Page 9

Opony

Łyżka żyje! Ale profesjonalna, wsparta odbijakiem bezwładnościowym, a ten z kolei płynem penetrującym między stopkę a kołnierz, by odparzyć oponę z koła. OTR, które przy rozmiarach ponad 30” wystają na zewnątrz. Robi się przewiewnie, ale nie pada na głowę! Arkadiusz Gradowski jest zdecydowany wysłać do pracy na zewnątrz pozostałe samochody firmy. Peugeot Partner łączy obecnie funkcje limuzyny doradcy i zaopatrzenia w pojedyncze opony – już jest w planach dostawienie sprężarki napędzanej własnym silnikiem, by wizytę we flocie połączyć z kontrolą i uzupełnieniem ciśnienia. Jest też możliwa doraźna wymiana opon. Montażownica daje wprawdzie pełen komfort pracy, ale mechanik z zestawem narzędzi, płynów i past do ręcznego zbijania i zdejmowania/zakładania opony jest w stanie zrobić to tak szybko, że często maszyna na Masterze nie jest uruchamiania, w ruch idą łyżki. Kolejny Daily ze skrzynią pod plandeką służy do dostaw większej liczby opon,

Najnowszy pojazd serwisowy wykonnany przez załogę PUH Arkadiusz Gradowski na bazie Iveco Daily ma montażownicę do kół aż do 38”, wtaczanych za pomocą windy. Swobodę ruchów umożliwiło zamontowanie sprężarki i agregatu pod podłogą, a zbiornika powietrza wysoko na stelażu. Master, przeznaczony do mniejszych kół, ma windę połówkową i agregat wystawiany przez klapę w nadwoziu.

Cała flota serwisowa radomskiego centrum została oklejona reklamami ku chwale Premio, w czym sieć partycypowała, pokrywając koszty. Ale to jeszcze nie koniec, firma chce dalej rozwijać usługi mobilne, gdyby tylko było z tego więcej zysku!

9

Opony 2018  
Opony 2018  
Advertisement