Page 1

AVION

AVION Shopping Park Ostrava

ZDARMA, ZIMa 2013

M A G AZÍN

81 s l evov ý c h k u p onů

dárky pro všechny vaše blízké + tipy na úžasné vánoční dekorace


Milí zákazníci, nejkrásnější období v roce právě začalo. Chtěli bychom, abyste si z něj užili každou vteřinu, a proto jsme pro Vás připravili vánoční vydání magazínu AVION se spoustou tipů na nákupy vánočních dárků i ozdobení Vašich domovů. Přímo v AVIONU na Vás čekají skvělé akce pro Vás i Vaše děti. Přijďte si užít jedinečnou sváteční atmosféru. Dovolte mi, abych Vám na závěr popřála za celý tým AVIONU Ostrava co nejklidnější svátky a úspěšný vstup do nového roku.

KATEŘINA JEŽKOVÁ ředitelka obchodního centra e-mail: avion.ostrava@ikea.com

kontaktujte mne na adrese http://www.facebook.com/ Avionshoppingparkostrava

JAK SE FOTÍ ČASOPIS Ateliér v produkční agentuře se změnil v papírnictví a sklad dekorativních pomůcek v jednom. Celý den stylistka balila imaginární dárky a vy se tak můžete inspirovat výsledkem na straně 30-31.


téma

Říká se, že je větší radost dárek darovat, než ho dostávat. Něco na tom bude – není nic krásnějšího než rozzářený obličej Vašeho milovaného, ze kterého vidíte opravdové nadšení. Přečtěte si, jak na to, aby byli letos spokojeni úplně všichni.

nákup dárků

www.avion.cz

4 JULINKA, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

co ježíšek nadělí T aké se už nemůžete dočkat letošních vánočních svátků, několika dnů volna, kdy je dovoleno opravdu nic nedělat, jen si užívat dobrého jídla, pohádek a chvílí se svou rodinou? Ať si každý říká, co chce, všichni Vaši blízcí se budou radovat ještě víc, najdou-li pod stromečkem to, co jim udělá skutečnou radost. Ale co to má být? Každoroční problém, co vybrat svým bližním, není problémem jen pro muže, kteří tento úkol považují většinou za trest. Týká se většiny populace. Není to vůbec ostuda a není to ani žádný neřešitelný problém. Uvidíte.

Po přečtení našeho malého návodu a několika rad se na nakupování dárků začnete možná i těšit.

A když ne hned těšit, rozhodně nebudete už tak zoufat. Slibujeme. Už jste se někdy setkali s pojmem zápisník nebo diář? Určitě. Zapisujete si do něj věci, na které není radno zapomenout, či kompletní denní harmonogram. Stejně postupujte i s výběrem dárků. Jako první si vytvořte seznam. Všech lidí, které chcete letos nějakým dárkem potěšit. Budete tak mít jistotu, že na nikoho nezapomenete.

zjednodušte si život

Každý měsíc platíte nájem nebo se podílíte na jeho placení, nakupujete jídlo, kosmetiku či investujete peníze do kultury a své zábavy. Jednoduše víte, co si můžete dovolit a s čím máte počítat. Naprosto stejné to bude i nyní. Abyste se finančně nezruinovali, v obchodech zmateně nepobíhali nevědouc, zda je suma pro jedince dostatečná či nikoliv, si

ke každému jménu ze seznamu napište částku, jakou budete chtít do každého investovat. Budete

vědět, na čem jste, a už nyní eliminujete výběr. Víte, jaké to je, když dostanete nevhodný dárek? A nemyslíme dvě varné konvice, to se stává. Myslíme to, když si pod stromečkem rozbalíte knihu o hokeji, přestože Vy jste fanda do fotbalu. Nebo když se na Vás směje kuchařka s indickými pokrmy, a Vy nemůžete kari ani cítit. Co Vás napadne? Kromě lítosti asi nic. Pomyslíte si: To mě teda moc nezná. Případně, že ho asi moc nezajímáte (Vašeho konkrétního Ježíška). Vyvarujte se toho Vy sami!

Dejte si tu námahu a věnujte danému člověku svůj čas a přemýšlejte o něm. Během chvíle Vás na-

padne, o čem mluvil, co má rád, jaký je jeho koníček. A přesně podle toho dárek vybírejte. Máte rádi, když se na něco potřebujete soustředit, ale mluví Vám do toho kolegové nebo po Vás něco chtějí Vaše děti? Zvládnete tu práci stejně, jako když se plně koncentrujete? Zřejmě ne. Proto Vám radíme, běžte sami a nenechte se

nikým a ničím rozptylovat. A uvědomte si – dárky jsou od Vás, ne od Vašeho parťáka z bowlingu ani od kolegyně z kanceláře. Stejně jako u každého úspěšně zvládnutého projektu, i při


69 Kč/750 ml GLÖGG ALKOHOLFRI, svařené červené nealkoholické víno, IKEA

Smyslné chutě pro zahřatí

Zima je období, kdy si všichni rádi pochutnají na klasických horkých nápojích. A když se navíc tradice smíchá s kapkou originality, je to přímo požitek.

téma

skvělé recepty

5

tomto je důležité plánování. Takže jestli si myslíte, že „to všechno“ zvládnete koupit po cestě z práce, než dorazíte domů na večeři, mýlíte se. Nezvládnete.

Vyčleňte si proto určitý čas. Doporučujeme minimálně

jedno celé odpoledne. A nezapomeňte si s sebou vzít vypracovaný seznam! Už jste slyšeli rčení, že se jí i očima? Nebo to o prvním dojmu? Stoprocentně. Platí to i u dárků. Tečkou na závěr

by mělo být krásné zabalení. Věřte, dojem z dárku

mnohonásobně zvyšuje. Víme, tohle už je obtížná „disciplína“, takže kdo se necítí, s klidným srdcem ji může přenechat odborníkům. Od 1. 12. najdete profesionální balicí dárkovou službu v AVIONU u vchodu Hypermarketu Albert.

Glögg

Na 8 porcí potřebujete: ✱ 1 láhev glöggu (750 ml), ✱ 100 g mandle a hrozinek, ✱ 300 g perníčků

Ohřívejte glögg v hrnci na sporáku, nenechte dojít k bodu varu. Podávejte v malých šálcích, přidejte jednu či dvě čajové lžičky mandlí a hrozinek. Tu správnou atmosféru potom získáte, budete-li ke glöggu přikusovat vynikající vánoční perníčky, např. Lussekatt. Veškeré ingredience je možno zakoupit ve švédském bistru v IKEA.

Vánoční

tip avionu Ve Švédsku, kde jsou velice studené zimy, bylo svařené víno vždy velmi oblíbené. V současnosti je svařené víno glögg úzce spojeno s Vánocemi a většina tohoto alkoholického i nealkoholického nápoje se prodá a vypije během listopadu a prosince. Toto je recept na dobré svařené víno z IKEA.

Horká c ̌okoláda s marshmallow Na 4 porce potřebujete: ✱ 1 větší hrst marshmallow ✱ 4 hrnky plnotučného mléka (plnotučné je nejlepší) ✱ 2 lžíce cukru (nejlépe třtinového) ✱ 2 lžíce kvalitního kakaa ✱ 4 lžíce jemně nasekané kvalitní cca 60% čokolády

Do větší pánvičky vlijte mléko, přidejte cukr, kakao a čokoládu. Na středním plamínku míchejte tak dlouho, dokud se čokoláda nerozpustí. Směs se nesmí vařit. Marshmallow překrojte napůl. Horkou čokoládu vlijte do připravených hrnků a do každého z nich vložte nakrájené bonbony. Pak už stačí jen delší lžička na promíchání.


info

Vánoce jsou specifická doba, na nákupy náročnější než kdy jindy. Proto je důležité, abyste měli co největší možné pohodlí a potřebné informace. Tady jsou.

vánoční čas

naše služby pro vás 29. 11.–24. 12. BALICÍ SLUŽBA zdarma

7

✱ Nechte si u nás zdarma zabalit dárky pod stromeček. Jednu balicí službu naleznete na náměstíčku u kavárny Coffeeshop Company a druhou vedle prodejny Marks&Spencer.

Vánoční stromky

29. 11.–24. 12. šatna a úschovna ✱ Odložte své kabáty a bundy do naší šatny, nákupy do úschovny a zpříjemněte si nakupování ještě více. Šatnu a úschovnu naleznete vedle obchodu Marks&Spencer.

vánoční dílničky ✱ Skřítci naučí Vaše děti vyrábět vánoční ozdoby, andílky či kapříky. Vánoční dílničky se skřítky můžete navštívit každý adventní víkend u kavárny Coffeeshop Company a v jídelní zóně.

399 Kč Jedle Nordmannova řezaná (výška 100–150 cm), baumax

✱ BAUMAX Prodej bude zahájen 25. 11. 2013. K dispozici bude 4000 ks vánočních stromků té nejlepší kvality! Celkem 10 druhů řezaných stromků + 12 druhů kontejnerů se stromky. Z nabídky stojí za zmínku např. jedle Nordmannova za neuvěřitelných 399 Kč. ✱ ikea Vánoční stromečky začne prodávat 5. 12. 2013. Těšit se můžete např. na jejich nordická jedle za 499 Kč. A nezapomeňte – v lednu můžete stromeček vrátit a dostanete zpět 250 Kč.

Připojte se k plyšové kampani UNICEF a IKEA Za každou plyšovou hračku, kterou koupíte v IKEA v období od 10. 11. 2013 do 4. 1. 2014, daruje IKEA Foundation 1 euro na vzdělávání dětí UNICEF. 6.–8. 12., 13.–15. 12., 20.–22. 12. pánský koutek ✱ Pánové, jsou pro Vás vánoční nákupy dlouhé a nudné? Zkraťte si čekání na své drahé polovičky a navštivte náš Pánský koutek v druhém patře u prodejny New Yorker. Příjemné posezení, sledování sportovních kanálů, denní tisk a časopisy. Navíc o víkendech káva, občerstvení, hry a další zábava jen pro Vás a Vaše pohodlí.


dárky

Přítelkyně nebo už manželka je žena, kterou milujete celým svým srdcem a snesli byste jí modré z nebe. Radost jí uděláte velkou pusou a dárkem, který si ze srdce přeje, a který ji ještě víc pro Vás zkrášlí.

pro ženy

nejlepší partnerka

PEN ÉLO PE CRUZ

www.avion.cz

8

1299 Kč Vánoční balíček Comme une Evidence (Parfémová voda 50 ml, extra tvarující řasenka 9 ml, dárkový obal), yves rocher

3150 Kč Ocelový náramek s medailonkem DKNY, klenoty aurum 1799 Kč Kozačky z umělé kůže, danea

3230 Kč Náušnice FIT, swarovski

3999 Kč Prošívaný kabát, ZARA

4499 Kč Sluneční brýle Ray Ban, grand optical

JANA, KARVINÁ 399 Kč/ks Svetr s rolákem (různé barvy), camaieu

zjednodušte si život

4950 Kč Hodinky Zarina ze zlacené oceli, storm

590 Kč Krajkové kalhotky, triumph

1900 Kč Krajkový korzet, TRIUMPH


dárky

Ať je to ta Vaše, nebo Vašeho partnera, tyto dámy si zaslouží obrovský dík. Celý život Vám dávají nekonečnou lásku a stojí za Vámi. Oceňte je dárkem, o kterém už dlouho říkají, že by si přály. Budou šťastné.

pro ženy

úžasná maminka 9

1533 Kč Kožená peněženka, pietro filipi

310 Kč Dvoustěnný porcelánový hrnek Machu Picchu, oxalis – ČAJ A KÁVA

1590 Kč Dlouhý župan s kapucí a kapsami, gemini

1290 Kč/75 ml Toaletní voda Cedr & pomeranč, l‘occitane 490 Kč Náhrdelník s kytičkami, top time

199 Kč Pokojová a tělová vůně Magnolia; 99 Kč Sada tří mýdel s vůní růže; oboje marks&spencer 971 Kč Doplněk stravy Inmunat, naturhouse

549 Kč Rukavice z umělé kůže, promod

Vánoční

tip avionu Dámy jakéhokoliv věku navždy zůstanou v koutku duše holčičkami, jež potěší něco na sebe nebo jemného na dotyk či jen krásného na pohled. Inspirujte se! 349 Kč Konvice Teo Tone 1,7 l s vyluh. sítky, tescoma

