Page 1

Linkin Park Jedna z nejznámějších kapel, o jejímž hudebním stylu by se daly vést dlouhé debaty, právě vydala své v pořadí 6. studiové album. The Hunting Party. Kapela je původem z Kalifornie a svoje za átky projevila v roce 1996. O jejím stylu by se dali vést debaty. Hudebníci je z po átku zařazovali mezi nu-metalové kapely, ale tomu se později LP chtěli vyhnout. Celé jejich po ínání závisí na mísení dvou, i více stylů. Linkin Park jsou jiní na každém albu, na každém songu, co napíší a právě to, jim dělá jejich hlavní znak. A taky zpěvák Chester Benington, který nás nepřekvapuje jen svou výdrží, ale i úžasným hlasem.

Z


Rock am Ring 2014

Jejich show byla neskute ně nabytá a padly i názory, že byla lepší jak Metallica. Za aly jako obvykle intrem z alba Thousand suns a pokra ovala přes nejnovější Guilty all the same, která byla prvním songem, co opustil nahrávací studio před vydáním alba. Fanoušci šíleli, že se staří LP vrátili od elektra zpátky k nabušeným bubnům a řvoucím kytarám. Celý jejich koncert trval dvě hodiny i s přídavkem a kapela se nebála experimentů. Podala fanouškům to, co ještě neslyšely a musím uznat, že jejich koncerty jsou něco neskute

The Hunting Party

(pozn. Subjektivní pohled) Prvních pár vteřin znamenalo istý údiv. Tohle, že jsou Linkin Park? Chester mě trochu vyděsil, ale s Mikeovým zpěvem se to ubírá správným směrem. S postupem asu mě udivují všechny ty bubny a úžasně sladěná směs zvuků. Musím uznat, že tohle byl posun zpátky. Ne v tom špatném smyslu, ale že se vrací ke kořenům .. i když trochu jinak. Album rozhodně zasáhlo hodně z nás a už se jen můžeme těšit na živé koncerty s takovou náloží.

ného. Tolik nadšení a energie, co do toho dávají. Tolik lásky k fanouškům, kteří jim to mnohonásobně oplácejí.

Linkin par1  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you