Page 85

MAKALE

Gallus Hizmetlerindeki Dijitalleşme Makine Performansını Artırıyor

Gallus’daki yeni servis teklifleri, Endüstri 4.0 ile tam uyum içinde olup etiketçilere makineleri daha randımanlı kullanma olanağı sunuyor. Gallus ve Heidelberg baskı firmalarında dijitizasyonu artırarak müşterilere katma değer sağlıyor. Örneğin; “M-Call” ürünü, otomatik olarak, problem bildirimi yapıyor, yani baskı makinesinin özgür olarak Gallus Helpdesk’le makine verileriyle ilgili irtibata geçmesini sağlıyor. Bu, problemlerle ilgili telefon görüşmelerini ve e-postaları azaltıyor, böylece M-Call servis organizasyonunun cevaplama hızını artırıyor. Gallus müşterileri, bitmekte olan Gallus satış ve servis organizasyonlarının Heidelberg Group ile olan entegrasyonundan faydalanıyorlar. Bunun anlamı; Gallus’un gelecekte, Heidelberg’in dünya çapındaki servis ağından faydalanmasıdır. Gallus müşterileri, tabana yayılmış bulunan Heidelberg yerel servis organizasyonlarıyla, daha çabuk ve yerinde servis alabilecekler.

Dijital Etiket Baskı Sistemi Gallus Labelfire 340 Heidelberger Druckmaschinen AG ile birlikte geliştirilen dijital etiket baskı sistemi, en son teknoloji ink-jet baskı kafaları ile donatılı ve eskiden yalnızca ofset baskı makinelerinde ulaşılan baskı kalitesine sahip. Bu makinenin kendine özgü baskı kalitesi dışında en özel yanı, in-line olarak sunulan entegre finishing modülleri ve konvansiyonel baskı (flekso baskı, serigrafik baskı, soğuk yaldız, laminasyon, vb) operasyonları. Gallus Labelfire 340, dijital olarak bobinden, matriksi sıyrılmış bitmiş etiketi tek geçişte sunuyor.

Gallus Labelfire, dijital baskı ile in-line olarak finishing, süsleme ve etiket baskı modüllerinin esneklik ve verimliliğini sunuyor.

Gallus Screeny - Kullanımı Kolay, Hızlı Baskı

Gallus Screeny, serigraf baskının, etiket baskısını sınırlandırıcı bir faktör olmadığını etkileyici bir şekilde ispatlamış durumda. Kullanıcılar doğru sistem bileşenlerini seçerek, kaliteden ödün vermeden, gözle görülür bir hızla serigrafi/flekso kombinasyon baskı yapabilecekler. Gallus’daki serigrafi uzmanları “Gallus Screeny – Kullanımı Kolay, Hızlı Baskı” pankartı altında, bu hıza ulaşmak için gerekli sistem komponentlerinin sunumunu yapacaklar. Gallus Screeny hızlı baskı komponentleri ile donatılmış bir Gallus Labelmaster, tüm tartışmaları ortadan kaldıracak ve yeni standartlar ortaya koyacak bu sistemi, çalışmasını ispat ederek gösterecek. Serigrafi baskı departmanı, Heidelberg ile beraber, yeni Phoenix UV-LED direk kalıp pozlama (CtP) makinesinin pazar lansmanını gerçekleştirdiler. Bu yenilikçi pozlama sistemi ile neredeyse tüm baskı prosesleri için yüksek kalitede kalıp üretilebiliyor. Serigrafi, flekso, tipo ya da offset için olsun, Phoenix doğru karlılık seviyesinde, yüksek kalitede kalıplar üretibilecek bir sistem sunuyor. Bu aygıt oldukça hızlı ve kullanımı kolay, ayrıca prosese bağlı çalışan Screeny müşterileri için anahtar çözüm.

Gallus Labelfire, şekilli kesim ünitesi

Pack Converting

85

Profile for Ambalaj  Sanayicileri Derneği

Pack Converting 2018-1  

Pack Converting 2018-1