24 Juni Vijverfeesten Haelen

Haelen rt!

e e t n e s e Pr

KUNST & VEILING Opbrengst veiling is voor een goed doel

CATALOGUS 2012

Š Aqua Media Adviseurs

Start veiling: 15.30 uur GROTE ZAAL ALDENGHOOR

Algemene veilingvoorwaarden Op 24 juni 2012 te “Trefcentrum Aldenghoor” tijdens de Vijverfeesten worden onder de naam van “Haelen Presenteert” goederen en diensten geveild waarvan minimaal 50% van de opbrengst ten goede zal komen aan goede doel(en) en of verenigingen uit Haelen, Buggenum en of Nunhem.

De Veiling zal geschieden onder de volgende voorwaarden: 1.

De goederen worden voetstoots verkocht, gezien of niet gezien en zijn direct na toewijzing voor rekening en risico van de koper, er wordt geen opgeld gerekend.

Omschrijvingen in de catalogus en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van de veilinghouder te zijn gedaan en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op de veilinghouder of aangevoerd worden als reden voor de koper om zich te onttrekken aan zijn verplichtingen om goederen tot zich te nemen en te betalen. Veilinghouder is niet tot enige garantie, hoe ook genaamd, gehouden.

3.

4.

Mocht er bij het veilen een verschil of abuis ontstaan dan zal de veilingmeester deze herstellen, aan wiens mondelinge uitspraak zich een ieder zal hebben te onderwerpen. Een ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling der kooppenningen, zonder zich op een lastgever of een meester te kunnen beroepen.

5.

De veilinghouder behoudt zich de volgende rechten voor: • Zonder opgaaf van redenen personen als bieder of koper te weigeren. • Te allen tijden wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop. • Nummers toe te voegen of te doen vervallen. • Kopen te combineren of te splitsen. • Kopen niet te gunnen of aan te houden. • Terstond na de toewijzing van een koop gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, bij weigering of onmacht wordt de betreffende koop onmiddellijk herveild en kan de nalatige bieder niet weer meebieden. • Personen als bieder of koper te weigeren als deze bij inschrijving terstond volledige naam en adres aan de veilinghouder weigert bekend te maken. • Namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. • Kopen waarover een verschil is gerezen, opnieuw in veiling te brengen.

6.

Betaling dient te geschieden contant in euro’s alvorens de goederen in ontvangst genomen kunnen worden. Coupures groter dan € 100 worden niet geaccepteerd.

Op vertoon van een betalingsbewijs kunnen de goederen in ontvangst genomen worden, eventueel tijdens maar bij voorkeur na afloop van de veiling.

De goederen dienen direct na afloop van de veiling te worden afgehaald. Kavels kunnen niet in bewaring worden genomen.

9.

Een ieder die aan de veiling deelneemt, dient voor de veiling volledige naam, adres en telefoonnummer op te geven en zich te kunnen identificeren, waarna men een biednummer ontvangt.

10.

De veilinghouder staat niet in voor de herkomst van de verkochte zaken. Indien deze van diefstal afkomstig mochten zijn, aanvaardt de veilinghouder geen enkele aansprakelijkheid jegens de koper die door de oorspronkelijke eigenaar van de zaak tot afgifte van de zaak wordt aangesproken.

11.

Niemand zal zich kunnen beroepen op onbekendheid met deze voorwaarden.

