Page 1


Elamine OMA ERAMUS on eestlaste jaoks oluline. Viimastel aastatel hakkasid pangad andma massiliselt laene uusarenduste ehitamiseks. Pangad andsid laene aga vaid ehitamiseks, mitte projekteerimiseks. Eeldused kvaliteetse tulemuse saavutamiseks lämmatati eos. Omanikud valisid eramuprojekti kas kataloogist või siis joonistasid mõne sellise alusel koostöös arhitekti-nurgaarhitektiga oma lahenduse. Tulemuseks on kaheldava väärtusega pilpakülad millel tulevik on tume. Me usume,et lähiaastatel eramuehitus jätkub, kuid kindlasti muutub maja ehitamise protsess – väärtustatakse rohkem keskkonda, energiasäästu, hoone eetilist ja esteetilist väärtust, jne. - Maja ehituse alustamise põhiargumendiks pole enam hind!

Arhitektuurikaubamaja eesmärgiks on luua keskkond, mille kaudu saab inimene leida endale sobiva, tunnustatud arhitekti poolt projekteeritud tüüpmaja projekti ja kvaliteetse ehitaja.

TAUST


2010 avab Arhitektuurikaubamaja uue veebikeskkonna mille kaudu on võimalik majaehitajatel leida endale sobiv, eesti tipparhitektide poolt koostatud hoone lahendus. Samas keskkonnas saavad Eesti paremad arhitektuuribürood näidata ja müüa oma tüüpprojekte. arhitektuurikaubamaja.ee veebikeskkonnast on võimalik leida ka oma majale sobiv (kvaliteet-) ehitaja kes projekti ellu viib.

Chicago bean by Anish Kapoor

IDEE

Ordos villa by MOS Architects


VEEB


Arhitektuuribürood Võimalus müüa progressiivseid arhitektuurseid lahendusi just selleks mõeldud keskkonnas. Võimalus saada hea töö eest mõistlikult ja korduvalt tasutud. Mida paremini müüv projekt, seda suurem tasu. Muuta eestlaste arhitektuurseid maitseeelistusi ja lõpetada põhjanaabrite ülemvõim sellel turul! Tootjate poolsed väliskontaktid loovad head eeldused oma brändi viimiseks välisturule. Tootjad Näidata ennast veebikeskonnas kus liiguvad inimesed konkreetse sooviga endale kodu rajada! Saada osa väga konkurentisvõimelisest tooteportfellist! Vähendada oma kulusid mis on seotud tootearenduse (arh. lahendused) ja müügiga. Meie propageerides kaasaegset disaini ja arhitektuuri, muudame pikemas perspektiivis keskmise eestlase maitseelistusi.. lisandub nn massi effekt, mis on seda tugevam, mida suuremaks süsteem kasvab. võimalus minna ühiselt tugeva tootepaketiga (arhitektid-tootjad) välisturule. võimalus liituda ja lüüa kaasa suuremates kodumaistes ja välismaistes kinnisvara arendusprojektides. võimalus taotleda struktuurfondidest raha arendustegevuseks ja tootearenduseks

EELISED?


Arhitektuuribüroodelt ootame

Projekte/lahendusi. Projekteerimise aegset koostööd ja järelvalvet. Valmidust kliendi ja tootjaga kohtuda, tagamaks kvaliteet ning kliendivajaduste rahuldamine. Projektide eest tasumine toimub peale lahenduse müüki (lepingu allkirjastamist tellija ja ehitaja vahel) vastavalt kokkuleppele. Ehitajatelt/tootjatelt ootame

Hinnapakkumisi Arhitektuurikaubamaja projektidele Valmidust toota maja eelisjärjekorras – võimalikult lühikese ajaga!

TEILT?


www.arhitektuurikaubamaja.ee B端rood: Tiit Sild tiit@arhitektuurikaubamaja.ee

Tootjad/Ehitajad Martti Kork martti@arhitektuurikaubamaja.ee

KONTAKTID

Profile for Tiit Sild

Arhitektuurikaubamaja kontsept  

kontseptsioon

Arhitektuurikaubamaja kontsept  

kontseptsioon

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded