Page 1

ELITE

masivní dřevěný rám

izolace polystyrén yrén

atraktivní kazety, kompozit dřeva

barvení podle Vašich potřeb

odolnost povrchu vysoká od poškození vůči pošk

Unikátní technologie - jedinečný model na našem trhu.

Kompozit dřeva je unikátní technologie – kombinace výhod ocelových a dřevěných vrat. Tento jedinečný model si zachovává pevnost ocelových vrat a současně vyniká krásou dřeva. Sekce jsou opatřené silnou vnější vrstvou, která zabezpečuje vysokou odolnost povrchu proti poškození. •

Těsnění vrat po celém obvodu zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.

Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy.

Kazetový design

Barvy podle požadavků zákazníka

Atraktivní kazety dotvářejí zajímavý vzhled stavby.

Izolace - polystyrén

Rozměry

Povrchová úprava Woodgrain Povrch se strukturou dřeva – woodgrain – zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné – na rozdíl od hladkého povrchu.

Max. šířka 4840 mm Max. výška 2460 mm

Bezpečnostní prvky byly vyvinuté pro Vaší ochranu a splňují všechny předpoklady pro bezpečnou montáž a používání vrat OLYMPS DOOR (viz str. 26-27). Sekční vrata se montují dovnitř garáže. Boční dráhy jsou vedené podél otvoru do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže (podrobnosti na str. 25).

Vrata Olymps Door jsou standardně dodávána s německými pohony Bernal II a Bernal III. Pro speciální použití (např. společné garáže) je dodáván pohon Bernal S401 s rozšířenými funkcemi. Systém dálkových ovladačů je plně kompatibilní s dodávanými pohony vjezdových bran. Po stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači se rozsvítí na pohonu světlo, které Vám zabezpečí pohodlný vstup do garáže. Světlo se automaticky vypne po 3 minutách.

Typ pohonu

BERNAL II, S201

BERNAL III, S 401

max. výška vrat

max. šířka vrat

max. šířka vrat

2150 mm

2700 mm

4840 mm

2460 mm

2700 mm

4840 mm

– 21 –

Garazova_vrata_Elite  

max. výška vrat max. šířka vrat max. šířka vrat • Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy. • Těsnění vrat po ce...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you