Page 79

AUDIO VIDEO SHOW

pomieszczenia Roomperfect oraz posiada wbudowany streamer sieciowy. EXPOSURE. Brytyjska firma powstała w 1974 roku. Do dziś mocno zaznaczyła swą obecność na światowym rynku audio. Pomimo konserwatyzmu, jaki ją cechuje, idzie z duchem czasu, tworząc nowe produkty. Trimex zaprezentuje między innymi serię produktów Exposure XM oraz najnowszy system dzielony 5010 w postaci przedwzmacniacza i końcówek mocy. Ponadto obecne będą też znane już dotychczas serie 1010, 2010S2 oraz 3010S2. DAVIS ACOUSTICS. Francuski producent kolumn głośnikowych, działający od 1986 roku, znany dzisiaj na całym świecie, zarówno ze względu na swoje własne konstrukcje, jak i przetworniki, które firma dostarcza innym producentom. Zaprezentowane zostaną kolumny z serii Balthus, Courbet, Heritage, a także najnowsza konstrukcja – duży, podstawkowy głośnik Nikita 3.0 z serii Dream. Wszystkie systemy będą łączone kablami brytyjskiej firmy TCI Cables.

Triple M Audio

ul. Wolności 20, 64–130 Rydzyna Tel.: 570 001 110 biuro@triplemaudio.pl www.triplemaudio.pl Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 302 / III piętro Dziesięć lat temu, w Holandii, dwóch właścicieli firmy Triple M Audio postanowiło wyjść naprzeciw muzycznym gustom wielbicieli muzyki. Wiedzieli, że liczy się nie tylko dźwięk, ale też sposób jego podania słuchaczowi. Z tego powodu stworzyli znaną na zachodzie Europy markę Pink Faun, która jest identyfikowana z wysoką jakością sprzętu muzycznego. Polski oddział Triple M Audio – to my. Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy salon, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w sprzęt uznanych producentów sprzętu muzycznego. Dysponujemy wszystkim, czego potrzebuje meloman. W ofercie mamy streamery, gramofony, kolumny, przedwzmacniacze i wzmacniacze, przetworniki, końcówki mocy, karty muzyczne do komputerów oraz różnego rodzaju kable. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wybrednym gustom fanatyków muzycznych. Jednym z najważniejszych produktów oferowanych przez nas są streamery, czyli urządzenia muzyczne będące źródłem dźwięku z plików komputerowych (we wszystkich formatach) oraz serwisów streamingowych typu Spotify czy Tidal – wszystko to w jednym miejscu i eleganckiej obudowie, oparte na systemie Windows lub Linux.

Czy chcą Państwo posłuchać, jak brzmi muzyka? Świetnie się składa. Mamy na Targach dwa pomieszczenia, w których można poczuć się jak w sali koncertowej. Zapraszamy do naszego salonu, który mieści się pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, w Rydzynie. Podczas tegorocznej edycji Audio Video Show zaprezentujemy streaming sieciowy z wykorzystaniem urządzeń marki Pink Faun oraz kolumny aktywne AVI – jest to marka założona w 1989 roku przez Martina Grindwooda, której założeniem było (i pozostaje do dziś) wytyczanie ścieżek w klasie sprzętu hi-fi. Jako pierwsza brytyjska marka, tworzyła systemy wielopokojowe, inspirując do tego resztę światowych firm. W jej ofercie przez prawie 30 lat znajdowały się autorskie zastosowania przetworników DAC, odtwarzaczy CD, tunerów FM i DAB. Dziś firma koncentruje się na produkcji znakomitych kolumn aktywnych.

Tubes-Store.eu

ul. Podedworze 16, 32–031 Mogilany Tel.: 600 251 905 office@tubes-store.eu www.tubes-store.eu Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 202 / II piętro Tubes-Store.eu to sklep z najlepszymi lampami elektronowymi, który powstał z miłości do muzyki. Najlepsze w historii lampy elektronowe, sprawdzone i zmierzone przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, oferowane dla najbardziej wymagających klientów i zaawansowanych systemów audio oraz urządzeń studyjnych. W pokoju będziecie Państwo mieli możliwość konsultacji na temat lamp elektronowych w audio, profesjonalnego „olampowania" i najczęściej popełnianych błędów. Zapraszamy!

Unicorn Audio

ul. Podedworze 16, 32–031 Mogilany Tel.: 600 251 905 office@unicornaudio.eu www.unicornaudio.eu Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 202 / II piętro Unicorn Audio to polska manufaktura produkująca referencyjne elementy zasilania systemów audio, w tym autorskie kondycjonery zasilania, kable zasilające, sygnałowe zarówno w opcji studyjnej, jak i audiofilskiej. Na wystawie zaprezentuje bezkonkurencyjny kondycjoner Unicorn Audio Grandioso. Podczas prezentacji będzie można skonsultować problemy w zasilaniu systemów domowych, jak i zapoznać się z pełną ofertą produktową. Jako wyłączny dystrybutor na UE produk-

2018

tów Phast, zapraszamy na prezentację produktów tej lwowskiej firmy. W tym roku w związku z rozpoczęciem współpracy z Unicorn Group, Phast pokaże nowy kierunek. Producent znany z doskonałych i popularnych w Polsce wzmacniaczy lampowych, wchodzi na nową drogę – produkcję wzmacniaczy klasy hi-end dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów. Na wystawie zaprezentuje znany wzmacniacz Phast Soul w nowej odsłonie, push-pull na lampie 6c41c i jego młodszego brata, doskonałą alternatywę dla wzmacniaczy na 300b – wzmacniacz Phast 6c41c na pojedynczej lampie w układzie SE. Absolutnym hitem wystawy będzie prezentacja autorskiego wzmacniacza klasy hi-end – integry opartej na znanej z doskonałych walorów sonicznych lampy GM70 w układzie SE. Dodatkową zachętą do odwiedzenia pokoju będzie prezentacja poprawionej wersji wzmacniacza słuchawkowego Headphone SE, połączonego z dedykowanym lampowym DAK-iem PhaSt DAC SE. W pokoju będzie można zapoznać się z ofertą Sound YP – laboratorium znanego z bardzo wysokiej jakości okablowania głośnikowego, produkowanego ze srebra wysokiej czystości – w tym roku w nowej odsłonie w wersji silver/gold.

Vadimych Kijów, Ukraina vadimych-audio.com Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 105 / I piętro Vadimych jest manufakturą zajmującą się produkcją kabli audio z segmentu hi-fi oraz hi-end. W celu osiągnięcia najlepszego rezultatu sonicznego, wszystkie produkty Vadimych są wytwarzane ręcznie i oparte na badaniach naukowych z zakresu fizyki i rezystancji materiałów. Przewodniki w kablach zasilających są wykonane ze złota/miedzi; a srebro/złoto jest wykorzystane w kablach sygnałowych. Izolatory bawełniane oraz jedwabne, a także poprawność projektowa są gwarantami znakomitego dźwięku Twojego systemu. Z chęcią zobaczymy Cię podczas naszego polskiego debiutu.

Valvencore

ul. Józefa Chełmońskiego 5/1 41–219 Sosnowiec Tel.: 530 719 171 theprotagonistdac@gmail.com www.valvencore.pl Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 216 / II piętro

79

Profile for Audio Video Show

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Advertisement