Page 1

SEO copywriting – Jak napisać teksty SEO przyjazne dla czytelnika i wyszukiwarki internetowej? Poradnik dla każdego początkującego SEO copywritera!

Nasz poradnik adresujemy do wszystkich debiutujących SEO copywriterów, wchodzących na rynek SEO copywriting – u! Co to jest SEO copywriting? To umiejętność tworzenia tekstów z cieszącymi się popularnością w Internecie słowami kluczowymi. Jaki cel ma pisanie artykułów SEO? Zastosowane przez SEO copywritera słowa kluczowe w treści tekstu, skutkują zwiększonym ruchem na stronie, pochodzącym z wyszukiwarek internetowych. Jak wybrać odpowiednie słowa kluczowe? Jak pisać artykuły pod SEO? W poniższym e – poradniku przedstawimy 6 reguł efektywnego SEO copywritingu! Poznaj moc wybranych przez Ciebie słów kluczowych!

Załóżmy następujący scenariusz! Twoje pierwsze zadanie początkujący SEO copywriterze, to napisanie artykułów pozycjonujących serwis finansowy. Twój zleceniodawca będzie zadowolony z Twojej pracy, jeśli nie tylko napiszesz interesujący artykuł o tym: Jak podnieść swoją zdolność kredytową? Ale także użyjesz w tekście mocnych słów kluczowych, powiązanym z tematem! Nie wiesz, w jaki sposób bezbłędnie określić to : Czy to najsłabsze czy najmocniejsze słowa klucz? W kolejnym akapicie wskażemy Ci konkretne narzędzia Twojej pracy, a wcześniej udzielimy odpowiedzi na bardzo ważne pytanie : Dlaczego zawsze warto wybierać najbardziej popularne słowa kluczowe? Otóż, jeśli w swoim artykule znajdą się wyłącznie słabe słowa klucze, to Twój tekst przeczyta kilka tysięcy, nie kilkadziesiąt tysięcy Internautów miesięcznie! Sprawdź, jaką siłę mają wybrane przez Ciebie słowa kluczowe? Zobacz, z jaką częstotliwością Internauci szukają wyselekcjonowanych przez Ciebie słów kluczy? Kilkanaście czy kilkaset tysięcy razy dziennie? Współpracuj przy tworzeniu tekstów SEO z Google AdWords!


Dlaczego tuż po przeczytaniu tego poradnika staniesz się SEO copywriterem, na najwyższym poziomie? Dlatego, że dzięki Naszym wskazówkom nabędziesz niezbędne umiejętności, umożliwiające Ci pracę w zawodzie SEO copywritera. Najpierw nauczymy Cię korzystać z narzędzia propozycji słów kluczowych Google AdWords! 1.

Poprzez wyszukiwarkę internetową odszukaj hasło : Google AdWords

2.

Zaloguj się na Twoje konto Google : podaj swój adres e – mail oraz hasło

3.

Znajdź zakładkę Narzędzia i analiza : Wybierz „podzakładkę” Narzędzie propozycji słów kluczowych

4.

Spójrz w lewy bok strony, czy udało Ci się odnaleźć typy dopasowania : przybliżone, [ścisłe] oraz „do wyrażenia”? Który typ dopasowania wyselekcjonować? Naszym zdaniem dopasowanie ścisłe!

5.

Do kolumny słowo lub wyrażenie wprowadź interesujące Cię wyrażenie np. kredyt, kolumnę witrynę pomiń, a w kolumnie kategoria zaznacz : Finanse

Naciśnij Szukaj i poczekaj na wyniki! Oto one!

Koniecznie zajrzyj na następne strony i jako profesjonalny SEO copywriter pamiętaj o tym,


że statystyki cały czas się zmieniają! Znajdź temat artykułu SEO na czasie!

Zleceniodawca oczekuje od Ciebie, że napiszesz artykuł na unikatowy i popularny temat? W twórczej pracy, pomoże Ci kolejny raz wyszukiwarka Google! 1. Wyszukaj hasło : Google Trends lub statystyki wyszukiwania Google 2. Do wyszukiwarki Google Trends wpisz interesujące Cię słowo kluczowe np. : pożyczki i przyciśnij ikonę przeglądaj 3. Ogranicz wyniki poszukiwań : poszukiwania w Całym Świecie zawęź do Polski, czas do ostatnich 30 dni, a wszystkie kategorie do jednej mianowicie : Finanse Przed Tobą precyzyjne wyniki wyszukiwania!

