Page 1

AFFIXX

hairstyling


Affixx. Fixace a zdraví pro Vaše vlasy. 14 různých stupňů fixace pro vytvoření účesu, na který právě myslíte. Hledáte ideální produkt pro vysněný vzhled Vašich vlasů? Vyžadujete profesionální tužící pro Váš individuální styl?

schopnosti

Využijte tedy schopností produktů Affixx pro fixaci, tvarování, lesk nebo mat či vytvoření objemu. Kompletní skupina vlasového stylingu nabízející stupeň fixace, který vyžadujete pro svoje vlasy a zároveň poskytující vlasům péči a ochranu

“Tu vedi un blocco, pensa all’immagine: l’immagine è dentro basta soltanto spogliarla.” Michelangelo Buonarroti


Ideální složení pro každého kdo vyžaduje pro svoje vlasy jen to nejlepší. Technologie Soyactive®. Každý výrobek z řady Affixx během svého působení vlasy hydratuje a posiluje díky rostlinným výtažkům, které jsou postupně uvolňovány. Tento systém je patentován pod značkou Elgon. Tím jsou Vaše vlasy více odolné proti mechanickému poničení, více pružné, lesklé a lépe rozčesatelné. UV filtry. Každý výrobek řady Affixx chrání vlasy před škodlivými vlivy slunečního záření. Tím si udržují Vaše vlasy déle svoji barvu a krásný vzhled po dlouhou dobu. Bez parabenů. Jako i ostatní výrobky Elgon, tak i produkty z řady Affixx neobsahují parabeny.

Konečně řada produktů, která obsahuje všechna hledaná čísla Díky intuitivnímu označení stupně tužící síly je dnes mnohem snažší najít ten správný produkt, který momentálně potřebujete. Představte si účes a vyberte jeden ze 16 produktů, se kterým ho provedete.


LESK

1 LIGHT DROPS Brilantní lesk pro jemné vlasy. Jak se používá? Aplikujte malé množství na suché nebo vlhké vlasy po celé jejich délce a pokračujte ve finální úpravě vlasů.


OBJEM

40 FOAM FLEX HOLD Kompaktní modelovací pěna na vlasy se středně silným účinkem pro měkkou, flexibilní a přirozenou fixaci. Vhodná pro každý účes a všechny způsoby vysoušení. Jak se používá? Aplikujte jednotně malé množství po celé délce vlasu od kořínku ke konečkům.


67 HAIR LIFT Středně silně tužící pudr pro objem jemných vlasů. Jak se používá? Prášek aplikujte přímo ke kořínkům. Aplikaci je možno provádět i prostřednictvím hřebene.


80 FOAM STRONG HOLD Silně tužící kompaktní modelovací pěna pro klasické a kreativní účesy. Dodává objem a výbornou tužící schopnost při zpracování volnou rukou a nebo teplem. Jak se používá? Na vlhké vlasy naneste jednotně po celé délce od kořínků až ke konečkům.


TEXTURA

6 FORMAT WAX Modelovací vosk pro lesk a brilantnost vlasů s mokrým efektem. Jak se používá? Zpracujte malé množství vosku mezi dlaněmi a naneste jednotně na vlasy.


40 ELASTIC PASTE Středně silně tužící lesklý vosk s mokrým efektem. Jak se používá? Zpracujte malé množství vosku mezi dlaněmi, naneste jednotně na vlhké nebo suché vlasy a vymodelujte podle Vaší představy.


55 CRAFT MUD Středně silně tužící matný vosk se suchým efektem. Jak se používá? Zpracujte malé množství vosku mezi dlaněmi, naneste jednotně na vlhké nebo suché vlasy a vymodelujte podle Vaší představy.


70 DESIGN GLUE Silně tužící efektem.

finální

lesklý

vosk

s

mokrým

Jak se používá? Zpracujte malé množství vosku mezi dlaněmi, naneste jednotně na vlhké nebo suché vlasy a vymodelujte podle Vaší představy.


100 RASTA GUM Extra silně tužící vosk se suchým efektem. Jak se používá? Zpracujte malé množství vosku mezi dlaněmi, naneste jednotně na vlhké nebo suché vlasy a vymodelujte podle Vaší představy.


VLNY

88 CURLY LOOK Silně tužící fixační spray pro perfektní, přesně definované a lesklé vlny. Dlouhotrvající ochrana proti vlhkosti. Jak se používá? Před použitím protřepejte, malé množství naneste na prsty a aplikujte na vlhké vlasy. Pokračujte ve finální úpravě.


TEPELNÁ OCHRANA

11 STRAIGHT LOOK Termoaktivní ochrana před s lehce tužícím účinkem.

žehlením

vlasů

Jak se používá? Naneste na vlhké vlasy, nejdříve vlasy vyrovnejte fénem a potom přežehlete.


90 SPRAY GEL Silně tužící modelovací gel ve spreji. Vhodný pro plastické efekty a tvarování za studena. Jak se používá? Naneste jednotně na vlsasy ze vzdálenosti cca 25 cm a pokračujte v úpravě.


TVAROVÁNÍ 50 FINISH SPRAY FLEX HOLD Ekologický lak na vlasy, středně silný fixační účinek pro modelování, fixaci a dodání objemu vlasům. Vlasy jsou lesklé beze zbytků laku. Jak se používá? Naneste jednotně po celé délce suchých vlasů ze vzdálenosti cca 25 cm.


55 PACK OIL Středně silně tužící modelovací gelová pěna pro lesklý vzhled vlasů bez zalepení. Jak se používá? Aplikujte na vlhké vlasy pro mokrá efekt nebo na suché vlasy pro tvarování účesu s velmi přirozeným vzhledem. Před použitím protřepejte a nanášejte jednotně po celé délce vlasu.


70 HAIR SPRAY FIX HOLD Silně tužící lak na vlasy pro brilantní vzhled účesu, odstraní se z vlasů beze zbytků. Jak se používá? Naneste jednotně na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25 cm.


99 SCULPTING GEL EXTRA Extra silně tužící gel na vlasy s posílenou tužící schopností. Jak se používá? Zpracujte gel mezi prsty, naneste jednotně na vlhké nebo suché vlasy pro vytvoření požadovaného vzhledu.


00

ITA 5909010002

ASCOMEX, SPOL. S R. O. RUMIŠTĚ 10, 602 00 BRNO TEL.: +420 543 254 088 FAX: +420 543 254 072 E-MAIL: INFO@ASCOMEX.CZ WWW.ASCOMEX.CZ PIDIELLE SRL MADE IN ITALY

Brožura Elgon AFFIXX cz 20131024 web  

Styling Elgon