2499 Kč Kožená kabela, kara


To je muž, kterého jste si zvolily, aby Vás provázel celým životem. Je na čase mu krásným dárkem připomenout, jak moc ho milujete. Dopřejte mu to, po čem již dlouho touží.

dárky pro muže

1999 Kč Lyžařská helma UVEX X-RIDE-Motion, sportisimo (původní cena 3999 Kč – sleva 50 %)

životní láska www.avion.cz

10

399 Kč Kniha Levhart, knihkupectví kosmas

590 Kč Gumové šle, otto berg

3495 Kč Humidor na doutníky „DEMONIO“, tabák valmont 6999 Kč LED TELEVIZOR SAMSUNG UE32EH4000 32“ (DVB-T/C/MPEG4, HD Ready rozlišení, Dolby Digital Plus, DTS, USB, 2x HDMI), okay (Akce platí od 2. 12. do 15. 12. 2013 nebo do vyprodání zásob.)

cena od 1199 Kč/ks Košile s dlouhými rukávy, jeans machine

VOJTA, OSTRAVA

2700 Kč Obal na tablet (látka + kůže), tommy hilfiger

999 Kč Kapesní nůž Victorinox Forester, rock point

zjednodušte si život

1799 Kč Pánská zateplená obuv, deichmann


dárky

Houpali Vás na kolenou, hráli s Vámi fotbal a foukali bolístky – muži, kteří Vám jako první ukázali, co je to něžnost a láska. Odměňte je dárky, nad kterými se jim rozsvítí oči radostí.

pro muže

drazí tatínkové

799 Kč Elegantní šála, s.oliver

1390 Kč Pyžamové kalhoty Calvin Klein, sara

11 499 Kč Pestrobarevný svetr, timeout

1270 Kč Štětka na holení PLISSON, l‘occitane

399 Kč Pánská beranice, reserved

2490 Kč Vánoční set: košile + kravata, blažek (původní cena 3480 Kč, akce platí od 1. 12. do 24. 12. 2013)

399 Kč Bačkory s protiskluzovou podrážkou, baťa 2499 Kč Kapslový kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me, datart 365 Kč Přívěsek na klíče (set nože, pilníčku a kleštiček), luis

Vánoční

tip avionu 200 Kč Káva Christmas Blend, starbucks

Pánové, starší i ti mladší, si potrpí na věci, se kterými si mohou tak trochu „hrát“. Proto není nikdy od věci pořídit jim něco malinko technického. Uvidíte, jak Vám budou nadšeně povídat o tom, jak celá „věc“ funguje.


info

www.avion.cz

12

ANDREA, OSTRAVA

zjednodušte si život


Kalendář

AKCÍ

akce

na co se můžete těšit

prosinec pondělí

4. 12.

Středeční rána nejen pro maminky Plesová sezona začíná – odhalíme Vám tajemství profesionálního líčení na ples

do 4. 12. Líčení v parfumerii Douglas 4. 12. (11–17 hod.) – event s vizážistou Filipem Novákem 5. 12. (11–18 hod.), 13. 12. (10–14:30 hod.), 17. 12. (10–14:30 hod.), 19. 12. (11–18 hod.), 22. 12. (11–17 hod.) – Sensai Kanebo 6. 12. (13–19 hod.) – Christian Dior 19. 12. (11–19 hod.) – Chanel 5. 12. Zdobení perníčků v IKEA Přijďte s dětmi do IKEA pozdravit Mikuláše a při tom zdobit s dětmi perníčky, nebo si pochutnat na švédských specialitách. 5. 12. sraz Mikulášů, čertů a andělů Přijďte v kostýmech Mikulášů, čertů a andělů v 17 hod. do AVIONU ke kavárně Coffeeshop Company. Nejlepší kostýmy odměníme dárkovými poukazy v hodnotě 200 Kč. 7. 12. šátkování u stoklasy Přijďte se podívat na kouzla s šátky. 7. 12. Mikulášská nadílka v Avionu 11–18 hod. Zábavná akce pro děti i dospělé v nákupní galerii. Setkání s Mikulášem, čerty a anděly. Výroba vánočních ozdob a přání pro Ježíška. Navíc, od 14.00 hod. – Vánoční koleda čertíka Ferdy – zábavný příběh plný legrace, soutěží, kouzel, písniček, se spoustou dárků pro děti. Těšit

Úterý

středa

2

3

9

2013

čtvrtek

pátek

sobota

neděle

4

5

6

7

8

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

13

se můžete na čertíka Ferdu, sněhuláka Bambuláčka, kačera Ronalda, bernardýna Bohouše, Sněhurku a sněhové dělo. Akce bude probíhat u kavárny Cofeeshop Company. 7.–8. 12., 14.–15. 12., 21.–22. 12. 11–17 hod. Vánoční dílničky se skřítky Skřítci hledají pomocníky! Nechte své děti společně se skřítky vyrábět vánoční ozdoby, andílky či kapříky. Vánoční dílničky se skřítky každý adventní víkend u kavárny Coffeeshop Company a v jídelní zóně. 7.–8. 12., 14.–15. 12., 21.–22. 12. 10–18 hod. Komentované prohlídky se skřítky Najděte jednoho z mnoha skřítků u některé z expozic a nechte si od něj vyprávět, proč jsou skřítci právě v Avionu. Nápověda: většinou se skřítci objevují o adventních víkendech u velkého vánočního stromu u prodejny New Yorker.

