Page 1

Д ЕМАЛЬЯНС

Чернігів

№16, липень 2016 р.

В Україні планується створення нової політичної партії на основі «Демократичного альянсу». У нову партію увійдуть народні депутати – учасники групи єврооптимістів, серед яких Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, члени «Нової країни», «Руху за очищення» та інші. Також було заявлено, що дана політична сила є продуктом довгих переговорів, що тривали з осені 2015 року. «Демальянс» буде перезавантажено. Це виправлення старих помилок, котрі ми допустили два роки тому…» – сказав Василь ГАЦЬКО під час інтерв’ю на «Громадському телебаченні». Заступник голови партії «Демальянс» Ігор АНДРІЙЧЕНКО висловив свою думку з приводу об’єднання: «Ми разом з Василем Гацьком, Мустафою Найємом, Сергієм Лещенком, Світланою Заліщук, Вікторією Пташник, долучаючи напрацювання громадських ініціатив РЕМБУС («Реформи мають бути справжніми») та громадської платформи «Нова країна», створюємо нову політичну платформу на базі партії «Демальянс». Будуємо її на трьох основних принципах: 1) Тотально прозоре фінансування партії: збір пожертв від громадян, малого і середнього бізнесу. 2) Колективне лідерство. 3) Внутрішньопартійна конкуренція. Ми вже залучаємо проєвропейських демократичних політиків і реформаторів. Вірю, що лише свідомі й відповідальні політики, що фінансуються і контролюються суспільством, дадуть Україні правильний здоровий курс на створення умов для гідного життя українців».

Світлина UkraineCrisisMediaCenter

"

" Світлана ЗАЛІЩУК, народний депутат України:

М пропонуємо Ми ввнутрішню конкуренцію та демор кратичну систему ухвалення рішень – колективне лідерство. Кожен зможе знайти своє місце та реалізуватися. У нас немає монополії на прізвища та ухвалення рішень. Тому у нас є шанс стати не передвиборчим проектом, а європейською інституцією, яка буде розвиватися в наступні десятиліття».

Сергій ЛЕЩЕНКО, народний депутат України, єврооптиміст:

Публічний анонс буде 9 липня, проте вже неодноразово згадувалось про праволіберальне спрямування політичної сили.

" Мустафа НАЙЄМ, народний депутат України:

М здається, Мені що наше покощ ління було свідл ком достатньої кількості розчарувань, щоб нарешті розірвати це замкнуте коло старої української традиції гетьманщини та взаємного знищення. Це хвороба дитинства. Тому ми залишаємось відкритими до будьякого формату переговорів, співпраці й вироблення спільних підходів і правил для об’єднання».

М об’єднуємося Ми ззаради ідеалів, які ми ввідстоювали на Майдані. Це об’єднання включатиме в себе людей, які вам відомі за участю в різноманітних ініціативах та рухах – це єврооптимісти, «Нова країна», об’єднання «Реформи мають бути справжніми». Звичайно, ці представники діють як індивідуальності й не уповноважені представляти всі ці рухи. Це громадяни, які готові до змін в країни. Вони будуть брати участь у створенні нової політичної сили на базі партії «Демократичний альянс».

" Василь ГАЦЬКО, голова «Демальянсу:

М хочемо об’єднувати Ми людей навколо платфорл ми, котра близька до м центризму та правоцентризму. Простіше кажучи, це ліберали й помірковані консерватори. Там не має бути лівих .Те, що ми зараз робимо, – це старт. Не можна одразу об’єднати всіх, це очевидно. Ми вже намагались. Але у кожного різна готовність, різні погляди. Тому я пропоную не вважати цю історію закінченою… Діалог триває, і це значить, що до цієї теми ми ще будемо повертатися. Не варто зараз ставити хрест на об’єднанні, бо ми зараз у процесі».

«ДЕМАЛЬЯНС»

Запрошуємо до участі в розбудові

нової політичної платформи *З вами контактують упродовж 24 годин


Ігор Андрійченко відповів на запитання стосовно проблем села Після тривалих спілкувань з мешканцями Чернігівського і Ріпкинського районів команда «Демальянсу» виділила ключові проблеми на селі: н низький рівень життя та забезпечення; н низькі закупівельні ціни на молоко;

У Чернігові вперше пройшов Форум ОСББ У Чернігові 2 липня відбувся Форум ОСББ, ініційований «Демальянсом» у зв’язку з прийняттям Закону України №417 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках». До заходу долучились відомі експерти з управління будинком, голови ОСББ з різних міст, ініціативні групи і просто мешканці Чернігова, які хочуть створити об’єднання в своєму будинку.

Такий навчальний захід проходить у місті вперше. Учасники заходу мали можливість отримати знання щодо створення ОСББ, розібратись у відносинах власності в багатоквартирному будинку та форм його управління. Доречною для учасників форуму стала і тема «Як побудувати ефективні відносини з виконавцями та виробниками комунальних послуг». Крім цього, успішні керівники ОСББ з Чернігова, Броварів та Черкас поділились власним досвідом, порадами та дієвими практиками. Також на форумі були обговорені нещодавні зміни до Закону України №417 «Про особливості

здійснення права власності у багатоквартирних будинках». Так, оскільки відповідно до даного Закону після 1 липня 2016 р. має відбутися перехід від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до послуг з управління багатоквартирними будинками і такий перехід може тривати до 6 місяців, законопроектом передбачається, що для забезпечення безперервності належного обслуговування багатоквартирних будинків до моменту визначення управителя їх обслуговуватимуть попередні виконавці послуг. Крім того, законопроектом пропонується надати співвласникам право в будь-який момент розірвати договір з призначеним на конкурсних засадах управителем, якщо вони визначаться із формою управління будинком. Для цього вони не пізніше ніж за два місяці мають повідомити управителя про дострокове розірвання договору. На заході був присутній і кандидат в народні депутати по 206-му округу Ігор АНДРІЙЧЕНКО, який розділяє та підтримує бажання мешканців міста брати на себе відповідальність за своє власне майно.

«На разі органи влади не в повній мірі впорались із функцією роз’яснення всіх можливостей закону для співвласників. Є гостра необхідність навчити громадян ефективно управляти будинком та налагодити відносини з виконавцями та виробниками комунальних послуг. На моє глибоке переконання, ОСББ – це прекрасний інструмент самоорганізації та творення свого будинку його мешканцями. Коли люди отримують відповідальність у вигляді конкретних стін, даху, підвалу, а міська і державна влада допомагає, то співвласники будинку мають зробити все, щоб зробити зі свого спільного житла «цукерку».У Чернігові ми в міській раді ухвалили дві програми – про компенсацію матеріалів на утеплення будинку та сприяння створення ОСББ, в тому числі й співфінансування капітальних ремонтів. Тобто 10 млн грн може бути використано бажаючими чернігівцями на реальне відновлення свого житла. Вірю, що майбутнє – за самоорганізацією!» – зазначив Ігор Андрійченко.

ІДЕ АКТИВНА АГІТАЦІЯ

в відсутність необхідної інфраструктури (зокрема – доріг); алкоголізм на селі. а

Ігор АНДРІЙЧЕНКО, кандидат в народні депутати по 206-му округу:

Держава має сприяти появі центрів активності в регіонах. Здорова децентралізація має забезпечити умови для появи нових робочих місць, належного рівня медичних і освітніх послуг на селі. Земля в Україні має бути оцінена відповідно. А після такої оцінки та інвентаризації має з’явитись ринок землі, коли свідомий власник зможе нею розпоряджатись самостійно. У селах і громадах мають з’явитись керівники, що боротимуться за інтереси свого краю. А максимальний розвиток «зеленого туризму», спорту та активного відпочинку мають зробити наші села здоровими, а людей — щасливими». КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ Минулого року на довиборах до ВР по 205-у округу Ігор набрав 8%, отриМинул підтримку виборців серед місцевих кандидатів. А вже вомавши найбільшу н сени «Демальянс» здобув перемогу на місцевих виборах. Ігор Андрійчен« ко і ще вісім партійців пройшли до Чернігівської міської та районних у місті міс рад. Ігор Андрійченко народився 6 лютого 1984 р. у смт Сосниця Чернігівської області. Має дві вищі освіти – військову і технічну. Че Проходив стажування в Європейському парламенті. З 2008 роПр ку почав активно займатися громадсько-політичною діяльністю. Працював журналістом, служив командиром взводу, був акП тивним учасником Революції Гідності. Із квітня 2014 по квітень ти 2015-го – у лавах Збройних сил України, з них дев’ять місяців 20 – у зоні АТО. Учасник бойових дій. Нагороджений відзнакою начальника Генерального штабу «За досягнення у військовій служча бі» ІІ-го ступеня. Наразі Ігор – заступник голови політичної партії «Демальянс» та голова фракції «Демальянс» у Чернігівській місь«Де кій раді. Одружений, виховує дворічного сина. О Ігор Андійченко має власну виборчу програму, орієнтовану на Іг розвиток району та міста, серед пунктів якої: озеленення, зручна розв інфраструктура, залучення інвестицій, безпека, боротьба з корупінфра цією, оновлення влади та розвиток села.


№1 Ігор АНДРІЙЧЕНКО ІГОР АНДРІЙЧЕНКО, КАНДИДАТ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 206 ОКРУГУ ВИСТУПАЄ:

за активність та самоорганізацію чернігівців; за високий рівень життя, який дозволить сплачувати обгрунтовані тарифи; за українців, які не дають хабарів та чиновників, які їх не беруть; за політиків з рішеннями, а не з майданчиками; за інтеграцію в ЄС та досягнення стандартів НАТО; за міцні і щасліві українські сім’ї; за Чернігівщину розвинуту і здорову.

ДУМАЙ ГОЛОВОЮ

ОБИРАЙ МАЙБУТНЄ САМ Коли суспільство фінансує політиків, тоді партії працюють на народ, а не на олігархів!

Ви може можете підтримати кандидата!

Рек Реквізити офіційного передвиборчого рахунку кандидата в депутати д Верховної Ради України по 206-му округу Андрійченка Ігоря: до

Банк: Чер Чернігівське р РУ ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 353 353586 | ЄДРПОУ 3071702173, Номер ра рахунку: 2643 4051 400 043

Призн Призначення платежу: добровільний внесок на передвиборчий рахунок кандидата депутати Андрійченка І.В. (добровільний внесок може зробити тільки фізична особа) в депу

Замовник: кандидат у народні депутати України Андрійченко Ігор Володимирович посвідчення № КД-40.

Адреса для листування: 14026, м. Чернігів, вул. Незалежності, 18/64; тел.: (093) 593 -02-77; ел. пошта: cn@dem-alliance.org

Виконавець: ТОВ “ПРЕС КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД” Відповідальна за випуск: Романова Т.О. Тираж: 60 000 примірників

Газета "ДЕМАЛЬЯНС" №16  

У цьому випуску читайте: - В Україні з'явиться нова політична сила - У Чернігові вперше пройшов форум ОСББ

Газета "ДЕМАЛЬЯНС" №16  

У цьому випуску читайте: - В Україні з'явиться нова політична сила - У Чернігові вперше пройшов форум ОСББ

Advertisement