Page 1

OYUNLAR1 Seyahat etmeyi, gezip tozmayı kim istemez ki sevgili arkadaşlar. Sizler için eklediğimiz yeni oyunlarımız sayesinde, bol bol seyahat etme imkanı bulacaksınız sevgili arkadaşlar. Çok seveceğinizi düşündüğümüz kanal d oyunları bölümüne sizleri de bekliyoruz. Bu bölüme geldiğiniz zaman, seyahat etmenin ne kadar güzel bir şey olacağını göreceksiniz. Gezdikçe gezme isteğinizin artacağı kanal d oyunları seçeneğini kaçırmayın. Kaçırırsanız üzülürsünüz sevgili arkadaşlar. Bu sebeple sizleri, kanal d oyunları içinde görmek istiyoruz sevgili arkadaşlar. Her yaştan herkesin rahatça oynayacağı oyunumuza sizleri de bekliyoruz. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden oyunumuzu oynamaya başlayalım.

Kanal d oyunları içerisindeki seyahat etme oyunu başladığı zaman yapmanız gereken ilk şey; gitmek istediğiniz ülkeyi seçmek olacak sevgili arkadaşlar. Kanal d oyunları içerisinde bulunan binlerce harita içinden istediğinize bakarak, gitmek istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz; gezi programınıza Avrupa kıtası ile başlamanız. Avrupa kıtasında yapacağınız gezi işlemi sonrasında, sırayla diğer kıtaları da gezebilirsiniz, tabii ki bunu yapabilmek için araba lazım, hemen ardından bir tane araba alıyoruz.


Bizim size verdiğimiz rotaya göre gezdiğiniz taktirde, dünyada dolaşmadığınız yer kalmadığını göreceksiniz. Şimdiden sizlere iyi yolculuklar diyoruz. Gittiğiniz yerlerde fotoğraf çektirmeyi de unutmayın lütfen arkadaşlar. Sizin çekmiş olduğunuz fotoğraflar, kanal d oyunları bölümünde gösterilecek.

Böylece, diğer arkadaşlarımız da sizin gittiğiniz yerlere gitmiş gibi olacaklar. Muhteşem oyunumuzu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Bize soracak olursanız, arkadaşlarınızla birlikte çıkacağınız tatilde daha çok eğleneceğiniz kesin. Kanal d oyunları içinde yer alan oyunda dikkat etmeniz gereken tek şey; seyahat planınızı çok iyi ayarlayıp, gideceğiniz yerde görmeniz gereken önemli yerleri iyi belirlemeniz. Hiçbir eksik veya aksilik olmadan tamamlayacağınız gezi sonrasında, kanal d oyunları bölümünden sürpriz puanlar kazanacaksınız. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Oyunlar1  

oyunlar1 sitesinin en güzel oyunlarından sizler için seçtiğimiz bir oyunun tanıtımına ulaşacak ve linklerden de bu oyunu oynama şansı yakala...

Oyunlar1  

oyunlar1 sitesinin en güzel oyunlarından sizler için seçtiğimiz bir oyunun tanıtımına ulaşacak ve linklerden de bu oyunu oynama şansı yakala...

Advertisement