Czy wiesz już na jaki temat napisać swój artykuł zgodnie z regułami SEO aby zachwycić swoich czytelników, właściciela strony, zleceniodawcę, wyszukiwarkę Google i samego siebie? Pisz artykuły z synonimami Twoich słów kluczowych!


Jako jeszcze niedoświadczony SEO copywriter możesz być przekonany o tym, że wyszukiwarka Google wskaże „poszukującym” tylko te strony internetowe, które w swojej treści zawierają poszukiwane przez Nich słowa kluczowe. Zmień swoje przekonanie! Nie zapominaj o tym, że Internauci korzystają z synonimów! Wprowadź te synonimy na swoją stronę www!Zajrzyj do wyszukiwarki Google! Od razu postrzegłeś, że wyszukiwarka pogrubia słowa kluczowe w wynikach wyszukiwania? Które słowa klucze? Słowa kluczowe w różnych formach gramatycznych! Na przykład wyrażenie pożyczka przez Internet zostanie pogrubione przy wyrażeniu pożyczka internetowa na dowód. Dlaczego każdy profesjonalny SEO copywriter powinieneś wiedzieć : Kiedy słowa klucz zostaną pogrubione przez Google? Eksperci SEO są pewni, że aż 3/4 wszystkich wyszukiwań w wyszukiwarce Google, stanowią wyniki „udoskonalone” synonimami! W Twoich artykułach pozycjonujących, jak najczęściej musisz stosować synonimy. Jak znaleźć synonimy? O wsparcie poproś tradycyjny słownik języków bliskoznacznych lub nowoczesny słownik synonimów online! Zamień słowo kredyt na pożyczka, wyrażenie kredyt przez Internet na kredyt online, a hasło pożyczka gotówkowa na pożyczka gotówka. Na zakończenie ostrzeżenie dla każdego wchodzącego na rynek SEO copywritera : Jeśli Twoje artykuły SEO będę miały zbyt mało synonimów, to zostaną uznane za niezgodne z wytycznymi Google i nietrakcyjne dla e – czytelników! Policz, ile razy na jednej stronie www powtórzyłeś słowo kluczowe kredyty przez SMS? Wymień je natychmiast! Na na przykład : kredyty SMS i SMS kredyty. A w przyszłości profesjonalny i doświadczony SEO copywriterze nie upychaj słów kluczowych na stronie internetowej, nie tylko na stronie głównej, ale także na każdej podstronie. Przeczytaj swój tekst przed publikacją! Czy nie uważasz, że stworzony przez Ciebie artykuł SEO jest nudny? Synonimy go ożywią! Jak często wstawiać słowa kluczowe do tekstu SEO?

Co to jest zagęszczenie słów kluczowych? To zwrot, który nie powinien interesować


żadnego profesjonalnego SEO copywritera! Profesjonalny twórca tekstów SEO wie, że w treści artykułu mocne słowa kluczowe powinny pojawić się tylko kilka razy. Unikaj „dublowania” słów kluczowych. Uprawiaj kreatywny SEO copywriting, odmieniaj słowa klucze przez przypadki, zmieniaj liczbę pojedynczą na liczbę mnogą i odwrotnie, oraz wykorzystuj siłę synonimów! Profesjonalny SEO copywriter nigdy nie zapomina o 6 regułach efektywnego SEO copywritingu!

Piszesz artykuły Pressel Pages? Teksty pod zaplecza pozycjonera? Wpisy na bloga? Artykuły na stronę internetową? Prezentacje ofertę firmy? Zawsze twórz profesjonalne teksty! Kompetentny SEO copywriter pamięta o wprowadzeniu do każdego swojego tekstu wszystkich powyższych reguł skutecznego SEO copywritingu! Decyzja należy do Ciebie : Jesteś nieprofesjonalnym czy profesjonalnym SEO copywriterem?

Autor powyższego poradnika zaprasza na stronę internetową : http://limes-inferior.pl/. Złóż zamówienie na teksty pozycjonujące Twoją stronę www, a wcześniej poznaj jednego z najbardziej twórczych SEO copywriterów, współpracującego z Naszą firmą : http://e-lenka.pl/


Copywriting for SEO  

Branża SEO wymaga wręcz niewyobrażalnych ilości tekstów każdego dnia. By auczyć się jak robić takie teksty powinieneś przeczytać poniższy po...

Copywriting for SEO  

Branża SEO wymaga wręcz niewyobrażalnych ilości tekstów każdego dnia. By auczyć się jak robić takie teksty powinieneś przeczytać poniższy po...

Advertisement