MARTINA A DAVID, OSTRAVA

11. 12. Středeční rána nejen pro maminky Jak se udržet v kondici i přes Vánoce? 18. 12. Středeční rána nejen pro maminky Prevence proti vrozeným zrakovým vadám Do 22. 12. Avion vám plní Vaše sny o nakupování Každý adventní týden rozdáváme AVION dárkové poukazy. Více o akci na www.ostrava.avion.cz. Od 16. 12. Zimní výprodeje Slevy a zimní výprodeje se rozjíždějí na plné obrátky. Nenechte si ujít výhodné nákupy ve značkových obchodech, které nikde jinde v regionu nenajdete! Změna vyhrazena. Více o akcích na www.ostrava.avion.cz.

zjednodušte si život


dárky

Nejmladší členové Vaší rodiny jsou roztomilost sama. Dárečky se pro ně vybírají téměř samy. Kdo by odolal všem těm úžasným miniaturkám?

pro malé děti

drobnosti

799 Kč Semišové šatičky, mimi angels italy

369 Kč Košile s dlouhými rukávy, coccodrillo

www.avion.cz

14 AMÁLKA, KYJOVICE

525 Kč Kalhoty s prošíváním, coccodrillo

395 Kč Dárková sada kosmetiky s plyšákem, lékárna

4390 Kč Dětské kolo Merida Dakar 616, cyklo point (původní cena 4790 Kč)

349 Kč Šusťákové palčáky, adidas

359 Kč Kasička Prasátko, claire‘s

799 Kč Kabátek pro batole, lindex

zjednodušte si život

149 Kč Klapky na uši, takko fashion

149 Kč Papučky s kožíškem, deichmann


Starší děti se začínají orientovat v tom, co by si pod stromečkem přály, a začínají psát první dopisy Ježíškovi. Podívejte se, jaké věci se na seznamu objeví.

a milé radosti Vánoční tip avionu

Malé děti, školkou a školou povinné, už začínají mít vlastní rozum a začínají si vybírat dle svého. Dopřejte jim jejich fantazie – odmala si tak již utváří vlastní osobnost.

dárky

pro starší děti

799 Kč Fleecová mikina s kapucí, alpine pro

499 Kč Chlapecké hodinky Secco, planeo quick time

15 699 Kč Panenka Monster High z filmu 13 přání, pompo (VIP cena 599 Kč)

649 Kč Sanitizér zubních kartáčků (Odstraní až 99,9 % bakterií), profimed

749 Kč Dětský sportovní batoh, rock point

419 Kč Dívčí klobouček s oušky, claire‘s

399 Kč Kouzelnická sada 75 kouzel, pompo (původní cena 499 Kč)

2362 Kč Dívčí dioptrické brýle, fokus optik 499 Kč Dětská společenská hra Veselá farma, albi

1299 Kč Boty „Sněhule“ s kožíškem, alpine pro

129 Kč SauBär vánoční balíček pro chlapce (sprchový gel, barevné mýdlo, autíčko), dm


Dospějí-li Vaše dcery do určitého věku, stávají se z nich velké parádnice. Chtějí být krásné a obdivované stejně jako Vy, jejich maminky. Dopřejte jim tu radost a nadělte jim to nejlepší.

dárky pro holky

299 Kč Visací náušnice, h&m

moderní slečny www.avion.cz

16 SABINA, OSTRAVA

Vánoční tip avionu

699 Kč Mikina s potiskem, tally weijl

Co se v mládí naučíš... Zdravé sportování prospívá tělu i duši. Stylové tepláky podpoří jejich aktivitu. 990 Kč Tepláky harémového střihu, rl style

999 Kč Károvaná sukně, mÖtivi

1100 Kč Sada na líčení Groovy Kind-a-Love, sephora

68 Kč Peněženka na drobné, gate

zjednodušte si život

525 Kč Stříbrný prstýnek se srdíčky, mk aurum 999 Kč Boyfriend džíny, new yorker

230 Kč Set zlatý spray se třpytkami + šablonka, sephora


Slevové kupony Avion shopping park ostrava

20 %

sleva na nezlevněné zboží. Slevy nelze kombinovat. Neplatí na poukázky. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT. Platnost do 31. 12. 2013.

2+1 až 50 % až 60 % 5 % 200 Kč zdarma sleva na vše.

poukázka při nákupu nad 990 Kč.

Slevy nelze kombinovat. Neplatí na poukázky. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT.

Platnost do 24. 12. 2013.

Platnost do 31. 12. 2013.

na produkty s logem ALBI.

Vyberte si 3 produkty s logem ALBI a ten s nejnižší cenou dostanete zdarma. Platnost od 1. – 8. 12. 2013.

na povinné a havarijní pojištění. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

na pojištění majetku (domácnost, bytový nebo rodinný dům). Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

20 % 100 Kč 10 % 20 % 30 % 200 Kč sleva na ruční elektrické nářadí.

sleva na osvětlení do 2000 Kč.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na květinu do 1000 Kč.

Neplatí pro vánoční stromky. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na celý sortiment.

Nákup musí být minimálně ve výšce dvojnásobku uplatněné slevy. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

České Budějovice Liberec NC Géčko OC Fórum

20 %

3000 Kč

České Budějovice Kladno Mercury Centrum Shopping JIH Brno Galerie Vaňkovka

Karviná OC Karviná

katalog EXOTIKA 2013/14.

Brno Karlovy Vary OC Velký Špalíček OC Fontana

sleva na celý nákup. Brno OC Olympia

Jihlava City Park

Platnost od 4. do 8. 12. 2013.

Sleva platí pro nově zakoupený zájezd dvou a více společně cestujících osob z katalogové ceny zájezdů vyjma Madeiry, Kapverdských ostrovů, Bali, Emirátů, Izraele, Jordánska a Brazílie. Slevu lze uplatnit výhradně ve vlastních CK Čedok, kde sdělíme bližší informace. Platnost kuponu končí 31. 12. 2013.

zde přehnout

Ostrava Forum Nová Karolina Opava Breda&Weinstein

Praha 4 Centrum Chodov Praha 1 Palladium

Praha 9 Galerie Har Praha 9 OC Letňan Praha 9 Centrum Černý Mos

Olomouc OC Olympia

Praha 1 Praha 8 Václavské nám. 33 Centrum K

Most Central Most

Plzeň OC Plzeň

Plzeň OC Olympia

Praha 5 Metropole

Mladá Boleslav Bondy Centrum

Pardubice OC Pyramida

Praha 5 OC Nový S Praha 4 Novodvors

20%

Liberec OC Géčko

Praha 4 DBK Budějovická

ke každému menu

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Hradec Králové OC Futurum

Ostrava Avion Shopping Park

dezert zdarma

Slevy se nesčítají.

Liberec OC Nisa

Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Platnost od 9. – 15. 12. 2013.

sleva na kterékoli mytí.

