1 minute read

Yeni Biber Hapı

Biber Hapı Meksika Biberi Gıda Desteği

Biber hapı isminden da anlaşılacağı üzere Meksika'da yetişen kırmızı Meksika biberinden yapılmaktadır. Ana maddesi meksika biberi dir. Özgün biber hapı kullanımı ve siparişi için, sipariş verdiğiniz internet sitelerinin iletişim bilgileri açık bir şekilde dile getirmiş olmasına ve bandrollü ürün almaya özen gösteriniz. İletişim bilgilerini vermekten kaçınan ve yalnızca cep telefonu numarası yazan sitelerden sipariş verirken dikkatli olunuz.

Fazla Kilonun Negatif Tesirleri ve Yapılması Gerekenler:

Fazla kiloya dikkat etmemenin neticeninde insanlarda bir çok rahatsızlığa kapı aralayabilmektedir. Bunlardan bazıları; kalp rahatsızlıkları, damar tıkanıklıkları, şeker hastalığı (diyabet , karaciğer hastalıkları(karaciğer yağlanması ve benzeri.), safra kesesi taşı, felç ve tansiyon hastalıklarıdır. Yüksek kilolarınızdan yeni biber hapı kurtulmak için kendi olanaklarınız ile yapacağınız perhizler yetmiyor yada başarısız oluyorsanız yüzde yüz konu konusunda bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir.

Biber Hapı, Meksika Biberi Muhtevası:Meksika Biberi, Turunç (Citrus),Guarana Meyvesi, Kitre Sakızı Ekstresi, Tıbbi NişastaBiber Hapı Kullanım Şekli; Biber Hapı Nasıl Kullanılır?

Biber hapı sabahları kahvaltıdan 30-60 dakika önce 1 kapsül alınması önerilir. Günlük kullanım miktarının üzerine çıkmayınız!

Biber Hapı Yan Tesirleri Varmıdır?

Biber hapı ve benzeri gıda desteklerini kalp ve tansiyon hastaları, gebe ve emziren bayanlar, rastgele bir kronik rahatsızlığı olanlar ve düzenli ilaç kullananlar doktora müracaat etmeden kullanmaları önerilmemektedir.

Güvenliğiniz için çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. Günlük kullanım dozu hiç bir koşul altında aşılmamalıdır.

Biber hapı netlikle bir ilaç değildir gıda desteğidir. Herhangi bir hastalığı rehabilitasyon emelli olarak kullanılamaz. Bir rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsanız en yakın sıhhat kuruluşuna müracaat etmeniz gerekmektedir.

Biber Hapı Kullanım Şekli, Biber Hapı Nasıl Kullanılır?

Biber Hapı sabah kahvaltıdan 30-60 dakika bir kapsül alınması önerilir. Günlük kullanım miktarı sadece 1 kapsüldür. Günlük kullanım miktarının üzerine çıkmamalısınız!

Biber Hapı Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?Sitenizdeki Satılan Ürünler Özgün midir?

Satışını yaptığımız tüm ürünler %100 orijinaldir. Özgün olduğundan kuşku ederseniz hiç tereddütsüz firmamızı arayarak iade edebilirsiniz.

Biber Hapı Nerede Satılır?Biber Hapı Satan Yerler

İnternet sitemizden 24 saat süresince kesintisiz olarak, yada gün içerisinde mesai saatleri dahilinde 0216 606 05 40 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize iparişlerinizi iletebilirsiniz. Siparişleriniz vasati 1-3 iş günü içerisinde adresinize kargo ile teslim edilmektedir.

Biber Hapı Kullananlar, Biber Hapı Yorumları

Biber hapı uzun yıllardır kullanılan ve kullanıcıları tarafından memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Kullananların hemen hemen tamamına yakını üründen hoşnuttur.

This story is from: