Page 1

1

www.mixotoservis.com

www.evrenoto.com.tr

Bakım Onarım Yedek Parça Aksesuar

Türkiye’nin en büyük Oto kaporta-boya servisi


info@evrenoto.com.tr

2 6300 m lu uru Alana K is s t Dev e

1


2

www.evrenoto.com.tr

FİYAT AVANTAJI

/

KALİTE

/

KUSURSUZ HİZMET

garantimiz altında! Aracınız orjinalinden farksız. Bu da bizim farkımız...

Bundan 16 yıl önce otomobil servisi olarak kurulan şirketimiz, sektörde kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ve teknolojik ekipmanlarıyla bugün 6300 m2 alan içerisinde hizmet veren dev bir tesis haline gelmiştir. Tüm otomobil markalarının karoser, boya, mekanik ve elektromekanik onarım ihtiyaçlarının profesyonel bir ekip tarafından sağlandığı evren oto, müşteri ve hizmet odaklı çalışma prensibini ISO 9001 Kalite Belgesi’yle

enmiş Belgel Kalite 008 01:2

ISO 90

taçlandırmıştır. ISO 9001:2008


info@evrenoto.com.tr

k Günlü ç a r 100 a e t i si kapas

3


4

www.evrenoto.com.tr

servis hizmetlerimiz Kaporta Onarımı

kalite politikamız •

• •

Bulunduğu sektörde gelişimini göz önünde bulundurarak, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde “kalite sistemi”nin sürekli gelişmesi için kaliteyi kontrol etmek yerine yönetmek... Amaç ve ilkeleri gerçekleştirmek yolundaki ilerlemesini çalışanların sürekli gelişim ortamındaki memnuniyeti ve aktif katılımlarını sağlamak. Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak. Yapılan hizmette planlanan hedeflerimize ulaşmak için sürekli iyileştirmeyi amaç edinmek. Müşterileri ile işbirliği ve sürekli gelişme anlayışı ile birlikte çalışmak.

.... amaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu amaçlar bizim kalite politikamızdır.

Boya Mekanik Onarım Cam-Kilit Elektrik Klima Onarım

hesabınız şaşmayacak...

Rot-Balans Egzost Arıza Tespit Oto Aksesuar

Evren Oto’da herşey aracınızın optimum şekilde onarılması ve bakımlarının yapılması için düşünüldü. Tüm bu detaylar düşünülürken bütçeniz de es geçilmedi. Evren Oto maksimum hizmeti minimum fiyatla alabileceğiniz bir oto servisidir. Evren Oto, size profesyonel, kaliteli ve prestijli hizmeti en uygun koşullarda sunmak için kuruldu.


info@evrenoto.com.tr

52 bin a nund Renk to ırınlar iş f gelişm

5


6

www.evrenoto.com.tr

vakit nakittir...

telefonunuz kadar yakınız Asla başınıza gelsin istemeyiz. Ama o günler için daima tetikteyiz. Kaza ya da bir sorun halinde 7/24 bizi arayabilir, sizi bulunduğunuz kötü durumdan kurtarmamızı sağlayabilirsiniz. Acil çekici hizmetimiz günün her saatinde, her şartta yanı başınızda. Siz kendinizi güvende hissedin diye...

Tel No 555 555 555

Bu nedenle olabilecek tüm sorunlarla özel ilgi gösteriyoruz. Zamanınızı size geri kazandırıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız bizi diğerlerinden ayıran en önemli farkımızdır. 6300 m2’lik alanda XX kişilik profesyonel kadromuz ayda tam xxxx araca kusursuz hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıyor. Kendinizi ve aracınızı ayrıcalıklı hissedeceğiniz Evren Oto sayesinde aracınızın her zaman ilk günkü gibi görünmesini ve performans vermesini sağlayacaksınız.


info@evrenoto.com.tr

7

1 saat prensibi 1 saati aşmayacak, basit servis işlemleri için randevu almanız gerekmez. Aracınızın servis işlemleri derhal başlar ve bu süre zarfında sizi misafir salonumuzda en iyi şekilde ağırlarız. Konfor prensibi Siz gelemiyorsanız biz geliriz. Aracınızı bulunduğu yerden alır, servis işlemleri bittikten sonra da yine bulunduğunuz yere teslim ederiz. Aracınızı kendiniz getirdiğiniz takdirde dönüş için ulaşım olanağı sağlarız. Sıcacık kahvenizi içerken servisimizdeki kablosuz ağ sayesinde internete bağlanabilir, playstation ile eğlenceli zaman geçirebilir ya da televizyon izleyebilirsiniz.

7

1 hafta prensibi Aracınızın onarım süresi 1 haftayı geçerse size uygun koşullarla araç tahsis ederiz.


8

www.evrenoto.com.tr

Tam zamanında prensibi: Söz verdiğimiz zamanda aracınızı teslim ederiz. İhtimal dışında bir durum olur ve aracınızı zamanında teslim edemezsek size ücretsiz otomobil tahsis ederiz. Dürüstlük prensibi Faturanıza açıklayamayacağımız hiçbir madde koymayız. Onay prensibi Size sürpriz faturalar çıkartmayız. Aracınız ekspertizden çıktıktan sonra gereken tüm işlemler sizin onayınız ve bilginiz dahilinde gerçekleştirilir. Temizlik prensibi Aracınızı her servis sonrası pırıl pırıl teslim ederiz. Tertemiz kullanın diye özenle iç-dış yıkaması yaparız. Uygun fiyatlandırma prensibi Alacağınız yüksek kalitedeki hizmet, faturanızı şişirmez. Her zaman size en iyi ve en uygun fiyatlarla hizmet veririz.


info@evrenoto.com.tr

n Moder sizi izde im k is s te seyere gülüm . a im a d rız karşıla

rlu Konfo e Beklem rı Odala

ken Bekler n! yı a sıkılm ifi W t interne

> Aracınız bu kapıdan tıpkı ilk günkü gibi çıkacak!

7


8

www.evrenoto.com.tr

sigortanız da ayrıcalıklı Evren Oto bünyesindeki sigorta acentelikleri sayesinde, sigortanızın detayları size tüm ayrıntılarıyla anlatılır. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulursunuz. Birçok sigorta şirketi arasından sizin için en avantajlı olanını eksperlerimizle belirler, kıyaslama imkanına sahip olursunuz.

prosedürü bize bırakın SİGORTA

Sigorta şirketleriyle acenteliğin yanı sıra servis anlaşmalarımızın da bulunması sayesinde, hasar anında cebinizden kuruş harcamadan hasarı giderebilirsiniz. Prosedürlerle siz yorulmazsınız, tüm işlemleri uzman personelimiz sizin için gerçekleştirir. Onarım sonrasında ise sigorta şartları dahilindeki tüm hizmetlerin karşılığı sigorta şirketinizden tahsil edilir.


www.evrenoto.com.tr

Türkiye’nin en büyük Oto kaporta-boya servisi

kroki çizilecek

adres ve telefon bilgileri gelecek

Evren Oto Katalog  

Evren oto katalog sureci

Evren Oto Katalog  

Evren oto katalog sureci

Advertisement