Page 7

Biz Metro Turizm olarak, gücünü Türk insanından ve Türk ekonomisinden alan bir şirket olarak, 2017’de de yatırımlarımıza ve hizmet kalitemizi yükseltmeye devam edeceğiz. 25 yıllık yolculuğumuzda bizi bir an için bile olsa yalnız bırakmayan, güçlü rakiplerimizin bir adım önünde olmamızı sağlayan tüm yolcularımıza gönül borcumuzu ancak böyle ödeyebiliriz.

25 YILDIR BİRLİKTEYİZ Acısıyla tatlısıyla, yaşanan binlerce olayıyla hatırlayacağımız 2016 yılını uğurladık, 2017 yılına da ‘hoş geldin’ dedik. 2016 yılında yine 20 milyonun üzerinde yolcu taşıyarak sektörümüzün en çok yolcu taşıyan firması olma başarımızı tekrarladık. Her yolcumuzu evimize gelen misafir gibi ağırlayarak, uzak, yakın, birbirinden ayrı düşmüş kalpleri buluşturduk. Misafirlerimiz de bizleri bu uzun yolculuğumuzda hiç yalnız bırakmayarak, her zaman sektörün zirvesine taşıdılar. 2016 yılında 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminden sonra hem toplumsal hem de ekonomik olarak zor bir sürece girdik. Bu zor süreç 2017’de de birden bire ortadan kalkmayacak. Türkiye’nin yeniden huzurlu günlerine dönebilmesi için hepimizin üzerine düşen bir takım görevler var.

2017 zor geçecek bir yıl olacak dedik ama bu yılın Metro Turizm ailesi olarak bizler için ayrı bir önemi var. Kasım 1992’de filosunda sadece 3 otobüs bulunan bir yolcu taşıma şirketi olan Metro Turizm 2017’de 25 yaşını dolduran, sektörünün standartlarını belirleyen bir firma haline geldi. Bu uzun yolculukta emeği geçen herkese, başta kurucumuz Sayın Galip Öztürk olmak üzere, yöneticilerimiz, kaptanlarımız, host ve hosteslerimiz, acentelerimiz, banko görevlilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Tabi burada en büyük teşekkürü 25 yıllık bu süreçte, bizi hiç yalnız bırakmayan siz sayın yolcularımız hak ediyor. Sizler olmasaydınız Türkiye’nin en büyük seyahat şirket olamazdık… “Aklınızda neresi varsa oraya Metro var” sloganımızla 25. yaşımızı kutladığımız 2017 yılında da, yolları kısaltmaya, sevenleri buluşturmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken kendimizi yenileyeceğiz, yatırımlarımıza sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için devam edeceğiz. 2017 yılı Metro Turizm için çeyrek asrı devirmenin ötesinde, nice 25 senelere uzanmasını hedeflediğimiz yolculuğumuzun startını vereceğimiz bir yıl olacak. Buradan 2017 yılının siz değerli okuyucularımız ve yolcularımızın da bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl olmasını temenni ediyorum. Nice mutlu ve umutlu senelerde, Metro Turizm seyahatlerinde buluşmak dileğiyle…

ÇİĞDEM ÖZTÜRK GÖBÜLÜK

Metro Turizm Seyahat Org. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

7

Mlife Ocak 2017  
Mlife Ocak 2017  
Advertisement