Inhoudsopgave

kavel nummer inzender voorwerp/dienst 1 Wil Weites Beeldhouwerk “Bruine Beer” 2 Gemma Stokbroeckx-de Haan Schilderij “aan de waterkant” 3 Wendy Saelmans Handgemaakt collier “Silvershadow” 4 Boots Haelen BV Badkamerspecialist Hoge spiegelkast 5 Boots Haelen BV Badkamerspecialist Spiegel • Afmetingen: 60 x 60 cm (bxh) 6 Autoservice ‘t Heukske Grote onderhoudsbeurt inclusief APK 7 Poels en Poels Modeschoenen Luxe handtas van het merk Liebeskind model Berlin 8 Tradition kapsalon Waardebon knippen en kleuren. Ook voor mannen 9 De witgoedspecialist Bex Elektro Zanussi tafelkoelkast van 152 liter 10 Slagerij Van Ratingen Luxe Barbecue pakket voor twee personen 11 Supermarkt Jan Linders Boodschappenwagen vol boodschappen 12 Bakkerij Pomp Waardebon voor luxe vlaai en doos met pralines 13 Bloemenhuis Chris Clerkx Prachtige plant in hydrocultuur met exclusieve pot 14 Ger Beurskens fietsspeciaalzaak Kekke damesfiets 15 Restaurant St. Elisabeths hof Zwarte Pier arrangement 16 Criens Blueberries Pakket streekproducten 17 Derikx Installaties Oras Elektra wastafelkraan 18 TortaBella Wendy Bollen Een verse overheerlijke slagroomtaart 19 J. Kochanowswki Afgedrukte foto van de Amstel-Gold Race 20 J. Kochanowswki  Afgedrukte foto van Haelen 1 Kampioen 2011-2012 21 Trefcentrum Aldenghoor Bacardi razz pakket 22 Trefcentrum Aldenghoor Baileys in luxe verpakking 23 Trefcentrum Aldenghoor Doos Flugel met flugelmuts 24 VOF Janszen Buggenum Tuinartikelen 25 Reisbureau Haelen Reischeque ter waarde van € 75,-26 Hubo Haelen VOF Vogel’s tv wandsteun 27 Hubo Haelen VOF Alecto draadloos alarm systeem 28 Hubo Haelen VOF Ferm Lintzaagmachine 29 Hubo Haelen VOF Gardena Tuinverlichtings set 30 Kapsalon Ilona Haarverzorgingspakket met cadeaubon 31 Fam.Wijnands Houten vogelhuisje handbeschilderd 32 Hendrikx 2-wielers Electrische fiets (2de hands) Sparta Ion 33 Christine Doon Beeldende kunst Torso 34 Wilhelmien Verheijen Kunstwerk Schilderij Tulipa Prinses Irene ter waarde van € 275,35 Kapsalon Avanti Waardebon € 50,- voor behandeling 36 Kapsalon Avanti Waardebon € 50,- voor behandeling 37 Kapsalon Avanti Waardebon € 50,- voor behandeling 38 Kapsalon Avanti Waardebon € 50,- voor behandeling 39 Waeyen Meubelen Schilderij, 100 x 100 ter waarde van €199,40 Waeyen Meubelen Fotolijst van Riverdale, goed voor 9 foto’s ter waarde van €49.95 41 Oranjerievereinging Kuipplant 42 Kit Smeets Blije vogels van keramiek op standaard 43 Ed Hanssen Gouache en acryl op doek, Afmetingen: 30x40 cm. 44 Ondernemersvereniging HBN Helikoptervlucht 45 Susanne Roumen Schilderij 46 Ger Beurskens Origineel Rabo wielershirt, gesigneerd

Opgave nummer 01 Naam: Wil Weites Adres: Voorwerp/dienst/titel: De titel van het beeld is “Bruine Beer� Omschrijving: Staaltje beeldhouwerei met een beeldige uitstraling van een bruine beer met een groenige kleur van het vervaardigde materiaal. Bruine Beer is geheel met de hand vervaardigd het materiaal is serpentijn.

Opgave nummer 02 Naam: Adres:

Gemma Stokbroeckx-de Haan Violier 21, 6081CD Haelen

Voorwerp/dienst/titel: De titel is: Aan de waterkant Omschrijving:

Schilderij acryl op doek maat 60 x 60 cm wat met de vele verschillende blauwtinten mooie weergave van een zomerse dag aan de waterkant weergeeft.

