Page 1

Genel Bilgiler ... Dizayn : Milano’dan Istanbul’ Milano’lu mimarların tasarımı olan otel, ışığın sade ve ince çizgilerle buluştuğu bir mekan. Bej, mavi ve toprak tonlarının kullanıldığı dekorasyonda ahşap ve metal malzeme ağırlıklı olarak yer alıyor. Doğu ve Batı kültürlerinin uyumlu bir birliktelik sergilediği eşya ve aksesuarlar ise ambiyansı daha da güçlendiriyor. Hotel’in mimarisinde özellikle vurgulanması gereken bir öğe de gün ışığını tüm sıcaklığıyla içeri taşıyan geniş pencereler. Mekana derinlik katan camlar kentin tüm canlılığıyla içeriden izlenebilmesini sağlıyor. ... Restoran ve Lobi Bar Otelin ambiyansının en belirgin olduğu noktalardan biri de Restoran. Türk damak tadıyla Fusion mutfağın yaratıcı lezzetlerini birleştiren restoran otel müşterileri kadar dışarıdan gelenler için de cazip. Otelin rahat ve nezih bir atmosfere sahip Bar’ı ise gerek konumu gerekse dekorasyonuyla kentin gözde uğrak mekanlarından biri olmaya aday. ... Üst düzey toplantılarınız için 24 metrekarelik toplantı salonu, 13 kişilik kapasitesi ve kablosuz internet bağlantısı, telefon ve faks servisi, büyük sabit erkan gibi özellikleri özellikle üst düzey iş toplantıları için ideal. Toplantı rezervasyonlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz. ... Spor salonu Sauna ve en son teknolojiye sahip aygıtlarla jimnastik salonu otelin diğer ortak kullanım alanlarından...


Odalar hem eviniz, hem ofisiniz... Her katta bir süit, bir köşe, üç standart ve bir single oda. Çatı katındaki iki özel süitte ise Boğaziçi ve Haliç manzaralı kendilerine ait özel teraslar.Tüm odalarda bej, mavi ve toprak tonlarının kullanıldığı dekorasyon, Milano’lu mimarların minimalist tarzını yansıtıyor.

Tek kişilik oda Şehrin eski kısmına bakan manzaraları ile küçük ancak fonksiyonel bu odalar, standard odaların tüm ekipmanlarına sahiptir. Ücretsiz sinema kanalları da dahil olmak üzere 75 kanallı TV sistemi; yine ücretsiz internet bağlantısı ile iş yeriniz ile bağlantınızı kesmez. Elektronik kasa, saç kurutma makinesi, odalardan ayarlı havalandırma ve küvet odanın diğer özellikleri arasındadır. Maksimum kişi: 1 yetişkin M²: 13.


Standard oda: Tek kişilik odaların özelliklerine ek olarak bu oda tipinde büyük boy aynalar ve tek büyük yatak(french bed) misafirlerin konfor ve rahatı için kullanıma sunulmuştur. Tüm standard odalar otelimizin yan tarafında yer aldığı için manzaralı değildir. Maksimum kişi : 2 yetişkin M²: 21-25.


Köşe oda : Çatı Katı suitlerinin haricinde sadece bu oda tipinde yerden tavana kadar cam kullanılmıştır. Tüm camlar çift cam olup, ayrıca ses geçirmemesi için özel yalıtım malzemesi kullanılmıştır. Altıncı kata kadar panaromik şehir manzarası, altıncı kat ve yukarısında kısmi Boğaz manzarası mevcut olup, tüm odalarımız ana caddeye bakmaktadır. Maksimum kişi : 2 yetişkin M²: 28.


Kat Süiti : Oturma odası ve yatak odasının ayrı olarak yer aldığı bu odalarımızda ıslak mutfak, espresso makinası, mini hi-fi stereo ile banyoda küvetten ayrı olarak masajlı şok duş ünitesi bulunmaktadır. Otelimizin caddeye bakan ön kısmında bulunan bu oda tipinde de altıncı kat ve yukarısında kısmi Boğaz manzarası vardır. Maksimum kişi: 2 yetişkin

Çatı Süitler Otelimizin çatı katında yer alan bu iki özel süit, kendilerine ait Boğaz ve Haliç manzaralı terasları ile adlandırılmış odalarımızdır. Özel teraslarında bulunan şezlong ve duşlar sayesinde şehir içinde güneşlenme keyfi yaşatan nadir mekanlardır. Bu odalara özel jacuzzi’li tasarım banyoları, yerden tavana cam duvarları, normal mini barın haricinde özel şarap barı ile bugüne kadar birçok ünlü ismi ağırlamıştır.


Otelimiz Toplam 50 oda 72 kiĹ&#x;i kapasiteli bir tesistir.


Address: Halaskargazi Cad. Harbiye 34367 Istanbul/TURKEY

Istanbul otel 4yıldız 27 000 000€ atillagencten 05326707282