ASSIST - prezentace společnosti

Page 1

VYTVÁŘÍME PROPOJENÍ

Platformy IBM Power Systems a IBM z Systems Aktivace firem v cloudu Alokace týmů a specialistů IT profesní vzdělávání Akademie ASSIST


PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ

CERTIFIKÁT AAA získáváme hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti od Bisnode ČR

PROFESNÍ KVALIFIKACE NSK stáváme se autorizovanou firmou pro poskytování profesní kvalifikace „Programátor“

AKADEMIE ASSIST spouštíme vysokoškolský program – přednášky, stáže, certifikace, testovací prostředí AS/400

CLOUD UNIT rozšiřujeme firemní portfolio o cloudové služby – crm platformu Salesforce a virtuální kancelářské aplikace Google Apps for Work

ALOKACE SPECIALISTŮ zahajujeme půjčování týmů a specialistů (outsourcing)

WEBOVÉ APLIKACE začínáme platformy IBM napojovat na internet a webové služby

VLASTNÍ APLIKACE vyvíjíme softwarové produkty na platformě platformě AS/400 – Investiční majetek/400, Účetnictví/400, Finance/400

PŘEKLADY A LOKALIZACE podepisujeme partnerství s IBM ČR pro překlady IT dokumentace do češtiny

VYTVÁŘÍME PROPOJENÍ ASSIST spol. s r. o. je česká společnost založená v roce 1992. V současné době jsou hlavními pilíři činnosti firmy softwarové služby pro platformy IBM Power Systems (AS/400) a IBM z Systems (mainframe), vzdělávací aktivity sdružené v Akademii ASSIST a aktivace firem v cloudu (Salesforce a Google Apps for Work). Našimi zákazníky jsou nadnárodní společnosti z oblasti automobilového průmyslu, banky a pojišťovny, ale i menší a střední firmy zaměření na obchod a výrobu. Jsme držiteli prestižní certifikace AAA od společnosti Bisnode, garantující firemní důvěryhodnost.

KURZY A PŘEDNÁŠKY rozjíždíme výuku a lektorské aktivity pro klienty

Platformy IBM Power Systems a IBM z Systems

OBCHODNÍ PARTNER IBM

Aktivace firem v cloudu

stáváme se partnerem pro midrange počítačové systémy IBM Power Systems (AS/400) a mainframe IBM z Systems (S/390)

1992

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI zahájení činnosti ASSIST spol. s r. o.

Alokace týmů a specialistů

IT profesní vzdělávání Akademie ASSIST


IBM POWER SYSTEMS A IBM Z SYSTEMS Komplexní služby na platformách — správa, vývoj aplikací a administrace Vývojem softwaru se zabýváme od založení společnosti a disponujeme tak rozsáhlými zkušenostmi. Známe perfektně všechny fáze softwarového vývoje: analýzu, návrh řešení, testování, implementaci aplikace do produkčního prostředí a následnou podporu provozu i uživatelů.

TESTOVÁNÍ, DOKUMENTACE

NÁVRH ŘEŠENÍ VÝVOJ

ANALÝZA POŽADAVKU

IMPLEMENTACE

PODPORA PROVOZU A UŽIVATELŮ

Vytváření propojení a datová komunikace mezi platformami je nosným prvkem našeho technologického portfolia.

IBM Power Systems (AS/400)

IBM z Systems (mainframe)

Relační databáze

Platforma Java

CL COBOL RPG DB2

JCL CICS COBOL VSAM

Oracle PostgreSQL MySQL SQLite

Java EE/SE JBoss/GlassFish Spring Framework JPA/Hibernate

Webové aplikace CSS3/HTML5/ AngularJS Spring MVC REST Webservices ZURB Foundation

Služby poskytujeme zejména formou pronájmu celého týmu nebo jednotlivých specialistů, realizujeme i vývoj na zakázku. Budujeme naše týmy tak, aby disponovaly klíčovými kompetencemi, jako jsou komunikační vybavenost, projektové řízení, business analýza, objektově orientovaná analýza, strukturovaný přístup, architektura informačních systémů, vícefázové testování, správa vytvořených aplikací.


