Page 1

№2 (6) ЛИПЕНЬ 2012

AUTO

АВТОМОБІЛЬНИЙ ФАНА ЗМ?

ТИ

КОРПОРАТИВНЕ ВИДАННЯ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ RENAULT АРМА МОТОРС


2

червень 2012

Ваш AUTOlive


live

ВАШ AUTO ЗМІСТ

5

?

СЛОВО РЕДАКТОРА Автомобільний фанаТИзм?

6-7

ВАШІ НОВИНИ Відкриття. Події.

8-11 У ФОКУСІ Футбольна збірна Renault зразка 2012

12-15 ОСОБИСТІСТЬ Євгеній Леонов: спорт і повсякденне життя як дві протилежності

16-19 ТЕСТ-ДРАЙВ Fluence Technofeel: відчуття в стилі техно

20-23 З-ПІД КАПОТА

Автомобіль VS спека

Генеральний директор АНАТОЛІЙ КОРЖ Комерційний директор ВОЛОДИМИР ГАБРІЄЛЯН Маркетинг-­директор АННА МИХАЛЬЧИШИНА Головний редактор ІРИНА КІРОШКА Креативний редактор ОЛЕКСАНДРА ШПОРТАК Фото Ірина Кірошка Дизайн та верстка ІРИНА КІРОШКА Адреса редакції вул. Кільцева Дорога, 18, м. Київ Контакти тел.: 490­23­00, e-mail: editor@arma-­motors.ua липень 2012

3


ПРЯМА МОВА

АВТОМОБІЛЬНИЙ ФАНА ТИ ЗМ?

«

ФУТБОЛ І АВТОМОБІЛІ, ЯК ЦИГАРКИ: ЯКЩО ВИ СПРОБУВАЛИ І НЕ СПОДОБАЛОСЯ, ТО ВДРУГЕ ВИ ЦЬОГО НЕ РОБИТИМЕТЕ. АЛЕ, ЯКЩО ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ, ТО З ЦЬОГО ВИ НІКОЛИ НЕ «ЗІСКОЧИТЕ»

«

К

оли редакція «Вашого Auto » визначалася з наскрізною ідеєю сьомого номеру, не було жодних сумнівів у тому, що тема журналу буде пов’язана з «Євро-2012». Чому? Актуально. Злободенно. Споріднено. «Євро-2012» – не лише вагома подія у світі спорту, серйозний, вигідний іміджевий проект, а й історично важливий епізод, який об’єднує українців, сприяє інтеграції нашої країни до європейського цивілізаційного простору. Футбол, як і автомобільна їзда, – це, перш за все, динаміка, рух. Якщо не рухаєшся, ти – поза грою, ти – аутсайдер. Паралелі між футбольною тактикою і стратегією ведення автомобільного бізнесу є очевидними. Звичайно, що кожний автомобільний дилер обирає власну «золоту тактичну схему». Найбільш пріоритетним завданням бізнесової тактики Arma Motors є втілення філософії, принципів тієї марки, яку представляє наша компанія. Якщо життя – це гра, то світ автомобілів, так само, як і футбол, – її проекція. Напевно, найголовніший фактор, що споріднює футбол і автомобілі – пристрасть, яка межує з одержимістю, шаленістю. Одним словом, фанатизм (у позитивній конотації цього слова). Фанати автомобілів (мовою «Арми» – «закохані в авто») подібно до футбольних фанів об’єднуються в клуби, групи, форуми, колекціонують відповідну атрибутику і навіть роблять татуювання. Часто така закоханість переростає у явище хуліганства. Згадаймо про всім відомих футбольних чи автомобільних хуліганів. Чого ми очікували від «Євро-2012»? Перемоги? Успіху? Світових овацій? «Євро-2012» об’єднує фанів. На кшталт того, як Arma Motors об’єднує довкола себе закоханих в автомобілі. Додам ложку дьогтю в бочку з медом. Футбольній, а відтак – автомобільній, арені притаманний також інший бік медалі – жорстоке суперництво. Певною мірою боротьба є чудовим явищем, адже саме у здорові боротьбі народжуються тріумфальні перемоги, виникають найкращі ідеї, з’являються геніальні речі. live

