Page 1

GÜZELLİĞİN SALTANATI


ROSE SOUVERAINE: GÖRKEMLİ ERDEMLE ÇİÇEĞİN SALTANATI:

Aydınlanma Çağı boyunca güzelliğini pekiştirmek amacıyla, Kraliçe Marie Antoinette mükemmel porselen bir tene sahip olmak için cildinde beyaz kurşun kullanmıştı. Ama kurşunun oksidi cildine korkunç zarar vermişti. Cildini tedavi etmek için, Rose Souveraine’nin muhteşem güçlerinin avantajlarından yararlandı. Bu gülün cildi yenileyen ve yüklü miktarda lipit ikmali yapan yoğun ve besleyici yaprakları vardır. Bugün, Dior çiçeğin değerli özünü özel bir cilt bakım ürününün içeriğine aktarmak için özel bir üretim sürecini yeniden icat etti.


ENFLEURAGE: MÜTHİŞ DİOR TEKNİK BİLGİSİYLE YENİDEN GELİŞTİRİLDİ

Enfleurage, en değerli çiçeklerin özlerini elde etmek için kullanılan en nazik süreçtir. Dior bu birikimi son derece değerli ve konsantre iksiri ortaya çıkarmak için mükemmelleştirdi: Rose Souveraine Absolute. Gül yapraklarının soğukta parçalanması sonucu aktif bileşenleri ayrışır. Daha sonra gül yaprakları lipitlerle zenginleştirilmiş bir madde içerisinde birleştirilir sonrasında titizlikle filtrelenir. Sonuçta elde edilen Özün yüksek oranda lipid- yenileme gücü vardır: ciltteki lipidlerin oranı bir hafta* içinde 3’e katlanır. *8 günün sonunda l’Huile Souveraine’i her 2 günde bir kullanarak lipid yenilenmesinin ex vivo ölçümü


L’HUILE SOUVERAINE YENİLEYİCİ YAĞ TEDAVİSİ

Rose Souveraine özünün yoğun halidir. Bu yağ kıvamındaki serum ciltte ki lipitleri derinlemesine yeniler. %100 natürel yağları içeren ipeksi yapısıyla anında emilerek muhteşem ciltler yaratılır. Cilt kendini dokunulası ve olağanüstü kaliteli hisseder. Mükemmel bir pürüzsüzlükle, cilt esnekliğini ve gençliğindeki sıkılığını tekrardan geri kazanır.


LA CRÈME SOUVERAINE NUTRI-RESTORATIVE RICH CREME

Tanrısal zenginlikteki bu pürüzsüz krem tek bir hareketle cilt üzerinde kolayca kayar. Temas ettiği anda, cilt üzerinde erir ve cildi muhteşem bir konforla sarar. Gün geçtikçe, cildi derinlemesine yapılandırır. Yüz çevresi yeniden belirginleşir. Yüz daha da incelir. İnanılmaz kadifemsi yapısıyla, cilt gücünü ve parlaklığını tekrardan kazanır.


DIOR PRESTIGE, HASSAS CİLTLER İÇİN OLAĞANÜSTÜ YAŞLANMA KARŞITI CİLT BAKIMI

SERUMLAR

SATIN REVITALIZING NECTAR

Rose de Granville Özü içerir, cildi en derinden canlandırır.

KREMLER

SATIN REVITALIZING CREME

Bu zengin içerikli krem cildi sonsuz konfor içinde sarar ve yumuşaklığını, esnekliğini ve gücünü yeniler.

ÖZEL B AKIMLAR

SATIN REVITALIZING EYE CREME

Gözleri anında gençleştiren, göz bölgesini pürüzsüzleştiren ve aydınlatan ipeksi krem


L’HUILE SOUVERAINE

Bu yağımsı-serum ciltteki lipidleri anında yenileyerek cilde esneklik katar, dolgunlaştırır ve sıkılaştırır.

LA CRÈME SOUVERAINE

Cildi anında besleyen bu zengin içerikli krem onu mükemmel bir konforla sarar ve derinlemesine yeniden yapılandırır.


F374630128

3 348901 101301

Dior Prestige  
Dior Prestige  
Advertisement