1 minute read

Bombax

BOMBAX KİLO ALDIRICI

Daimi olarak kilo verme meselesiyle karşı karşıyayız. Buna karşılık olarak zayıf vaziyette ve bir türlü kilo alamayan kişilerin sayısı da artmaya devam etmektedir. İlk olarak kilo alınmamasının birkaç sebebi bulunmaktadır. En ehemmiyetlisi, harcadığınız enerjinin aldığınız enerjiden fazla olmasıdır. Veyahut sigara kullanımı sonrasında iştahınızın kesilmesi de kilo almanızı negatif etkileyen vaziyetlerden biridir. Bunlara bağlı olarak gelişen stres, sıkıntı, ağrı ve çöküntü halleri de iştahsızlığa kapı aralayarak kilo almanızı engelleyen unsurlar arasındadır. Bu etmenler bu arada iştahsızlık vaziyetlerinde aç dahi olsanız, beyninize tokluk sinyalleri göndererek yemek yeme alışkanlığınızın vakit içerisinde yok olmasına neden olmaktadır.

Bombax Nasıl kullanılır?Sıhhatli ve en tesirli kilo aldırıcı gıda desteği olarak sunulan Bombax’ın kullanımı konusunda ayrıntılı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Bir kutunun tüketilmesi neticeninde kişiden kişiye kilo alma eğilimi farklılık göstermekle birlikte takriben 3 ile 7 kilo arasında kilo almanızı sağladığı belirtilen bu ürün 2. Ve 3. Kutularının tüketiminde ise aldığınız bu kiloların savunmasına yardımcı olmaktadır. Diyetisyenlerin ansızın fazla kutu kullanımlarını önerdiği belirtilmektedir. Ürünün kullanımı için süt ve yoğurdu seçenek edebilirsiniz. Veyahut

hanede yapılan meyve sularına bu ürünü katarak kullanabilirsiniz. Tamamiyle bitkisel muhtevalı olan bu ürün aynı zamanda bir tatlı kaşığı ölçeğinde kullanılmalıdır. Sabah ve akşam tok karnına başka bir deyişle yemeklerden yaklaşık 40 dakika sonra tüketilmesi önerilmektedir.

Kilo alma vaziyeti, kilo vermekten daha zor bir vaziyettir aslında. Hem de çoğu kişi tarafından umutsuz olarak görülebilmektedir. Genel bir mesele haline gelen kilo alamama vaziyeti, son zamanlarda üretilen kilo aldırıcı ürünler sayesinde az da olsa çözülmüş görünüyor. Yoğun ve hızlı bir hayat süren insanlar için bilhassa önerilen Bombax, yeterli gıda almanızı sağlayabilir. Vücudumuz, harcadığı enerjinin büyük bir bölümünü karbonhidratlardan sağlamaktadır. Beyin dokularımız da bu enerji için karbonhidratları kullanmaktadır. Ağır fiziksel aktiviteler içinde karbonhidratların uygun enerji kaynağı olduğu bilinmektedir. Bu manada kullanacağınız bitkisel katkılı ürünlerin belirli kriterlere göre üretilip, sıhhatiniz için bir mesele haline gelmeyeceğine emin olmanız gerekir.

This story is from: