Issuu on Google+

Žurnalas

Renée Zellweger

2011 Nr. 1 / 3,99 Lt www.douglas.lt

Pažadink

savo

grožį


Nauja, seksuali kūno spalva. Putlinamieji lūpų dažai. Malonus lengvumas.

L’ABSOLU NU

PUTLINANTYS IR PABRĖŽIANTYS LŪPAS DAŽAI – NUOGŲ LŪPŲ EFEKTAS

Pirmieji, itin lengvos tekstūros, lūpas puoselėjantys, lūpų dažai su pro-XylaneTM, praturtinti pigmentais, kurie atskleidžia putlių lūpų spindesį ir pabrėžia natūraliai blizgančiu šydu apgaubtą lūpų spalvą. 12, Jūsų lūpų spalvą atitinkančių, atspalvių rasite lancome.com

Kate Winslet - atspalvis 302.

NAUJIENA


Kate Winslet


www.belledopium.com

Aš esu Tavo troškimas


Viršelio nuotrauka Jameso White’o („Corbis Outline“); nuotraukos turinio puslapyje: Andreaso Achmanno (1), „Cada“ (1), Floriano Sommeto (1), Jameso White’o („Corbis Outline“) (1), Martino Bauendahlio (1), „Universal Studios“ (1)

žurnalas

2011 Nr. 1 / 3,99 Lt žurnalas Adaptuota iš „Douglas Magazine“ Išleido UAB „Douglas LT“ Švitrigailos g. 11M, Vilnius Tel. (8 5) 210 6888 El. p. info@douglas.lt Atsakomoji redaktorė Saulė Bulotaitė („Douglas LT“) Korporacinio leidinio leidėjas Wolfgangas Winteris Redakcinis leidimas: Veronika von Prittwitz Meno direktorius Constantinas Ermisas

Leidinio rengėjai: Heide Christiansen-Stolz, Christine Degenhart, Isolde Durchholz, Annekathrin Fellmann, Esther Geremus, Constantinas Herrmannas, Inge Holzbauer, Constanze Lüdicke, Stephanie van de Kamp, Silke Pfersdorf, Susanne Opalka, Angelika Ricard-Wolf, Annette Rübesamen, Andreasas Ölke, Sabine SchaeferGaiser Tekstus vertė, adaptavo ir kūrė Kalbos ir komunikacijos centras Maketavo UAB „Puikūs sprendimai“ Spausdino „Lietuvos ryto“ spaustuvė Gamyba: Larsas Reinecke’as (Ltg.), Thomas Venne’as (stellv. Ltg.), Joachimas Renzas Autorių teisės: visi leidinyje paskelbti tekstai ir iliustracijos yra teisiškai saugomos. Kopijuoti, perspausdinti, platinti iliustracijos ir tekstus (ar jų dalis) galima tik gavus rašytinį leidėjo sutikimą. Už nepageidaujamus tekstus ir iliustracijas netaikoma jokia atsakomybė. Prekių skaičius ribotas. Jei kataloge nurodytos kainos nesutampa su kainomis parduotuvėse, tikslios yra pastarosios. Pasiūlymų ir pastabų laukiame bei informaciją teikiame nemokamu telefonu 8 800 22 622. www.douglas.lt

WWW.DOUGLAS.LT

TURINYS Naujienos 6 Grožio naujienos

Aktualu 10 Vasaros nuojauta 12 Smėlio kopos 75 Mes grožį suprantame plačiau 76 Grakščios laikysenos formulė

Pedikiūras 14 Išpuoselėtos nuo A iki Ž

Testas

32

Holivudo žvaigždė iš Teksaso: Renée Zellweger

16 Makiažo pagrindas: gera pradžia – pusė darbo

Kūno priežiūra 18 Gaivi būtinybė 30 PAYOT: moteris moterims 60 Pažink save. Pažink savo kūną

Kvapas 20 JIMMY CHOO: moterų širdžių užkariautojas 24 EISENBERG: kvapas – tai menas 46 Meilės prisipažinimas

Plaukai 22 Puošnu ir patogu 70 Sveiki, ryškūs, purūs 74 RENE FURTERER: plaukų grožio paslaptis

20

Moterų širdžių užkariautojas

Išsiaiškinkime 26 Grožio jėga iš gamtos Portretas 32 Renée Zellweger

Prieš ir po 38 Žavioji mano sesė

Skaistalai 52 Švelniai nuraudę skruostai

Grožio šaltinis 56 Mes norime tikrų rožių lietaus Vyrams 64 Kaip kvepia žvaigždės

Panelėms 68 Kiekviena – išskirtinė 72 VENUS: merginų svajonės išsipildymas

Vaikams 79 Tai mano pasaulis!

52

Skaistalai: patrauklus raudonis

64

Vyrams: pačios garsiausios žvaigždės ir jų kvepalai

3


Redakcijos žodis

„Ypatingas sezono naujienas: „Jimmy Choo“, „Eisenberg“, „Tommy Hilfiger“ kvapus, „Venus“ kosmetiką merginoms, rasite tik pas mus.“

Mielos skaitytojos, mieli skaitytojai,

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Su malonumu pristatau Jums naują „Douglas“ žurnalo numerį. Jis alsuoja pavasario gaiva, tačiau mintimis ir nuotaikomis kviečia Jus pasinerti į vasaros svaigulį, pajusti atostogų vėją bei saulę, sūrų jūros kvapą. Tikiuosi, kad versdami šią grožio knygą atitrūksite nuo darbų, kasdienių rūpesčių, sužinosite grožio pasaulio naujienas, suplanuosite, ką mielo, o gal ir prabangaus, įsigysite sau arba padovanosite artimiesiems. „Douglas“ naujajam sezonui paruošė ypatingų naujienų. Nuoširdžiai didžiuojamės rafinuota ir išskirtine naujiena – pirmuoju „Jimmy Choo“ kvapu: gundančiu, seksualiu, tokiu kaip... įstabieji šio prekių ženklo bateliai! Šį kvapą rasite tik parduotuvėse „Douglas“. O aš jį laikau ant savo darbo stalo... Taip pat tik pas mus rasite menišką ypatingų kvapų kolekciją moterims ir vyrams – tai „Eisenberg“. Jų nepastebėti neįmanoma: tai lyg meno kūriniai, palydimi

poezija, talentingai perteiktais vaizdiniais ir unikaliais aromatų akordais. Išskirtines naujienas „Douglas“ mylinčioms moterims toliau kuria dizaineris Tommy Hilfigeris. Pristatome naują jo kūrinį – moderniai romantišką kvapą „Peach Blossom“, pateiktą valiūkiškoje pakuotėje. Turime gerų žinių ir panelėms: „Douglas“ klienčių pamėgtos ir puikiai dėl kokybės ir kainos santykio įvertintos odos priežiūros priemonės „Venus“ pasipildė rožine linija, skirta 12–20 metų merginoms. Esu tikra, kad merginos ją labai pamėgs, be to, šiame kataloge galės paskaityti, kaip ji buvo kuriama. Puiki naujiena natūralios kosmetikos gerbėjams: ši kosmetika mūsų parduotuvėse dabar pateikiama specialiose aiškiai pažymėtose vietose, asortimentą dar aktyviau pildome ir atnaujiname.

Visų „Douglas“ Jūsų laukiančių naujienų, puikių pasiūlymų ir staigmenų kataloge papasakoti neįmanoma, bet ir nereikia: Jūs žinote, kad „Douglas“ visuomet Jus pradžiugins. Ir naujienomis, ir tuo, ką Jūs jau mėgstate ir be ko neišsiverčiate nė dienos. Linkiu Jums malonių akimirkų skaitant „Douglas“ žurnalą ir labai kviečiu užsukti pas mus: pasižvalgyti, pasigrožėti, pasikonsultuoti, pasikvepinti naujais kvapais, palepinti save, pažadinti savo grožį... Su geriausiais linkėjimais – UAB „Douglas LT“ Pirkimų ir rinkodaros skyriaus vadovė Vesta Krungolcienė

5


Naujienos

Numalšinkite odos troškulį

360 šerelių svajonių blakstienoms Pagrindinis šio tušo ypatumas – dvispalvis šepetėlis: 360 minkštų šerelių apgaubia kiekvieną blakstieną atskirai ir ją pailgina. Ketverios baltos šukutės idealiai atskiria (daugiau jokių sukibusių gumuliukų!) ir suteikia galutinį akcentą. „Sublime de Chanel“, CHANEL, 109  Lt.

Pirmoji DARPHIN drėkinamoji emulsija „Hydraskin Essential“ su salikornijomis ir italinėmis levandomis puikiai sudrėkina odą ir sustiprina ląsteles, kad drėgmė nebūtų prarandama. 73 proc. sudedamųjų medžiagų yra natūralios kilmės. DARPHIN, 50 ml, 191 Lt.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

Grožio naujienos

Kvapas tampa ir priežiūros priemone CHANEL priemonių „Bleu“ grupė pagausėjo. 2010 m. kvapas „Blue“ šventė savo puikų debiutą, pažymėtą Martino Scorsese režisuotu filmuku su aktoriumi Gaspardu Ullieliu (žr. viršuje). Citrusų, kvapiųjų auksabarzdžių ir santalų deriniu nuo šiol džiugina dar trys vyrų palydovai: dušo želė, 200 ml, 109 Lt, purškiamasis dezodorantas, 100 ml, 99 Lt, ir balzamas po skutimosi, 90 ml, 169 Lt.

Gražu, gražiau... Visų gražiausia!

Absoliučiai juodas DOUGLAS akių pieštukas minkštas ir švelnus, bet negailestingai juodas. Idealiai tinka ryškiam akių makiažui sukurti ir skvarbiam žvilgsniui išgauti. 12,90 Lt. Tik DOUGLAS!

Atrodau taip, kaip noriu Arba taip, kaip atrodžiau visada! „Global Firming Serum“ sutvirtina jungiamuosius odos audinius, kad veido oda neglebtų ir neprarastų putlumo, veido ovalas būtų dailus ir natūraliai jaunatviškas. SISLEŸA, 30 ml, 1122 Lt.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

6

Spalvos, kurios puoselėja Akių šešėliai „Phyto-Ombre Eclat“ ne tik suteikia norimą atspalvį, bet ir puoselėja akių vokų odą. Sudėtyje yra žaliosios arbatos lapelių, baltųjų lelijų ekstraktų ir ramunėlių aliejaus. SISLEY, 111 Lt.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

Vidinio karščio žiežirbos Grynas ir jausmingas, gyvenimui spindesio suteikiantis kvapas „Zen White Heat“, skirtas moterims. Grakščiai elegantiškas su prašmatnių gėlių puokštės atspalviu: bergamotės, koriandrai, baltieji bijūnai, mėlynosios rožės, magnolijos, hiacintai ir frezijos. SHISEIDO, 50 ml, 247 Lt.

NAUJIENA


Uždraustas jausmas

Kvapas, suteikiantis gyvenimui prieskonio. Laisvas, dinamiškas, energingas „Zen White Heat“ vyrams. Nuo stebinančios šaldančios gaivos iki ekstremaliai karčios elegancijos. Nuodėmingai gundantis nuo pradžios iki pabaigos. SHISEIDO, purškiamasis kvapusis vanduo, 50 ml, 202 Lt.

NAUJIENA

Šilkinis kelias svajonių odos link

Prašom užsitepti: su naujuoju „Sheer Tint Release Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF 15“ apsauga nuo laisvųjų radikalų išlieka aktyvi iki 8 valandų, oda tampa gaivi. ESTĒE LAUDER, 50 ml, 230 Lt.

NAUJIENA

Nuotraukos: „Boss“ (5), „Burberry“ (1), „Estēe Lauder“ (1), „Shiseido“ (1)

Gaivūs ir energingi Stilingoji kvapų porelė „Sport Ice“ moteris ir vyrus įkvėps ryžtingai išsivaduoti iš stingulio ir suteiks energijos antplūdį. Moterims skirtas tualetinis vanduo (50 ml, 179 Lt) dvelkia citrusinių vaisių žievelių, šaldytų mandarinų su ledo kristalais, magnolijų, muskuso ir kedrų natomis, vyriškasis jo brolis (50 ml, 179 Lt) energingai išsilieja citrusinių natų su ledo kristalais, jūros brizo, šaldytų imbierų, ambros bei muskuso banga. Abu iš BURBERRY.

Ar kvapas gali būti žavus? Tikrai taip! Tokį kvapą turi konginės giburcijos. Paprastai medžių aromatai naudojami kvapų puokštei papildyti. Tačiau „Boss Orange Man“ kvapas (populiaraus moteriško kvapo vyriškas variantas) yra kitoks: išskirtinis konginių giburcijų medienos aromatas charakteringai nustelbia visą kvapų piramidę. Neįprastas ir labai seksualus – būtent toks, koks yra šio kvapo „veidas“ Holivudo žvaigždė Orlando Bloomas. BOSS, purškiamasis tualetinis vanduo, 60 ml, 185 Lt.

7


Naujienos Gražiausias spindesys Spindinčios spalvos su nostalgiškai nuteikiančiais pavadinimais „Biarritz“, „Boy“ ar „Canotier“ (šiaudas) atiduoda pagarbą didžiajai Coco Chanel. Gamybos direktorius Peteris Philipsas (nuotraukoje) patenkintas savo sukurtais 17-os atspalvių lūpų dažais: „Rouge Coco Shine“. CHANEL, 115 Lt.

Stiprios emocijos Tik tokios jausmų apraiškos domina garsųjį Christianą Audigierį: dizainerį ir prekių ženklo ED HARDY kūrėją. Jo siūlomi kvapai vyrams ir moterims „Hearts & Daggers“ stulbinamai sutalpina visą emocijų jėgą: nuo aitrumo (pipirai, papajos) iki saldumo (žibutės, raudonieji apelsinai). Kvapusis vanduo moterims, 50 ml, 175 Lt, tualetinis vanduo vyrams, 50 ml, 175 Lt. Abu iš ED HARDY.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

Naujas kvapas „Hilfiger Woman Peach Blossom“ yra jausmingas ir prabangiai, gaiviai gėlinis. Tai tobula romantikos išraiška su tam tikra staigmena: bergamotės, gervuogės, juodieji serbentai, persikai, vilkdalgiai, mimozos, vanilė, tongapupės, muskusas ir kokosai. TOMMY HILFIGER, 30 ml, 104 Lt. Tik DOUGLAS! 8

NAUJIENA

Nuotraukos: „Chanel“ (3), „Ed Hardy“ (2), „Hilfiger“ (2)

Stilinga!


Aktualu

Vasaros nuojauta Kas galėtų atskleisti mūsų mažytę vasaros nuojautą? Žavus lūpų blizgis. Itin stilingas, su blizgiomis dalelėmis, žėrinčiomis saulėje.

Lengva pastelė šviesiam įvaizdžiui: „Aqualumière Gloss“ (Nr. 67). Tepkite teptuku. Yra įvairių atspalvių. CHANEL, 95 Lt.

Intensyvus drėkinimas ir vaiski spalva: „Superbalm Moisturizing Gloss“ (Nr. 9). Yra įvairių atspalvių. CLINIQUE, 50 Lt.

Ryški rožinė su švytinčiu diskotekiniu efektu: „Addict Ultra-Gloss Flash“ (Nr. 557). Yra įvairių atspalvių. DIOR, 95 Lt.

Naujoviškos sudėties blizgis „Luminizing Lip Gloss“ nepalieka lipumo pojūčio ir puikiai drėkina lūpas. Prabangus skaistumas ir subtilus blizgesys suteikia lūpoms ryškumo ir putlumo. Yra 8 atspalviai. SHISEIDO, 86 Lt.

Metalo blizgesys suteiks jūsų makiažui naujų akcentų. Išbandykite puikiai lūpas padengiantį naują blizgį „Lab Shine“ (Nr. M12). Yra įvairių atspalvių. MAKE UP FOR EVER, 62 Lt.

Kreminis blizgis padės išgauti ir subtilų, ir ryškesnį atspalvį: „Glamour Gloss“ (Nr. 63). Yra įvairių atspalvių. ARTDECO, 41 Lt.

Ypatingas švytėjimas išgaunamas perlų dalelėmis, titano oksidu ir kvarcu: „Phyto Lip Star“. Yra įvairių atspalvių. SISLEY, 128 Lt. Tik DOUGLAS! 10

Ypač ilgai išsilaiko ir aprūpina lūpas visaminu C bei antioksidantais. „Pure Color Lip Gloss“ (Nr. 08). Yra įvairių atspalvių. ESTĒE LAUDER, 88 Lt.

Nuotraukos: „Artdeco“ (1), „Chanel“ (1), „Clinique“ (1), „Dior“ (1), „Estēe Lauder“ (1), „Yves Saint Laurent“ (1), „Make Up For Ever“ (1), „Shiseido“ (1), „Sisley“ (1)

Šokoladiniai atspalviai „Golden Gloss“ (Nr. 2) su 24 karatų aukso dalelėmis. Odą puoselėjanti aliejinė sudėtis. Yra įvairių atspalvių. YVES SAINT LAURENT, 95 Lt.


Aktualu

Smėlio kopos

2 1

3

4

7 6 5

8

12

1. Safaris Vario atspalvio pudra „Terre Saharienne SPF 12“ (Nr. 2) padės sukurti tikro safario nuotaiką. YVES SAINT LAURENT, 165 Lt. 2. Pajūris Kompaktinė pudra „Bronzing Powder Compact SPF 12“ atspari vandeniui, todėl atspalvis išlieka ilgai. Yra įvairių atspalvių. ARTDECO, 66 Lt. 3. Harmonija Idealiai suderintų atspalvių skaistalai „Bronze Harmonie de Blush 001“ sukuria nepakartojamą saulės įdegio įspūdį. Yra įvairių atspalvių. DIOR, 142 Lt. 4. Natūralumas Didysis meistriškumas – išryškinti natūralų grožį: „Diorskin Nude Natural Glow Sculpting Powder Makeup SPF 10“ (Nr. 3). DIOR, 189 Lt. 5. Rūpestingumas Suteikia lengvą, natūralų atspalvį, drėkina odą ir paslepia trūkumus: „Poudre Bronzante sans Corps Gras“. SHISEIDO, 142 Lt. 6. Saulės skraistė Įdegis, kokio trokštate: „Sunshine Bronzer“. MARKWINS, 35 Lt. 7. Persikinis leopardas Persikų, šokolado ir bronzos atspalvių pudra paslepia raudonį ir suteikia dailiausią įdegio atspalvį. TOO FACED, 73 Lt. 8. Auksiniai spinduliai Sausas aliejus „PhytoTouche Or Golden Dry Oil“ veido ir kūno odai bei plaukams suteikia auksinio švytėjimo. SISLEY, 50 ml, 209 Lt

Nuotraukos Felixo Brandlo („Studio Condé Nast“), produkcija Constantino Herrmanno

Įdegio atspalvį suteikiančios priemonės švelniai apgaubia veidą ir visą kūną. Tarsi jaučiate, kaip žengiate smėlio kopomis ir karštos smiltelės sruvena per pėdas. Besirūpindamos natūraliu, dailiu įdegiu, drauge pasirūpinsite ir oda.


Pedikiūras

Išpuoselėtos nuo A iki Ž

Nuo šiandien kasdien: greitas pėdų masažas, kad kojelės atgytų...

Priežiūros priemonės ir įrankiai idealiam pedikiūrui

Paprasčiausias pasaulio masažas – tai basomis per žolę, žvyrą ir pabėgioti kilimu. Taip pagreitėja kraujotaka ir stimuliuojamos refleksinės zonos. Masažą galima atlikti ir patogiai prisėdus ant sofos. Užkelkite kojas ant pagalvėlės, nykščius suvilgykite kosmetiniu aliejumi arba losjonu ir sukamaisiais judesiais masažuokite pėdas. Senovės azijiečių mokslas tvirtina, kad taip galima teigiamai paveikti net vidaus organus.

2. Pėdų kaukė. Unikalus melsvadumblių ir jūros šilko derinys natūraliai saugo nuo išsausėjimo, puoselėja pėdas, suteikia odai elastingumo. DOUGLAS, 100 ml, 59 Lt.

Pagaliau saulė, pagaliau vėl basutės ir atviri bateliai. Arba basomis per pasaulį! O gal Jūsų pėdų dar negalima rodyti? Tuomet metas pedikiūrui. Koks turi būti pėdų kremas?

3

1

Pėdų odai, kaip ir veido odai, reikia tiksliai parinktų (!) priežiūros priemonių. Taigi: sausoms vietoms reikia drėgmę suteikiančių kremų (pvz., su migdolų aliejumi), o štai drėkstančioms pėdoms reikia greitai įsigeriančio, lengvo losjono ir šiek tiek pėdų pudros. Kremai su ramunėlėmis atpalaiduoja po ilgo ėjimo, mėtos arba hamameliai suteikia naujos energijos.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

1. Pudrinis losjonas. Skirtas pėdoms, kad oda būtu švelni kaip šilkas ir maloniai kvepėtų, DOUGLAS, 100 ml, 42 Lt.

3. Ramina ir atkuria. Pėdų balzamas skatina regeneracijos procesą, suteikia pėdų odai minkštumo ir elastingumo. DOUGLAS, 100 ml, 45 Lt. 4. Sviestas. Puoselėjamoji priemonė suskilinėjusioms, išdžiuvusioms pėdoms. Sudėtyje yra bičių vaško, taukmedžių sviesto, migdolų aliejaus ir vitamino E. DOUGLAS, 50 ml, 52 Lt. 5. Skirtukai. Kojų pirštų skirtukai padeda patogiau ir dailiau pasidaryti pedikiūrą. 2 vnt., 2,90 Lt. 6. Užpildas. Pagražina trapius ir nelygius nagus, užpildo nelygumus. DOUGLAS, 9 ml, 34 Lt. 7. Stipriklis. Puoselėja ir stiprina minkštus, plonus nagus. DOUGLAS, 9 ml, 34 Lt. 8. Kempinė. Ekologiška kempinė pagaminta iš perdirbto plastiko. ECOTOOLS, 6,50 Lt. 9. Šveitiklis. Ergonominis pėdų šveitiklis. DOUGLAS, 32 Lt.

5

2

10. Dildės. Išsirinkite tinkamiausią: jautrių nagų dildė ir stiprių nagų dildė. DOUGLAS, po 16 Lt. 11. Brūžeklis. Ekologiškas brūžeklis pėdoms su bambukiniu kotu. ECOTOOLS, 6,40 Lt.

4

„Mano mėgstamiausia spalva – ryški“ ... pasakė menininkas Walteris Gropiusas. Tai 2011 m. tinka ir pedikiūrui. Pasibaigus šaltajam ir švelniajam laikotarpiui, mūsų džiaugsmui dabar jau galima eksperimentuoti su spalvomis. Tamsiai mėlyna metalinė? Ryški oranžinė? Viskas tinka, jei tik tinka prie jūsų įvaizdžio. Vis dėlto gražiausios spalvos išlieka klasikinė raudona arba pastelinė rožinė. 14

12. Žirklutės. Tiksliai kerpa, patogios laikyti. CH France, 25 Lt. 6

7


Kai dangus nušviesėja ir vasara jau netoli... Konstantin Wecker ... tuomet nuotaika kyla kartu su temperatūra, sijonai savaime patrumpėja, o kojos nuspiria batelius ir susiranda basutes. Prie jūros, terasoje ar vakarėlyje sode – gražios pėdos dabar būtinybė. Šios priemonės būtinos, kad būtų galima žengti drąsiai. A. Be acetono. Nagų lako valiklis su šilauogėmis. DOUGLAS, 100 ml, 19 Lt. B. Praktiškas. Nagų priežiūros pieštukas su vertingais aliejais nagams ir odelėms aplink juos prižiūrėti ir stiprinti. DOUGLAS, 3 ml, 22 Lt. C. Blizginimas. Trijų dalių poliravimo rinkinys nagams blizginti. DOUGLAS, 43 Lt.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

Šalin batus, noriu laisvės. Kaip karšta. Ir bus dar karščiau... Girdžiu trankų ritmą. Jis nerimsta.

A B C

„2raumwohnung“

Mažytės kojų atostogos

Nuotraukos: „Ecotools“ (2), „Douglas“ (13)

Jūs mus kasdien nešate per gyvenimą – žengiate apie penkis milijonus žingsnių per metus. To tikrai užtenka, kad vakarais po darbų pasirūpintume savo pėdomis – leiskime joms atsipalaiduoti. Pasisemkime naujos energijos žingsniuoti toliau. Atsisėskite ant kėdės ir lėtai suspauskite bei vėl atpalaiduokite kojų pirštus. Tuomet lengvai pasukite ratu vieną pėdą, tada – kitą. Atpalaiduokite kojas. Suimkite pėdą ranka ir švelniai kojų pirštais porą sekundžių siekite nosį. Padarykite tą patį kita koja. Sulenkite kojas per kelius ir priglauskite prie krūtinės. Palaikykite ir nuleiskite. Pavargusioms pėdoms labai padės šilto vandens vonelė su pora lašų kvapiojo aliejaus. Po vonelės – pėdų masažas. Tai suteiks ypatingos energijos. Ir tuomet oda būna idealiai paruošta šalinti nuospaudas (žr. priemones apačioje)...

8

9

10

11

12

15


Testas

Gera pradžia – pusė darbo Priemonė „Instant Perfect“, SISLEY, 20 ml, 168 Lt

„Studio Secrets Professional Base Lissante Resurfaçante“, L‘ORÉAL, 15 ml, 41,99 Lt

„Refining Makeup Primer“, SHISEIDO, 30 ml, 129 Lt

„HD High Definition Primer“, MAKE UP FOR EVER, 30 ml, 100 Lt

„Redness Solutions Daily Protective Base“ Clinique, 40 ml, 63 Lt

„Sensai Smoothing Water Make-up Base“, KANEBO INTERNATIONAL, 30 ml, 150 Lt 16

Skirta…

… ir taip veikia

Greita korekcija Pirštų galiukais švelniai tepkite problemines vietas, raukšles, patamsėjimus. Prieš tai patepkite odą dieniniu kremu, o po to darykite makiažą. Puikiai tinka bet kuriuo metu dieną, kai reikia pakoreguoti makiažą.

Oda akimirksniu tampa glotnesnė, raukšlės užpildomos, poros paslepiamos. Sumažėja nepageidaujamas blizgesys, sugeriamas riebalų perteklius. Išnyksta nuovargio požymiai, pašviesinama oda aplink akis.

Lašelis magijos Tepkite po akimis, taip pat problemiškose veido odos vietose: ant kaktos, prie nosies ir aplink lūpas, kad lūpų dažai nenutekėtų ir lūpų kontūras būtų dailus.

Vizualiai paslepia raukšleles, odos nelygumus ir matomas poras. Oda atrodo pastebimai lygesnė ir tampa švelni it aksomas. Oda lengvai padengiama ir paruošiama idealiam makiažui.

Prisitaiko Makiažo pagrindas skaistina odą, ji tampa spindinti, daili. Makiažo pagrindas išlieka visą dieną. Lengvai prisitaiko prie visų odos atspalvių. Kadangi turi atspalvį, puikiai atrodo ir užteptas vienas.

Natūraliai padengia probleminę odą: maskuoja nuovargio žymes, paraudimus, išryškėjusias poras, net smulkias raukšleles. Absorbuoja riebalų perteklių, todėl oda neblizga ir nebūna lipni.

Kasdienė priežiūra Lengva, neriebi emulsija tinka visų tipų odai ir visiems makiažams. Gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji veido odos priežiūros priemonė.

Suteikia odai apsauginę plėvelę, sukuriančią tolygų pagrindą. Koreguoja odos atspalvį, paruošia odą makiažui, užtikrina, kad makiažas laikytųsi ilgai.

Jautriai odai Specialus apsauginis pagrindas odai, linkusiai į raudonumą arba sudirginimus. Su antioksidantais, raminamosiomis veikliosiomis medžiagomis ir apsauginiu šviesos filtru.

Užtepkite priemonę ir švelniai patapšnokite pirštų galiukais. Žalieji pigmentai akimirksniu mažina paraudimus.

Drėgmės šaltinis Fuji vanduo iš švenčiausio Japonijos kalno intensyviai drėkina odą, glotnina jos paviršių ir optimaliai paruošia odą makiažui.

Makiažo pagrindas, puoselėjantis odą: švelniai kvepiantis, permatomas skystis kaip rasos lašeliai susilieja su oda. Oda atrodo šilkinė, o makiažas išsilaiko tikrai ilgiau.

Nuotraukos: „Clinique“ (1), „Make Up For Ever“ (1), „L’oréal“ (1), „Sensai by Kanebo International“ (1), „Shiseido“ (1), „Sisley“ (1)

Kas yra toji „pradžia“? Kalbant apie makiažą, tai makiažo pagrindas. Tai tarsi šilkinis pasijonis, būtinas, kad dailiai atrodytų puošni suknelė... Makiažo pagrindas paslepia raukšleles ir odos nelygumus, leidžia jūsų grožiui atsiskleisti. Šįkart tikriname šiuos sumanius grožio pagalbininkus.


Natūralios kosmetikos naujovė Visa iš brokolių išgaunama energija dabar vienoje odos priežiūros priemonėje, kuri pastebimai naikina nuovargio požymius.

. SKIN ERGETIC

PIRMASIS ATKURIAMASIS, NUOVARGĮ NAIKINANTIS KONCENTRATAS, SKIRTAS VARTOTI KASDIEN *, BE PARABENŲ – 99 % NATŪRALIOS KILMĖS SUDEDAMŲJŲ DALIŲ Spustelkite, kad aktyvuotumėte

Veiksminga 3 mėnesius

Sandarus maišelis

Šviežumą išsauganti kapsulė

NATŪRALIOS KOSMETIKOS NAUJOVĖ

1

NUOVARGĮ MAŽINANTI GALIA

Švelnus brokolių ūglių ekstraktas – viena veiksmingiausių aktyviųjų sudedamųjų dalių, stimuliuojančių apsauginę odos funkciją** ir stiprinančių atsparumą nuovargiui. Pirmą kartą BIOTHERM sėkmingai panaudojo šį ekstraktą odos priežiūros priemonėje.

2

NATŪRALIOS KOSMETIKOS NAUJOVĖ

3

MAKSIMALUS VEIKSMINGUMAS

Panaikinkite nuovargio požymius, kol jie netapo senatvės požymiais. Išlyginti veido bruožai, intensyvus spindesys, stulbinanti oda. Patarimai, kaip sumažinti nuovargį

*iš BIOTHERM. **in vitro tyrimai.

Išgryninta (miltelių pavidalo) ir išsaugota sandarioje šviežumą išlaikančioje kapsulėje visa iš brokolių išgaunama energija išsiskiria vienu spustelėjimu. Maksimaliai veiksmingai veikia 3 mėnesius.


Kūno priežiūra

6. Su alavijais Purškiamasis dezodorantas jautriai odai. Sudėtyje yra alavijų. Švelnina ir ramina odą. Bekvapis, be aliuminio druskų. COLLISTAR, 100 ml, 56 Lt.

5 2

4

1

GAIVI BŪTINYBĖ

3

6

Yra grožio priemonių, kurių mes norime. Bet yra ir tokių, kurios mums būtinos. Dezodorantas kaip tik viena tokių. Jis švelniai paliečia kūną ir pasislepia po drabužiais, stebuklingai pradangindamas tai, ko mes nenorime jausti (prakaito drėgmę, nemalonų kvapą), ir suteikdamas tai, kas suteikia mums pasitikėjimo – švarą, gaivą ir žvalumą.

1. Gaivus jūros kvapas Antibakterinis rutulinis dezodorantas „Réponse Corps Beauté“, kurio sudėtyje nėra alkoholio, 24 valandas saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo. Gaivus jūros aromatas dvelkia švara, bespalvė želės konsistencija nepalieka baltų dėmių ant drabužių. MATIS, 50 ml, 65 Lt. 2. Su rožių vandeniu Ekologiškas dezodorantas be aliuminio druskų neutralizuoja prakaitą ir puikiai tinka jautriai odai. Sudėtyje yra rožių vandens. ACORELLE, 50 ml, 48,85 Lt.

7

8

9

3. Dvejopas poveikis Ekologiškas dezodorantas be aliuminio druskų neutralizuoja prakaitą ir lėtina plaukelių augimą. ACORELLE, 50 ml, 58,86 Lt.

9. Lėtina plaukelių augimą Rutulinis dezodorantas švelniai puoselėja odą ir suteikia malonų gaivumo pojūtį. Patikimai reguliuoja kūno kvapo susidarymą ir užtikrina malonų sausumo pojūtį. Geriausia naudoti pašalinus plaukelius – lėtina plaukelių augimą. VENUS PERFECT BODY CARE, 40 ml, 27,90 Lt. 10. Slapti pagalbininkai Patogūs ir visiškai nematomi bei nejaučiami. Šie pažastukai tinka ir berankoviams drabužiams. Yra juodos ir baltos spalvos. MYDRY, 20 vnt. – 18,90 Lt, 2 vnt. – 2,10 Lt.

4. Su ryžių pienu Kreminis dezodorantas su ryžių pienu. Skirtas naudoti po skutimosi, puikiai maitina odą. COLLISTAR, 75 ml, 56 Lt. 5. Su avižų pienu Rutulinis dezodorantas su avižų pienu. Poveikis juntamas 24 valandas, oda tampa švelni ir gaivi. COLLISTAR, 75 ml, 56 Lt. 18

8. Švaros pojūtis Purškiamasis dezodorantas pritaikytas ypač jautriai ir švelniai pažastų odai. Ilgai išlieka antibakterinis poveikis, apsaugo nuo blogo kvapo atsiradimo, akimirksniu suteikia švarumo ir šviežumo pojūtį. Sudėtyje yra hamamelių distiliato. HORTUS FRATRIS, 100 ml, 39,90 Lt.

10

Nuotraukos: „Acorelle“ (2), „Collistar“ (3), „Hortus Fratris“ (Andrius Bulota, 2), „Matis“ (1), „Mydry“ (2), „Venus“ (1)

7. Su hamameliais Tepamasis dezodorantas maloniai padengia jautrią ir švelnią pažastų odą. Turi ilgai išliekantį antibakterinį poveikį, apsaugo nuo blogo kvapo atsiradimo, puikiai tinka naudoti kasdien. Sudėtyje yra hamamelių distiliato, glicerolio, lecitino, alantoino. HORTUS FRATRIS, 30 ml, 39,90 Lt.


Moterų širdžių užkariautojas Didmiestis. Tikras didmiestis, tarkime, Niujorkas. Žavinga moteris – kaip Kerė Bredšou iš „Sekso ir miesto“ arba Miranda Prisli iš „Ir velnias dėvi Prada“ – žingsniuoja gatve kaukšėdama įstabaus grožio bateliais. Be abejo, ji apsiavusi JIMMY CHOO (kaip ir minėtosios kino filmų herojės). Tokius batelius moterys įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Dabar JIMMY CHOO sukūrė dar vieną moterų meilės objektą – neįtikėtinai patrauklų aromatą.

JIMMY CHOO – vienas geriausiai žinomų prabangos prekių ženklų pasaulyje, reprezentuojantis aukščiausią meistriškumą, inovacijas ir stilių. Tai prekių ženklas, kuris tapatinamas su tam tikru gyvenimo būdu: kerinčiu, prabangiu, šiuolaikišku. Kiekviena moteris neabejotinai nori turėti ką nors iš JIMMY CHOO.

JIMMY CHOO siela, ambasadorė ir viena įkūrėjų Tamara Mellon.

Visko pradžia – 1996-ieji. Tamara Mellon, tuometė britiško žurnalo „Vogue“ aksesuarų redaktorė, aiškiai matė, kad ir ryškiausioms žvaigždėms, ir visoms kitoms moterims reikia gražių, madingų, bet patogių avėti batelių. Tad ji kreipėsi į poną Choo, iš Malaizijos kilusį batų dizainerį ir gamintoją, kuris savo rankų darbo madingais bateliais jau garsėjo Londone, su pasiūlymu gaminti būtent tokius – pačius įstabiausius – batelius. Sėkmė buvo stulbinanti. JIMMY CHOO batelius avi pačios ryškiausios Holivudo žvaigždės, žengdamos raudonuoju kilimu išsvajotųjų „Oskarų“ link, avi šiuolaikiškos, drąsios, savarankiškos miestų moterys, apie juos svajoja visos kitos... Prieš kelerius metus JIMMY CHOO pasiūlė moterims stilingų rankinių ir odinių aksesuarų, dabar atėjo eilė JIMMY CHOO kvapui.

kerinčiai ir madingai. Jos amžius – nenusakomas, tai priklauso tik nuo jos mąstymo. JIMMY CHOO moteris gali būti ir mama, ir verslininkė, ir mylimoji! Tai stipri asmenybė, miestietė, kuri domisi mada, yra protinga ir turi puikų humoro jausmą. Tualetinio vandens JIMMY CHOO buteliukas sukurtas pagal geriausias prabangos tradicijas. Įkvėptas Venecijos stiklo kūrinių stiliaus, jis rafinuotas ir elegantiškas, kerintis ir geidulingas, tai objektas, kurio trokštama. Buteliukas atrodo lyg prabangus akmuo iš prestižinio Murano stiklo. JIMMY CHOO simboliu tapusiais pitono odos raštais dekoruota dėžutė suteikia aromatui dar daugiau išskirtinumo ir prabangos. Išbandykite šį kvapą ir tegu jis tampa jūsų asmenybės ir stiliaus dalimi. Tegu jūsų grožis skleidžiasi kaip krištolinės rožės, pažerdamos jausmingų tigrinių orchidėjų akcentų, kaip uždegantys nuostabių kriaušių ir imbierų garsai, virpinantys jausmingas kedrų natas...

Tamara Mellon yra pasakiusi: „Nesvarbu, ką jūs vilkite. Jūs atrodote tinkamai, jei avite gerus batus ir rankoje laikote gerą rankinę.“ Dabar galima pridėti: ir jei kvepiate JIMMY CHOO.

Tualetinio vandens JIMMY CHOO autorius – kvapų kūrėjas Olivier Polge.

20

JIMMY CHOO įstabaus grožio aurą tobulai atspinti naujasis tualetinis vanduo. Pagrindiniai jį apibūdinantys žodžiai: prabangus ir sukeliantis nepaprastų emocijų, miestietiškai moteriškas, novatoriškas, kerintis ir žavingas. Aromatas tarsi natūraliai gimsta iš šiuolaikinės moters požiūrio, jos nepriklausomybės, jos pasitikėjimo savimi ir galiausiai jos noro jaustis

JIMMY CHOO purškiamasis tualetinis vanduo, 40 ml, 149 Lt.

SPECIALIAI TIK DOUGLAS

Nuotraukos „Jimmy Choo“

Kvapas


SPECIALIAI TIK DOUGLAS


Puošnu ir patogu

Plaukai 1

2

Purūs, išpuoselėti plaukai – puiki puošmena. Bet galite atrodyti dar puošniau, jei savo plaukus padabinsite dailiais aksesuarais, pagamintais Bavarijoje. Tokie plaukų papuošalai Pietų Vokietijoje labai populiarūs, čia moterys mėgsta nešioti dailius ir skoningus lankelius, segtukus, gumeles. Bavarijoje yra daug specializuotų plaukų aksesuarų parduotuvėlių, kur damos užsuka išsirinkti ir prie jų plaukų, ir prie viso jų stiliaus tinkančių aksesuarų. Jūs tokios malonios parduotuvėlės nuotaiką pajusite užsukę pas mus. Atrinkome Jums gražiausius Bavarijos meistrų rankų darbo kūrinius.

3

4

5

1. Gumelė plaukams su rožyte. 49 Lt. 2. Gumelė plaukams su kaspinėliu, 66 Lt. 3. Puošnus lankelis su gėle. Yra įvairių spalvų, 66 Lt. 4. Lankelis plaukams. Yra įvairių spalvų, 79 Lt.

6. Plaukų segtukas, 66 Lt. 7. Siauras plaukų segtukas, 39 Lt.

22

8. Platus plaukų segtukas, 45 Lt.

6

7

8

Nuotraukos „Lemper“

5. Odinis lankelis plaukams. Yra įvairių spalvų, 39 Lt.


Su


Kvapas

Kvapas – tai menas

M

Menas gimsta iš meilės menui. Kas galėtų tam prieštarauti? Menininką įkvepia emocijos. Taip pat sunku nepritarti. Net tada, kai meno forma gal kiek ir netikėta – tai kvapas. Ko gero, kvapas dar niekada nebuvo taip įtikinamai įkūnytas meno forma, kaip tai padarė kosmetikos ir parfumerijos kūrėjas José Eisenbergas.

Svarstydamas, kaip tai padaryti ir ar iš viso įmanoma perteikti tik akimirką egzistavusias emocijas, J. Eisenbergas atrado atsakymą ten, iš kur gimė pati idėja. Menas gali tai perteikti. Tuomet J. Eisenbergas į pagalbą pasikvietė savo draugą Juarezą Machado – iš Brazilijos kilusį dailininką, iliustruotoją ir scenografą, kurio darbais be galo žavėjosi. Smulkiai pasakodamas savo emocijas ir vaizdinius, J. Eisenbergas tarsi vedžiojo dailininko ranką. Galiausiai menininkams drauge pavyko dailės, poezijos ir kvapų kalbomis išaukštinti emocijas, kurias patiriame regėdami, liesdami ir užuosdami.

Mes žinojome J. Eisenbergą kaip pažangios ir prabangios kosmetikos bei parfumerijos kūrėją. Daugybė žmonių žavėjosi jo prekių ženklo gaminiais, pagrįstais unikalia patentuota trijų molekulių sistema. Ir, ko gero, tik nedaugelis žinojo, kad J. Eisenbergas yra didžiulis meno gerbėjas. Pirmuosius meno kūrinius jis įsigijo būdamas vos 21 metų amžiaus. Net J. Eisenbergo Taip gimė kvapų linija „L’Art du Parfum“, kurioje yra biuras – tai tarsi meno galerija. Greta kitų kūrinių čia dešimt moteriškų ir penki vyriški kvapai: unikalūs, galima pamatyti, pavyzdžiui, Dali litografijų kolekciją... su niekuo nesupainiojami. Ir tai nėra „tik Maždaug prieš šešerius metus J. Eisenbergui kilo Meno kūrinių kolekcija pagal José kvapai“ – tai meno kūriniai. Kiekvienas papuoštas originaliu dailės kūriniu, kiekvieną idėja sukurti kvepalus, kurie Eisenbergą „L’Art du Parfum“ palydi specialiai sukurtos eilės, pateikianbūtų... menas. Jo galvoje Moteriški kvapai čios raktą į kvapo ir dailės kūrinio esmę ir ėmė suktis mintys apie „Eau Fraîche“, „Diabolique“, „Le idėją, žadinančios emocijas. Kvapų visumą atskiras kvapų natas, kaip Péché“, „Love Affair“, „J’ose“, „Back suvokti padeda ir dar vienas originalus turėtų atrodyti buteliukai, to Paris“, „I am“, „Rouge & Noir“, sprendimas – kiekvienoje kvepalų dėžutėje kamšteliai, kokie žodžiai „So French!“, „Tentation“ yra knygelė, kurioje pristatyta visa „L’Art du geriausiai juos apibūdinParfum“ linija. tų... Kvepalai turėjo būti Vyriški kvapai nepaprasti, tai turėjo būti „Eau Fraîche“, „Diabolique“, „Le akimirkos emocijų refleksija. Péché“, „Love Affair“, „J’ose“

Kvapusis vanduo moterims „Le Péché“, 30 ml, 169 Lt.

NAUJIENA 24

Nuotraukos „Eisenberg“ (3)

Kvapusis vanduo vyrams „Le Péché“, 30 ml, 169 Lt.


L ’ A R T D U

P A R F U M

SPECIALIAI TIK DOUGLAS E A U X D E PA R F UM POUR HOM M E ET F EM M E


Išsiaiškinkime

Grožio jėga iš gamtos Natūralus grožis ir jaunystė: fermentai, tokie, kokių yra, tarkime, ananasuose, gali labai praversti odai. Kosmetikos gamintojai vis išmaniau pasitelkia gamtos galias ir grožio priemonėse panaudoja įstabias veikliąsias medžiagas. Tai neįkainojami pagalbininkai kovai su senėjimu, sutelkti serumuose, šveičiamosiose priemonėse ir kremuose.

Spėjama, kad mūsų kūne bruzda maždaug 25 000 šių skirtingų biokatalizatorių ir tik apie 3 000 šiandien yra ištirti nuodugniau. Daugumai fer26

mentų mokslininkai suteikė stebėtinai paprastus pavadinimus su baigmeniu „-azė“, o pavadinimo pradžia rodo tai, kokia šių fermentų paskirtis. Pavyzdžiui, elastazės yra fermentai, kurie sudaro elastinius pluoštus, fotoliazės  – aktyvuojamos

Norint mūsų odą kiek įmanoma ilgiau išlaikyti sveiką ir jauną, gydymas fermentais dabar laikomas pirmąja priemone. šviesos ir taiso šviesos padarytą žalą. Fermentai dalijasi, iš visų greičiausiai stimuliuoja biochemines reakcijas – ir būtent tai domina kosmetikos gamintojus. Taikomi du metodai, kaip pasukti laiką atgal. Arba tiesiai į šveičiamąsias priemones dedama fermentų, pavyzdžiui, lipazės, kad greitai, tačiau švelniai šalintų odos riebalus ir pleiskanas. Arba naudojami augalų ekstraktai, kurie stabdo nepageidaujamą fermentų aktyvumą, pavyzdžiui, pluoš-

tinių bosvelijų ekstraktas slopina kolageną gaminančius fermentus. Norint mūsų odą kiek įmanoma ilgiau išlaikyti sveiką ir jauną, gydymas fermentais dabar laikomas pirmąja priemone. Fermentai sugeba ištaisyti žalą mūsų DNR, kur slypi paveldėta informacija. Beveik kasdien mokslas praneša, kad buvo iššifruota dar vieno fermento specifinė užduotis: šiuo metu kalbama apie kiniškų žolelių ekstraktą, kuris aktyvuoja telomerazės fermentą. Telomerazė atsakinga už tai, kad, senstant ląstelėms, būtų atkurti pagrindiniai genetiniai elementai. Tai reiškia ne ką kita kaip mūsų ląstelių gyvavimo pailginimą. Ir, be abejo, tai atsakymas į klausimą, vertą milijono. Susanne Opalka

Nuotrauka „Gettyimages“

N

Nesirūpinkite, dabar jau nebevargsite su kremais. Na, gal tik truputėlį. Kai kalbame apie kosmetiką, fermentų tema įgyja visai naujo žavesio. Jei būčiau apie tai pagalvojusi, mokyklos laikais būčiau labiau žavėjusis biochemija (turiu prisipažinti, kad matematika, fizika ir chemija mane tuomet ne itin domino). Iš tiesų enzimai (neologizmas iš senovės graikų kalbos, anksčiau buvo kalbama apie fermentus) yra ne kas kita, o molekulių grandinės iš proteinų, baltymų. Jie valdo beveik visas biochemines reakcijas mūsų kūne  – nuo virškinimo iki mūsų paveldėtos informacijos kopijavimo. Fermentų esama mūsų ląstelėse. Nors jie užima tik milijoninį milimetrą, yra visuomet pasirengę savo specialiai užduočiai, susijusiai su medžiagų apykaita. Tai tarsi mūsų organizmo jėga. Fermentai sukelia ir paspartina daug procesų, jie sunaikina, sukuria ir pakeičia kitas medžiagas, perneša ar suskaldo jas, bet patys nesikeičia ir neišnyksta.


Fermentas, gaunamas iš ananasų, žinomas kaip bromelainas. Tiesą sakant, tai netgi du proteazės grupės fermentai, skaldantys baltymus (proteinus).

27


Išsiaiškinkime

Grožio fermentai

Fermentai sugeba ištaisyti žalą mūsų DNR, kur slypi paveldėta informacija.

2. Neutralizavimas Augalų ekstraktas iš riešutų miltelių „Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener“ slopina raukšles sudarantį fermentą. SHISEIDO, 50 ml, 196 Lt.

2

3

3. Švelnus pašalinimas Fermentai greitai, tačiau labai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles: „Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder“. KANEBO INTERNATIONAL, 40 ml, 240 Lt. 4. Atnaujinimas Naujas sprendimas visapusiškai odos regeneracijai ir atnaujinimui: serumas „Supper Corrective“. Išimtinai SHISEIDO naudojamas biologinis kompleksas „Bio-Corrective“ skatina visų elementų, atsakingų už odos jaunatviškumo palaikymą, gamybą. SHISEIDO, 30 ml, 347 Lt. 5. Regeneravimas „Sublimage Essence Cellulaire Détoxifiante“ skatina aktyvią ląstelių detoksikaciją, kuri vyksta susidarant dviem pagrindiniams fermentams. CHANEL, 30 ml, 1299 Lt.

4

28

5

6

6. Spindesys Naujoji serijos „Sensai Cellular Performance“ priemonė nuo raukšlių „Collagenergy“ sukurta pagal vidinio biologinio organizmo ritmo spartinimo koncepciją, kad kas rytą padėtų pagerinti odos ląstelių veiklą. KANEBO INTERNATIONAL, 50 ml, 640 Lt.

Nuotraukos: „Chanel“ (1), „Lancôme“ (1), „Kanebo International“ (2), „Shiseido“ (2)

1

1. Valymas ir stiprinimas Fermentų kokteilis iš ananasų ir papajų švelniai, tačiau kruopščiai plauna ir stiprina. „Exfoliance Clarté“, LANCÔME, 100 ml, 113 Lt.


Švelnus atspalvis, dr�gm�s antplūdis Vaiskus dr�gm�s šydas, suteikiantis odai švelnų atspalvį. Pristatome SENSAI naujovę – atspalvį suteikiantį gelį-kremą HYDRACHANGE. Atspalvį suteikiančiame gelyje-kreme SENSAI CELLULAR PERFORMANCE HYDRACHANGE esantis veikliųjų medžiagų kompleksas Hydrachange spartina hialurono rūgšties gamybą, tod�l oda tampa stangresn�, putlesn� ir labiau spindi. Šis gelio konsistencijos kremas dr�kina gilius odos sluoksnius ir sulaiko joje dr�gmę – taip didina jos elastingumą. Užtepus ant odos pasklidę pigmentai suteikia jai švelnų vaiskų atspalvį ir nuostabų spindesį.

www.sensai-cosmetics.com


Kūno priežiūra

Moteris moterims

„Ilgai rūpinausi kūnu, kol vieną dieną supratau, kad turėčiau pasirūpinti ir siela“, – prieš aštuoniasdešimt metų yra pasakiusi gydytoja Nadia Payot. Ši talentinga moteris vadinama grožio filosofe, gydomosios SPA krypties pradininke, o jos sukurtos kosmetikos priemonės ir jų naudojimo metodikos ne tik puoselėja moters grožį, bet ir gerina savijautą. Apie PAYOT kosmetiką ir grožio puoselėjimą kalbamės su kosmetologe ir vizažo specialiste Egle Tumiene. Pokalbio metu Eglė kelis kartus priminė garsiąją gydytojos Nadios Payot frazę, kuria nuoširdžiai tiki ir pati: „Grožis – tai harmonija, o harmonija – tai sielos būklė.“ Gerbiama Egle, kuo ypatinga kosmetika PAYOT? Pradėčiau nuo to, kad PAYOT – tai iš tiesų veiksminga kosmetika ir jos veiksmingumą užtikrinančios specialios naudojimo metodikos. Principai ir vertybės, kurių laikėsi šios kosmetikos kūrėja Nadia Payot, tvirtai gyvuoja ir dabar, kai kompanijoje PAYOT dirba įvairiausių sričių specialistų komanda. Kokias PAYOT priemones paminėtumėte kaip turėtinas kiekvienai moteriai? PAYOT pasididžiavimas – patentuota, analogų neturinti, 100 proc. natūrali sistema „AOX™“, veikianti pagrindinį senėjimo faktorių, ląstelių membranų lipidų oksidacijos procesus, proteinus ir DNR. Priemonės su šia sistema turi su niekuo nesulyginamą poveikį, jas nepaprastai malonu naudoti, kremų konsistencija tiesiog dieviška. Norėčiau paminėti jautriai ir itin jautriai odai skirtos linijos „Les Sensitives Douceur“ priemones, labai greitai pašalinančias suerzinimą, paraudimą, deginimą, niežėjimą. Šios linijos kremas „Creme N°2“ turėtų būti kiekvienos moters kosmetinėje, jis puikiai slopina uždegimus, sudirgimą, raudonį. Brandžios odos poreikius puikiai patenkina linijos „Les Design Lift“ priemonės. Kokie yra svarbiausi kasdieniai odos priežiūros ritualai? Tam, kad teigiamas kasdienės priežiūros poveikis būtų maksimalus, reikia nuosekliai laikytis trijų pagrindinių kasdienės veido priežiūros etapų: 1) prausimas: prauskite veidą prausimosi pieneliu, putomis arba žele; 2) tonizavimas: drėgną veido odą nuvalykite toniku sudrėkintu vatos lakšteliu; 3) drėkinimas, maitinimas ir apsauga: nedidelį, žirnio dydžio kremo kiekį lengvais sukamaisiais judesiais užtepkite ant veido (ryte – dieninį apsauginį, dvi valandos prieš miegą – naktinį regeneruojamąjį arba maitinamąjį) pagal masažines veido linijas. Jei turite problemėlę, kuri jus vargina, reikėtų kurį laiką prieš naudojant kremą teptis tam tikru serumu. Kartą per savaitę stipresnei odos stimuliacijai reikėtų atlikti šveitimą, pabūti su kauke. Priemonės PAYOT padės jums taisyklingai ir veiksmingai atlikti šiuos kasdienius ritualus. Kaip kosmetologė galbūt pastebite, ką neteisingai daro moterys prižiūrėdamos savo odą? Ką galėtumėte patarti? Nereikėtų akių makiažo valyti ta pačia priemone, kuria valote veidą. Akių srities odelė yra daug plonesnė, beveik neturi riebalinių liaukučių, jautri, todėl priežiūros priemonės turi būti švelnios, patikrintos oftalmologų. 30

Dažnai pasitaikantis dalykas – neteisingas odos prausimas. Specialūs odos prausikliai be šarmų nesutrikdo normalios odos terpės. Dar vienas pastebėjimas. Dažnai moterys naudoja prausimosi priemonę be tonizuojamosios arba atvirkščiai. Tai neteisinga. Tonikas nėra valiklis, jis nepašalina nešvarumų! Pirmoji tonizuojamosios priemonės funkcija – odos rūgštinės dangos atkūrimas ir tik vėliau tonizavimas, drėkinimas, regeneracija, raminimas... Žinoma, itin svarbu tinkamai parinkti kremus, pasitarti su kosmetikos konsultantu ar savo kosmetologu.

Kokios jūsų pačios mėgstamiausios kosmetikos priemonės? Visuomet naudoju akių makiažo valiklį, pienelį veidui valyti, toniką, paakių ir veido kremus. Vakarais visuomet kruopščiai nusivalau akių makiažą, nes paakių oda, vokai ir blakstienos – moters sielos veidrodis. Kartą per savaitę apsilankau kosmetologijos kabinete arba namuose pati būtinai nušveičiu odą ir užsitepu kaukę. Dievinu greito poveikio priemones, kai rezultatas matomas tuoj pat. Po nemigo nakties, kelionės, egzamino ar įtemptų dienų lepinu veido odą PAYOT serumais „Serum de Choc“, „Doux Serum“ ir kaukėmis: labai patinka „Special Rides Masque“, taip pat „Masque Réveil Éclat“, „Masque Doux“. Kosmetologė ir vizažo specialistė Eglė Tumienė


Portretas

Renée Zellweger Ji, be abejonės, priklauso aukščiausiajai Holivudo žvaigždžių lygai. Tačiau ne tik todėl buvusioji „Bridžita Džouns“ ypatinga. Renée Zellweger švyti gyvybingumu ir nuoširdumu, be to, kitaip nei daugelis kolegų, kuria labai skirtingus vaidmenis. Tik viena išlieka visada: ji natūrali.

A

Ar gali būti, kad ir vyrai, ir moterys sutartinai imtų aikčioti išgirdę vieną vardą? Sunkiai. Na, nebent tai būtų Renée Zellweger. Suvaidinusi neprilygstamą meilės ieškotoją filme „Bridžitos Džouns dienoraštis“, ji pavergė visų mūsų širdis. Ryškioji 1,63 m ūgio žvaigždė turėjo priaugti penkiolika kilogramų, pavertusių ją simpatiška storuliuke. Prabėgo dešimt metų. Dabar, 2011-aisiais, ji sveria tik 48 kilogramus. Tačiau nesibaiminkite: ji nedalija patarimų apie dietą. Juk Renée Zellweger nėra lėlytė, svajonių fabriko vandenyno molekulė. Vienas „Oskaras“ („Šaltasis kalnas“), trys „Auksiniai gaubliai“ ir tuzinas kitų apdovanojimų daug pasako. Į patalpą, kur vyks interviu, ji įeina beveik droviai, kiekvienam prisistato („Labas, aš Renée“), už juokingą penkių minučių pavėlavimą atsiprašinėja dar beveik penkias minutes. Visa tai netgi užkietėjusį kritiką priverčia tapti Zellweger šalininku. Abejoju, ar yra dar nors viena Holivudo ikona, kuri būtų tokia pasiekiama ir natūrali, kokia yra Renée Zellweger. Kodėl taip yra? „Mano gyvenimas dabar yra toks, apie kokį svajojau. Kadaise net akiplėšiškiausiomis akimirkomis sunkiai tikėjau, kad viskas, ką šiandien pasiekiau, kada nors taps tikrove“,  – gurkšnodama žaliąją arbatą ir pro langą nužvelgdama prašmatnius Niujorko viešbučius bei „Time Square“ aikštę sako Renée.

32


Mergaitė iš Teksaso pasiekė aukštumas: ji priklauso būriui „Oskaru“ apdovanotų ir dažniausiai minimų aktorių. „Nėra jokio pagrindo išpuikti“, – sako ji.

33


Portretas

„Juk gražiausia yra neturėti išvaizdos. Jei staiga tapčiau brunete, manęs niekas neatpažintų“, – įsitikinusi Renée Zellweger.

Teksaso mergaitė įkopė į pačias aukštumas, tačiau nepamiršo kelio, kuriuo ėjo. Galima sakyti, kad liko jam ištikima. Penkiolikos milijonų dolerių honoraras (už vaidmenį, padovanojusį jai „Oskarą“) yra tik vienas argumentų. Tik užkalbink ją apie tai ir ji atsakys epiškai plačiai. Tačiau taip diplomatiškai, kad tik pabaigoje paaiškės, jog visa tai jai nepatogu: „Man patinka gyventi rizikuojant. Tačiau aš savęs niekada nelaikiau žvaigžde ir iš savo draugų tikiuosi pamokslo, jei pradėčiau elgtis nenormaliai.“

N

Ne veltui ji švyti raudonojo kilimo fone ir pasitikėdama savimi įveikia kliūtis blyksint fotoaparatų blykstėms. Paprastai matome ją vilkinčią savo mėgstamiausių dizainerių Carolinos Herreros arba Veros Wang drabužiais. Jos odos atspalvis visuomet rausvas, blakstienos šiek tiek paryškintos tušu, vokai – perlamutriniais šešėliais, lūpos – matiniu rožinio atspalvio lūpų pieštuku. „Juk gražiausia yra neturėti išvaizdos. Jei staiga tapčiau brunete, manęs niekas neatpažintų“, – juokiasi Renée.

34

Jos interesai labai įvairūs, tokie pat įvairūs ir jos vaidmenys. Pradedant Roksi miuzikle „Čikaga“ ir baigiant suparalyžiuotos buvusios dainininkės vaidmeniu filme „Mano meilės daina“. Laikraštis „Frankfurter Allgemeine“ džiūgavo: „Yra nemažai aktorių, kurie visuomet vaidina patys save, o štai Renée Zellweger kaskart būna kitokia.“ Tačiau visuomet natūrali. Šis madingas žodelis 42 metų aktorei dabar tinka labiau nei bet kuris kitas. Prie to prisideda ir jos išskirtinis humoro jausmas. Pavyzdžiui, pačios Renée paskleistas pokštas, kad ji laukiasi nuo savo gero draugo George’o Clooney. Aktorė skaniai juokėsi, kai žurnale „People“ pamatė išspausdintą šį gandą. Kas žinoma apie Zellweger ir jos vyrus? Aktorė linksmai sako, kad ir pati gali už save pakovoti: „Užaugau su Teksaso vyrais – ten reikia išmokti būti vikriam.“ Ak, tiesa, o kaip su romantika Renée Zellweger gyvenime? Ne kartą išaiškėjo, kad sutiktieji princai tebuvo varlės... „Aš priimu gyvenimą tokį, koks jis yra“,  – sako Renée Zellweger. Ir jokios nuoskaudos balse negirdėti. Andreas Tölke

Nuotraukos Jameso White’o („Corbis Outline“)

Neseniai ji vienoje Los Andželo kavinėje „Starbucks“ užsisakė kavos. Barmenas paklausė: „Koks jūsų vardas?“ Renée Zellweger pasakė. Barmenui vardas „Renée“ nesukėlė jokio susidomėjimo. Aktorė tiesiog dievina tokius inkognito momentus, kai būna neatpažinta. Jos slaptas ginklas prieš paparacius: „Kai Niujorke išeinu iš savo namų, pirmiausia imu į rankas „iPod.“ Ramybė Renée yra šventas reikalas. Todėl 2009 m. Renée Zellweger leido sau padaryti metų pertrauką, skaitė daug scenarijų, daugiausia naktimis: „Tuomet man į galvą ateina geriausios mintys.“ Taip pat ji įsirengė namus Konektikute. Gana minimalistiniu stiliumi ir ypač moderniai. Gražus vaizdas: Renée Zellweger, patogiai įsitaisiusi stilingame krėsle, rankose  – scenarijus apie Lucianą Freudą. Ji svarsto, kaip pastatyti filmą apie jį, žymiausią šiuolaikinį portretistą: „Mane labai žavi tai, kaip galima realizuoti medžiagą.“


OPEN MINDS. FREE SOULS BOSS ORANGE, THE NEW FRAGRANCE FOR MEN FEATURING ORLANDO BLOOM

www.boss-fragrances.com shop online hugoboss.com


Mylėkime, džiaukimės gyvenimu, atmeskime nuobodulį Garsusis prancūzų parfumerijos ir kosmetikos gamintojas YVES SAINT LAURENT ištikimai laikosi šių pagrindinių principų. Kaip tai atsispindi grožio priemonėse, sužinojo DOUGLAS klientės ir klientai, susirinkę į pavasarišką YSL vakarą, kovo viduryje vykusį Vilniaus prekybos centre „Panorama“ esančioje parduotuvėje DOUGLAS. Itin gausiai susirinkę DOUGLAS ir YSL gerbėjai mėgavosi šampanu, gardžiais užkandžiais ir rinkosi YSL priemones, kurias tą dieną galėjo įsigyti su 10 proc. nuolaida. Pirkėjos labai džiaugėsi ir maloniomis staigmenomis – YSL kosmetinėmis su miniatiūriniu priemonių rinkiniu. Prekių ženklo YSL atstovė ir vakaro vedėja Monika Laurinaitytė susirinkusiesiems papasakojo YSL istoriją, priminė Monika Laurinaitytė charizmatišką garsiojo kūrėjo Yves Saint Laurent asmenybę, grožio ir mados pasaulyje revoliucijas sukėlusius jo kūrinius. Viešnias sužavėjo vakaro svečias – YSL vizažistas Pavelas Bikas. Jis parodė, kaip pasidaryti madingą, stilingą ir gaivų pavasarišką makiažą, kaip prižiūrėti veido odą. Daug vakaro viešnių turėjo galimybę gauti asmeninę profesionalaus vizažisto konsultaciją, pasipuošti jo padarytu makiažu, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus.

Pavasarinis makiažas pagal YSL ir Pavelą Biką Pavasarišką makiažą Pavelas pradėjo nuo makiažo pagrindo iš „Top Secrets“ serijos. Šioje serijoje yra keturių rūšių priemonės, tinkančios skirtingo tipo odai. Tada atėjo eilė ypatingai YSL priemonei – „Touche Éclat“. Ja patepama oda aplink akis, kakta, apibrėžiamas lūpų kontūras, pašviesinami akių vokai. Priemonė veikia stulbinamai: glotnina odą, makiažas laikosi ilgiau. Dabar galima naudoti kreminę pudrą. Šįkart buvo pasirinkta kreminė pudra „Teint Radiance“, suteikianti odai gaivaus švytėjimo (Nr. 4). Skruostams paryškinti naudoti kreminiai skaistalai „Créme de Blush“ (Nr. 3) – švelnutėliai, lengvučiai, neapsunkinantys odos. Akims subtiliai paryškinti Pavelas parinko auksinio atspalvio šešėlius „Ombre Solo“ (Nr. 15) iš naujosios YSL pavasario kolekcijos. Šio makiažo akcentas – lūpos. Joms buvo parinkti fuksijų spalvos lūpų dažai „Rouge Pur Couture“ (Nr. 27). Ir baigiamasis akcentas – blakstienos. Stebint, kaip tušu „Mascara Singulier“ makiažą kuria Pavelas, buvo galima sužinoti, kad blakstienų tušas puikiai padengia plaukelius tepant zigzaginiu judesiu. Puiku, Karolina atrodo tobulai!

Eglė (24 m., notaro padėjėja), teiravosi Pavelo, kokie akių šešėliai jai tiktų, ir išgirdo, kad prie jos akių spalvos dera dauguma spalvų, bet vizažistas nepatarė naudoti melsvos spalvos. Eglė prisipažino, kad jai labai patinka YSL lūpų dažai. Vaiva (28 m., valstybės tarnautoja), paprašė Pavelo parinkti jai lūpų dažus ir buvo nustebinta, kai vizažistas jai pasiūlė skaisčią, ryškią spalvą. „Pati tokios nebūčiau išsirinkusi, bet iš tikrųjų gražu!“ – džiaugėsi Vaiva. Beje, Vaivai labai pasisekė YSL loterijoje: ji laimėjo naujuosius kvepalus „Belle d‘Opium“. Laura (40 m., verslo konsultantė) prisipažino, kad įkvėpta malonaus renginio įsigijo dvi YSL priemones iš naujos pavasario kolekcijos: akių kontūro pieštuką ir skaistalus. Rasa (grožio specialistė) pasinaudojo proga išbandyti naujausias YSL priemones ir profesionalaus vizažisto darbą. Pavelo jai sukurtu makiažu buvo labai patenkinta, džiaugėsi, kad užtepus YSL makiažo pagrindą, iškart pajuto, jog oda maloniai sudrėkinta. Iš YSL priemonių jai labiausiai patinka lūpų blizgis ir lūpų dažai. Vilniečiai Beata (22 m.) ir Piotras (23 m.) tikino smagiai leidę laiką ir stebėjosi, kad per kelias valandas galėjo tiek daug sužinoti apie kosmetiką ir jos naudojimą. Beatą itin sužavėjo ypatingoji YSL priemonė „Touche Éclat“.

36

Pavelas Bikas ir Karolina

Karolina (20 m., studentė) buvo sužavėta Pavelo jai sukurtu makiažu ir naudota YSL kosmetika. Karolina sakė, kad jai parinktos makiažo spalvos sukūrė naują įvaizdį ir suteikė drąsos rinktis įvairesnes spalvai darantis makiažą pačiai.


Prieš ir po „Ar smagu turėti seserį dvynę? Taip! Tai žmogus, kuris viską supranta iš pusės žodžio.“ Julija ir Valerija

Žavioji mano sesė Madingos ponios ir panelės šį sezoną puošis gėlių raštais. Koks makiažas tiktų prie tokios aprangos? Natūralus, lengvas, vasariškas. Pademonstruoti stilių „prieš ir po“ šįkart į studiją pakvietėme tris seserų poras. Rezultatas tiesiog nuostabus: šešis kartus daugiau žavesio ir dvigubai daugiau geros nuotaikos. Fotosesija, kuri suteikė džiaugsmo ne tik mūsų sesutėms.

38


Stulbinamai panašios, tačiau skirtingos: Julija (kairėje) ir Valerija, 32 metų Gyventi vienai be kitos? Dvynėms Julijai ir Valerijai tai beveik nesuvokiama. „Gyvenimas būtų paprasčiausiai skurdesnis“, – svarsto Julija. Gražiosios seserys panašios ne tik iš išorės, jas sieja ir panašūs interesai bei profesija. Abi patyrusios aktorės, Valerija studijuoja psichologiją, Julija – būsima logopedė. „Tas pats dalykas, tik kitas kelias, – sako Valerija. – Mes tikrai panašios, bet ir labai skirtingos. Julija yra Julija, o aš esu aš.“ Kaip pasidaryti tokį kaip seserų gaivų vasarišką makiažą, žr. 44 psl.

39


Prieš ir po

„Kodėl gera būti dvynėms? Niekada nebūni viena!“ Dagmar ir Bärbel

40


Ar niekada nebūna apmaudu, kad egzistuoja toks panašus žmogus kaip sesuo dvynė? Ypač tuomet, kai kyla ginčų? „Ne, tikrai ne, – tvirtina kirpėja Dagmar ir odontologo padėjėja Bärbel. – Ginčijamės ne daugiau nei bet kurie kiti broliai ar seserys.“ Seserys atviros: Dagmar moka seserį įsiutinti ir sukelti nepasitikėjimo, o Bärbel kartais seseriai būna pernelyg tiesmukiška. Tačiau paprastai patraukliosios seserys puikiai sutaria. „Mes dalijamės ne tik drabužiais, mes esam giminingos sielos“, – sako Dagmar. Seserys pripažįsta, kad jas nuolat vieną su kita lygina. „Bet, – koketuodama priduria Bärbel, – visi dvyniai turi galingą pranašumą: jie visuomet patraukia dėmesį!“ Kaip pasidaryti tokį kaip seserų gaivų vasarišką makiažą, žr. 45 psl.

41


Prieš ir po

Didžioji sesuo, mažoji sesuo: Karolina (kairėje), 18 metų, ir Elena, 16 metų Karolina aistringai domisi baletu ir šiuolaikiniu šokiu, Elenai labiausiai patinka futbolo aikštėje treniruoti berniukus. „Aš organizuota, Karolina visiškai spontaniška“, – paaiškina Elena. Dar labiau skirtingos seserys vargu ar begali būti. Iš tiesų? „Žinoma, mes daug kuo dalijamės, – pasakoja Karolina. – Pavyzdžiui, motoroleriu, kuriuo rytais važiuojame į mokyklą, namais, makiažo priemonėmis, papuošalais ir didžiausia mūsų aistra – šokoladu!“ O jei kada susiginčijate? „Visada susitaikome!“ Kaip pasidaryti tokį kaip seserų gaivų vasarišką makiažą, žr. 45 psl.

Fotografas Martinas Bauendahlis Produkcija Veronikos v. Prittwitz Stilius Mimi Hocke („Ballsaal“) Makiažas ir plaukai Rebeccos Zorn („Liganord“) Tekstas Constantino Herrmanno

„Ar džiaugiuosi, kad turiu seserį? Be jos gyvenimas būtų baisiai nuobodus!“ Karolina ir Elena

42


43


Prieš ir po

Švelnūs vasariški atspalviai

1

2

Ryškus makiažas prie gėlėtų suknyčių ir laisvų drabužių būtų tikrai per margas. Daug gražiau atrodysite, jei pasirinksite lengvus pastelinius lūpų ir akių makiažo atspalvius. 4

5

3

Po

1. Makiažo pagrindas „Hydralist“, ISADORA, 35 ml, 80 Lt.

Prieš

2. Lengva pudra „Diorskin Nude Loose Powder Foundation“, Nr. 020, DIOR, 155 Lt.

6

3. Smėliniai šešėliai Nr. 17, ARTDECO, 19,30 Lt.

5. Skaistalai „Joues Contraste“, Nr. 64, CHANEL, 139 Lt. 6. Nagų lakas ryškiai rožinis „Nailfinity“, Nr. 703, MAX FACTOR, 25,90 Lt. 7, 8. Lūpų atspalviai... tik lengvai užtepti: „Perfect Rouge Glowing Matte“ šaltesniu spalvos tonu (PK 224) arba kiek tamsesniu (RD 325), SHISEIDO, po 97 Lt.

7 8

44

Rožinė – jaunatviškam odos atspalviui Kad gerą nuotaiką skleistų vasariški drabužiai, makiažas turi būti kuo minimalesnis: vokai padažomi smėlio atspalvio šešėliais, vanilės atspalviu padengiamas voko viršus iki pat antakių. Rožinė spalva skirta skruostams ir lūpoms. Makiažas bus tiesiog tobulas, jei sukursime gerą pagrindą, todėl naudokite ir makiažo pagrindą, ir pudrą!

Nuotraukos Martino Bauendahlio, tekstas Constantino Herrmanno

4. Vanilės atspalvio šešėliai „Phyto-Ombre Eclat“, Nr. 1, SISLEY, 111 Lt.


Prieš

1. Akių šešėliai yra šio įvaizdžio pagrindas, tai spindintis antracitas. Trys kiti deriniai „Ombre Absolue Palette G10“ idealūs, norint sukurti „dūminį“ makiažą. LANCÔME, 97 Lt.

Po

2. Lūpų pieštukas spindi šilkine kūno spalva: „Rouge Allure“, Nr. 78, CHANEL, 79 Lt. 3. Nagų lakas „Black Pearl“, Nr. 513, CHANEL, 85 Lt. 2

Gana natūralu – kūno spalva

3

Vasarą dauguma mėgsta neryškų makiažą, Bärbel ir Dagmar taip pat. Kad atrodytumėte idealiai, be lengvai odą padengiančios pudros ir spindinčių šešėlių, daugiau nieko ir nebereikia. Lūpas padažykite natūralios kūno spalvos dažais arba lūpų pieštuku – to pakanka!

Gėlių raštas ir išraiškingos akys Suknelės kaip gėlių jūra – vasariškos ir labai romantiškos. Todėl makiažas taip pat turi būti lengvas ir skaistus: švelnios lūpos ir žemės atspalviais spindinčios akys su daug daug blakstienų. Jei plaukai bus palaidi, atrodysite itin mergaitiškai, o jei susegsite kuodelį, būsite pasirengusi vakarėliui... Prieš

1

1. Akių šešėliai „Luminizing Satin Eye Color“ (Nr. BE202) ant judančio voko ir elegantiškas linkis ties viršutine voko linija. Jei pageidaujate, galite nubrėžti „drugelio sparną“ iki išorinės voko pusės. SHISEIDO, 101 Lt.

Po

2. Lūpoms tinka „Rouge Pur Couture“ žemės atspalvio rožinė (Nr. 6) arba švelni smėlinė (Nr. 10). YVES SAINT LAURENT, po 102 Lt. 3. Nagų lakas parinktas arbūzinės rožinės spalvos: „Ceramic Nail Lacquer“, CHI, 22,50 Lt. 4. Blakstienų tušas „Sensai Colours 38 ºC“ pailgina, pastorina ir dailina blakstienas. Jį lengva nuplauti 38 ºC temperatūros vandeniu. KANEBO INTERNATIONAL, 105 Lt

1

4

2 3

45


Kvapas

Meilės prisipažinimas Saulės spinduliukai šoka savo šokį ant odos ir skleidžia šilumą. Gėlių žiedai įsidrąsina ir paskleidžia ką tik gimusį aromatą, virpantys drugelių sparneliai pranašauja šilumą gamtoje ir meilę mūsų širdyse. Gamtos stebuklas... Meilės stebuklas... Užčiuopti stebuklą ir supilstyti į buteliukus pavyksta tik patiems geriausiems kvapų kūrėjams. Kuo kvepia meilės prisipažinimas?

46


1. Vaisių krepšys Vaisinis, lengvesnis „Daisy“ – klasikinis variantas. Su greipfrutais, avietėmis, egzotiškais ličiais ir slyvų bei muskuso švelnumu: „Daisy Eau So Fresh“. MARC JACOBS, purškiamasis tualetinis vanduo, 75 ml, 259 Lt. 2. Jei myli Sultingi nektarinai, kriaušės ir beveik nežemiškas gražiųjų rožių dvelksmas, apsuptas kedrų: „Trésor in Love“. LANCÔME, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 149 Lt. 3. Rožių jūra Juodieji serbentai ir rožiniai greipfrutai suteikia gaivą, pagrindą sudaro švelniai saldi bijūnų, lelijų ir bulgariškų rožių puokštė: „Rose the One“. DOLCE&GABBANA, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 185 Lt.

2

1

3

47


Kvapas 1. Meilės ir grožio mistika Jei kvapas gali būti mistiškas, jei vakaras gali būti kupinas meilės, tai „Soir de Lune“ leis tai patirti. Pajuskite, kaip užburia ir bet kokius lūkesčius pranoksta šis tobulas erškėtrožių, ramunėlių, pačiulių, mimozų, kalendros derinys. SISLEY, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 308 Lt. Tik DOUGLAS! 2. Elegantiškoji klasika Labai gaivus ir lengvas aromatas „Balenciaga Paris“, kurio centre – žibutės. Ilgai išliekantis aromato šleifas skelbia tradicijų ir dabarties, klasikos ir futurizmo derinį. BALENCIAGA PARIS, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 219 Lt.

1

3. Optimistėms Iš vaisių ir gėlių kvapo supintas moteriškas, švelniai geismą žadinantis „Flora by Gucci“ perteikia jaunatvišką romantiškumą ir optimizmą. GUCCI, purškiamasis tualetinis vanduo, 30 ml, 175 Lt. 4. Puristėms Absoliučiai moteriškas, absoliučiai klasikinis: spinduliuojančios lelijos, apgaubtos jazminų, muskuso ir kedrų dvelksmo: „Beauty“. CALVIN KLEIN, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 189 Lt. 5. Lyg pleventų drugeliai... Citrinomis, jazminais ir vaisiais dvelkia „Chance Eau Fraîche“. Lyg švelnus pavasario vėjelis. CHANEL, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 229 Lt. 6. Ar kvepi jūra? Mėtos (gnybčiojančios), rudasis cukrus (seksualus) ir jazminų žiedai (vandenyje) susijungia į uodžiamą bangų mūšos ūžesį: „Acqua di Gioia“. GIORGIO ARMANI, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 160 Lt.

2

7. Vakarėlis sode Žali, sultingi obuoliai, panardinti į egzotiškus žiedus ir geidulingą medienos aromatą: „Be Delicious“. DKNY, purškiamasis kvapusis vanduo, 50 ml, 175 Lt.

3

48


4

5 6

7

49


Kvapas 1. Viduržemio jūros flirtas Mėgstate gėlių kvapus? Tuomet norėsite išsimaudyti „Love Chloé“: apelsinų žiedai, alyvos, vilkdalgiai ir heliotropai, apgaubti šilto muskuso. CHLOÉ, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 199 Lt. 2. Mandarinų šerbetas ... paskanintas raudonaisiais apelsinais, jazminais ir pačiuliais: „Miss Dior Chérie“. DIOR, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 239 Lt. 3. Žavinga prabanga Arbata ir bergamotės, tinkančios prie prabangių jazminų, orchidėjų, frezijų ir raudonųjų rožių žiedlapių: „Flowerbomb“. VIKTOR&ROLF, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 215 Lt.

1

Produkcija Veronikos v. Prittwitz Fotografai Andreasas Achmannas, Kristina Korb Karpiniai Madame Ours Tekstas Constantino Herrmanno

3 2

50


gėlė iš mano lūpų į lūpas tau suleis šaknis – raudonu žiedu širdy tau išsiskleis gėlė iš mano sielos atklys dangaus keliais į tavo – žydru žiedu tau sieloj išsiskleis gėlė iš mano žodžių žalius sparnus išskleis pavirtus baltu žiedu balse tau nusileis gėlė iš mano žvilgsnio su saulės spinduliais atskries ir aukso žiedu tau žvilgsny išsiskleis gėlė iš mano lūpų prie tavo lūpų klūpo Eduardas Mieželaitis (1919–1997)

51


Švelniai nuraudę skruostai

52

Ne tik patrauklu, bet ir paprasta: svarbu parinkti atspalvį, tinkantį prie jūsų veido odos tipo bei atspalvio ir laikytis vertingų patarimų, kaip naudoti skaistalus, kad jie idealiai padengtų odą (taip pat svarbu atsižvelgti į veido formą).

Nuotrauka Floriano Sommeto

Skaistalai


Rožinė ar smėlinė? Laiko (žemės spalvos labiau tinka biurui, rožinė – vakarėliui) ir, žinoma, odos atspalvio klausimas.

53


1

Švelnūs atspalviai kasdienai

2

2. Mirganti rožinė Idealiai tinka jaunatviškai odai. Raukšlelėse ir porose nesusikaupia blizgių dalelių. Jei taip nutiktų, turėtumėte dar naudoti ir ryškesnių spalvų skaistalus. „Sensai Cheeck Blush CH03“, KANEBO, INTERNATIONAL, 150 Lt.

3

4

3. Terakota Ryškios spalvos tinka tamsesnio atspalvio odai: „Blush Subtil 08“ ypač tinka tada, kai darbe užklumpa ilgos, įtemptos dienos. Visuomet atrodysite puikiai. LANCÔME, 130 Lt. 4. Spalvų duetas Matinio atspalvio skaistalai skirti veido formai pagražinti. Šviesesnieji blizgūs pašviesins skruostikaulius arba vakare padės dieninį makiažą paversti vakariniu. „Diorblush 849“, DIOR, 139 Lt. 5. Natūralus rausvumas Švelnus, tolygus ir natūralaus atspalvio baigiamasis makiažo akcentas. Itin švelniai padengia odą, atspalvis išsilaiko visą dieną: „Luminizing Satin FAce Color“ (RD103). SHISEIDO, 141 Lt.

5 54

S

1. Skaistalų šepetėliai Turėtų būti tokio dydžio kaip šis, tuomet oda tolygiai padengiama skaistalais. Atspalvis atrodo vientisas, neišvysite jokių dryžių. ECOTOOLS, 23,99 Lt. Tik DOUGLAS!

Skaistalai daugelio moterų kosmetinėje tarsi miega giliu miegu. Bet juk greta geidulingai raudonų lūpų ir „dūminių“ akių šešėlių skruostų raudonis yra tiesiog neatsiejama tobulo makiažo dalis. Regis, tai žino nedaug moterų. Kaip ir tai, kad parinkus tinkamą spalvą bei idealią „formą“ skaistalai gali suteikti veidui žavesio ir intrigos. Ne veltui žvaigždžių vizažistai vis pabrėžia: subtilus spalvos brūkštelėjimas ant skruostų natūralios išvaizdos eroje pakeičia makiažo pagrindą ir pudrą. Nesvarbu, ar skaistalus naudosite vienus, ar tepsite tada, kai jau pasidarėte makiažą: raudonio potėpis leidžia odai spindėti – subtiliai darbe, ekstravagantiškai vakarėlyje. Išduodame auksines spalvų parinkimo taisykles...

Padovanokite savo odai šypseną Jei tiksliai nežinote, kaip pagražinti veidą skaistalais, geriausiai būtų pradėti nuo šypsenos: stebėkite veidrodyje, kaip pakyla jūsų skruostai šypsantis. Dabar uždėkite pirštą ant iškiliausio skruosto taško ir atpalaiduokite mimiką. Būtent ši „viršūnė“ ir yra pradinė vieta tepant spalvą. Užtepkite sluoksnį skaistalų ir paskirstykite dideliu, suapvalintu šepetėliu sukamaisiais judesiais. Žemiau iškiliausio skruosto taško, smilkinio link spalva turi ryškėti, tai suteikia kontūrą. Tačiau labai prašytume išlaikykite atstumą tarp skaistalų potėpio ir šypsenos raukšlelės, kuri susidaro ties akies kampučiu. Skaistalai gali ją be reikalo paryškinti. Pradedančiosios turėtų išbandyti lengvus pudrinius skaistalus. Jie ypač lengvai pasiskirsto ir tinka daugumos tipų odai. Jei užtepėte per daug spalvos, perteklių nesunkiai galima nuvalyti švariu kosmetiniu vatos lakšteliu. O štai kreminiai skaistalai puikiai tinka sausai odai arba norint sukurti ypač natūralų, skaidrų įvaizdį – jie sudrėkina odą, gali būti tepami viduriniuoju pirštu arba skaistalų šepetėliu. Jie puikiai pasiskirsto ir tada, jei yra odos nelygumų. Bendroji taisyklė visoms ir visada: nemaišykite skirtingų konsistencijų priemonių! Jei naudojate makiažo pagrindą arba tik pudrą, taip pat naudokite ir pudrinius skaistalus. Maišant skirtingas konsistencijas, gali susidaryti gumuliukų.

Pabrėžkite savo veido formą Skaistalai gali pakoreguoti veido formą. Pavyzdžiui, jei veidas platus, apskritas, reikėtų paryškinti smilkinius visai šalia plaukų linijos. Skaistalus nuo skruostų iškiliausios vietos tepkite lūpų kampučių ir smakro linijos link (braukite labai švelniai), pasistenkite padengti tolygiai, kad nebūtų dryžių. Atminkite svarbią taisyklę: kuo veidas platesnis, tuo įstrižiau tepami skaistalai. Pailgos formos veidui labiau tinka beveik horizontaliai žemiau skruostikaulių tepami skaistalai  – taip veidas optiškai patrumpėja. Turite smailą smakrą?

Nuotraukos: „akg-images“ (1), „Corbis“ (2), „Ecotools“ (1), „Gettyimages“ (1)

Skaistalai


Tuomet skaistalus tepkite vatos lakšteliu arba kempinėle – veido forma atrodys taisyklingesnė. Jei veidas siauras, skaistalai turėtų būti apvaliai tepami ant skruostų vidurio, netepkite skaistalų arti smilkinių. Veidas iškart atrodo apvalesnis, malonesnė tampa ir veido išraiška. Dar vienas puikus makiažo specialistų patarimas: skaistalai, užtepti išilgai nosies šnervių, susiaurina plačią nosį, o jei švelniai padažysite skaistalais ties nosies galiuku, nosis optiškai sutrumpės.

Ryškios spalvos išskirtinėms progoms ir vakarėliams Madame Pompadour

Jau senovės egiptietės skruostus ryškino raudonaisiais burokėliais. Vakarų Evelyn Brent šalyse moterys pradėjo dažytis tik XVIII amžiuje. 1920 m. iki baltumo nušviesintus savo veidus skaistalais Jerry Hall Spalvos pasirinkimas gražindavo Dienai idealiai tinka švelnebyliojo kino nūs atspalviai, vakarui primadonos. Ir skruostai turėtų būti štai ateina labiau paryškinti, žvakių devintasis šviesoje tai atrodo patraudešimtmetis: kliai. Variantai yra keli: daugiau, ryšAudrey Tautou arba vakare ryškiau pasikiau, kuo rausdažyti dieną naudotais skaistalais viau. Gerai, kad (paprasta išeitis vakarėliui po darbo), laukiniai laikai jau arba pasirinkti ryškesnės spalvos praėjo. 2011 m. šešėlius  – galbūt ir blizgius. Jei oda išlieka madingas jautri ar riebi, vietoj klasikinių skaistalų natūralus, tarsi neresiūlome naudoti bronzinį atspalvį gimas makiažas. suteikiančią pudrą. Ji puikiai paslepia Skruostai lyg švelnūs paraudimus ir odos trūkumėlius. rusvi obuoliukai – tai viskas.

Kokie skaistalai tinka jums? Labai šviesi, rožinė, porcelianinė oda

nuostabiai atrodo švelnūs šviesiai rožiniai arba abrikosų atspalvio skaistalai.

Lengvai įdegusi, bronzinė oda

idealiai tinka švelniai blankūs rožiniai atspalviai: nuo auksinės iki tamsiai rudos.

Rusvo atspalvio, įdegusi oda (kaip aktorės Selmos Hayek)

pabandykite ryškius, slyvų ar tamsiai rožinius atspalvius. Labai patrauklu!

Tamsiai įdegusi oda

dienai koralo spalva arba bronzinė, vakarui galėtų būti naudojama tamsiai raudona.

1. Geltonas auksas Išskirtinis atspalvis: švelniai blizganti pudra – tarsi mėnesienos nušviestas veidas. Labai gražu! „Luminizing Satin Face Color“ (Nr. BE206). SHISEIDO, 141 Lt. Tik DOUGLAS! 2. Tvidas Blizgūs skaistalai su auksiniu perlamutru: „Les Tissages de Chanel 30“. CHANEL, 149 Lt. 3. Madinga: vakarėliams – rožinė Lengvutis potėpis padarys įspūdį, o jei norite ryškesnio atspalvio, brūkštelėkite dar kartą: „Blusher 21“. ARTDECO, 24,40 Lt.

1 2

4. Jautriai odai Kreminės konsistencijos bekvapiai skaistalai labai patogūs keliaujant! „Quick Blush 06“, CLINIQUE, 104 Lt. 5. Šepetukas įstrižais šereliais Šiuo šepetuku lengvai užtepsite spalvos, ilgesniais šereliais nepriekaištingai paskirstysite. SISLEY, 152 Lt. Tik DOUGLAS! 6. Ryškus raudonis Idealiai tinka naudoti kasdien vidutiniškai tamsiai odai, jei oda šviesi, tai puiki priemonė vakariniam makiažui: „Luminizing Satin Face Color“ (Nr. RD401). SHISEIDO, 141 Lt.

3

4

5

6 55


Grožio šaltinis

Mes norime tikrų rožių lietaus Įsižiūrėkite į gėlių karalienę rožę. Jaučiate, kaip iš tiesų ilgėjotės tikrų gėlių? Rožės žavi ne tik tobulu grožiu ir ypač moterišku kvapu, bet ir netikėtais naujais aspektais – raminamosiomis ir regeneruojamosiomis ypatybėmis, kurias perteikia kremai bei serumai, prisotinti rožių ekstraktų.

Didžioji dalis surinktų rožių paverčiama aliejumi. Į sunkvežimius sukrautas krovinys keliauja į distiliavimo gamyklas, pavyzdžiui, į Senirą, kur milžiniški sandėliai lūžte lūžta nuo rausvų rožių. Pasiraitokite kelnes. Briskite, atsigulkite, pasimaudykite žieduose. Kas galėtų atsispirti pagundai išsimaudyti rožių jūroje?! Net ir tokiam patyrusiam profesionalui kvepalų kūrėjui kaip Thierry Wasseris rožių derlius niekada nepraras savo žavesio. Šis kvepalų kūrėjas rytais aštuntą valandą 56

pats stovi laukuose ir panardina savo mažą nosytę į kvepiančius rožių žiedlapius. Prancūziškosios tradicijos besilaikantiems grožio namams rūpi tik geriausias aliejus, išgaunamas iš bulgariškų damaskinių rožių. Kiekvienais metais kvepalų sudedamosios dalys yra vis kitokios. Damos mielai kvepinasi avietėmis ir ličiais dvelkiančiais kvepalais, bet yra kūrėjų, būtinai norinčių, kad jų sukurti aromatai išskirtinai kvepėtų rožėmis. Tik Bulgarijoje ir Turkijoje auginamos damaskinės rožės būna tokios kokybės, kad jas būtų galima naudoti kvepalams ir odos priežiūros priemonėms. Vien tik Bulgarijoje per metus išdistiliuojama apie 1,5 tonos aliejaus. O tam reikia net šešių milijonų kilogramų rožių! Nenuostabu, kad rožių aliejus yra vienas brangiausių ir vertingiausių kvepalų sudedamųjų dalių, jo kilogramas kainuoja nuo 3 000 iki 5 000 eurų.

Nuotrauka Michaelio Leiso

J

ei šią liepą skrisite atostogų į Antaliją, skirkite šiek tiek laiko vienam ypatingam potyriui. Tik apie valanda kelio į šalies gilumą ir jūs jau neriate į rožių jūrą! Čia, Spartos provincijoje, maždaug 1 000 metrų aukštyje, plyti kerinčiu kvapu ir grožiu garsėjančių damaskinių rožių (lot. Rosa damascena) plantacijos. Gėlių derlius nuimamas ankstyvais rytais per trisdešimt dienų. Jau pusę šešių ryto rinkėjai rankomis pradeda rinkti gražiuosius žiedus, jiems tik trumpam sutrukdo vidurdienio karštis.


57


Grožio šaltinis

Erškėtrožės (lot. Rosa centifolia), augančios Pietų Prancūzijoje, Maroke, Alžyre, Egipte, kaip ir damaskinės rožės, ypač dažnai naudojamos kosmetikos ir parfumerijos pramonėje. Šių dviejų rūšių rožės regeneruojamai veikia mūsų ląsteles, suteikia harmonijos psichinei būsenai. Grožio pramonėje vis dažniau naudojamas ir muskusinių erškėtrožių (lot. Rosa moschata) aliejus. Jame ypač gausu riebalų rūgščių, alfa linoleno rūgšties ir A bei C vitaminų. Šis aliejus drėkina odą ir plaukus, prisotina maistinių medžiagų bei antioksidantų. Muskusinių erškėtrožių aliejus išgaunamas iš Čilės Andų kalnų viršūnėse augančių erškėtuogių branduolių. Tai vietos, dar nepaliestos žmogaus. Pastaruoju metu ir kitų rūšių rožės daro karjerą grožio srityje. Juk mes gyvename greitų pokyčių amžiuje, o viso pasaulio biologai pačiais įvairiausiais būdais vis bando atskleisti nepaprastus rožių talentus. Pavyzdžiui, prekių ženklui DIOR atstovaujantys mokslininkai atrado, kad juodosios rožės ypač vertingos dėl jose esančių antioksidantų kiekio. Jo yra daug daugiau negu bet kuriose kitose rožėse ar net kituose augaluose (šios rožės naudojamos DIOR odos priežiūros priemonių serijoje „Hydra Life“). Dar nevisiškai pražydę, gležni, švelnūs rožių žiedai turi būti šaltai sumalti. Kaip tai daroma? Visų pirma žiedai atšaldomi taip stipriai, kad taptų kieti tarsi ledas. Tuomet žiedai gali būti susmulkinti, bet ne sutraiškyti. Tik taip nenukenčia veikliųjų medžiagų veiksmingumas. Alpių rožės, priklausančios rododendrų rūšiai, taip pat prisideda prie mūsų odos gražinimo: jos stiprina apsauginę odos funkciją, saugo nuo aplinkos poveikio ir skatina odos kamieninių ląstelių gamybą.

Anglų kalboje yra posakis „Everything is coming up roses“. Ką tai reiškia? Jis reiškia – viskas bus gerai!

Šį ryškiai raudonų žiedų kamieninėse ląstelėse slypintį potencialą atrado Šveicarijos mokslininkai. Tačiau vieno dalyko iki šiol dar niekam nėra pavykę padaryti: laboratorijoje sintetiškai atkurti originalų, natūralų rožių kvapą. Tam, kad pasipuoštų savo žavingu aromatu, kuris, žinoma, skirtas tik vabzdžiams privilioti, gėlių karalienė rožė naudoja iki 600 sudedamųjų dalių, iš kurių iki šiol visiškai ištirtos tik apie 450. Tačiau būtent tai ir sukuria rožės kvapo paslaptingumą – tai, kas kvepalų kūrėjus taip įtraukia ir užburia. 58

Iš jokių kitų natūralių, gamtos padovanotų kvapų profesionalų nosys nesukuria tokio ypatingo aromato. Bene kiekvienas iš 500 pasaulio kvepalų kūrėjų trokšta sukurti savitą, labiausiai išskirtinį rožių kvapą. Kur slypi rožių kvapo paslaptis? Manoma, kad rožių kvapas pats savaime turi potencialą tapti legendinis. Taip nutiko su nepamirštamaisiais „Chanel Nr. 5“ (iki šiol kas trisdešimt sekundžių pasaulyje nuperkamas vienas šių kvepalų buteliukas), JEAN PATOU „Joy“, NINA RICCI „L’Air du Temps“, YVES SAINT LAURENT „Paris“, CALVIN KLEIN „Eternity“ ir LANCÔME „Trésor“. O kaip modernieji klasikai, pavyzdžiui, CHANEL „Allure“, BVLGARI „Rose Essentielle“, ESTÉE LAUDER „Pleasures Delight“, GIVENCHY „Very Irresistible“ arba NARCISO RODRIGUEZ „Essence“? Neabejokite: rožė juos padarys nemarius.

Kai rožė žydi, ji tarsi juokiasi iš kitų rožių. Taip meiliai, kad aš prisižadėjau daugiau niekuomet nebeglostyti kitų gėlių. Visa meilė, kuri liepsnoja, kyla iš tavęs, žydinti rože! Clemens von Brentano (1778–1842)

Nepaliauja intriguoti Kvepalai, kuriuose yra rožių aromato natų, nepaliauja intriguoti, nes visi jie kvepia skirtingai. Ko gero, galima sakyti, kad jie pavojingai patrauklūs, todėl akimirksniu suvilioja jaunas merginas. Ir čia kaltė krenta ant parfumerijos pramonės genijų, tokių kaip Albertas Morillas, pečių. Jis netrukus turėtų sukurti klasikinio ISSEY MIYAKE kvapo modernią versiją moterims. Patikėkite, ji tikrai taps absoliučiu moteriškumo simboliu. Tačiau kitaip nei įprasta sodriam kvapui, A. Morillas suteiks šiems kvepalams vien tik rožių aromatą. Tai bus švelniausias ir gaiviausias dar tik vos vos prasiskleidusios rožės dvelksmas, pumpuras, virstantis žiedu. Kaip švelnutėlis lietus iš rausvų rasos lašelių... Susanne Opalka

Nuotraukos: „Dior“ (1), „Issey Miyake“ (1), „Yves Saint Laurent“ (1), „Jean Paul Gaultier“ (1), „Kenzo“ (1), „Nina Ricci“ (1), „Shiseido“ (1)

Damaskinės rožės ir erškėtrožės regeneruoja mūsų ląsteles


Rožiniai odos ir jausmų lūkesčiai 1. Ramus alsavimas. Dieninis kremas „WrinkleResist24“ saugo odą nuo neigiamo utravioletinių spindulių poveikio, užkerta kelią raukšlių formavimuisi. Arbatinių rožių aromatas šalina įtampą ir ramina. SHISEIDO, 50 ml, 280 Lt.

1

2. Meilės sparnai. Gaivus spindintis gėlių akordas: karčiavaisių citrinmedžių žiedų aliejus, rožių pumpurai, gardenijos, švelnus ir užburiantis „Kenzo Amour Florale“ parašas – jostrų žiedai ir baltasis muskusas. KENZO, purškiamasis tualetinis vanduo 40 ml, 199 Lt.

2

3

4

3. Rožės bučinys. „Crème de Rose“ puoselėjamasis lūpų balzamas su švelniu rožių kvapu ir damaskinių rožių ekstraktu. DIOR, 7,2 g, 89 Lt. 4. Tyras pumpuras. Besiskleidžiančių rožių aromatas, pasakojantis, kaip pumpuras virsta žiedu: „L’Eau d’Issey Florale“. ISSEY MIYAKE, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 219 Lt. Tik DOUGLAS (PC „Panorama“, Vilnius)! 5. Paryžietės stilius. „Parisienne“ suvilioja mineralų akordais, susiliejančiais su bijūnais ir damaskinių rožių ekstraktu. YVES SAINT LAURENT, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 282 Lt. 6. Miesto princesė. Gražioji miestietė drąsiai užkariauja vyrų širdis, nes turi slaptą ginklą – šokančią juostelę – „Dancing Ribbon“. Aviečių, rabarbarų, imbierų natos susipina su tuberozomis ir rožėmis, išsiliedamos pačiulių ir santalų akordu. NINA RICCI, purškiamasis kvapusis vanduo, 50 ml, 244 Lt.

5

7. Mano damai. Gėlių aromatas „Ma Dame“ gaivus ir išdykėliškas: apelsinų gaiva, rožės, lašelis granatų sirupo, didelė dozė muskuso, švelnus kedrų pakedenimas. JEAN PAUL GAULTIER, purškiamasis kvapusis vanduo, 50 ml, 249 Lt.

6 7 59


Kūno priežiūra

Pažink save. Pažink savo kūną Mūsų kūnas yra unikalus. Tai meno kūrinys. Jis funkcionuoja ir reaguoja ypač individualiai. Kas nori išsaugoti stangrią bei lygią odą, turėti dailią figūrą, pirmiausia turėtų pažinti savo poreikius, tiksliau tariant, savo kūno poreikius.

60

Nuotrauka Angelikos Büttner 

K

Kas iš tiesų supranta, kas vyksta? Kai tik įsikaip mūsų kūnas reaguoja, priklauso nuo daujungi kurį nors televizijos kanalą, visur matai gybės iš dalies dar visiškai nežinomų veiksnių dietologus, biomedicinos ir gyvenimo būdo bei labai sudėtingų procesų mūsų ląstelėse. Ir žinovus, postringaujančius (ir dažnai vienas dėl celiulito nėra vienos tiesos. Juk ne vieninkitam prieštaraujančius) apie dietas, telė priežastis jį sukelia  – ir tai kūno priežiūrą ir lieknumo maniją. Mūsų gyvenimo būdas priklauso ne vien tik nuo svorio. Tik dėl vieno dalyko specialistai vie- turi didžiulę įtaką mūsų Nesunku pastebėti, jog netgi ningi: normos, lentelės, idealai jau kūne vykstantiems prodaug sportuojančių ir ypač liek­ atgyvena, daugiau nebėra visiems cesams. Tai pasakytina nų sportininkių celiulitas neaptinkančių taisyklių. Nebėra tinkamo ir apie celiulitą. lenkia. svorio, lieknumas automatiškai nereiškia dailios ir stangrios odos, storumas nereiškia nesveiko antsvorio. Kuo daugiau mokslininkai atranda, tuo labiau aiškėja: tai,


Graži figūra: kas jaučiasi gražiai ir gerai, tas dažniausiai puikiai pažįsta savo kūną. Ir tai nepriklauso nuo idealių matmenų, kūno masės apskaičiavimo formulių ar kalorijų lentelių...

61


Kūno priežiūra Tačiau dėl vieno dalyko mes visos vis dėlto sutarsime: mums patinka lygi, stangri oda. Ji tiesiog atrodo gražiau negu kalnų ir slėnių peizažas.

susitraukti, išsiplėsti, susitraukti... Kiekvienas pats turi atrasti, kaip sudeginti savo kūno riebalus, kas jam tinka, o kas kenkia. Ir vis daugėja faktų, kad glikemijos indeksas (jis dalija maisto medžiagas pagal cukraus kiekį, angliavandenius ir pagal stiprumą) tampa vis Laikantis dietos kūno svoris reikšmingesnis. Naujausi Europos Sąjungos remiamo tyrimo rezultatai kinta, bet dažniausiai, deja, rodo, kad baltymų dieta su nedideliu padidėja. Didžiulis krūvis glikemijos indeksu neleidžia orgatenka ir mūsų odai: ji turi nizmui vadinamuoju dietos „badmeišsiplėsti, susitraukti, išsi- čiu“ kaupti atsargų. Aštuonis mėneplėsti, susitraukti... sius trukusiame tyrime dalyvavo 772 europiečių šeimos.

O dėl to mes pasirengusios padaryti daug. Bet pirmiausia reikėtų žinoti, kaip atsiranda celiulitas arba kodėl jis tampa matomas. 1. Riebalų ląstelės (adipocitai) padidėja  – pradinis jų dydis 50 μm gali padidėti nuo 60 iki 100 kartų. Tam įvykus, jos susijungia į būrį. Tačiau to geriau nematyti! 2. Kolageno kokybė ir kiekybė mažėja. Kolagenas sudaro mūsų kūno apsauginį tinklą, garantuoja mūsų odos elastingumą. Kolagenai sudaro 70 proc. odos. Per tinklą, praradusį elastingumą, riebalų ląstelės gali prasiskverbti. 3. Medžiagų apykaita vyksta neoptimaliai  – kraujas ir limfa ląstelių neaprūpina reikiamu kiekiu maistingųjų medžiagų, oda tampa pageltusi, permatoma.

Atsisakykite visko, kas atakuoja kolagenų junginius, ir pagerinsite savo sveikatą.

Visi kūnai susideda iš tų pačių sudedamųjų dalių, tačiau skiriasi jų kiekis ir aktyvumas. Vienos jų turi didelį fermentų kiekį, kitose žemas antioksidantų lygis, trečios riebalų rūgštis perdirba greitai arba lėtai. Kiekvienas kūnas tiksi individualiai. Ar tai priklauso nuo likimo? Viskas jau nulemta? Ir taip, ir ne! Mūsų gyvenimo būdas turi didžiulę įtaką mūsų kūne vykstantiems procesams. Žinoma, mes patys genų nepakeisime, tačiau mūsų gyvenimo būdas lemia, kokie genai įjungiami arba išjungiami, kaip intensyviai vyksta jų programos. Epigenetika – įdomi ir palyginti nauja mokslo sritis, mokslas apie mūsų genų aukštesnius lygius (graik. epi – „viršuje“). Ji veda prie visiškai naujo žmogiškosios biologijos supratimo.

Pagaliau pamirškite visas dietas, visus kūno masės indeksus ir patarimus apie optimalų kalorijų kiekį. Visa tai neturi nieko bendra nei su celiulitu, nei su sveikata. Dauguma dietų, 90 proc. visų atvejų, lemia tai, kad kada nors jūs sversite daugiau negu prieš dietą. Kasdien vis daugiau ir daugiau. Žymusis „badmečio“ efektas! O koks krūvis tenka mūsų odai! Juk ji turi išsiplėsti, 62

1

2

3

Nuotraukos: „Biotherm“ (1), „Burt’s Bees“ (1), „Clarins“ (1), „Dior“ (1), „Shiseido“ (1), „Venus“ (1)

Daug kas priklauso nuo genetikos: kokį genų derinį paveldėjote iš savo tėvų.


kaitos procese. Tarp energijos atsiradimo ir sunaudojimo turi atsirasti pusiausvyra, kuri mažina riebalų rūgščių sintezę ir taip užkerta kelią vykti lipogenezei riebaliniuose audiniuose (pavyzdžiui, „Celluli Laser Size Code“). DIOR siūlo kaitą: nuo apimties prie tvirtumo. Biotechnologiškai gaunamas peptidas „perprogramuoja“ riebalinio audinio pernešėjo ląsteles taip, kad jos virsta ne riebalais, o „stangrinamosiomis ląstelėmis“ („Svelte Reversal Hydrating and Firming Cream“). O štai SHISEIDO nustatė daug vadinamųjų „skylančių proteinų“, kurių pagrindinis požymis yra dalyvavimas deginant riebalus. Želėje „Aromatic Sculpting Gel“ esanti nauja veiklioji medžiaga stimuliuoja proteinų išsiskyrimą ir taip skatina riebalų deginimą. Geras teiginys? Bet svarbiausia, kad būtų gera savijauta.

Jums netinka perdėtas ir neteisingas sportas (moteriškiems jungiamiesiems audiniams už jogą geriau, pavyzdžiui, „lėtoji joga“ arba vaikščiojimas, plaukiojimas, jodinėjimas), nesaikingas rūkymas, per ilgas deginimasis saulėje, chroniškas stresas. Vitaminai, antioksidantai ir stangrinamieji augalų ekstraktai, beje, greičiausiai ir tiesiausiai veikia iš išorės nei tada, kai patenka į organizmą su maistu. Šios medžiagos palaiko mūsų meno kūrinį būtent ten, kur to reikia. Rekomenduojama: vitaminas E ir ryžių proteinai, stangrinantys bei pagerinantys odos elastingumą (pavyzdžiui, VENUS „Firming Body Lotion“). Daugelio pripažintos anticeliulitinės želės stengiasi paveikti riebalų kaupimo (lipogenezės) bei riebalų deginimo (lipolizės) procesus. Pavyzdžiui, BIOTHERM atrado, kad fermentų proteinas yra labai svarbus riebalų ir cukraus apy-Susanne Opalka

Asmeniniai grožio laboratorijų treneriai 1. Natūralumas. 99,78 proc. natūralus. Losjono sudėtyje yra morkų sėklų aliejaus, stimuliuojančio prakaito ir riebalines liaukas, ląstelių atsinaujinimą. Itin tinka subrendusiai ar sausai odai, padeda sumažinti jau esančias bei atitolina naujų raukšlių atsiradimą. BURT’S BEES, 235 ml, 49,95 Lt. Tik DOUGLAS! 2. Elastingesnė. Stangrinamasis losjonas ypač sausai odai. Avokadų aliejus, ryžių proteinai, pantenolis ir vitaminas E gerina odos elastingumą. „Firming Body Lotion“, VENUS PERFECT BODY CARE, 200 ml, 30,90 Lt. Taip pat yra ir kreminės konsistencijos „Firming Body Cream“. Tik DOUGLAS! 3. Lygus pilvas. Fermentų proteinai ir augalinės kilmės veikliosios medžiagos, tokios kaip kofeinas, granatų sėklų aliejus ar lotosų ekstraktas, pilvui bei talijai leidžia atrodyti lygiau ir dailiau. „Celluli Laser Size Code“, BIOTHERM, 150 ml, 152 Lt.