Щиро ваш, Генеральний дирекор Arma Motors Анатолій Корж

Ваш AUTOlive

липень 2012

5


ВАШІ НОВИНИ

Зустрічаємо: New Scenic Collection 2012 18 червня стартував продаж автомобілів New Scenic Collection 2012. Філософія оновленого Scenic – це поєднання простору та привабливого дизайну. Зовнішній вигляд мінівена став більш сучасним, динамічним та водночас плавним завдяки зміненому дизайну передньої частини. Світлодіодні денні фари, чорні блискучі елементи декору салона, хромовані вставки, новий дизайн ковпаків та легкосплавних дисків надають Scenic Collection 2012 надзвичайно поважного, статусного вигляду. Палітра кольорів кузова стала ширшою завдяки Rouge Grenat (Гранатовий) та Bleu Majorelle (Синій Лазуровий). Мінівен Scenic Collection 2012 оснащено TFT-дисплеєм із новими функціональними можливостями, системою курсової стійкості (ESP) із функцією допомоги під час старту на підйомі (HAS). На українському ринку оновлений Scenic представлено з двигуном 1.6 л та 2.0 л з МКП чи CVT. Ціна Scenic Collection 2012 стартує від 183 400 грн.

ВАШІ НОВИНИ

Видалення вм’ятин без фарбування Відтепер Arma Motors пропонує унікальну послугу - видалення вм’ятин без фарбування. Руки майстра і непримітний (але тільки з першого погляду) інструмент роблять те, що, здається, виходить за межі можливого. З кузова автомобіля практично на очах зни-

6

липень 2012

кають вм’ятини, які ще нещодавно так дратували автовласника. Після видалення вм’ятин без фарбування в більшості випадків практично неможливо знайти навіть місце та ознаки дефекту. Багато хто називає ремонт вм’ятин без фарбування справжнім дивом. Ваш AUTOlive


ВАШІ НОВИНИ В Arma Motors з’явився Duster із ГБО. З цим автомобілем будьяка подорож стане більш економною, більш екологічною та більш ефективною. Duster із ГБО представлено з двигуном 1.6 л потужністю 102 к.с., МКП-5 у комплектації LAUREATE. Знайомтеся ближче!

Duster із ГБО: економно, екологічно, ефективно

ГБО значно зменшує шкідливі викиди в атмосферу і витрати на паливо. При цьому двигун Duster із ГБО гарантує таку ж ефективність і задоволення від керування, як і звичайний двигун внутрішнього згоряння. Крім того, наявність ГБО збільшує ресурс двигуна і автономність пробігу на «одному» баку. .

Блог Arma Motors - Ваш путівник у світі Renault Тепер Arma Motors на сторінках Живого Журналу має власний блог. Blog Arma Motors - це не набір сухих статей про автомобілі. Перед Вами - жива історія світу Renault - від його витоків і до сьогодні. Мета ЖЖ Арми - у формі справжнього, щирого щоденника, в неофіційному форматі розповісти про життя Arma Motors як частини величезного організму Renault, об’єднати кожного і всіх, хто закоханий в автомобілі. Приєднуйтеся до ЖЖ Arma Motors (www.arma-motors.livejournal.com)!

Незабаром стартує запуск виробництва Megane Hatchback Collection 2012. Зовнішність Megane стане більш яскравою завдяки оновленій передній лицьовій частині кузова (передній бампер, решітка радіатора і повітрозбірники, глянцева чорна вставка в області номерного знака, протитуманні фари, декоровані хромованими вставками), новим легкосплавним дискам і світлодіодним LED-фарам. Коли саме на українському ринку з’явиться Megane Hatchback Collection 2012 наразі невідомо. Слідкуйте за новинами Arma Motors!