Chomutov City Center

sleva platí na nezlevněný sortiment s výjimkou olympijské kolekce.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

50 % 50 % 20 %

sleva na všechny přilby značky Lazer. Možnost výměny nehodícího se zboží.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na všechno oblečení značky Biemme. Možnost výměny nehodícího se zboží. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na novou kolekci Zima 2013. Neplatí na již zlevněné zboží a doplňkový sortiment. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

bistro café

100 Kč 100 Kč 300 Kč 500 Kč 25 % dárek

elý nákup

sleva při nákupu nad 1000 Kč.

c-a-a.cz

přiPlatnost nákupu 4.- 8.500 12. 2013 nad Kč.

při nákupu nad 1500 Kč.

při nákupu nad 2500 Kč.

Nelze kombinovat s dalšími slevami.

Akce platí pouze v Avion Shopping Parku Ostrava.

Akce platí pouze v Avion Shopping Parku Ostrava.

Akce platí pouze v Avion Shopping Parku Ostrava.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

možné kombinovat s jinou akcí. ení možné vyplatit v hotovosti.

22 080 131208 009 0 6

sleva na novou zimní kolekci 2013/2014.

Kupony nelze sčítat s věrnostním programem ani jinými akcemi v prodejně. Nová kolekce bude zřetelně označena v prodejně. Platnost do 24. 12. 2013.

Při nákupu dámského nebo pánského trička z kolekce EXE JEANS si zákazník jako dárek ZDARMA může vybrat 1 kus bižuterie dle vlastního výběru. Tuto akci nelze sloučit s jinou probíhající nabídkou. Platnost od 1. do 31.12.2013.


cappuccino 15 % 50 % 50 % zdarma sleva na veškerá dioptrická skla.

Platí při zakoupení kompletní zakázky. Slevy se nesčítají.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na druhé stejné balení kontaktních čoček SWITCH. Platí při zakoupení kompletní zakázky. Slevy se nesčítají. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na 1 produkt.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platí i na již zlevněné zboží. Neplatí na kola, lyže, fitness stroje a dárkové poukázky. Nelze kombinovat s letákovými, jinými akčními nabídkami a slevovými kupony. Pouze pro držitele zákaznické karty INTERSPORT. Platí i pro zákazníky, kteří si kartu nechají nově založit. Platí od 1. do 24. 12. 2013 v prodejně INTERSPORT v Avion Shopping Parku Ostrava.

10 % 50 %

sleva na špičkové reproduktory značky Bowers & Wilkins.

sleva na vybrané obaly ke koupi iPadu 4. generace.

Platnost kuponu od 1. do 31. 12. 2013 nebo do vyprodání zásob.

Platnost kuponu od 1. do 31. 12. 2013 nebo do vyprodání zásob.

Premium Reseller

200 Kč 10 % sleva při nákupu nad 2000 Kč.

Kupon je možné uplatnit jak v prodejně jeans machine, tak v pepe jeans/mavi. 50_01903_05 Kupony nelze sčítat a kombinovat s jinými akcemi a slevami. Platnost od 2. do 15. 12. 2013. OPING PARK

sleva na veškerý nezlevněný software.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

5%

sleva na objednávku pravé máslové vánočky – ještě teplé. Objednejte si vánočku na Vámi určený termín. Objednávky min. 2 hod. předem osobně na prodejně Karlova pekárna nebo na tel.: +420 596 768 892. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

15 %

sleva na bytové doplňky

z dosavadních prodejních cen. Akce se vztahuje např. na vázy, svíčky,

obrazy, zrcadla, rámy, koberce, pomůcky pro vaření, stolování atd. Slevy nelze kumulovat. Nevztahuje se na zboží ve výprodeji uvedené v prospektu s označením „Nejlepší cena“, na zboží značky JOOP!, Esprit, Grüne Linie, Riedel, Fissler, Glaskoch - Leonardo, WMF, Silit, na elektrospotřebiče, osvětlení a na již uzavřené kupní smlouvy. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Premium Reseller

20 % 10 % sleva na vše.

Slevy nelze kombinovat. Nevztahuje se na nákup dárkových poukazů. Platnost od 1. do 4. 12. 2013.

sleva na celý sortiment. Platnost kuponu do 24. 12. 2013.

Dočasné verze loga platné od 1.11. 2013 do 1.6. 2014. V roce 2014 dojde ke změně značky Dobrovský a následné aktualizaci vizuálního stylu. Užití prosíme konzultovat:

2+1

laser

zdarma

Vyberte si vlastní kombinaci krému a pleťového séra Institut Esthederm. Obdržíte oční krém zdarma v hodnotě až 1890 Kč.

Jan Trávníček, marketing@dobrovsky.cz tel.: 774 30 24 24

200 Kč 10 % 30 % 20 % 20 % sleva na veškeré jeans Levi´s.

Platnost od 1. do 24. 12. 2013.

sleva na celý nákup.

Platí na všechny prodávané značky (Bugatti, Pierre Cardin, Eterna, LUGGI a další...). Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou. Platnost 1. – 31. 12. 2013 po předložení tohoto kuponu.

sleva na stojan na nože Woodoo 6900-51-99.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na veškeré pánské zboží.

sleva na dámské spodní a noční prádlo.

Platnost od 5. 12. do 8. 12. 2013.

Platnost od 12. 12. do 15. 12. 2013.

Vztahuje se jen na nezlevněné zboží.

Vztahuje se jen na nezlevněné zboží.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

15 % 30 Kč 20 % 20 % 10 % 20 %

sleva při zakoupení setu košile s vázankou z nové kolekce.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

za kávu McCafe standardní velikosti. Sleva až 60 % dle typu kávy (např. Latte, Cappuccino...).

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na všechny naše služby.

sleva při koupi dvou a více kusů.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 2. do 15. 12. 2013.

Sleva se nevztahuje na prodej zboží.

sleva na celý sortiment spodního prádla (pánské i dámské).

Platnost do 24. 12. 2013.

Slevy nelze sčítat.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

20 % 10 % 15 % 25 % 25 % sleva na nezlevněné zboží.

sleva na nezlevněné zboží.

sleva na nezlevněné zboží.

Slevu je možné uplatnit pouze po predložení kuponu. Slevu nelze kombinovat. Platnost do 31. 12. 2013.

sleva na celý sortiment nabízený v naší prodejně. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Platnost od 1. 12. do 20. 12. 2013.

sleva na půjčení dlouhých společenských šatů. Platnost do 31. 3. 2014.

sleva na půjčení svatebních šatů. Platnost do 31. 3. 2014.