ALOKACE SPECIALISTŮ Úspora nákladů a flexibilita Našim klientům propůjčujeme týmy odborníků i jednotlivé specialisty na předem stanovenou dobu (konkrétní projekt) nebo na neomezené trvání (servisní podpora). Pro klienta je výhodou, že nemusí řešit závazky spojené se zaměstnaneckými pozicemi (o to se staráme my) a týmy může podle potřeby rozšiřovat nebo redukovat. Nabízíme pronájem konkrétních specialistů nebo jen potřebné kapacity.

ASSIST specialisté

tým

klient

CO ŘÍKAJÍ ZAMĚSTNANCI ASSISTU? Project manager

AS/400 developer

„Vím, že za mnou stojí stabilní firma, která dokáže vyslyšet mé individuální potřeby, a když je třeba, vyjít mi vstříc. V ASSISTU se perfektně doplňují výhody střední firmy s jejím osobním přístupem a zároveň možnost pracovat pro velké nadnárodní klienty.“

„Líbí se mi zaměření na oblast prodeje aut. V práci mám výborný a přátelský kolektiv.“

Salesforce developer

Contract manager

„V ASSISTU mohu rozšiřovat své znalosti vývoje, analýzy a IT project managementu, takže zapadnutí do stereotypu nehrozí. Oceňuji i skvěle sehraný tým kolegů.“

„Spolu s kolegy mám možnost ovlivňovat způsob, jakým vyvíjí software jedna z největších automobilek, a to v nevídané technologické škále – od mainframe po mobily. Spolupracujeme s lidmi, kteří definují softwarovou architekturu velké korporace a současně i se zástupci uživatelů z celé Evropy. V ČR není mnoho firem, které by mi mohly obdobnou pozici nabídnout.”

Java developer

COBOL developer

„Rád kombinuji analytickou činnost s vývojem. Přesně to mi práce v ASSISTU umožňuje.“

„V ASSISTU pracuji již 15 let a za tu dobu jsem se naučila spousty nových technologií a poznala desítky především mladých a perspektivních pracovníků. Vedení firmy uspokojuje potřeby zaměstnanců v osobní i profesní rovině: školeními, firemními akcemi podle přání pracovníků, sportovními benefity. Práce mě i po tolika letech baví a přináší mi uspokojení.“


AKADEMIE ASSIST IT profesní vzdělávání a vysokoškolský program Ucelený soubor aktivit zaměřených na rozvoj profesního vzdělání v IT a na přípravu budoucích specialistů. Nabízíme kurzy pro firemní klientelu, veřejné kurzy pro jednotlivé zájemce, vlastní profesní certifikaci i program národní kvalifikace, asistenci vysokoškolákům při vstupu na pracovní trh.

ŠKOLENÍ

OBSAH NA MÍRU

KURZY V ANGLIČTINĚ

Firemní i veřejné kurzy: IBM Power Systems, IBM z Systems, Java, Linux, databáze, Salesforce, Google Apps či projektové řízení v IT. Vše pro zvýšení odbornosti vašich IT specialistů.

Školení připravíme přesně podle požadavků a účastníky předem otestujeme. Výuka může probíhat v našich učebnách a na našich zařízeních, u vás či virtuálně přes internet.

Kurzy nejen v angličtině, ale také s doprovodným kulturním programem v Praze. Jedná se o kombinaci výuky a posilování týmové soudržnosti. Zajišťujeme veškeré náležitosti spojené s ubytováním a lokální dopravou.

ON-LINE STUDIUM

ODBORNÁ CERTIFIKACE

Otevřeli jsme naši on-line knihovnu plnou odborných materiálů, video kurzů a ověřovacích testů. Registrovaní uživatelé mají také přístup k naší „čtyřstovce“ s operačním systémem IBM i verze 7.1.

Zjistíme, jak na tom jsou vaši IT specialisté: připravíme pro ně případové studie z praxe v simulovaném reálném prostředí k prověření a úspěšným vystavíme certifikaci.

PROFESNÍ KVALIFIKACE PODLE NSK Zkoušky akreditované profesní kvalifikace podle Národní soustavy kvalifikací na pozici „Programátor“. Můžete u nás zkoušku bud rovnou absolvovat nebo se na ni připravit v kurzech.

