Page 1

Ruumiuurijad 2017 õpilaste tööd

Oma töid esitasid nii gümnaasiumi- kui ka põhikooli astme õpilased. Oli hoonete makette, fotouurimus linnaruumist ja supergraafikas seinamaalinguid, mis annavad kooliruumile uue tähenduse. Töid laekus Pärnust, Sakust ja Tallinnast, õpilasi oli kokku paarikümne ringis. Žürii koosseisus Kaire Nõmm, Jaan Jagomägi, Andres Ojari, Ülar Mark ja Katrin Koov tänavad kõiki vapraid noori, kes oma tööd konkursile saatsid. Tunnustame noorte ja nende juhendajate entusiasmi, põhjalikkust ja huvitavaid lähenemisnurki.


Kärt Kaljuvee Pärnu Koidula Gümnaasium 11.klass

Kavandatud õpilaste vabaajakeskuse projekt tõusis esile suure pühendumuse ja väga hea tehnilise teostuse poolest, kus kasutatud oli kõige kaasaegsemat tehnoloogiat. Juhendaja Heleri Saks, külalisjuhendaja Jaan Jagomägi.


Karl Robin Timm Tallinna Ühisgümnaasium 8.klass

Esitas kunstiliselt kõrge tasemega suvemaja maketi, mis kavandatud vana heinaküüni asukohale. Tunnustame noore arhitekti tundlikkust ruumi suhtes ja keskkonna kui terviku tunnetust. Juhendaja Liia Jung.


Lisette Voecks Tallinna Saksa Gümnaasium 11.klass

Fotoprojekt "Sekundaarne vaatenurk” on suurepärane idee uurida igapäevast linnaruumi uue pilguga, otsida varjatud vaatenurki ja kogeda tuttavaid kohti uuel moel. Juhendaja Erik Joasaare.


Saku Gümnaasium 7.-9.klasside õpilased

Koridoride ja kunstiklassi seinamaalingud väärivad tunnustust idee eest muuta standardne koolikeskkond huvitavamaks ja harivamaks. Eriti väärtuslikuks muudab selle idee õpilaste endi panus, kelle igapäevane keskkond saab loomingulise osaluse läbi tähenduslikumaks ja tugevdab kuuluvustunnet kooliga. Sahtlimaalingute projekt on humoorikas, värvikas ja hariv, milleläbi vanad sahtlid on saanud uue sisu erinevate maade tunnusehitiste jäädvustamisega. Juhendaja Eda Piisang.


Foorum ja autasustamine mai 2017 Kultuurikatlas


Ruumiuurijad 2017  
Ruumiuurijad 2017  
Advertisement