Page 63

AUDIO VIDEO SHOW

ści opracowaliśmy i wdrożyliśmy do seryjnej produkcji ponad 300 produktów do izolacji i adaptacji akustycznej oraz zrealizowaliśmy ponad 500 projektów. Nasze panele tworzymy z nowoczesnych materiałów, takich jak m.in.: napinalne tkaniny, termoformowalny filc, spienione aluminium, korek, mech, sprasowany torf, perforowane drewno czy metal. Zobacz nasze realizacje i stwórz pomieszczenie swoich marzeń.

Panasonic Marketing Europe GmbH (Sp. z o.o.) Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: Strefa słuchawkowa

W tym roku zaprezentujemy Państwu całe portfolio naszych produktów z kategorii słuchawek. Zapraszamy do naszej strefy, a zwłaszcza do sekcji poświęconej nowościom. Możliwość odsłuchu naszego najnowszego produktu – słuchawek HD605 oraz HTX80, a także dobrze już znanych HD10 – to tylko jedna z licznych atrakcji. Zapraszamy do Strefy Słuchawek na PGE Narodowym.

Pearl Evolution

Via San Bernardino 12/2, I-38122 Trento Włochy Tel: 390 461 983 141 www.pearlevo.com Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 212 / II piętro Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom technologicznym, firma Pearl Evolution specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji zespołów głośnikowych oraz akcesoriów o oryginalnym wzornictwie estetycznym. Nasza seria Ballerina składa się z trzech wzorniczo innowacyjnych produktów, opartych na tzw. rozwiązaniu Venturi oraz odpowiedniej kontroli wentylacji bas-refleksu. Produkty Pearl Evolution są wyposażone we wstęgowe przetworniki wysokotonowe oraz średniotonowe o klasycznych membranach. Nasze oryginalne stoliki izolujące Relaxa bazują tylko i wyłącznie na zawieszeniu powietrznym, dzięki czemu pozbawione są jakiegokolwiek kontaktu mechanicznego z podstawą. Powietrze to jedyna droga do izolacji skutecznej w stu procentach. Pearl Evolution produkuje także podstawki odsprzęgające ISO-Coupling, które tłumią wibracje i redukują rezonanse. Wszystkie produkty Pearl Evolution są projektowane i ręcznie wytwarzane we Włoszech.

2018

Pełne Brzmienie Studio Hi-End

Philips TP Visio Europe B.V. Sp. z o.o.

Jak co roku Studio Hi-End Pełne Brzmienie z przyjemnością zaprasza na prezentację brzmienia analogowego. Czarna płyta oraz lampowa amplifikacja – w szczególności pojedyncza trioda – to gwarancja wielkich emocji, kolorytu barwy i naturalności odtwarzanej muzyki. W roku 2018 prezentowany system będzie skomponowany z urządzeń przedstawianych już wcześniej przez Pełne Brzmienie, choć będą także dwie premiery. Jako fundament dźwięku wykorzystany będzie gramofonu SYSTEMDEK z 12-calowym ramieniem Audio Origami – jeden z nielicznych produkowanych obecnie gramofonów na miękkim zawieszeniu, który gwarantuje kompozycję nasycenia i zdefiniowania sygnału analogowego. Bez wątpienia w systemie zapięte będą: przedwzmacniacz gramofonowy oraz liniowy z linii Art Audo Conductor. Jako wzmacniacze mocy zostaną wykorzystane monobloki: na pojedynczej lampie 300B Art Audio Harmony oraz na pojedynczej 211 – Art Audio Charlize 211. Wszystkie elementy elektroniki będą wyposażone w srebrne komponenty w torze sygnałowym. Podobnie kable zasilające oraz sygnałowe użyte w systemie, zostały wykonane z różnych konfiguracji srebrnej taśmy oraz wiązek srebrnych włókien izolowanych jedwabiem. Do nowości należy wykorzystanie źródła cyfrowego, nie tylko z japońskiej firmy TRIODE, lecz również z firmy AQUA, dystrybuowanej przez bydgoski AUDIO-CONNECT. Natomiast gwoździem programu będzie, bez wątpienia, prezentacja najnowszych głośników ART Loudspekaers z linii Dram – w wersji Dram Diamond 15 Silver Signature. Kolumny te to flagowy model linii: wyposażone w kopułkę Diamond, srebrne elementy zwrotnicy i wewnętrzne okablowanie, średniotonowy przetwornik Alnico z papirusową membraną oraz 15-calowy przetwornik basowy – wciąż sprawnie współpracujące z 8-watowymi wzmacniaczami opartymi na lampie 300B! Ta prezentacja zostanie zorganizowana, aby uczcić 20-lecie firmy Accoustic Reproduction Technology ART Loudspeakers oraz 10-lecie studia Pełne Brzmienie.

Niezwykłe doznania dla oka i ucha – marka Philips TV prezentuje model OLED+ 903, który łączy w sobie najlepszą jakość obrazu i dźwięku. Jest on wynikiem współpracy Philips TV z brytyjską firmą Bowers & Wilkins, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości głośników. Ten stylowy telewizor o wysokiej wydajności to innowacja, która zamienia salon w prywatne kino domowe. Dzisiejsza telewizja to coś więcej niż tylko filmy i programy nadawane przez stacje. Szeroki dostęp do kanałów na życzenie, standard jakości obrazu HDR, bezprzewodowe łączenie różnych sprzętów, z których wyświetlamy treści na ekranie telewizora, to już praktycznie standard. Nowy telewizor musi zapewniać doskonałą jakość obrazu, niezależnie od źródła sygnału. Philips OLED+ 903 odpowiada na tę potrzebę. Łączy w sobie to, co najlepsze w technologii OLED, z procesorem P5 Perfect Picture i unikalnym, trójstronnym systemem Ambilight. Połączenie tych technologii daje niesamowite odwzorowanie obrazów, doskonałą płynność, głębię kolorów, wyjątkowy kontrast i ostrość. Dźwięk w iście koncertowym wydaniu. Wysoka jakość obrazu jest niczym bez doskonałego dźwięku, który zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania. Tu do głosu dochodzi Bowers & Wilkins ze swoim wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu głośników, docenianym na całym świecie przez specjalistów i miłośników sprzętów audio najwyższej jakości. Współpracując z Philips TV, eksperci z Bowers & Wilkins stworzyli elegancki, dyskretnie zintegrowany system głośników, umieszczony na dole i z tyłu ekranu, który zapewnia doskonałą wydajność. Jeszcze żaden telewizor nie brzmiał tak dobrze! To prawie tak, jakby przenieść koncert na żywo w domowe pielesze. Osobisty asystent w czasach inteligentnych domów OLED+ 903 działa w oparciu o system Android, którym można sterować za pomocą tradycyjnego pilota oraz nowoczesnej, minimalistycznej „różdżki” obsługującej również inne, połączone z telewizorem urządzenia. Wielbiciele nowoczesnych rozwiązań docenią Asystenta Google*, który ułatwia obsługę telewizora i może być połączony ze smartfonem, przenosząc użytkownika w tryb inteligentnego zarządzania domowymi sprzętami.

Tel.: 695 503 227 www.hi-endstudio.com Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 707 / VII piętro

ul. Cybernetyki 9, budynek Iris B 02–677 Warszawa www.tpvision.com www.tv.philips.com Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: Platynowa 1 / I piętro

63

Profile for Audio Video Show

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Advertisement