1 koupíš + 1 zdarma zapůjčíš Platí při koupi společenských šatů nad 5000 Kč do 31. 3. 2014.


20 % 15 % sleva na vybraný produkt HUHUBAMBOO.

sleva na nezlevněné zboží. Nelze kombinovat s jinou slevou.

Sleva neplatí na již zlevněné zboží a akční zboží.

Platnost od 1. do 17. 12. 2013.

Platnost od 2. do 8. 12. 2013.

20 Kč

Dárek

zdarma

sleva na HALTER – přírodní bonbony vhodné i pro diabetiky (vybrané druhy).

Při nákupu nad 1000 Kč šátek dle výběru v hodnotě 290 Kč ZDARMA.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

2+1

pizza zdarma

Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a vztahuje se na levnější pizzu. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Dárek

zdarma při nákupu nad 499 Kč.

20 % 10 % sleva na vše.

Slevu nelze kombinovat s jinou akční nabídkou. Platnost od 2. do 15. 12. 2013.

sleva na výrobky značky KORRES.

Nelze uplatnit na již zvýhodněné balení a sady. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na všechny bundy a kabáty.

2+1

Platnost od 2. do 11. 12. 2013.

Nabídka se neslučuje s jinými akcemi a slevami.

30 % 250 Kč 20 % sleva na lyžařský set RELAX helma + brýle.

sleva při nákupu nad 1000 Kč.

Akce neplatí pro již zlevněné zboží.

Nevztahuje se na koupi dárkových poukazů a nelze uplatnit na již zlevněné zboží.

Platnost od 5. do 24. 12. 2013.

Platnost do 15. 12. 2013.

sleva na produkty značky SEPHORA.

Sleva se nedá kombinovat s jinými akcemi a slevami prodejny.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Dárek zdarma

zdarma

vystavení SPHERE CARD.

Při nákupu nad 99 Kč kosmetické etue ZDARMA.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Akce platí do vyprodání zásob. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

20 % 10 % sleva na veškerý nezlevněný sortiment.

sleva na celý nákup.

Sleva se nevztahuje na již zlevněné a akční zboží. Slevy nelze sčítat.

Platnost kuponu od 9. do 15. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

1+1 1+1 15 % Tall nápoj zdarma

Tall nápoj zdarma

Nabídka platí na nápoje Gingerbread Latte, Toffee Nut Latte a Orange Mocha ve velikosti Tall do 31. 12. 2013.

Nabídka platí na nápoje Gingerbread Latte, Toffee Nut Latte a Orange Mocha ve velikosti Tall do 31. 12. 2013.

Dárek

od tescomy při nákupu nad 1000 Kč.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na vše.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Neplatí pro akční, zlevněné zboží a značku ZU-ZU.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Neplatí na zlevněné zboží. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami.

Dárek

Ke každému internetu sportovní taška adidas jako dárek.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Platí při aktivaci mobilního internetu na 24 měsíců, více informací v prodejně.

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

Dárek 15 % 300 Kč zdarma

sleva na kompletní kolekci The North Face. Slevy se nesčítají. Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

sleva na všechny mikiny, svetry a kalhoty.

Slevu nelze kombinovat s jinou akční nabídkou, sleva neplatí na jeans. Platnost od 1. do 15. 12. 2013.

Nakupte v obchodě Tommy Hilfiger nad 4000 Kč a dostanete luxusní dárek!

Platnost od 1. do 31. 12. 2013.

20 % 15 % 20 %

sleva na celý sortiment hodinek.

sleva na veškerý sortiment storm.

sleva na letní šátky.

Platnost od 7. do 10. 12. 2013.

Slevové kupony

Avion shopping park ostrava 100


dárky

Mladší vydání Vašich drahých manželů si potrpí hlavně na elektroniku a stylové oblečení. Najdou je letos pod stromečkem?

pro kluky

pohodáři v akci 899 Kč Beranice s umělým kožíškem, puma

4750 Kč Péřová bunda, gas

799 Kč Tepláky se spadlým sedem, exe jeans

Vánoční

tip avionu Jeden má rád fotbal, druhý počítače a třetí hip hop. Každý kluk má jiný koníček, jednu věc mají ale všichni společnou – jsou fandové do hi-tech hraček. Těmi jim uděláte největší radost. 0 Kč od 12 29 iPad Air, istyle 849 Kč Lyžařské brýle AIROFLOW, relax

599 Kč Juniorské lyžařské rukavice ETIREL Ruben Jr., intersport (původní cena 749 Kč) 499 Kč/ks Trika s potiskem, adidas

999 Kč Mikina s kapucí, cropp town

529 Kč Hřejivá a velmi lehká vesta inuit 50, decathlon

info o ce ně v Fotoapar prodejně át ILCE-7 K, sony

23


dárky pro přátele

Zapomínat byste neměli ani na ty, se kterými probíráte důvěrně svůj soukromý život, radosti a starosti – přátele. Potěšte je milou drobností a těšte se ze společných zážitků.

vaši kamarádi 498 Kč Kniha Retro ČS, knihy dobrovský

24

398 Kč Sada pánských ponožek na týden, c&a

419 Kč/ks Sprchové gely ve skleněné dóze, douglas

1019 Kč Dárková sada Vichy Ideália, lékárna

199 Kč Pruhovaná šála, privat member

440 Kč Kazeta na ošetření obuvi UGG, office shoes 249 Kč/ks Triko s potiskem, HOUSE

cena od 799 Kč HUHUBAMBOO Pelech pro psy, pet center

SANDRA, OSTRAVA

99 Kč Manikúra, gate

zjednodušte si život

374 Kč Vánoční balíček L‘Oréal, kadeřnictví klier

299 Kč Společenská „Pivní“ hra, albi (původní cena 349 Kč, akce platí do 31. 12. 2013)


Trávíte spolu dny všední i sváteční, radujete se ze svých úspěchů a soucítíte s trápením toho druhého. Jste pár. Nezapomínejte na sebe! Pořiďte si nový outfit, který jen dokáže Vaše partnerství a vybírejte, kam spolu pojedete na dovolenou.

pouze vy dva... 3499 Kč Vesta z umělé kožešiny, biba

Na dovolenou

Do práce

Na hory

10 999 Kč Lyže Elan Amphibio Ilure + qt 10, sportisimo (původní cena 14 999 Kč – sleva 27 %)

