Page 4

Krajoznawczo dla Szkrabusiów

ANIMACJE BAJKOWI PILOCI

8

SZALONE EXPERTYMENTY z Profesorem Kleksem Najbardziej znany profesor Alojzy Kleks zaprasza Was do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Weźmiecie udział w niesamowitych eksperymentach i doświadczeniach oraz poznacie najtajniejsze tajniki wiedzy. Zobaczycie wielki żaglowiec - Dar Pomorza. Zbierać będziecie kolorowe piegi dla Pana Kleksa. Zdobywcy największej ilości piegów otrzymają nagrody ze słodkiej planety Mango. Na życzenie wizyta w Centrum Zabawy lub Oceanarium (za dopłatą). Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie.

9

TRÓJMIASTO- najsłodsze na świecie Niesamowite wrażenia podczas zwiedzania fabryki cukierków CIUCIU! (kupujemy prześliczne cukiereczki- cena 6zł), gdzie można oglądać i smakować kolorowe słodkości na Gdańskiej Starówce. Zwiedzimy Gdańsk, a śliczna gdańszczanka lub kupiec gdański opowie nam zaklęte legendy. Spotkamy się z tymi co to skaczą i fruwają czyli zwierzątkami w ZOO. Na Skwerze Kościuszki zobaczycie wielki żaglowiec Dar Pomorza. W drodze powrotnej czekają nas konkursy i zabawy z nagrodami w wesołym autobusie. Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie.

10

Mini, mini…- MINIATUROWY ŚWIAT Statua Wolności, Sfinks i Kaszubski Dworek w jednym miejscu? Między bajki włożyć? Nie, nie, nie! To możliwe w Kaszubskim Parku Miniatur, który możecie odwiedzić już dziś. Wspinaczka na Wieżycę. Park Gigantów na życzenie. A do tego lepienie garnków w Chmielnie lub egzotyczne Zoo. Kaszubski pilot nauczy was piosenek śpiewania i o Kaszubach bajania. Zagracie na burczybasie i kaszubskich skrzypcach. A dla każdego szneka z glancem- „słodziutka bułeczka”. Konkursy z nagrodami i super zabawami. Istnieje możliwość wizyty w domku „do góry nogami” w Szymbarku. Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie.

11

KASZUBSKIE KLIMATY - oferta dostosowana dla szkół z nauką języka kaszubskiego… ale nie tylko. Niezwykła wyprawa na Kaszuby- świetna zabawa i kultura regionu. Pełna ekscytujących przygód wizyta w kaszubskim skansenie we Wdzydzach Kiszewskich, lekcja w starej szkole, pisanie gęsim piórem i lepienie w glinie. Muzeum Kaszubskie w Kartuzach. Nauka gry na kaszubskich instrumentach (diabelskich skrzypcach i burczybasie), śpiewanie kaszubskich piosenek, wspinaczka na Wieżycę. Ognisko, a przy nim legendy kaszubskie oraz kiełbaski z pajdą wiejskiego chleba. Pilot- animator w stroju kaszubskim już podczas podróży zapewni Wam wiele zabawy. Na życzenie: Egzotyczne ZOO Kaszuby, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie lub pokaz lepienia garnków w Chmielnie. Zabawy i animacje w autokarze. Nagrody dla najaktywniejszych. Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie.

str. 4

12

DINO WYCIECZKA DO ŁEBA PARKU Wszystkie atrakcje w cenie wycieczki!!! Razem z Dinusiem zawitacie w Łeba Parku gdzie czeka na Was seans w kinie 7D, podróż przez trójwymiarową Bajlandię, a dla tych co się nie boją odwiedziny w Zamku Strachu. Do tego jeszcze podróż przez Krainę Czerwonego Kapturka w ciuchci i przejażdżki Dinusiową Kolejką. Poznamy całą gigantyczną rodzinę Pimpusia i odkopiemy szkielet jego praprzodka. Będziemy pływać mini łódeczkami, stąpać po wodzie w plastikowych kulach, skakać na eurobungee i zjeżdżać na zjeżdżalniach. Zobaczymy życie jaskiniowców, a nawet przejedziemy się ich pojazdami! W indiańskiej wiosce będziemy strzelać z łuku, a w starej płukalni poszukamy złota. Weźmiemy udział w pirackich potyczkach, a na dinozaurowych warsztatach ulepimy z gliny własnego dinusia! Zagramy też w mini golfa na największym w Polsce polu golfowym. Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie.

13

POMORSKIE PARKI ROZRYWKI Z MINIONKIEM Dzień pełen atrakcji po brzegi. Jedna wycieczka, a aż dwa paki rozrywki i do tego w towarzystwie szalonego Minionka. Najpierw zawitacie w Sea Parku i poznacie życie uroczych foczek . Zobaczycie jak zjadają swój obiadek i harcują w wodzie. Następnie wizyta w zatopionym pirackim statku, który dnem do góry leży. Pokonacie linowe mosty i poznacie morskie potwory. A na najodważniejszych czeka wizyta w niesamowitym oceanarium i …atak rekina ! A potem odwiedzimy Park Labirynt , w którym będziemy szukać drogi i ukrytego skarbu łakomczuchów oraz zagramy w wielkoformatowe gry plenerowe. Wszystkich obdarujemy Minionkowymi medalami !!! Soczki i słodkie bułeczki na drugie śniadanie!

14

HEL Z PIRATAMI Któż nie miałby ochoty zobaczyć ślicznej foczki i to na dodatek kiedy łakomie pochłania swój rybny obiadek? A może chcecie zupełnie z bliska zobaczyć jak rzeka wpada do morza? A wiecie co to Gwiazda Północy? Do tego wizyta w latarni morskiej i pięknym pałacu w Krokowej oraz w Muzeum Rybołówstwa w Helu. A wszystko to pomiędzy tysiącem zabaw, pląsów, piosenek i konkursów prowadzonych przez piratkę Agatkę lub Kapitana Rogera

www.przygodalebork.pl

Wycieczki szkolne Przygoda Lębork 2017  

"Agencja turystyczno - artystyczna Przygoda" funkcjonuje na rynku lokalnym od ponad 20 lat. Doświadczenie, znajomość lokalnych uwarunkowań p...

Wycieczki szkolne Przygoda Lębork 2017  

"Agencja turystyczno - artystyczna Przygoda" funkcjonuje na rynku lokalnym od ponad 20 lat. Doświadczenie, znajomość lokalnych uwarunkowań p...

Advertisement