Page 63

HABER Bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını da kaydeden Öztürk insanları, işadamlarını, muhalefet liderlerini, iktidar sahiplerini zan altına sokan FETÖ üyelerinin adil yargı önünde hesap vereceğini, FETÖ’nün polisi, askeri, savcısı ve hâkimi tarafından suçlanan, hüküm giyen masum insanların da adil yargılamanın sonunda aklanacağını ifade etti. Öztürk yeni bir darbe kalkışmasına karşı halkın duyarlı olmasını da isterken; “darbeye karşı duran polislerimiz, askerlerimiz ve siyasi görüşü ne olursa olsun yüce milletimiz tarih sahnesinde yerlerini şerefle almışlardır” dedi.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE ÜCRETSİZ OTOBÜS TAHSİSİ

Diğer taraftan Metro Turizm de güvenlik güçlerinin ulaşımı için ücretsiz otobüsler tahsis etti. Yapılan açıklamada “Metro Turizm olarak darbe girişimini lanetle kınıyor, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza başsağlığı diliyoruz. Bu vesile ile önümüzdeki süreçte Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde yuvalanmış Fethullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı, gerek tankların ve birliklerin önlerine çekilmek üzere, gerekse darbeye karşı yürütülen operasyonlarda kullanılmak üzere darbeye karşı duran güvenlik güçlerimize bila bedel otobüs tahsis edilecektir” denildi.

‘Demokrasi nöbeti’ tutanlara kumanya Metro Turizm’den

Darbe girişiminin ardından meydanları doldurarak ‘Demokrasi nöbeti ‘ tutmaya başlayanların yanında da Metro Turizm vardı. Metro Turizm ekibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önünde nöbet tutan İstanbullulara su ve yiyecek ikramında bulundu. Üç Metro Turizm otobüsü de acil durumlar için alanda hazır bekletildi.

63

Mlife agustos 2016 web  
Mlife agustos 2016 web  
Advertisement