Page 62

GÜNCEL

Crown’ın Forkliftlerini Operatörlü Olarak Kiralamak Mümkün Temsa İş Makinaları, bir yılı aşkın süredir distribütörlüğünü yürüttüğü depo çözümlerinin öncü markası Crown’ın forkliftlerini operatörlü olarak da kiralamaya başladı.

Kiralayan firmaları ek bir elemanın işe alımı, maaşı, sosyal güvencesi, eğitimi gibi külfetlerden kurtaran bu bütünsel hizmet, firmalara hem zaman hem de maliyet avantajı sağlıyor. Böylece forkliftler makineyi tanıyan kişiler tarafından en etkin ve en doğru şekilde kullanılıyor, kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza riski de ortadan kalkıyor. Temsa İş Makinaları, bu kapsamdaki ilk operatörlü Crown forklift kiralamasını, kimya sektöründe faaliyet gösteren Poliya firması ile gerçekleştirdi. Kiralanan beş adet Crown FC5225 akülü forklift, Temsa İş Makinaları Bölge Satış Yöneticisi Mehmet Yıldırım tarafından Fabrika Müdürü Erol Kılıç’a, Poliya’nın Çerkezköy Fabrikası’nda teslim edildi. Poliya Fabrika Müdürü Erol Kılıç, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “Depomuzu etkin 62

Pack Converting

kullanabilmek bizim için büyük önem taşıyor. Ancak bu etkinliğe erişebilmek için aldığımız ekipmanlarda uzmanlaşmak oldukça vaktimizi alacaktı. Temsa İş Makinaları’na bize hem nakit hem de vakit kazandıran operatörlü kiralama çözümü için çok teşekkür ederiz” dedi. Temsa İş Makinaları Bölge Satış Yöneticisi Mehmet Yıldırım ise Temsa İş Makinaları’nın müşteri odaklı yaklaşımıyla rakiplerinden ayrıştığının altını çizerek, bütünsel hizmet anlayışıyla, müşterilerine üründen ziyade çözüm sunmaya devam edeceklerini dile getirdi. Temsa İş Makinaları, iş ve maden makineleri üretiminde dünyanın lider markası Komatsu ile birlikte Volvo Trucks, Crown, Terex Finlay ve Dieci markalarının distribütörlüğünü yürütüyor.

Temsa İş Makinaları; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. İstanbul merkez ofisi ve 38 ildeki satış ekibi, Ankara ve İstanbul’da teknik merkezleri ve tüm Türkiye’ye yayılmış 70 yetkili servisiyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Temsa İş Makinaları, 2014 yılından bu yana, Sabancı Topluluğu ile Japon Marubeni Gruplarının yüzde 51- yüzde 49’u Türk-Japon ortaklığı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Profile for Ambalaj  Sanayicileri Derneği

Pack Converting 2018-1  

Pack Converting 2018-1