Page 39

AUDIO VIDEO SHOW

Fonnex

ul. Kasztanowa 35, 05–830 Nadarzyn Tel.: 666 381 190 info@fonnex.pl, www.fonnex.pl Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: Strefa słuchawkowa Jak co roku, zaprezentujemy słuchawki japońskiej firmy Final, które powstają z pasji i nieugiętego dążenia do uzyskania dźwięków idealnych. Charakteryzują się niepowtarzalnym brzmieniem, zmieniającym się w zależności od użytych materiałów. Podczas ich produkcji zastosowano niekonwencjonalne metody, zadbano o precyzję wykonania z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Większość modeli posiada niską impedancję (nausznych, jak i dousznych), więc jak zawsze zachęcamy do przetestowania produktów na własnym sprzęcie! Tegoroczną nowością są słuchawki E4000 oraz E5000, czyli wyższe modele z bardzo popularnej serii E, która sprzedała się w liczbie ponad 100 tys. egzemplarzy na świecie w ciągu ostatniego roku! Posiadają one przetwornik dynamiczny, jednak ich brzmienie wyróżnia naturalność i detaliczność. Zostały wyposażone w posrebrzany przewód, który nadaje przekazowi dynamikę, oraz odpinane złącze MMCX umożliwiające, w razie potrzeby, prostą wymianę. Gorąco zachęcamy do odsłuchów wyjątkowych słuchawek planarnych D8000. Zastosowano w nich nowatorski system stabilizującej strefy powietrznej (Air Film Damping System), który pozwolił na jednoczesne uzyskanie delikatnych wysokich tonów oraz swobodnie płynący bas – cechy trudne do odtworzenia na słuchawkach planarnych. Ponadto na naszym stoisku znajdą Państwo:  ajmniejsze na świecie słuchawki dokanało–N we – seria F; –A  udio biżuterię, czyli serię Heaven, w której niebagatelną rolę pełni materiał z jakiego są wykonane obudowy; –R  ęcznie wykonane słuchawki douszne o konstrukcji półotwartej, nieposiadające silikonowych nakładek – seria Piano Forte; – Pełne basu Adagio z przetwornikiem dynamicznym oraz nauszne słuchawki z serii Sonorous z wyjątkowo szeroką sceną muzyczną, pomimo budowy zamkniętej. Słuchawkom towarzyszyć będą, znajdujące się w naszej dystrybucji, minimalistyczne produkty japońskiej firmy Olasonic: wzmacniacz zintegrowany z USB-DAC, transport CD oraz przetwornik C/A. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami czasu!

Fonolab

Krizikova 56, 18600 Praga, Czechy www.fonolab.com

Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski Sala: 310 / III piętro Fonolab jest wiodącym dostawcą usług, części i akcesoriów dla najbardziej egzotycznych japońskich urządzeń analogowych. Obsługujemy przede wszystkim produkty firm SAEC, Micro Seiki, Ikeda oraz inne wyselekcjonowane konstrukcje specjalne. Na bazie różnych platform zajmujemy się również budową specjalnych gramofonów dla klientów. W tym roku prezentujemy nasz nowy gramofon z napędem bezpośrednim Denon DP-80 oraz gamę modyfikacji statycznych dla ramion gramofonowych.

Forza AudioWorks

ul. Opalińskiego 7, 01–645 Warszawa Tel.: 691 486 789 www.forzaaudioworks.com Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: Strefa słuchawkowa Firma Forza AudioWorks działa nieprzerwanie od grudnia 2011 roku. Ta skoncentrowana na kablach audio manufaktura jest przykładem prężnie działającego biznesu, który z czasem ewoluował z hobbystycznej pracy DIY. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rodzimym terenie i renomie tam ustanowionej, założyciel Forza AudioWorks – Mateusz Przychodzień – szybko zaistniał na rynku globalnym. Manufaktura Forza AudioWorks od samego początku była nastawiona na sprzedaż rozsądnie wycenionych, ręcznie wytwarzanych kabli słuchawkowych z najwyższej klasy komponentów (Furutech, ViaBlue), spersonalizowanych pod własne potrzeby przewodników OCC oraz wykonywanych na zamówienie w technice CNC aluminiowych elementów własnych. Raz obrana droga oraz lata konsekwentnej pracy są powodem, dla którego Forza AudioWorks to jedna z najbardziej znanych kablarskich manufaktur na naszej planecie. W tym roku swoje produkty prezentuje ona na stadionie PGE Narodowy, na stoisku firmy iFi audio. Wpadnij i przekonaj się sam, dlaczego Forza AudioWorks to wiodący producent kabli słuchawkowych.

Franc Audio Accessories

Tel.: 530 815 954 www.f-franc.com Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: Studio TV4 / I piętro, SkyBox 206, 207 / II piętro Od 2009 roku firma Franc Audio Accessories konsekwentnie umacnia swoją pozycję

2018

w branży high-end, oferując najwyższej klasy akcesoria i meble antywibracyjne do systemów audio. Coraz szersze grono odbiorców w kraju i na świecie pozwala na ciągły rozwój firmy i wprowadzanie do oferty nowych produktów, których najwyższą klasę potwierdzają testy oraz nagrody w prasie krajowej i zagranicznej. Wystarczy wspomnieć, że akcesoriów firmy FAA używają w swoich systemach testowych między innymi recenzenci High Fidelity, 6moons, Soundrebels, The Stereo Times, HiFi Knights, Hi-Fi Choice czy HiFi Statement, a podstawki ceramiczne ceramic disc fat foot zdobiły okładkę prestiżowego azjatyckiego pisma o tematyce high-end – HiFi Review nr 346. Firma dostarcza również nóżki do sprzętu audio dla innych producentów, np. do limitowanej serii Ayon Audio CD35 HF Edition. Jest też obecna na wielu wystawach audio na całym świecie, wspierając znane marki z sektora ultra high-end, np. Monachium 2018 – Goebel High End/Kronos/CH Precision czy Engstrom. W tym roku manufaktura zaprezentuje również kolejne wcielenie i nowe wykończenia wprowadzonej w 2016 roku serii Modular, która w tym roku znalazła się wśród ścisłej piątki wytypowanych przez recenzentów z całego świata akcesoriów audio i zdobyła drugie miejsce w prestiżowym światowym konkursie „Rocky Mountain International HiFi Press Awards 2018” w USA. Należy wspomnieć, że rok wcześniej otrzymała również nagrodę „Red Fingerprint” oraz „Best Product 2017” przyznaną przez HighFidelity.pl. Zapraszam do obejrzenia i posłuchania nas na PGE Narodowym podczas wspólnej prezentacji z warszawskim salonem high-end – SoundClub.

Galeria Audio ul. Powstańców Śląskich 118, 53–333 Wrocław Tel.: 71 336 52 67, 790 425 142 www.galeriaaudio.pl info@galeriaaudio.pl Lokalizacja: PGE Narodowy Sala: SkyBox 202 / II piętro Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm: Manley Labs (USA), Leema Acoustics (Walia), Davone Audio (Dania), Bauer audio (Niemcy), Sonneteer (UK), Chang Lightspeed (USA), Acoustic Plan (Niemcy), SPEC (Japonia), KRYNA (Japonia), Penaudio (Finlandia), Soulines (Serbia). Na tegorocznym Audio Video Show zaprezentujemy system oparty na kolumnach głośnikowych Davone Grande napędzanych monoblokami japońskiej marki SPEC – model RPA MG-1000 z firmowym przedwzmacniaczem. Te monobloki to nowość w ofercie firmy, a ich premiera miała miejsce na tegorocznych

39

Profile for Audio Video Show

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Advertisement