VYSOKOŠKOLSKÝ PROGRAM Vysokým školám nabízíme externí tématické přednášky. Odhalujeme naše know-how studentům, aby viděli pojítko mezi praxí a univerzitními lavicemi. Potřebujeme si vychovávat nové odborníky, a proto se v případě volného místa mohou studenti bezplatně účastnit našich veřejných kurzů. Studentům také nabízíme stáže, školám pak vedení projektů, případně předmětů.


AKTIVACE FIREM V CLOUDU Integrace SaaS/PaaS do řízení společností Vnímáme vstup cloudových řešení na trh služeb pro firmy a poskytujeme asistenci při jejich integraci do firemního IT. Naše přidaná hodnota je, že umíme propojit nové a původní systémy, vytvořit komunikační matici a doporučit nejvhodnější řešení. Nabízíme řešení malým a středním firmám, které mohou využít již hotové konfigurace aplikací na základě měsíčních licenčních paušálů, větším firmám poskytneme přizpůsobení na míru. Součástí naší práce je i školení uživatelů a následná zákaznická podpora.

ŘÍZENÍ OBCHODU A ZÁKAZNÍKŮ

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘSKÉ PROSTŘEDÍ

Jsme integrátoři Salesforce — platformy na řízení obchodu a zákazníků. Systém nastavujeme na základě specifických požadavků klienta a naší znalosti prostředí a platformy.

Našim zákazníkům se pomáháme oprostit od neflexibilních kancelářských balíků. Proto jsme partnery Google Apps for Work — virtuálního kancelářského prostředí, se kterým ušetříte až 70 % nákladů na firemní IT tím, že začnete využívat výhody SaaS a měsíčních plateb za jednotlivé uživatele.

příprava a import dat napojení na další systémy

100% cloud

firemní data přístupná odkudkoliv

hardwarová nezávislost

integrace komunikace zaškolení uživatelů spolupráce v reálném čase customizace prostředí servisní podpora

CLOUD ALLIANCE

PARTNER

Firemní IT směřuje ke cloudovým řešením, proto i my služby v oblasti cloud computing neustále průběžně rozšiřujeme, abychom zákazníkům nabízeli komplexní servis.

zabezpečení


KLIENTI | REFERENCE

SCHOPNOST RYCHLÉ REAKCE „Migrace aplikací na J2EE od ASSIST nám snížila náklady, optimalizovala vývojový cyklus a nahradila lokální řešení centrálním. Nyní jsme schopni reagovat rychleji na požadavky našich zákazníků.“ Florence Baucheron-De-Boissoudy Pilote, Technique Task Force, Renault S.A.

Platformy IBM Power Systems a IBM z Systems NN Pojišťovna Certusia Českorakouská pojišťovna Stardust

ŠETŘÍME ČAS A FINANCE

Aktivace firem v cloudu Balao PM-TECH Incien ELGAS

„ASSIST postavil INCIEN na cloudové nohy — platformu pro customer relationship management i virtuální kancelářské aplikace. Velmi nám to usnadňuje naši práci, kdy musíme sdílet projekty s řadou externistů a samospráv. Cloudové řešení nám umožňuje komunikaci na dálku a sdílení dokumentů. Velkou výhodou je také omezení tisku na minimum. Šetříme čas, finance a skutečně zvyšujeme efektivitu.“ Soňa Jonášová, ředitelka, Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú.

Alokace týmů a specialistů Renault SA LeasePlan ING Group Českomoravská záruční a rozvojová banka

DLOUHODOBĚ PODPORUJEME

Akademie ASSIST Chèque Déjeuner Moneta Money Bank Generali ČSOB

Nadační fond Kapka Naděje TJ Sokol Šestajovice Klub výsadkových veteránů Prostějov Informační systém pro Vysočinu


KONTAKT KDE NÁS NAJDETE?

FAKTURAČNÍ ÚDAJE A SÍDLO SPOLEČNOSTI

Klánovická 485/43, 198 00 — Praha 9

ASSIST spol. s r. o. Glowackého 545, 181 00 — Praha 8

info@assist.cz +420 281 868 750 www.assist.cz

IČ: 45796262 DIČ: CZ45796262 ČÚ: 703441021/0100 (KB)