Стартує виробництво Megane Hatchback Collection 2012 Ваш AUTOlive

липень 2012

7


У ФОКУСІ

а н ь л о б ут

Ф

l u a n e R ДУЖЕ ЧАСТО, НАВІТЬ НЕ ЗАМИСЛЮЮЧИСЬ ПРО ЦЕ, МИ НАДАЄМО СВОЄМУ АВТО ПЕВНИХ ХАРАКТЕРИСТИК: ХОЧЕМО БАЧИТИ В НЬОМУ ОБРАЗ СИЛЬНОГО ЧОЛОВІКА, ТЕНДІТНОЇ ЖІНКИ ЧИ БЛИЗЬКОГО ДРУГА. ФАНТАЗІЇ В ТАКОМУ ВИПАДКУ НЕ МАЮТЬ МЕЖ І КОЖЕН АВТОМОБІЛЬ Є УНІКАЛЬНИМ ТА НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ ДЛЯ СВОГО ГОСПОДАРЯ. ЗА СВОЄЮ НАТУРОЮ ВІН (ЧИ ВОНА) МОЖЕ БУТИ СТРІМКИМ, СПРИТНИМ, ПОТУЖНИМ, ВИТРИВАЛИМ І Т.П. ДО ЧОГО ЦЕ ВСЕ?

8

липень 2012

[

[ТЕКСТ ВІТАЛІЙ ЗАЄЦЬ

2012-ИЙ – ЗНАМЕННИЙ СПОРТИВНИЙ РІК ДЛЯ УКРАЇНИ, РІК ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ФУТБОЛУ В УКРАЇНІ! МИ НЕ МОГЛИ ОМИНУТИ ТАКУ ВАЖЛИВУ ПОДІЮ ДЛЯ НАШОЇ КРАЇНИ ТА ФУТБОЛЬНИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ, ЯКИХ ЧИМАЛО СЕРЕД ПОЦІНОВУВАЧІВ АВТОМОБІЛІВ. ВАШІЙ УВАЗІ МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО НАШУ ФУТБОЛЬНУ ЗБІРНУ RENAULT, ЯКА ХОЧ І НЕ ГРАТИМЕ НА СПРАВЖНЬОМУ ЧЕМПІОНАТІ, АЛЕ ДЛЯ НАС Є КОМАНДОЮ, ЗА ЯКУ МИ ЩОДЕННО ВБОЛІВАЄМО ВСІМ СЕРЦЕМ!

Ваш AUTOlive


а н р і б з а

У ФОКУСІ

2 1 0 2 lt

(Тактична схема 1-4-4-2)

SCENIC

TRAFIC

Головний тренер команди

Президент

MEGANE COUPE Тренер із фізичної підготовки

Справжній друг, який збирає довкола себе тільки тих, у кого насправді вірить. Його задача – сприятлива атмосфера в колективі та результат наприкінці гри! Renault Scenic це робить просто і комфортно для всіх. Глядачі, вболівальники насолоджуються грою, а команда – своєю роботою!

Він завжди у формі. Питань щодо його фізичної підготовки ніколи не виникає! Renault Megane Coupe – зразок стрункості та спритності! Він має думати і вирішувати, як рухатись, кого брати до себе на борт. Renault Trafic керує життям команди: згуртовує, надихає, координує. На його плечах – невидимий, на перший погляд, шалений обсяг роботи та обов’язків, з якими він щоденно чудово справляється!

Logan MCV

Головний лікар команди

Ваш AUTOlive

Symbol

Жорсткий підкат? Грубий поштовх? Біль у спині? В будь-якій ситуації Renault Logan MCV та Renault Symbol стануть у нагоді! Інколи ліки не потрібні – варто лише вчасно прийти на допомогу чи подати пляшку води. Підтримка важлива в будь-якій ситуації!

Помічник головного лікаря команди

липень 2012

9


У ФОКУСІ

Logan

Лівий захисник Надійний та спритний Renault Logan. Необхідно йти вперед? – Будь ласка! Оборона? – Легко! Ніби Роберто Карлос у старі добрі часи, від краю до краю та ще й з потужним гарматним пострілом, Renault Logan готовий працювати на всі 100%.

Duster

Центральний захисник

Міцний, високий та працьовитий! У такому випадку ми не хвилюємося за центр нашого захисту, адже знаємо, що наш Renault Duster буде гризти до кінця і переборе будь-якого суперника. Duster не залишає шансів пройти повз!