25

460 Kč Pánská peněženka, lara bags

1690 Kč Přiléhavý svetr, comtessa

3499 Kč Sjezdová obuv Salomon Mission Alu gti, sportisimo (původní cena 4799 Kč – sleva 27 %)

749 Kč Svetr na knoflíky, esprit

1180 Kč Kalhoty s puky, zebra

2100 Kč Kožená lakovaná kabela, galex

5600 Kč Perlový náhrdelník, zlatnictví kubiš

1499 Kč Boty na klínku, reserved

outfit

pro dvojice

1490 Kč Obleková košile; 750 Kč Kravata; oboje otto berg 3990 Kč Kožené kotníkové boty, gas

K moři 2490 Kč Džíny Buggati, luggi

cK fischer: Prodej letní dovolené u moře 2014 je teď nejvýhodnější! Fischer nabízí pobytové zájezdy do nejrůznějších destinací světa. Svěřte se do péče odborníků a nechte se zlákat Evropou nebo exotikou.


outfit

Konec roku je obdobím zadaným pro různé party a mejdany – ať už pracovní, nebo se svými přáteli. A kdy jindy se doslova a do písmene pořádně blýsknout, když ne teď?

na party

vánoční večírky 1

2

1

NÁŠ TIP

5690 Kč Hodinky s koženým páskem PIERRE LANNIER, présence

www.avion.cz

26 NÁŠ TIP

299 Kč Plesová škraboška, h&m

2

Pro ženy

3

3

Pro muže

4

Vánoční

tip avionu Dokonalé a reprezentativní šaty Vám nabídnou v obchodě PERLA SPOSA. Nově také nabízejí společenskou módu pro plnoštíhlé ve velikosti 42–50.

5 4 1 Bolerko s flitry, lindex, 699 Kč; 2 Prsten Spiral, swarovski, 3770 Kč; 3 Elegantní psaníčko, h&m, 599 Kč; 4 Lodičky se zlatým podpatkem, H&m, 949 Kč; 5 Korzetové šaty, lindex, 1299 Kč

5 1 Sametové sako, zara, 2999 Kč; 2 Košile s dlouhými rukávy, zara, 999 Kč; 3 Kalhoty s puky, zara, 1299 Kč; 4 Kravata, h&m, 599 Kč; 5 Společenské boty „Oxfordky“, zara, 2799 Kč


outfit

Představte si to – pohádkově nazdobené město sálající vznešenou a sváteční atmosféru, horký svařáček a Vy dva. Užívejte si krásných a něžných Vánoc.

na procházku

zimní romance 2

Pro muže

1

27

e shznaočkoes offic vé ízí kvalitní

1

Vám nab boty, ve kterých Vás zima a plískanice nikdy nepřekvapí.

2 1

Pro ženy 2

3 3

3 1 Pánské kotníkové boty Caterpilar, 2990 Kč; 2 Pánské kotníkové boty Timberland, 3890 Kč; 3 Dámské zateplené boty UGG, 6990 Kč; 4 Dámské holiny Hunter, 3690 Kč; vše Office shoes

4 4

5

1 Kabelka z umělé kůže, desigual, 1899 Kč; 2 Bunda z umělé kůže, zara, 2499 Kč; 3 Pletený barevný kardigan, desigual, 3149 Kč; 4 Kožené kotníčkové boty, zara, 2999 Kč; 5 Skinny džíny, zara, 1499 Kč

1 2 3 4

Prošívaná péřová bunda, desigual, 5949 Kč; Triko s dlouhými rukávy, desigual, 1249 Kč; Džíny se sepraným efektem, zara, 1499 Kč; Tenisky, zara, 1499 Kč

4


dekor

Kouzlo domova je v tento sváteční čas ještě intenzivnější, než kdykoliv jindy. Váš domov zdobí nejen překrásné dekorace, ale rádi si také dopřejete něco dobrého. Inspirujte se našimi tipy nejen na slavnostní nápoje.

vánoční nálada

vánoce přicházejí 89 Kč Stojánek na svíčky, kika

29

Klasika

292 Kč Vánoční set Šťastné svátky, Oxalis – čaj a káva

Máte rádi tradiční dekorace? Starodávní medvídci, houpací koně a hudební nástroje v červeném, modrém, pergamenovém a kostkovaném provedení jsou tradicí s velkým „T“.

879 Kč LED Anděl, kika

Moderní

Chcete-li spíše něco modernějšího a skandinávského, pak právě pro Vás jsou tu dekorace s výrazným vzorem jablek, živou zelenou a zářivou červenou barvou.

Trendy

od 280 Kč Dárkové balení kapslí Cafissimo, tchibo

Nebo se chcete letos trochu „odvázat“ a vyzdobit si domácnost malinko odvážněji? IKEA pro Vás připravila šokující barevné kombinace v zářivě žluté, vřele růžové a smělé fuchsiové.

558 Kč Proutěný sob, klia

240 Kč Dřevěný rámeček na fotku, nanu nana


umění dekorace

dekor

balení dárků

Každý dárek, který věnujete, prochází dvěma fázemi – jeho vymyšlením a pořízením. Posledním, neopomenutelným krokem, by mělo být jeho zabalení. Podívejte se a inspirujte se designem, jemuž kraluje jednoduchost a krása.

www.avion.cz

30 1

2

1 Dárková krabička, 89 Kč, KIKA 2 Závěsná lampa ve tvaru hvězdy, 199 Kč, IKEA 3 Vánoční dóza se sušenkami, 259 Kč, MARKS&SPENCER 4 Dárkový balicí papír, 49 Kč, IKEA 5 Pánské šle, 129 Kč, NEW YORKER 6 Sada vánočních mašlí, 90 Kč, NANU NANA 7 Závěsné dekorace, 449 Kč, IKEA 8 Servírovací mísa, 59 Kč, IKEA 9 Dekorativní písmena, 90 Kč/ks, NANU NANA 10 Dárková dóza s čajem Earl Grey, 229 Kč, MARKS&SPENCER 11 Vánoční svíčka, 119 Kč/4 ks, KIKA 12 Portské víno, 223 Kč (při nákupu 6 ks 15 % sleva), MARKS&SPENCER 13 Polštář, 449 Kč, KIKA 14 Vánoční dekorace, 199 Kč/2 ks, IKEA 15 Proutěný koš, 149 Kč, IKEa 16 Vánoční dekorativní miska, 229 Kč, KIKA 17 Dekorativní hvězda, 219 Kč, KIKA 18 Lucerna na čajovou svíčku, 79 Kč, IKEA 19 Rámeček na fotografii, 240 Kč, NANU NANA

