Page 17

Meze Empyrean – światowa premiera! Focal Utopia Focal Utopia to słuchawkowy odpowiednik kolumn z serii Utopia. Flagowe nauszniki Focala są rewolucyjne pod względem konstrukcji, ponieważ wyposażono je w technologie, jakich wcześniej nie używano w tej kategorii produktów, w tym opatentowany, berylowy przetwornik w wersji dopasowanej do słuchawek.

Po raz pierwszy na świecie zaprezentowane zostaną topowe słuchawki ortodynamiczne firmy Meze – Empyrean. Te kosztujące 12900 zł słuchawki jako jedyne na rynku posiadają dwie cewki o kształcie serpentyny oraz spirali. Konstrukcja taka pozwala na utworzenie fali dźwiękowej odpowiadającej budowie ludzkiego ucha. Wpływa to na dokładność lokalizowania źródeł pozornych poprzez rozproszenie opóźnień fal krótkich przez redukcję odbić.

PGE Narodowy, Strefa Słuchawek

PGE Narodowy, Strefa Słuchawek

HiFiMAN Susvara

Znany producent słuchawek planarnych zaprezentuje na tegorocznej wystawie jedne z najnowszych i zarazem najdroższych nauszników w swojej ofercie. Kosztujące 29 900 zł Susvara to zwieńczenie dziesięciu lat intensywnego rozwoju –­od klasycznych membran planarnych do nowoczesnych przetworników wykonanych w nanotechnologii, które zadebiutowały w HE-1000 i Edition X. HiFiMAN zapewnia, że Susvara to pierwsze nauszniki o zerowym poziomie zniekształceń. Sercem tych pięknych słuchawek są oczywiście przetworniki Zero Distortion Driver.

PGE Narodowy, Strefa Słuchawek

STAX SR-009s - nowy flagowiec Japoński STAX, lider słuchawkowej technologii elektrostatycznej, wprowadza odświeżony wariant swojego flagowego modelu SR-009s. W najnowszym modelu zastosowano stałe, wielowarstwowe elektrody drugiej generacji (MLER2 – MultiLayer-Electrodes). STAX po raz pierwszy wykorzystuje nowo zaprojektowaną sztywną elektrodę, zwiększając przepuszczalność powietrza i optymalizując propagację dźwięku.

Hotel Golden Tulip, Hall H2

17

Profile for Audio Video Show

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie  

Audio Video Show 2018 - przewodnik po wystawie

Advertisement