4

5

6

4. Puiki figūra be celiulito. „High Definition Body Lift“ mažina celiulito atsiradimą, skatina riebalų pertekliaus pašalinimą, tonizuoja, lygina, maitina ir gražina odą. Suteikia vėsumo ir lengvumo jausmą. CLARINS, 200 ml, 179 Lt. 5. Galinga sudėtis. „Svelte Reversal Hydrating and Firming Cream“ odos audiniui leidžia atrodyti tvirtai ir stabdo naujo riebalinio audinio susidarymą. DIOR, 200 ml, 219 Lt. 6. Lieknėjimo kodas. Šalia „riebalus deginančių proteinų“ „Advanced Body Creator Aromatic Sculpting Gel“ siunčia kvapo signalus, kurie padeda aktyvinti riebalų deginimą. SHISEIDO, 200 ml, 192 Lt. 63


Vyrams

Kaip kvepia žvaigždės Kada ekrano herojus žino, kad jis iš tiesų laimėjo? Ar tada, kai pradeda susitikinėti su supermodeliu? O gal tada, kai rankose laiko „Oskarą“? Ne, ne tada. Aiškus sėkmės barometras: kvepalų reklamos sutartis. Tačiau kodėl parfumerijos gamintojai taip mielai savo kūrinių reklamas puošia žvaigždžių veidais? Todėl, kad žvaigždės akimirksniu įkūnija tai, kokio tipo vyrui skirtas kvapas... Kasdieniškiems: Paulas Walkeris ir DAVIDOFF „Cool Water“ Jei kas ir nusimano apie vandenį, tai Paulas Walkeris: prieš tapdamas aktoriumi studijavo jūrų biologiją, dabar yra aistringas naras ir mėgsta plaukioti burlente. Nusifilmavęs populiariame filme „Pavojai gelmėse“, sukūrė naujus povandenio pasaulio standartus. Vyrai pavydi jo nerūpestingumo, moterys jį myli, nes jis atrodo taip, kaip atrodo – žiauriai gerai. Gali būti, kad „Cool Water“ vėl taps seksualiausiu vasaros kvapu. Ir laikas tam tinkamas: 2011 m. Walkeris su savo „Greitais ir įsiutusiais“ vėl žvejos populiarių filmų vandenyse.

Vėsi gaiva...  Kažkas tarp gėlių ir medingųjų kvapų: „Cool Water“, DAVIDOFF, purškiamasis tualetinis vanduo, 75 ml, 169 Lt. 64


Tekstas Constantino Herrmanno, nuotraukos „Universal Studios“, „Davidoff“ (1)

„Plaukiojimas burlente mane ramina, tai panašu į dzenbudizmą. Jūra tokia neįtikėtinai didelė, kartu tokia taiki ir neįveikiama. Kai būnu ant vandens, pranyksta visas kitas pasaulis...“ Paulas Walkeris

65


Vyrams

Superherojus: Chrisas Evansas ir GUCCI „Guilty pour Homme“ „Ugnies tramdytojas“ Johnny Stormas skandalingajame „Fantastiškame ketverte“ uždega ekraną ir filmo žiūrovų širdis. 2011 m. jį matome filme „Kapitonas Amerika“. O dabar šaunusis bostonietis žaidžia ir naujojo GUCCI kvapo reklamoje. Režisūra (kieno gi kito, jei ne jo!): Franko Millerio – pripažinto komiksų kūrėjo.

1

2

Skaidrus ir modernus: Jonathanas Rhysas Meyersas ir HUGO „Element“ Airių nutrūktgalvis turi, ko gero, išraiškingiausias akis iš visų kino pramonės atstovų. Tokias vandens mėlynumo ir be galo skvarbias. Todėl jo įkūnytam karaliui Henrikui VIII (filme „Tiudorų dinastija“) moterys būriais krenta po kojom. O tikrame gyvenime? Kavalierius mieliau pasirodo apsirengęs džinsais ir marškinėliais, negu apsigaubęs mantija. Ir taip puikiai įkūnija HUGO BOSS kvapą: modernus, vyriškas, aiškus...

4

Džentelmenas: Clive Owenas ir „Bvlgari Man“ Italų parfumerijos kūrėjai reklaminiu veidu pasirinko 46 metų Clive Oweną („International“) ir taip įtvirtino naująją eleganciją. Žavingas džentelmenas yra pasakęs tokį dalyką: „Aš mielai kvepėčiau šviežiai nupjautos žolės kvapu.“ Ach... Vyriška poezija, nuostabiai tinkanti aromatui iš kvapiųjų auksabarzdžių, santalų ir lotosų žiedų.

66

2. Skaidrus Stiprus jūros vėjas, susimaišęs su vyriškais medžių kvapais: „Hugo Element“, HUGO BOSS, purškiamasis tualetinis vanduo, 60 ml, 185 Lt. 3. Romantiškas Beržo lapai kvapui suteikia energijos: „Boss Bottled. Night“, HUGO BOSS, purškiamasis tualetinis vanduo, 30 ml, 140 Lt. 4. Elegantiškas Toks kilnus: „Bvlgari Man“ su baltąja mediena, muskusu ir intensyviai kintančia ambra. BVLGARI, purškiamasis tualetinis vanduo, 60 ml, 200 Lt.

Ponas Seksualusis: Ryanas Reynoldsas ir „Boss Bottled. Night“ Įdomus importas iš Kanados: nesvarbu, ar niekšas filme „Iksmenai: pradžia“ („Iksmenų“ gerbėjai gali džiūgauti: jį dar išvysime 2012 m.), ar kaip priverstinis Sandros Bullock vyras (filme „Piršlybos“). Jei tik Ryanas panarina galvą ir aistringai nužvelgia, virpa moterų keliai. To pakanka ir HUGO BOSS, kad jį įdarbintų. Kas galėtų nenorėti kvepėti taip, kaip kvepia seksualiausias pasaulio vyras? (2010 m. išrinktas amerikiečių žurnalo „People“).

3

1. Energingas Su citrinomis, rožiniais pipirais, kedrais ir santalais. „Gucci Guilty pour Homme“, GUCCI, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 205 Lt.

5. Paslaptingas Medžių aromatai, sumaišyti su geidulingais tabako akcentais: „La Nuit De L’ Homme“, YVES SAINT LAURENT, purškiamasis tualetinis vanduo, 60 ml, 199 Lt. 6. Nerūpestingas Smilkalų ir vanilės aromatai su lengvais obuoliais. „Boss Orange Man“, HUGO BOSS, purškiamasis tualetinis vanduo, 60 ml, 185 Lt. 7. Smarkus Bergamotės, greipfrutai ir pačiuliai: tai „Play for Him“, GIVENCHY, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 179 Lt. 8. Sportiškas ... ir todėl vyriškas: su citrinomis, imbierais ir santalais. „Dior Homme Sport“, DIOR, purškiamasis tualetinis vanduo, 50 ml, 205 Lt.

Nuotraukos: Clive Owenas, „Sony Pictures Releasing GmbH“, „Bvlgari“ (2), Ryanas Rynoldsas, „Walt Disney Motion Pictures Group“, „Hugo Boss“ (2), Jonathanas Rhysas Meyersas, „Hugo Elements“ (3), Chrisas Evansas, „Paramount Pictures“, „Gucci Guilty“ (3)


Drąsiems: Vincentas Casselis ir YVES SAINT LAURENT „La Nuit De L’Homme“ Jis mėgsta bedugnę: „Juodoji gulbė“, „Oušeno dvyliktukas“ ir kultinis „Nesugrąžinamas laikas“ su Monica Belluci. „Baigta su silpnavaliais“, – regis, toks yra paslaptingojo prancūzo šūkis. Vincentas Casselis – tai išskirtinis stilius, todėl jis idealiai tinka paslaptingam rytietiškam kvapui.

5

Natūralusis: Orlando Bloomas ir „Boss Orange“ Greta nuogų vyrų nuotraukų ir veiksmo filmo herojų švelnusis anglas visuomet atrodo maloniai ramus: pikti liežuviai ilgai kaltindavo jį sergant anoreksija tik dėl to, kad jis nenorėjo atitikti Brado Pitto grožio idealo. Vis dėlto laikas pribręsta ir naujiems herojams, tai įrodo Orlando sėkmė: „Žiedų valdovas“, „Karibų piratai“, „Trys muškietininkai“ (2011 m.) – ir dabar riteriškas modelis kvapo įvaizdžiui. Labai gerai!

6

Vakarėlių mėgėjams: Justinas Timberlake’as ir GIVENCHY „Play“ Tai ne Holivudo atstovas, tiesiog muzikantas, vaidinantis modelį. Nebūtinai blogas pasirinkimas, kadangi Justinas Timberlake’as laikomas mūsų laikų „Kietuoju Karaliumi“. Vakarėliai, greitas ritmas, besivaržantis su moterų širdžių dūžiais, gyvenimas kaip svaigulys. Kas visa tai yra patyręs, tikrai pamėgs „Play for Him“ kvapą: su pačiuliais, degmedžiais, greipfrutais ir kavamedžių žiedais. Viens, du, trys, pradedam!

Klasikas: Jude’as Law ir DIOR „Homme Sport“ Naujoje DIOR reklamoje, sukurtoje Guy Ritchie, elegantiškasis britas pristatomas, kaip įprasta, iš gerosios pusės. 38 metų Jude’as Law jau buvo „Alfis“, „Šerlokas Holmsas“ ir jau daug metų – „Mr. Dior Homme“ veidas. Niekas geriau už jį neįkūnija žavingo širdžių ėdiko!

Nuotraukos: Jude’as Law, „Dior Homme“ (3), Justinas Timberlake’as, „Universal Music Group“ (UMG), „Givenchy“ (2), Orlando Bloomas, „20th Century Fox“, „Boss Orange“ (3), Vincentas Casselis, „Fox Searchlight Pictures“, „Yves Saint Laurent Homme“ (2)

7

8

67


Panelėms

Kokios yra šiuolaikinės panelės? Ypatingos. Kiekviena – išskirtinė. Tad joms skiriami unikalūs, drąsos ir energijos suteikiantys kvapai, madingiausių atspalvių bei raštų dekoratyvinė kosmetika ir specialiai joms sukurtos odos priežiūros priemonės.

68

3

3. Madingas manikiūras Susikurk unikalų nagų raštą naudodama viršutinį nagų lako sluoksnį „Graffiti nails“. Daryk taip: nulakuok nagus norima spalva ir luktelk, kad lakas išdžiūtų. Tada vienu potėpiu užtepk viršutinį lako sluoksnį. Raštas išryškės netrukus! ISADORA, 6 ml, 40 Lt.

6

5

2

1. Didžiuokis savo stiliumi „Black Star“ – tai nepaprastai savitas Avril individualumą įkūnijantis kvapas, sukurtas mėgstančiai išsiskirti ir išreikšti savo stilių merginai. Kvapas suteikia merginoms energijos, pasitikėjimo savimi ir drąsos visur naudotis savo išskirtinumu ir būti žvaigždėmis pačioms sau. AVRIL LAVIGNE, purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 89 Lt. 2. Išdrįskite atrasti! „Forbidden Rose“ ragina merginas būti drąsias ir nepaisyti ribų: atrasti jaudinantį pasaulį, kuriame nėra jokių apribojimų. Aromatas atveria beribes galimybes, kurias merginos gali atrasti, jei tik išdrįs. Avril teigia norėjusi sukurti tokį aromatą, kuris turėtų stiprų emocinį užtaisą, dvelktų paslaptimi ir būtų šiek tiek magiškas. AVRIL LAVIGNE purškiamasis kvapusis vanduo, 30 ml, 89 Lt.

4 4. Atsparūs bučiniams... ... lūpų dažai! „Lipfinity Lip Tint“ ant lūpų beveik nejausi. Pieštuko formos, su ypatingu antgaliu, leidžiančiu nepriekaištingai nudažyti lūpas ir tiksliai nubrėžti jų kontūrus. Be to, užuot padengę tik lūpų paviršių, jie greitai susigeria ir nudažo lūpas ypač madinga šį sezoną matine spalva. Rinkis iš šešių atspalvių. MAX FACTOR, 41,90 Lt. 5. Leisk odai kvėpuoti Nepatinka išsiplėtusios poros? Sumažink jas, pašalink negyvas odos ląsteles, nuvalyk nešvarumus. Panaudojus valomąjį šveitiklį, oda vėl suspindės ir atrodys gaivi bei gyvybinga. VENUS PERFECT GIRL CARE, 100 ml, 21 Lt. 6. Švaruolė Norėtum, kad oda būtų švarutėlė? Kruopščiai nuvalyk ją, pašalink nešvarumus odos neišsausindama. Kai porose nebus riebalų, nesikaups ir nešvarumai. Ši valomoji želė pašalina nešvarumus ir suteikia odai šviežumo pojūtį bei spindesį. VENUS PERFECT GIRL CARE, 150 ml, 18 Lt.

Nuotraukos: „Avril Lavigne“ (2), „Isadora“ (1), „Max Factor“ (1), „Venus“ (2)

Kiekviena – išskirtinė

1


Plaukai

Sveiki, ryškūs, purūs Pasirūpinkite savo plaukais ir jie puoš Jus kaip nuostabiausias aksesuaras. Pasirinkite tinkamas priemones ir džiaukitės tokiais plaukais, kokių norite: norimo ilgio, norimo atspalvio, puriais ir sveikais.

5

2. Stipresni ir sveikesni Šampūnas „Glam Hair“ ne tik suteikia išskirtinę apimtį, bet ir gydo plaukus. Dėl specialių gydomųjų komponentų net nualinti ploniausi plaukai taps daug stipresni ir sveikesni. UMBERTO GIANNINI, 250 ml, 31,50 Lt. 3. Minkštesni ir sudrėkinti Kondicionierius „Glam Hair“ plaukams suteikia ypač didelę apimtį. Nuostabus šilko proteinų mišinys kondicionuoja ir padaro plaukus minkštesnius, taip pat suteikia daugiau drėgmės sausiausioms vietoms. Neapsunkina plaukų. UMBERTO GIANNINI, 250 ml, 31,50 Lt. 4. Ypač daug ir ypač purūs Geriausia priemonė norintiesiems stebuklingos apimties. Vienas populiariausių UMBERTO GIANNINI gaminių. Apimtis išliks visą dieną! UMBERTO GIANNINI, 200 ml, 33,50 Lt.

3 1. Šviesūs, bet ne gelsvi Ką tik nudažyti šviesūs plaukai atrodo ryškiai ir gražiai, tačiau laikui bėgant jie įgauna nepageidaujamų gelsvų atspalvių. Šis tamsiai violetinės spalvos šampūnas, specia­ liai sukurtas dažy­ tiems šviesiems plaukams, lengvai dažo ir panaikina nepageidaujamus gelsvus atspalvius. LEE STAFFORD, 1 250 ml, 24,90 Lt. 70

4

2

6 2

5. Augimo potencialas Norinčioms užsiauginti ilgesnius plaukus. Kuo plaukai darosi ilgesni, tuo sunkiau juos prižiūrėti, todėl atsiranda tikimybė, kad jie susilpnės ir pradės lūžinėti, taip prarasdami savo maksimalų augimo potencialą. Ši priemonė veikia plaukų šaknis ir padeda užsiauginti ilgus ir sveikus plaukus. LEE STAFFORD, 200 ml, 34,90 Lt. 6. Glotnina plaukus Šepetį sudaro aukščiausios kokybės ypač tankūs šernų šereliai, glotninantys plaukų žvynelius. Kiekvienas brūkštelėjimas paskirsto natūralų aliejų po plaukus ir gydo apsauginį žvynelių sluoksnį. Plaukai įgaus natūralų spindesį, galiukai neišsišakos. HERCULES SÄGEMANN, 29,95 Lt.


Panelėms

Merginų svajonės išsipildymas

Taip, būtent merginų. Tų jaunųjų damų, kurioms nuo 12 iki 20 metų. Jos turi savo poreikių, svajonių ir labai aiškią nuomonę, kokios kosmetikos jos nori. Gerai išsiaiškinus visa tai, buvo sukurta originali DOUGLAS kosmetikos linija merginoms „Venus Perfect Girl Care“. Kalbiname šios linijos sumanytą ir kūrėją, DOUGLAS išskirtinių prekių ženklų vadovę Tanją Mehler.

Kuo „Perfect Girl Care“ išskirtinė, naujoviška? Ši kosmetikos priemonių linija yra absoliuti DOUGLAS naujovė. Iki tol neturėjome tik jaunoms merginoms skirtos linijos. Kurdami šią kosmetiką nieko nekopijavome, viskas buvo sukurta specialiai DOUGLAS. Visose „Perfect Girl Care“ priemonėse naudojamas specialus sudedamųjų medžiagų kompleksas „H-Vit“. Tai originaliai sukurtas kompleksas, patenkinantis visus jaunos odos poreikius. Itin didelį dėmesį skiriame valomosioms prie72

monėms, nes jaunoms merginoms tai aktualus dalykas, pasirūpinome, kad mūsų priemonės balansuotų jaunos odos struktūrą, šalintų nešvarumus, jei reikia, suteiktų matinį įspūdį ir šalintų riebų blizgesį.

„Perfect Girl Care“ – tai merginų svajonės išsipildymas. Tokia kosmetika, kokios jos nori ir kokios joms reikia.

Kokią kosmetiką pati mėgsti ir naudoji? Jei būčiau jauna mergina, be jokios abejonės, pirkčiau „Perfect Girl Care“! Bet man 31-eri. Bandau ir naudoju daugybę kosmetikos priemonių, nes dirbdama DOUGLAS turiu žinoti visas kosmetikos ir parfumerijos naujienas, kad galėčiau pasiūlyti naujų idėjų ir kurti dar pažangesnes priemones. Nuoširdžiai kalbant, kasdien darausi makiažą, tad man reikia makiažo priemonių, mėgstu akių šešėlius ir dailiai nulakuotus nagus.

