LOTYŠSKO / LATVIA Crazy Pepper Distribution SIA Brivibas street 105-1; LV-1001 RIGA Tel.: +371 220 474 77 E-mail: uldis@crazypepper.lv

TURECKO / TURKEY KAR GIDA INSAAT SPOR MALZEMELERI Murat Pasa Mah.Ismet Pasa Cad.; 25100 YAKUTIYE – ERZURUM Tel: + 45 7674 6869 E-mail: info@karspor.com.tr

24.6.2010 12:21:40

alpinepro-summer-2011  
Advertisement