Page 1

Astral Seyahat Teknikleri Astral seyahat beden ile ruhun ayrıldığı bir uyku evresidir. Bu evrenin birçok tekniği bulunmaktadır. Tekniklerden ilki hazırlık evresidir. Astral seyahat tekniklerinin en önemli kısmı da hazırlık aşamasıdır. Öncelikle vücudu rahatsız eden her türlü aksesuardan kurtulmak gerekir. Örneğin saat, kolye, yüzük gibi aksesuarlardan mutlaka kurtulmak gerekecektir. Daha sonrasında oda ışığını göze gelmeyecek şekilde kapatmalı ve odanın karartılması sağlanmalıdır. Üzerinizde sizi üşütmeyecek ve terletmeyecek kıyafetler kullanmalısınız. Rahatlama durumuna geçmeli ve nefesi dudaklarınızı yarım açarak alıp vermelisiniz.

Klasik Astral Seyahat Yönetimi Öncelikle mutlaka ayakucunuzdan alnınıza kadar vücudu tek bir nokta gibi düşünmelisiniz. Zihninizin bedeninizden 1 metre yukarda olduğunu düşünmeniz gerekecektir. Astral seyahat yöntemi nde bedenin alın kısmı adeta ayakucunuza doğru kalkıyor gibi düşünmeye devam etmelisiniz. Ayaklarınızın sabit kaldığını fakat vücudunuzun 90 derecelik bir açı ile yukarı ve de ileri doğru kalktığını düşünün. Adeta ruhunuzun bedeninizden ayrıldığını hissedin. Odaklanma problemi yaşamadığınız takdirde bu hissi yaşayacaksınız.

Beyin Aldatmacası Yöntemi Bu yönteme göre öncelikle hazırlık aşamasını aynen yaşamalısınız. Daha sonrasında astral seyahat teknikleri nden bir diğerine geçebilirsiniz. Kuzeye doğru yatın ve adeta güneye doğru yatmış gibi hissedin. Beyniniz size her daim kuzeye doğru yattığınızı ispat edecektir. Fakat beyninizi kandırın ve titreşimler ile birlikte ruhunuzun yükseldiğini hissedeceksiniz. Yükselirken zorluk çekiliyorsa nefes alış verişinizi daha hafif tutmanız gerekecektir.

Astral seyahat teknikleri  

Astral seyahat teknikleri

Astral seyahat teknikleri  

Astral seyahat teknikleri

Advertisement