Page 1

Jak złożyć zapytanie o części ?

www.autoparto.pl


JAK TO DZIAŁA

Autoparto.pl umożliwia Ci szybki i prosty sposób wysłania zapytania

dotyczącego interesujących Cię części samochodowych. Opcja dostępna jest dla każdego i nie wymaga rejestracji w serwisie. Szukasz części samochodowej? Nie trać czasu my znajdziemy ją dla Ciebie. Znajdź część samochodową i złóż zapytanie poprzez: 1. Konfigurator pojazdów 2. Wyszukiwanie zaawansowane 3. Wyszukiwanie po nazwie produktu 4. Kategorie części 5. Najpopularniejsze kategorie


Konfigurator pojazdów

znajduje się na stronie głównej www.autoparto.pl

Wybierz markę, model i typ swojego auta oraz określ kategorię i rodzaj części która Cie interesuje. Jeżeli chcesz znaleźć część w Twojej okolicy lub zawęzić krąg swoich poszukiwań skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.


Wyszukiwanie po typie lub nazwie produktu np. silnik

Wyszukiwanie produktu odbywać się może również poprzez wpisanie nazwy, typu lub rodzaju produktu który Cię interesuje. System znajdzie wówczas wszystkie części dostępne na stronie, odpowiadające wpisanej frazie.


Wyszukiwanie zgodnie z kategorią części samochodowych dostępnych na stronie głównej www.autoparto.pl

Po wejściu na wybraną kategorię wyświetla się strona wszystkich części i producentów znajdujących się w danej kategorii np. silnik. Skorzystać można również z bloczka znajdującego się po prawej stronie strony klikając „Zapytaj”.


Wyszukiwanie zgodnie z najpopularniejszymi kategoriami części dostępnych na stronie głównej www.autoparto.pl

Opcja najpopularniejszych kategorii pozwala na szybsze znalezienie części. Po wybraniu interesującej Cię kategorii, wyświetlana zostaje lista dostępnych w serwisie części. Produkty sortować możesz wówczas wg. nazwy lub ceny.


Po każdorazowym wyszukaniu interesujących Cię części – bez względu na sposób wybranego przez Ciebie wyszukiwania - wyświetlona zostanie lista dostępnych produktów, bezpośrednio z której zapoznać się można ze szczegółowym opisem części klikając w przycisk „Pokaż opis części”.


Zapytanie o część

Po kliknięciu w przycisk „Pokaż opis części” otworzy się strona na której znajdziesz informacje o danej części, osobie ją sprzedającej oraz obejrzeć możesz pozostałe przedmioty sprzedającego. Tutaj również skorzystać możesz z opcji „Zapytaj sprzedawcę o część”, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu.

Po wypełnieniu danych o treści zapytania kliknij „Wyślij zapytanie”.


Brak części w serwisie

Nie udało Ci się znaleźć potrzebnej części samochodowej ? Nic straconego – wyślij zapytanie, nasi partnerzy na pewno znajdą pasujące podzespoły i przedstawią Ci korzystną ofertę.


Wysłane zamówienia

dla zarejestrowanych użytkowników www.autoparto.pl

Po wysłaniu zapytania możesz zarządzać swoimi zapytaniami w koncie użytkownika. Nasi partnerzy odpowiedzą najszybciej jak będzie to możliwe i przedstawią Ci najkorzystniejszą ofertę. Jeżeli nie posiadasz konta w serwisie, skontaktują się z Tobą poprzez wskazany numer tel./adres e-mail.

Szukasz części ? Nie trać czasu, zrobimy to za Ciebie !


Dziękujemy za uwagę

Zapraszamy na stronę internetową www.autoparto.pl Internetowa Giełda Części

AutoParto.pl - jak kupować części używane w Internecie  

Zapoznaj się z naszą prezentacją i dowiedz się jak i gdzie kupować części używane do samochodów w Internecie. Nie ryzykuj kupna "kota w work...

AutoParto.pl - jak kupować części używane w Internecie  

Zapoznaj się z naszą prezentacją i dowiedz się jak i gdzie kupować części używane do samochodów w Internecie. Nie ryzykuj kupna "kota w work...

Advertisement