Ką patartum ir ko palinkėtum Lietu„Perfect Girl Care“ įvaizdis tiesiog vos merginoms? žavingas! Kaip jį sukūrėte? Lietuvos merginoms linkiu patirti Ačiū už tokį įvertinimą! Dailus baltas daug smagių akimirkų su „Tanny“ kosmetikos stalelis atsirado iš merir jos nuostabiomis veido priežiūros gaičių svajonių. Išsiaiškinome, kad priemonėmis. Kosmetika „Perfect Girl dauguma apie tokį svajoja, beje, aš Care“ pirmiausia pasirodė Vokietijos pati kadaise irgi tokio norėjau! Žinoparduotuvėse DOUGLAS ir buvo labai jome, kad merginoms labai svarbūs puikiai sutikta. Jaunos merginos nepatokie dalykai kaip drugeliai, gėlytės, prastai džiaugėsi, kad nuo šiol galės rausva spalva. Visa tai ir atsirado šiaįsigyti kosmetikos, patenkinančios me įvaizdyje. Dar reikėjo mergaitės, jų poreikius. Paskatinti šios sėkmės, kuri tarsi reprezentuotų visas, būtų pasiūlėme šią kosmetiką Austrijos, žavi, miela ir linksma. Išdėsčiau savo Šveicarijos, Nyderlandų, Ispanijos, viziją dailininkui ir taip gimė ši žavinga Portugalijos, Turkijos, Vengrijos, mergaitė, kurią matote reklamoje. Rumunijos pirkėjoms, o dabar – ir LieIšdrįsau ją pavadinti „Tanny“, tai tuvos. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuomano vardo „Tanja“ maloninė forma, si, kad „Tanny“ taps Lietuvos merginų daug draugų mane taip vadina. Labai drauge. Sėkmės jums! džiaugiuosi, kad ši kosmetika, mano Veido priežiūros priemonių liniją „Perfect Girl kūrinys, sukurtas iš Care“, skirtą merginoms nuo 12 iki 20 metų, visos širdies, turi šią sudaro: valomoji želė, veido tonikas, valomasis sąsają. šveitiklis, kremas, kaukė, spuogelius ir odos nešvarumus šalinanti kaukė bei pieštukas ir valomosios makiažo servetėlės.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

M Miela Tanja, kada ir kaip gimė idėja sukurti naują ir originalią kosmetikos priemonių liniją būtent merginoms? Idėja sukurti veido priežiūros priemonių liniją merginoms kilo 2008 metais. 2009 m. buvo sukurta ir patvirtina koncepcija. Kosmetiką išleidome 2010 metais. „Perfect Girl Care“ buvo kuriama kuo nuodugniausiai ištyrus, ko nori merginos nuo 12 iki 20 metų. Rengėme apklausas, darėme tyrimus, kur ir kokias grožio priemones jos perka, išsiaiškinome, kad merginoms labai patinka naudoti valomąsias makiažo servetėles ir netgi tai, kad jos pageidauja rožinės spalvos pakuočių! Tad drąsiai galiu sakyti, kad „Perfect Girl Care“ – tai merginų svajonės išsipildymas. Tokia kosmetika, kokios jos nori ir kokios joms reikia. Tanja Mehler


G I R L


RENE FURTERER: natūrali gražių plaukų paslaptis Šiandien pasaulis „atrado“ natūralias ir ekologiškas priemones. Populiarus pasaulyje šūkis „Gyvenk žaliai“ šiandien tapo ne tik vartotojų, bet ir kosmetikos gamintojų siekiamybe. Plaukų priežiūros kosmetikos RENE FURTERER gamintojai jau 50 metų eina šiuo „žaliu“ keliu. Priemonės gaminamos iš augalų ekstraktų bei eterinių aliejų, atrinktų pasikliaujant ilgamete patirtimi ir mokslinių tyrimų rezultatais. Priemonės RENE FURTERER buvo sukurtos, kilus tam tikram poreikiui. Šeštajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje daugybė moterų troško tokių plaukų kaip Marilyn Monroe. Tuomet plaukai buvo balinami 40–50 proc. peroksidu. Rezultatas – sausi, pažeisti plaukai, tokiems plaukams atgaivinti nebuvo jokių priemonių. Prancūzų kirpėjas Rene Furterer turėjo savo saloną ir puikiai matė, kokią žalą plaukams daro dažymas, ilgalaikės šukuosenos, džiovinimas, taip pat saulė, vėjas, stresas, nesubalansuota mityba, brendimas, hormonų svyravimai ir kt. Pasitelkęs savo patirtį ir remdamasis senelės išmintimi (ji pati pasigamindavo šampūnų iš natūralių medžiagų), 1957 m. Rene Furterer sukūrė naują plaukų ir galvos odos priežiūros priemonių liniją. Jo metodas buvo unikalus tuo, kad jis pirmas suprato, jog norint turėti gražius bei sveikus plaukus, reikia kartu prižiūrėti ir galvos odą. Rene Furterer sakė: „Plaukas yra lyg augalas. Sveikas augalas gali išaugti tik sveikame dirvožemyje.“ Naujosios priemonės darė stebuklus, todėl netrukus jas pradėjo naudoti ir kitų salonų meistrai. Plaukų bei galvos odos priežiūros priemonės RENE FURTERER šiandien yra itin paklausios, jas naudoja tokios pasaulinės žvaigždės kaip Jennifer Aniston, Jessica Alba, Madonna. 74

„Naudoju linijos „Okara“ priemones, skirtas dažytiems plaukams, todėl galiu džiaugtis sveikais ir šilkiniais plaukais bei gražia jų spalva.“ Eglė Visockaitė, pasaulio Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja

„Be kasdienio šampūno „Naturia“ jau nebeįsivaizduoju savo plaukų priežiūros.“ Liutauras Valaitis, projektų vadovas

„Mano mėgstamiausios – priemonės „Carthame“, skirtos sausiems plaukams. Tik dėl jų mano plaukai tvirti, gyvybingi ir blizgantys.“ Rusnė Sereikienė, turizmo verslo atstovė


Dienos makia kortelėžo

Aktualu

rinio Vakakiažo ma telė kor

Kerintis Natuˉra mak li išvaiažas? izda? Nemokamo odos seanso kortelė

? ras raži! aka kai g as v tastiš ng Fan ypati a i k lau mo Nemoskamakiažo dieno kortelė

Tavo veido oda – svarbi Tavo grožio dalis. Ar skiri jai pakankamai laiko? kamo Nemo ir nagų rankų kortelė seanso

! inojamas ˇ i? u, nei˛ka˛ savo groziu a skirtas sa Laikas,ti akimirk ir gali sk

ms! nikiuˉras? tobulas ma ofesionala e˙ta oda, Išpuosel nku˛ groži˛ pr ˙k ra patike

Miela Jurga, kas yra „Douglas“ – kosmetikos ir parfumerijos prekės ar grožio paslaugos? O gal ir viena, ir kita? Pirmiausia, žinoma, „Douglas“ yra kosmetikos ir parfumerijos parduotuvės, bet tokios parduotuvės, kuriose grožis suprantamas plačiau. Mūsų įsitikinimu, grožio priemonės neatskiriamos nuo grožio ritualų, todėl siūlome ir grožio paslaugų, kurios čia pat ir atliekamos. Tai odos tyrimas ir priežiūra, rankų ir nagų priežiūros paslauga, dieninis ir vakarinis makiažas. Rankų priežiūros paslauga – tai rankų masažas, odos šveitimas, ištepimas kremu, jei pageidaujama, užtepama nagų odelių aliejaus, nagų stipriklio.

Mes grožį

suprantame plačiau Paprastai būdavo taip: jei jums reikia grožio procedūros ar makiažo, jūs einate į grožio saloną. Jei jums reikia kokios nors kosmetikos ar parfumerijos priemonės, jūs einate į parduotuvę. O jei norite tą grožio pirkinį padovanoti, tada dar ieškote dovanų popieriaus arba kreipiatės į šią paslaugą teikiančias parduotuvėles. Taip būdavo anksčiau, bet dabar būna kitaip. Yra tokių vietų pasaulyje, kur grožio prekės ir paslaugos gyvuoja kartu – tai „Douglas“. Kalbiname UAB „Douglas LT“ rinkodaros projektų vadovę Jurgą Kulickaitę.

O ką daryti, jei dar nesurinkome antspaudukų, bet norėtume pasinaudoti „Douglas“ grožio paslaugomis? Kaip tik šį pavasarį išleidome naujus „Douglas“ dovanų kuponus, skirtus makiažo paslaugoms. Visi norintieji gali juos įsigyti ir padovanoti draugei, mylimajai arba mamai. Dieninio makiažo dovanų kupono vertė yra 30 litų. Iš anksto užsiregistravus norimoje parduotuvėje „Douglas“ ir pateikus makiažo dovanų Kaip ir kam teikiamos šios kuponą bus atliktas makiažas. Noriu grožio paslaugos? priminti, kad „Douglas“ taip Grožio paslau„Mūsų įsitikinimu, pat galite įsigyti ir įprastų gas mes skiriame grožio priemonės dovanų kuponų, su kuriais „Douglas“ pirkėneatskiriamos nuo galima apsipirkti bet kurioje jams, bet ne tik. parduotuvėje „Douglas“ už grožio ritualų.“ Parduotuvėse kupone nurodytą sumą. „Douglas“ įsigiję tam tikrų prekių už tam tikrą sumą arba surinkę antspaudukus specialiose kortelėse grožio paslaugomis naudojasi nemokamai. Tarkime, jei norite DOUGLAS dovanų dieninio makiažo paslaugos, kuponas kviečiame įsigyti prekių už šio makiažo paslaugos vertę (30 litų) arba palaipsniui įsigyti penkias dekoratyvinės kosmetikos priemones. Už vieną įsigytą priemonę duodamas vienas antspaudas. Kai surenkami penki antspaudai, prašome iš Ko reikia, bi? kad bûtum nuosta anksto užsiregistruoti paslaugai „DOUGLAS“ KIAÞO! DIENINIO MA patogiu laiku pageidaujamoje parduotuvėje „Douglas“. DIENINIO MAKIA ÞO! „DOUGLAS“

Dovanos – visuomet aktuali tema. Padedate išrinkti? Patariate? Tikrai tikrai taip! Mes padedame išrinkti ir dailiai supakuojame į firminį melsvą „Douglas“ popierių, papuošiame melsvu kaspinu. Gražiai supakuotos dovanos ir šventę padaro didesnę, iškilmingesnę. Labai norėčiau pakviesti visus užsukti į „Douglas“ ir drąsiai kreiptis į mūsų konsultantes ir dėl grožio paslaugų, ir dėl pakavimo, ir kai rūpi pasitei­ rau­ti apie grožio pasaulio naujienas.

75


Aktualu

Grakščios laikysenos formulė

Kokia laikysena yra grakšti? Pakelta galva, tiesi nugara ir lygi eisena. DOUGLAS asmeninė trenerė jums parodys, kaip išmokti grakščios laikysenos ir kaip išlaikyti nugarą tiesią. Nugaros tempimas: ištiesia stuburą ir neleidžia išsiriesti liemeniui

DOUGLAS asmeninė trenerė

Svyravimo pratimas: stiprina stuburą ir liemenį Atsisėskite tiesiai, kojas ištieskite ir svyruokite į šalis. Įkvėpdamos tieskite rankas pečių aukštyje tolyn, nugara tegu lieka tiesi. Iškvėpdamos liemenį palenkite pirmyn, krūtinę pasukite į kairę, o dešine ranka siekite kairės kojos išorinės pusės. Kojas laikykite tiesiai, rankas ištieskite. Grįžkite į pradinę padėtį ir padarykite tą patį į kitą pusę. Kartokite po penkis kartus į kiekvieną pusę.

Tempimas ir spaudimas: ilgina kaklą ir nugarą Tai pratimas, kurį puikiai galite atlikti užsiimdamos kasdieniais reikalais: kalbėdamos telefonu, apie ką nors galvodamos ar laukdamos autobuso. Viskas, ko jums reikia – siena. Nugara atsiremkite į ją, rankas atpalaiduokite. Kulnai, kojos, sėdmenys, pečiai ir pakaušis turi liesti sieną. Ištieskite nugarą, kad pajustumėte, kaip kaklas pasidaro ilgesnis, o stuburgalį tempkite žemyn. Kulnais tvirtai lieskite grindis. Pajuskite, kaip nugara ir kaklas slankstelis po slankstelio išsitiesia. Atlikusios šį pratimą jausitės taip, lyg keletą centimetrų būtumėte paaugusios.

Iliustracijos Claudios Klein

Atsistokite veidu į sieną ir ženkite žingsnį atgal. Rankas atremkite į sieną šiek tiek aukščiau pečių lygio, kojas laikykite tiesiai, nugara ir rankos turi sudaryti vieną liniją. Įkvėpdamos nugarą tieskite atgal ir pajuskite, kaip ji pailgėja. Iškvėpdamos nugarą vėl nuleiskite ir lėtai ją lenkite: slankstelis po slankstelio į katės kuprą. Pratimą pakartokite maždaug aštuonis kartus. Pajusite, kad pradėjote vaikščioti daug tiesesne nugara.

„Mano baleto gudrybė elegantiškai išvaizdai: įsivaizduokite, kad jūsų viršugalvis pririštas prie viršun kylančio siūlelio. Visas kūnas kaipmat išsitiesins.“

76


Dabar oDos gro탑iu r큰pinasi gamta

Nauja liNija


Vaikams

4

1

Tai mano pasaulis

3 2

1. Dušo želė ir šampūnas. HELLO KITTY, „Flowers“, 300 ml, 12 Lt. 2. Pakabukas ir lūpų balzamas kartu! HELLO KITTY, ���Secret Love“, 13 Lt. 3. Šis kiškutis – tai vonios ir dušo želė! HELLO KITTY, 300 ml, 34 Lt.

Turime puikių naujienų! HELLO KITTY visoms savo gerbėjoms siunčia kvepiančius linkėjimus. Linksmais žvėreliais pasipuošė vonios maišeliai, ūgio matuokliai ir net minkštutės šlepetės! O spalvingos kempinės? Nori, kad maudynės taptų tikra pramoga...

5

6 7 78

4. Puiki dovana Tai puiki dovana vaikučiams! Rinkinyje yra dviejų rūšių kempinės ir šlepetės vaikams. 29,90 Lt. 5. Gražu ir tvarkinga Pakabinami maišeliai voniai – puikus išradimas. Ir atrodys gražiai, ir vaikučių daiktai bus tvarkingai sudėti. 29,90 Lt. 6. Pramogaukime Maudynės visada pramoga, ypač su šiais žvėreliais, oi... kempinėmis! 14,90 Lt. 7. Kai užaugsiu... Visada žinosiu, kiek paaugau! Smagus pakabinamas ūgio matuoklis. 24,90 Lt


Ar Žinote, kad... DOUGLAS puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“ sužinosite viską, kas jums rūpi. Prisijunkite prie mūsų draugų! Užsukę į mūsų interneto svetainę jūs galite sužinoti viską apie artimiausią DOUGLAS saloną, jame siūlomas nuolaidas ir paslaugas, renginius ir akcijas. Klauskite, diskutuokite, dalyvaukite konkursuose ir žaidimuose virtualiojoje erdvėje. Puikios emocijos, prizai ir grožio paslaptys laukia Jūsų kasdien!

ParduotuvĖs „DOUGLAS“: „Europa“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius; „Akropolis“, Ozo g. 25, Vilnius; „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius; „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius; „Akropolis“, Aido g. 8, Šiauliai; „Hyper Maxima“, Savanorių pr. 255, Kaunas.

WWW.DOUGLAS.LT

„FACEBOOK“ MES JAU TURIME DAUGIAU KAIP 10 000 GERBĖJŲ! Kartu su kitais mūsų gerbėjais pasinerkite į grožio aktualijas http://www.facebook.com/douglas.kosmetika

79


DOUGLAS kortelė – tai:

DOUGLAS užduotis Išsprendę kryžiažodį galėsite laimėti grožio procedūrą ir sužinosite, kokia yra viena pagrindinių JIMMY CHOO kvapo natų. Užpildytą kryžiažodį ir atsakymą iškirpkite, užrašykite savo vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį. Įdėkite į voką ir iki rugsėjo 1 d. atsiųskite UAB „Douglas LT“ adresu: Švitrigailos g. 11M, 03228 Vilnius. Trims, pirmiesiems atsiuntusiems teisingai išspręstą kryžiažodį, įteiksime 400 Lt vertės kuponus grožio procedūrai lazerinės estetikos klinikoje „Novana“. Šioje klinikoje atliekamos „I-lipo“ lazerinės procedūros, be skausmo ir chirurginės invazijos mažinančios riebalus ir celiulitą. Laimėtojams bus pranešta asmeniškai ir jie bus paskelbti interneto svetainėje www.douglas.lt.

• specialūs pasiūlymai ir nuolaidos kiekvieną mėnesį; • žurnalas DOUGLAS nemokamai; • kvietimai į DOUGLAS renginius; • specialūs grožio naujienų pristatymai; • nuolaidos tam tikruose grožio salonuose, optikose, knygų, batų, drabužių parduotuvėse!

DOUGLAS kortelę galite gauti bet kurioje parduotuvėje DOUGLAS įsigiję prekių už 250 Lt ar daugiau. Anketos teiraukitės parduotuvės konsultantų.

Rašykite iš kairės į dešinę pagal juodus skaitmenis. 1. Priemonė, suteikianti lūpoms ar plaukams norimą atspalvį; 2. Priemonė makiažui valyti; 3. Kvapų „Tokyo“ ir „Jungle“ prekių ženklas. 4. Italų dizainerio pavardė, sutampanti su itališku žodžiu „saldus“; 5. Priemonė nagams tvarkyti; 6. Kvapo „Cool Water“ prekių ženklas; 7. Britų mados namai, garsėjantys firminiu languotu audiniu; 8. Higienos procedūra, paprastai atliekama ryte ir vakare; 9. Suomių kosmetikos priemonių ženklas; 10. Priemonė, suteikianti plaukams purumo; 11. Italų parfumerijos ir kosmetikos prekių ženklas; 12. Priemonė, naudojama atpalaiduojamajai voniai.

1

Liepos mėnesį DOUGLAS kortelių turėtojams pristatysime naują, dar patrauklesnę lojalumo programą! Sekite informaciją!

4

2 3

1

4 5 6

3

7 8

6

9 10

5

11 12

2

Paryškintuose langeliuose perskaitysite kasdienės grožio priemonės pavadinimą. Surašę raides iš raudonais skaitmenimis pažymėtų langelių sužinosite, kokia yra viena pagrindinių JIMMY CHOO kvapo natų.

1 2 3 4 5 6 7 80

7


81


82

www.chanel.com


Douglas žurnalas