3

4

9

8 5 7

6


120 Kč Vánoční dóza; 90 Kč/ks Dekorativní písmena; oboje NANU NANA

12 13

10

31 11

14 1

15 16

17 2

18

1 Vánoční hvězda, 219 Kč, KIKA; Dekorativní miska, 229 Kč, KIKA; Pánské šle, 129 Kč, NEW YORKER 2 Belgické pralinky, 159,90 Kč, MARKS&SPENCER; Polštář, 449 Kč, KIKA; Vánoční dekorace, 199 Kč/2 ks, IKEA 19


gurmán

O Vánocích se každý těší na spoustu dobrého cukroví, kapříka nebo řízky a samozřejmě na salátek. I u nás v AVIONU Vám nabídneme dobroty, kterými si připomenete, že už je to konečně tady.

foodcourt

vánoční chutě 139 Kč/celý perník Vánoční perník, grycan

grycan Bez perníčků to na Vánoce jednoduše nejde. Kavárna Grycan nabízí Perník se sušeným ovocem, domácími švestkovými povidly, čokoládou a mandlemi.

Nová nabídka:

ugova čerstvá šťáva Objevte NOVÝ UGŮV BAR SE 100% ČERSTVOU ŠŤÁVOU. Dopřejte si skvělé a zdravé nápoje z čerstvého ovoce a zeleniny. Ochutnejte unikátní zmrzlinu nebo ledovou tříšť z čerstvého ovoce. Vychutnejte si lahodné koktejly okamžitě, nebo si vezměte  lahvičku se šťávou na doma.

Pstruh na kmíně se zeleninovou přílohou

33

Salad Fant asy Sezna

89 Kč Pomerančovo-čokoládový dort, starbucks

Starbucks Také světoznámá kavárna přichází s neopakovatelnými vánočními chutěmi, které si můžete dopřát ve formě lahodné kávy nebo dortíků.

Karlova pekárna PRAVÁ VÁNOČKA S MÁSLEM, ROZINKAMI A MANDLEMI – 5% SLEVA Objednávat lze osobně na prodejně nebo na tel.: +420 596 768 892.

Kfc Neotřesitelně nejlepší kyblíky SHAKE IT. Kyblík Shake it 5 HW – 5 kousků Hot WingsT, 1 omáčka podle vlastního výběru (barbecue, sladkokyselá, nebo extra pálivá). Vyzkoušejte neotřesitelně nejlepší kyblíky Shake it!

79 Kč Kyblík Shake it 5 HW, kfc

mte se a zároveň sy s nabídkou zdravé, lehké té náš dárek ve stravy. Ochutnejte a př ijměte formě slev. naše předváno ční nabídka: 1.– 8. 12. sle va 5 % na c elý nákup 9.–15. 12. sle va 10 % na celý nákup 16.–22. 12. s leva 15 % n a celý nák 23.–31.12. sle up va 20 % na celý nákup Mimořádná na bídka: Ve dnec h 21.–24. prosin ce Vám připra víme i čerstvě smaženého ka pra – teplé i st udené porce.

!

59 Kč Brownie Cheesecake, Coffeeshop company

coffeeshop company Jedním z nejoblíbenějších dezertů dnešní doby je cheesecake, který má původ v Americe. Vychutnejte si například tento. Společně s Gingerbread Moccacinem chutná skvěle.

72 Kč Gingerbread Moccacino, Coffeeshop company


4000 PARKOVACÍCH MÍST ZDARMA

Jak se k nám dostanete autem: GPS: 49°48‘2.808‘‘ N, 18°13‘40.721‘‘ E

P z toho 670 v podzemních garážích

Přímé dopravní spojení: Tram č. 2, 7 Bus č. 45, 48, 65

MHD linka č. 65 ve směru z Poruby zastavUJE u IKEA a u vchodu do hypermarketu albert. Směrem zpět JE zastávka u BAUMAXU.

po–pá

Ve vánočním období jsme pro Vás posílili autobusovou linku č. 65 Odjezdy ze zastávky Albert Hypermarket

SO–NE

8:46 9:26 10:06 10:46 11:26 12:06 12:46 13:26 14:06 14:46 15:26 16:06 16:27 16:46 17:07 17:26 17:47 18:06 18:26 18:46 19:00 19:14 19:26 19:40 19:53 20:06 20:34 20:46 21:16 8:49 11:42 14:09 16:36 19:02

9:29 11:56 14:22 16:49 19:16

9:42 12:09 14:36 17:02 19:29

9:56 12:22 14:49 17:16 19:42

10:09 12:36 15:02 17:29 19:56

10:22 12:49 15:16 17:42 20:09

10:36 13:02 15:29 17:56 20:22

10:49 13:16 15:42 18:09 20:36

11:02 13:29 15:56 18:22 20:49

11:16 13:42 16:09 18:36 21:19

11:29 13:56 16:22 18:49

Platí od 8. do 31. 12. 2013 (25. a 26. 12. nejede) Vydavatel: Inter IKEA Centre Česká republika, s.r.o., Skandinávská 15a/144, Praha 5, tel.: +420 597 434 900, e-mail: avion.ostrava@ikea.com Evidenční číslo MK E 19655 Vychází: 29. 11. 2013 Případné změny a tiskové chyby jsou vyhrazeny. Nabídka uvedených produktů platí do vyprodání zásob.

www.avion.cz

najdete zde veškeré informace o centru, o autobusových spojích do Avionu, pracovní nabídky v Avionu, aktuální akce nájemců atd. www.facebook.com/ Avionshoppingparkostrava Staňte se fanouškem Avionu na FB a získáte DENNĚ nové informace o aktuálním dění v centru a také se nás můžete na COKOLI ZEPTAT! WI-FI zdarma v Avionu Připojení na síť zdarma pomocí WI-FI v prostorách pasáže, kterou můžete využít pro Váš pohodlný přístup na internet.

AVION Ostrava magazín, zima 2013  

Dárky pro všechny Vaše blízké. 81 slevových kupónů.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you