Master Голкіпер

Великий, надійний та потужний – саме ці якості допомагають Renault Master захищати ворота нашої збірної. Не дарма кажуть, що «воротар» – півкоманди. Наш герой – незамінна ланка для бізнесу та господарства.

Sandero

Правий захисник

Брат Renault Logan на правому фланзі оборони Renault Sandero готовий показати свою майстерність. Як справжній сучасний крайній захисник, він – універсал своєї справи! Міцність та габаритність стають у нагоді в захисті, в той час як маневреність та чарівність дій дають змогу проявити себе в атаці.

10 липень 2012

Kangoo

Опорний півзахисник Позиція опорного півзахисника в команді завжди є надзвичайно важливою! Це – робоча конячка, мотор і серце команди! Kangoo – справжній гладіатор, який б’ється завжди до кінця і ніколи не здається, в яку ситуацію він би не потрапив!

Koleos

Центральний захисник Потужний інтелект – ключова перевага нашого лідера оборони! Renault Koleos проявляє не тільки свої чудові характеристики міцного горішка, але й надзвичайний інтелект та швидкість реакції. Він – справжній диригент захисту своєї команди!

Ваш AUTOlive


У ФОКУСІ

Fluence

Лівий півзахисник

Megane R.S

У народів Анд вважається, що шульги (в нашому випадку – лівий захисник нашої збірної Renault Fluence) володіють особливими духовними якостями. Він завжди готовий підтримати колег у складні моменти та надихнути команду, коли треба йти вперед та зробити надзусилля.

Перед ним у будь-кого затремтять коліна! Надзвичайно потужний, із агресивним виглядом Megane R.S. не лишає жодних шансів тим, хто стане в нього на шляху! Він вмить розправиться з будь-якою обороною суперника та заполонить серця шанувальників витонченої гри!

Форвард

Latitude

Атакуючий півзахисник Який темп гри обрати, в якому напрямку рухатись, як виконати неординарні дії? Latitude робить це надзвичайно ефективно та ефектно! Справжній вільний художник на полі бою! Renault Latitude – протеже Зінедіна Зідана? Можливо...

Megane Hatchback

Правий півзахисник

Елегантний, витончений та стрімкий! Коли він мчить своїм шляхом, то всі впізнають його. Це Renault Megane Hatchback! Чудова техніка виконання в поєднанні з неповторним дизайном дають можливість насолоджуватись роботою Megane Hatchback знову і знову. Ваш AUTOlive

Clio R.S. Форвард

Його батьки – експерти Formula 1! Вони добре розуміються на таких поняттях як «швидкість», «зчеплення з дорогою», «опір повітря». Наш форвард Renault Clio R.S. влучає в ціль із першого разу, залишаючи захисників суперника позаду себе. липень 2012

11


ОСОБИСТІСТЬ

Євгеній Леонов:

Спорт і повсякденне ж дві протилежності кермо автомобіля?

ЄВГЕНІЙ

ЛЕОНОВ: Я починав із картингу, а взагалі перший раз за кермо автівки сів десь у два з половиною роки ввввввввввввввввв батька на руках. Це зовсім не дивно - в нас сімейна династія автогонщиків. Зокрема, батько - легенда автоспорту. Отже, все своє свідоме життя я їздив лише на автомобілях. Картингом почав займатися десь із дванадцяти років, а потім згодом перейшов на шосейно-кільцеві перегони. Так я проїздив дев’ять років, паралельно захоплюючись ралі. AUTOlive: Якої максимальної швидкості Ви досягали? Є.Л.: На жаль чи, може, на щастя, у нас є певні обмеження. Наприклад, коли були перегони

12

липень 2012

на великому колі, то наприкінці прямої «старт-фініш» автомобіль розганявся до 217 км/год AUTOlive: Чи існує певна музика, яка надихає на швидку їзду? Чи, може, Ви любите чути шум резини та гул мотору? Є.Л.: Справа в тому, що в моєму житті надзвичайно багато спортивного драйву, тому я надаю перевагу комфортним автомобілям середнього класу з м’якою підвіскою. У повсякденному житті я намагаюся відпочивати за кермом. Надаю перевагу кантрі-року. Наприклад, Деір Стрейтсу. Я люблю ту музику, яка мене заспокоює. AUTOlive: Чи присутнє відчуття страху, коли Ви, досягнувши шаленої швидкості, летите прямою до фінішу? Є.Л.: Останнім часом я беру