Opgave nummer 03 Naam: Wendy Saelmans Adres: Voorwerp/dienst/titel: Silvershadow Omschrijving:

Handgemaakt en eigenontwerp collier met grote opvallende en mooie zilverkleurige kralen die in verbinding staan met hele fijne Jasseron schakels. Uniek stuk wordt er maar een van gemaakt!

Opgave nummer 04 Naam: Boots Haelen BV Badkamerspecialist Adres: Voorwerp/dienst/titel: Hoge spiegelkast Omschrijving:

• • • •

Afmetingen: 35 x 175 x 17 cm (bxhxd) aluminium-corpus (alu zilvermat) 1 linksdraaiende dubbelspiegeldeur 6 in hoogte verstelbare glasplanchets

Opgave nummer 05 Naam: Adres:

Boots Haelen BV Badkamerspecialist

Voorwerp/dienst/titel: Spiegel Omschrijving:

• •

Afmetingen: 60 x 60 cm (bxh) Spiegel met RVS rand

Opgave nummer 06 Naam: Adres:

Autoservice t Heukske Windmolenbosweg 4a, 6081 PE Haelen

Voorwerp/dienst/titel: Grote onderhoudsbeurt inclusief APK Omschrijving:

Grote onderhoudsbeurt inclusief APK keuring Wij controleren uw auto op maar liefst 117 punten. Wij vervangen: oliefilter – luchtfilter Wij verversen: Motor olie ( Max 4 liter 10w40 semi synthetic ) Wij vullen bij indien nodig: ( ¼ liter is inbegrepen) Ruitensproeiervloeistof, koelvloeistof, Remvloeistof. Prijs geldig bij alle auto’s tot 2 liter motorinhoud Benzine of diesel

Opgave nummer 07 Naam: Adres:

Poels en Poels Modeschoenen

Voorwerp/dienst/titel: Luxe handtas Omschrijving:

Luxe handtas van het merk Liebeskind model Berlin, kleur grijs

Opgave nummer 08 Naam: Traditions Kappers Adres: Voorwerp/dienst/titel: Kappersdienst Omschrijving:

Waardebon voor knippen en kleuren. Ook voor mannen.

Opgave nummer 09 Naam: Adres:

De witgoedspecialist Bex Elektro

Voorwerp/dienst/titel: Koelkast Omschrijving:

Zanussi tafelkoelkast van 152 liter ideaal voor het koel houden van frisdrank voor de komende zomerse dagen

Opgave nummer 10 Naam: Slagerij Van Ratingen Adres: Voorwerp/dienst/titel: Luxe Barbecue pakket Omschrijving:

Compleet verzorgd voor 8 personen • diverse soorten vlees • heerlijk frisse salades • vers fruit salade • stokbrood en kruidenboter • sausjes (Datum barbecue in onderling overleg)

Opgave nummer 11 Naam: Adres:

Supermarkt Jan Linders

Voorwerp/dienst/titel: Boodschappenwagen vol boodschappen Omschrijving:

Deze boodschappenwagen vol artikelen wordt aangeboden door supermarkt Jan Linders. Deze kavel is exclusief de boodschappen- wagen wel te verstaan maar de verrassende inhoud mag er zijn en zal je nog verschillende dagen en avonden voor vermaak zorgen.

Opgave nummer 12 Naam: Bakkerij Pomp Adres: Bergstraat 5, 6082 AJ Buggenum Voorwerp/dienst/titel: Waardebon voor luxe vlaai en doos met pralines Omschrijving: Bij deze kavel laat je je twee keer verwennen door de echte warme bakker uit Buggenum.

Opgave nummer 13 Naam: Adres:

Bloemenhuis Chris Clerkx

Voorwerp/dienst/titel: Prachtige plant in hydrocultuur met exclusieve pot Omschrijving:

Opgave nummer 14 Naam: Adres:

Ger Beurskens Fietsspecialist

Voorwerp/dienst/titel: Kekke damesfiets Omschrijving: Kekke damesfiets met aluminium frame en 7 versnellingen en 28 inch wielen

Opgave nummer 15 Naam: Adres:

Restaurant St. Elisabeths hof Roggelseweg 56, Haelen

Voorwerp/dienst/titel: Zwarte Pier arrangement Omschrijving:

Exclusieve wandelroute in de leefomgeving van Zwarte Pier met aansluitend een diner voor twee.

Opgave nummer 16 Naam: Criens Blueberries Adres: Voorwerp/dienst/titel: Een streekproductenpakket gesponsord door Criens Blueberries Omschrijving: Inhoud : sap,likeur, siroop, blauwe bessen op siroop en een heerlijke Haelense Wijn.

Opgave nummer 17 Naam: Derikx Installaties Adres: Windmolenbosweg 4c, 6081 PE Haelen Voorwerp/dienst/titel: Oras Elektra wastafelkraan Omschrijving:

Wastafelkraan welke begint water te geven wanneer met de handen nabij de uitloop van de kraan bewegingen worden waargenomen. Open en dichtdraaien van de kraan gebeurt dan automatisch. Winkelwaarde ca. â‚Ź 200,-- incl.

Opgave nummer 18 Naam: TortaBella, Wendy Bollen Adres: Burg. Honeesingel 58, 6081 ED Haelen Voorwerp/dienst/titel: Verse slagroomtaart Omschrijving:

Een verse overheerlijke slagroomtaart voor ongeveer 12 personen

Opgave nummer 19 Naam: Adres:

J. Kochanowswki De Lingst 25, 6081 GK Haelen

Voorwerp/dienst/titel: Afgedrukte foto van de Amstel-Gold Race Omschrijving:

Opgave nummer 20 Naam: Adres:

Voorwerp/dienst/titel: Afgedrukte foto van Haelen 1 Kampioen seizoen 2011-2012 Omschrijving:

Opgave nummer 21 Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan 7a, 6081 AN Haelen Voorwerp/dienst/titel: Bacardi razz pakket Omschrijving:

Opgave nummer 22 Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan 7a, 6081 AN Haelen Voorwerp/dienst/titel: Baileys in luxe verpakking Omschrijving:

Opgave nummer 23 Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan 7a, 6081 AN Haelen Voorwerp/dienst/titel: Doos Flugel met flugelmuts Omschrijving:

Opgave nummer 24 Naam: VOF Janszen. Adres: Molenweg 6, 6082NB Buggenum Voorwerp/dienst/titel: Tuinartikelen Omschrijving:

Handschoenen, schep, thermometer, Gardena sproeier en gieter

Opgave nummer 25 Naam: Reisbureau Haelen Adres: Beekstraat 2, 6081 AT Haelen Voorwerp/dienst/titel: Reischeque Omschrijving:

Reischeque ter waarde van â‚Ź 75,--

Opgave nummer 26 Naam: Hubo Haelen VOF Adres: Voorwerp/dienst/titel: Vogel’s tv wandsteun Omschrijving:

Vogel’s tv wandsteun: advies verkoop: 59,95

Opgave nummer 27 Naam: Hubo Haelen VOF Adres: Voorwerp/dienst/titel: Alecto draadloos alarm systeem Omschrijving:

Alecto draadloos alarm systeem: advies verkoop: 99,50

Opgave nummer 28 Naam: Hubo Haelen VOF Adres: Voorwerp/dienst/titel: Ferm Lintzaagmachine Omschrijving:

Ferm Lintzaagmachine: advies verkoop: 199,95

Opgave nummer 29 Naam: Hubo Haelen VOF Adres: Voorwerp/dienst/titel: Gardena Tuinverlichtings set Omschrijving:

Gardena Tuinverlichtings set: advies verkoop: 65,-

Opgave nummer 30 Naam: Adres:

Kapsalon Ilona Roggelseweg 18, 6081 CT Haelen

Voorwerp/dienst/titel: Haarverzorgingspakket met cadeaubon Omschrijving:

Opgave nummer 31 Naam: Fam.Wijnands Adres: Grote kampweg 32, 6081cn Haelen Voorwerp/dienst/titel: Vogelhuisje Omschrijving:

Houten vogelhuisje handbeschilderd

Opgave nummer 32 Naam: Hendrikx 2-wielers Adres: Heerweg 10, 6082 AC Buggenum Voorwerp/dienst/titel: Electrische fiets (2de hands) Omschrijving:

Sparta Ion Dames framehoogte 50cm Incl. lader Incl. 2 maanden Select garantie H2W

Opgave nummer 33 Naam: Christine Doon Adres: Strikkenhof 25, 6081 HA Haelen Voorwerp/dienst/titel: Beeldende kunst in vorm van een torso Omschrijving:

Het is een beeld bewerkt met paverpol (textielverharder)

Opgave nummer 34 Naam: Wilhelmien Verheijen Adres: Voorwerp/dienst/titel: Tulipa Prinses Irene Omschrijving: Acrylverf op doek 40x100 cm

Opgave nummer 35 Naam: Adres:

Kapsalon Avanti

Voorwerp/dienst/titel: Waardebon â‚Ź 50,- voor behandeling Omschrijving:

Opgave nummer 36 Naam: Adres:

Kapsalon Avanti

Opgave nummer 37 Naam: Adres:

Kapsalon Avanti

Opgave nummer 38 Naam: Adres:

Kapsalon Avanti

Opgave nummer 39 Naam: Waeyen Meubelen Adres: Voorwerp/dienst/titel: Schilderij Omschrijving: Het schilderij is 100 x 100 met bruin en grijs tinten en mooie details erop

Opgave nummer 40 Naam: Waeyen Meubelen Adres: Voorwerp/dienst/titel: Fotolijst Omschrijving: De fotolijst is van Riverdale, goed voor 9 foto’s mooi wit van kleur

Opgave nummer 41 Naam: Oranjerievereniging Adres: Kasteellaan 1, 6081 AN Haelen Voorwerp/dienst/titel: Kuipplant Omschrijving:

Opgave nummer 42 Naam: Adres:

Kit Smeets Kleine Kamp 3, 6081 AK Haelen

Voorwerp/dienst/titel: Blije vogels Omschrijving:

3 vogels van keramiek op standaard

Opgave nummer 43 Naam: Ed Hanssen Adres: Voorwerp/dienst/titel: 20050704 Omschrijving:

Gouache en acryl op doek, Afmetingen: 30x40 cm.

Opgave nummer 44 Naam: Adres:

Ondernemersvereniging Haelen, Buggenum, Nunhem

Voorwerp/dienst/titel: Helikoptervlucht Omschrijving: Ook eens een helikoptervlucht meemaken? Biedt dan op een van de 4 vluchten voor 4 personen. De geboden prijs is per vlucht voor 4 personen!! Geplande vliegdatum: zondag 19 augustus Geplande vertrekplaats: vliegveld Budel

Opgave nummer 45 Naam: Susanne Roumen Adres: Strikkenhof 46, 6081 HA Haelen Voorwerp/dienst/titel: Schilderij Omschrijving: Schilderij

Opgave nummer 46 Naam: Ger Beurskens Adres: Voorwerp/dienst/titel: Een echt collectorsitem! Omschrijving:

Een origineel Rabo wielershirt gesigneerd door diverse renners uit de profstal van de Rabobank wielerploeg.

BIEDSCHEMA Verhoging per opbod 50,00

verhoging: € 1,00

50,00

tot en met € 100,00

verhoging: € 2,00

bod van

€ 100,00

tot en met € 500,00

verhoging: € 5,00

bod van

€ 500,00

tot en met € 1.000,00

verhoging: € 10,00

bod van

€ 1.000,00

opwaarts

verhoging: € 20,00

bod van

1,00

bod van

tot en met €

Catalogus Haelen Presenteert - Kunst en Veiling