[

ІНТЕРВ’Ю ПІДГОТУВАЛА ІРИНА КІРОШКА ФОТО epidemia.com.ua

[

AUTOlive: Коли Ви вперше сіли за

ЄВГЕНІЙ ЛЕОНОВ МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ, СЕМИРАЗОВИЙ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ШОСЕЙНО-КІЛЬЦЕВИХ ПЕРЕГОНІВ І РАЛІ.

Ваш AUTOlive


ОСОБИСТІСТЬ

й :

життя як

Ваш AUTOlive

липень 2012

13


ОСОБИСТІСТЬ участь у перегонах переважно в якості штурмана. Коли існує довіра між екіпажом, то дискомфорту ти не відчуваєш, віриш у правильність дій пілота. Якщо якісь моменти страху присутні, то ти повинен їх пригнічувати. Коли боїшся, твоя діафрагма починає вібрувати, і це передається пілоту, який, відповідно, підсвідомо зменшує швидкість. Цього не має бути. Штурман імітатор, який повинен бути позитивно налаштований. Якщо ти хвилюєшся, нервуєш, то ні в якому разі не можна ці відчуття демонструвати пілоту. AUTOlive: Чи помічаєте ви певну тенденційність у розвитку українського автоспорту? Є. Л.: Я часто відвідую аматорські перегони. До речі, моя дружина займається автоспортом - бере участь в аматорських серіях. Мені подобається спостерігати за сучасним автоспортивним життям. Я знаю багато талановитих юнаків, які швидко їздять. Я би хотів бачити їх у професіональній лізі. AUTOlive: Як Ви познайомилися зі своєю майбутньою дружиною? Є.Л.: Це доволі банальне запитання. Чому? Мій тесть - легенда українського автоспорту, багаторазовий чемпіон України. Ми знайомі з 82-ого року. AUTOlive: Яким є Ваш стиль їзди поза спортом? Спокійним? Агресивним? Чи порушуєте Ви дорожні правила? Є.Л.: Я поважаю Кримінальний кодекс (сміється). AUTOlive: Чи їздите Ви у громадському транспорті? Є.Л.: На жаль, ні. AUTOlive: Чому «на жаль»? Є.Л.: Саме тому, що в громадському транспорті дуже багато приколів. Це, можна сказати, жива Одеса. На жаль, я давно не їжджу в метро, тролейбусах, трамваях. Мені незабаром виповниться 41. Приблизно з 20-ти років маю власний автомобіль. AUTOlive: Якими є ваші враження від R.S. Show, тест-драйву Renault Megane R.S. та Renault Clio R.S. Є.Л: Я буду відвертим. Автомобілі Renault подобають-

14 червень 2012

Ваш AUTOlive


ОСОБИСТІСТЬ ся досить давно. Гідний бренд. Гідні автомобілі. Дуже цінуються в автоспорті мотори Renault. З цією маркою мене пов’язують чудові спогади першого ралійного досвіду. Я починав свою ралійну кар’єру за кермом Renault Clio II. AUTOlive: Ви проводили тестдрайв Megane R.S. та Clio R.S. Ви уважно стежили за поведінкою цих автівок на швидкісному треку. Що між Megane R.S. та Clio R.S. є спільного, а що відмінного? Є.Л.: Megane R.S. та Clio R.S. не мають анічогісінько спільного. Абсолютно різні автомобілі. AUTOlive: Як би Ви охарактеризували власника Megane та Clio? Є.Л.: Clio R.S. - швидке авто, яке добре піддається керуванню, створене для нашого бездоріжжя. Власник Clio - доросла сформована особистість. Щодо Megane R.S., то, як на мене, це - більш молодіжне авто для тих, хто пране певної агресії на дорозі. Цей автомобіль є надзвичайно активним. За кермом спортивного Megane отримуєш справжнє задоволення! Megane R.S. та Clio R.S. - суперавтомобілі для тих, хто знає, як поводитися зі спорткарами, як відчувати швидкісний трек. Мені надзвичайно сподобалося, як Megane R.S. набирає швидкість, гальмує, прагматично повертає. Навіть якщо пілот здійснює якісь помилки під час певних рухів, гальмування, завороті керма, автівка повертається на трасу. AUTOlive: Сьогодні моє питання є досить актуальним. Як ви ставитеся до футболу? Є.Л.: Колись в молодості грав у футбол протягом кількох років. Пристрасть до автоспорту переважила... Щиро скажу, що футбол не дивлюся. AUTOlive: Чи дивилися матчі Євро-2012? Є.Л: Ні, не дивився. Мені подобається хокей. Це справжній «пацанячий» вид спорту! У хокеїстів навіть шорти довші...

MEGANE R.S. ТА CLIO R.S. - СУПЕРАВТОМОБІЛІ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ, ЯК ПОВОДИТИСЯ ЗІ СПОРТКАРАМИ, ЯК ВІДЧУВАТИ ШВИДКІСНИЙ ТРЕК.

Чайка. R.S. Show (20 травня 2012-ого року). Megane R.S.

Чайка. R.S. Show (20 травня 2012-ого року). Clio R.S. Ваш AUTOlive

червень 2012

15


ТЕСТ-ДРАЙВ

TECHNOFEEL - САМЕ ТАК ЗВЕТЬСЯ ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ RENAULT FLUENCE. І НЕ ДАРМА, БО, СІДАЮЧИ В ЦЮ АВТІВКУ, РОЗУМІЄШ, ЩО ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕМОЦІЙНА ПОДОРОЖ ДО СВІТУ ВИСОКИХ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

16

червень 2012

Ваш AUTOlive


ТЕСТ-ДРАЙВ

Fluence Technofeel:

Відчуття в стилі техно

«Технофільний» тест-драйв. Передмова

Ваш AUTOlive

[

ТА ФОТО [ ТЕКСТ ІВАН КУЛИК

Fluence Technofeel з’явився на українському ринку понад два місяці тому. За цей період я вже провів багато справжніх «технофільних» тест-драйвів, звик до цього інноваційного авто та дозрів до того, аби нарешті об’єктивно оцінити Fluence Technofeel. Обрав типовий, але надзвичайно вдалий, тест-драйвівський маршрут (Кільцева - Трублаїні - Симиренка), що в підсумку дозволив різнобічно оцінити, як саме поводить себе Fluence Technofeel на ідеальній трасі, розбитій дорозі, вузьких вуличках із зрадницькими вибоїнами, лежачими поліцейськими, трамвайними шляхами. Fluence Technofeel представлено в широкій кольоровій гамі, але для тест-драйву я обрав спеціальний колір цієї лімітованої версії - MARRON CAFE («Мокка»).

червень 2012

17


ТЕСТ-ДРАЙВ

Переконливо. Стильно Ззовні - переконливий та солідний. Плавні лінії кузова, хромовані накладки, 17-дюймові легкосплавні диски з чорними вставками, які надзвичайно стильно гармоніюють із чорними дзеркалами заднього виду (Black Glossy) - дизайн Fluence Technofeel продумано до найдрібнішої деталі.

Інноваційно.Комфортно Перше відчуття, коли потрапляєш в салон Technofeel - тут все таке знайоме. Місця багато, як над головою, так і в плечах. Ширина Fluence Technofeel вражає - 1,8 м. Довжина кузова та розмір колісної бази також неабиякі - 4,6 м і 2,7 м відповідно. Всередині - вишуканий, комфортний, ергономічний. Коли сідаєш в салон Fluence Technofeel, відчуваєш, що тут все на своєму місці. Знайти зручне положення зовсім не складно. Панель приладів із традиційною французьким спідометром відмінно читається в будь-який час доби. Сидіння водія регулюється за висотою, в поперековій зоні, що є важливим, особливо для поїздок на великі відстані. Підігрів передніх сидінь, дзеркало заднього вигляду з електрохромним покриттям, система допомоги при червень 2012

2 18 червень 2012

паркуванні - всі ці інтуїтивно зрозумілі та корисні функції полегшують поїздку. Виникає враження, ніби все тут створено виключно для тебе: шикарне оздоблення, приємний обхват керма, цифровий спідометр, карта ключ Renault «вільні руки». За кермом Technofeel розумієш, що володієш неймовірно стильною автівкою. Витончений Technofeel приховує за своєю зовнішністю класичний для всіх Fluence великий багажник (530 л). Натиснув кнопку - і Fluence Technofeel завівся за допомоги карти-ключа. До речі, для тест-драйву я обрав модель з АКП4. Двигун Technofeel - бензиновий з об’ємом 1.6 та потужністю 110 к.с. Варто також зазначити, Fluence Technofeel представлено у двох комплектаціях - з МКП5 та АКП4. В першу чергу вмикаю опційну магнітолу CD MP3 з системою Plug & Music і поринаю в атмосферу високоякісного звуку. Трек із акустичного альбому улюбленого гурту - майже як на реальному концерті.

Динамічно. Універсально На Кільцевій розганяюся до 80 км/ год. Динамічний та водночас чуйний Technofeel впевнено тримає дорогу. Хочеться розігнатися ще, але не можу - перед тест-драйвом за допомоги адаптивного круїз-контролю я Ваш AUTOlive Ваш AUTOlive


ТЕСТ-ДРАЙВ

виставив обмеження швидкості до позначки «80». Дана функція є дуже корисною, зручною. Особисто я, розганяючись на хорошій трасі, часто не відчуваю швидкості, забуваю про неї. З адаптивним круїз-контролем, як би ти не тиснув на педаль газу, швидкість не перевищить обмеження. Це надзвичайно зручно, а головне безпечно. Коли перетинаю лежачих поліцейських чи підступні трамвайні колії, автомобіль поводить себе невимушено. Я не відчуваю неприємних звуків, різких поштовхів. Ями, вибоїни, всі нерівності наших доріг Technofeel проходить легко та плавно. Двозонний клімат-контроль дозволяє і водію, і пасажирам відчувати оптимальний комфорт. Процес керування не вимагає жодної напруги. Якісна шумоізоляція дозволяє сконцентруватися на поїздці. Коробка автомат

поводить себе слухняно - жодних затримок між перемиканням передач. Конструктивно Fluence Technofeel розраховано на 92-ий бензин, що не може не радувати. Гальма Fluence працюють так само м’яко, як і інші органи керування. Підвіска відмінно відпрацьовує великі нерівності.

Висновки Випробувавши Technofeel, приходжу в черговий раз до висновку, що це універсальна автівка, створена для поїздки містом, бізнесу чи довгих подорожей. Fluence Technofeel - парадоксальний автомобіль, бо його зовнішність, внутрішнє наповнення, комфорт безперечний D-клас, ціна - на рівні класу С.

Ваш AUTOlive

червень 2012

live

червень 2012

Ваш AUTO

3 19


З-ПІД КАПОТА

Автомобіль VS сп ЛІТО - ПЕРІОД ІНТЕНСИВНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ. ВАРТО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПІДГОТУВАТИ АВТО ДО РОЗПАЛУ ЛІТНЬОЇ СПЕКИ. НА ЖАЛЬ, ЗАЗВИЧАЙ АВТОМОБІЛІСТИ ЗГАДУЮТЬ ПРО ЛІТНІ ПРОБЛЕМИ З ПРИХОДОМ ПЕРШИХ СПЕКОТНИХ ДНІВ. ПІКЛУВАТИСЯ ПРО СВІЙ АВТОМОБІЛЬ НІКОЛИ НЕ БУВАЄ ПІЗНО, НАВІТЬ ТОДІ, КОЛИ ЛІНІЯ ТЕРМОМЕТРУ ВЖЕ ДОСЯГЛА ПОЗНАЧКИ «40». ЯК ОПЕРАТИВНО ПІДГОТУВАТИ АВТІВКУ ТА ЯК ЗБЕРЕГТИ АВТО В ПЕРІОД ШАЛЕНОЇ СПЕКИ? ARMA MOTORS ЗНАЄ ВІДПОВІДЬ.

Небезпечна спека. 5 порад, як зберегти авто У ПЕРІОД ЖАДАНОГО ЛІТА, ЯКЕ ЧАСТО СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ ШАЛЕНОЮ СПЕКОЮ, НЕОБХІДНО ПИЛЬНО ПІКЛУВАТИСЯ ПРО СВІЙ АВТОМОБІЛЬ. ОТЖЕ, 5 КОРИСНИХ ПОРАД

Маскуйте авто Для того, аби захистити пластик «торпедо» та панель приладів, індикатори, існує чудовий превентивний захід - закріпити на вікнах шторки, а під лобове скло встановити екран, який віддзеркалює, або накрити автівку спецчохлом.

Наявність кондиціонера - оптимальний варіант для забезпечення комфорту в салоні авто, незалежно від того, що демонструє термометр.

Охолоджуйте салон

Основні проблеми, які можуть торкнутися гальмівної системи: перегрів гальмівних колодок і закипання гальмівної рідини. Для профілактики перегріву гальм не варто вимикати зчеплення на спусках. Запорука довгої та безпроблемної роботи гальмівної системи - використання виключно якісних деталей, вчасна заміна гальмівної рідини.

Слідкуйте за гальмами 20 червень 2012

Ваш AUTOlive


З-ПІД КАПОТА

1.

[ ТЕКСТ СЕРГІЙ ДИКИЙ

[

пека

Як підготувати авто до спеки?

Перевіряйте двигун Час від часу варто перевіряти, чи не забиті осередки радіатора сміттям (пилом, пухом), наскільки ідеально працюють термостат, датчик увімкнення вентилятора. Про всяк випадок возіть із собою запас дистильованої води. Якщо з певних причин охолоджувальна рідина частково витече, буде можливість долити води та доїхати до місця ремонту своїм ходом.

Погодьтеся, що спека вимотує фізично та морально. Прохолода в салоні автомобіля - результат вчасного обслуговування, ремонту, заправки автокондиціонера. Спеціальні заходи щодо підготовки кондиціонера до літнього сезону зазвичай не проводяться. Для того, аби кондиціонер автомобіля працював довго, без жодних помилок протягом усього спекотного сезону, необхідно вчасно перевіряти працездатність кондиціонера. В разі підозри на недостатню ефективність або несправність необхідно звернутися до сервісу, де здійснюють якісну діагностику, заправку, ремонт автокондиціонерів. Експлуатуючи автомобіль із кондиціонером, має сенс частіше перевіряти рівень оливи у двигуні, охолоджуючої рідини в радіаторі. Це пов’язано з підвищеним навантаженням на двигун, яке створює кондиціонер, коли перебуває в стані активності. Працівники СТО виявляють місця можливого витоку та з’ясовують, чи не утворилася в системі кондиціонування тріщина, через яку хладагент виходить назовні протягом кількох днів. Якщо ситуація дозволяє, можна скористатися тимчасовим сервісним рішенням - поповнити систему. Якщо після ввімкнення кондиціонера в салоні з’являється неприємний запах, варто провести антисептичну очистку радіатора-випарника кондиціонера та його повітроводів. Надзвичайно корисною є установка найпростішої захисної сітки, яка вбереже теплообмінник від засмічення комахами і тополиним пухом.

2. Навіть найменше локальне забруднення автомобіля потрібно терміново змивати, адже фарба може вигоріти нерівномірно, а кузов - покритися помітними плямами.

Часто мийте кузов

Напередодні спекотного періоду варто звернути увагу на роботу склопідйомників, люка. Підготовка авто включає в себе перевірку системи охолодження двигуна. Чи вмикається під час пробок вентилятор радіатора? Чи не падає рівень рідини в розширювальному бачку? Проведення елементарної профілактики системи живлення - процедура, яку не можна оминати.

3.

Перевірка ефективності роботи гальмівної системи - запорука успішної експлуатації автомобіля влітку. Ваш AUTOlive

червень 2012

21


You Auto live  

Arma Motors Magazine

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you