Page 1

stylové designové podlahoviny

LUXUSNÍ VINYLOVÉ DÍLCE LUXURY VINYL TILES


Amtico International Ltd. je hnací silou celosvětového trhu s Luxury Vinyl Tiles již pět desetiletí. Výrobce, který představuje špičkové produkty s inspirativním designem splňující ta nejvyšší očekávání zákazníků.

Amtico International Ltd. byla založena v roce 1964. Dnes společnost, s více jak 50-letou tradicí, zaujala pozici světového prvenství mezinárodního obchodu s bytovými a komerčními LVT, a to vše s jedinou centrální výrobou v sídle společnosti v Coventry, Velká Británie. Amtico First je základní kolekcí LVT určenou zejména pro oblast bydlení. Skvělá cenová dostupnost, v kombinaci s praktičností a jednoduchou údržbou, otevírá možnosti použití opravdu všem! To jsou hlavní fakta, proč zvolit britskou kvalitu a její vlastnosti. Produktové portfolio pokračuje kolekcemi Amtico Spacia (0,5 mm nášlapná vrstva s 96 dekory) a vlajkovou lodí - Amtico Signature (1,0 mm nášlapná vrstva se 188 dekory dřeva, kamene a abstraktních vzorů). Dále jsou k dispozici speciální kolekce. Amtico Access a Amtico Click jsou určeny do míst, která vyžadují rychlou instalaci i bez použití lepidla, vč. pokládky na zdvojené podlahy. Amtico Marine se 69 produkty, je určena pro jachty, mariny a námořní plavidla. Sortiment završují excelentní čisticí zóny Amtico Entryway. Trendy a doba se neustále mění, odhodlání investovat do výzkumu, designu a nových technologií však pro Amtico zůstává trvalou konstantou na cestě k úspěchu.

Společnost ANVI TRADE s.r.o. je ryze tuzemská firma, která zahájila činnost 1. září 1994. Od té doby se neustále vyvíjí a posiluje svoji pozici na trhu s podlahovinami a dalšími výrobky, týkajícími se oboru podlah. Téměř před 20 lety, v roce 1996, zahájila společnost výhradní dovoz luxusních vinylových dílců značky Amtico. Po celou dobu jsou obě společnosti významnými a stabilními partnery, což potvrzuje i mnoho spokojených velkoobchodních partnerů a zákazníků, jejichž důvěra k LVT produktům značky Amtico přetrvává v nespočtu realizovaných projektů po celé České republice. Nejširší sortiment LVT dekorů v ČR, od Amtico, kompletuje nabídka opět výhradně dovážené prémiové stavební chemie Bostik. ANVI TRADE s.r.o. vedle obchodní činnosti klade velký důraz na, v dnešní době stále často opomíjené, odborné poradenství a servis. Prostřednictvím vlastního moderního logistického centra v Praze – Uhříněvsi i v Praze - Krči a vlastních nákladních vozidel je doprava zboží k našim obchodním partnerům zajišťována pravidelnými rozvozy po celé České republice.


Inspirace vzniká v přírodě


OBSAH 07 /KOLEKCE WOOD 39 /KOLEKCE STONE 57 /KOLEKCE ABSTRACT 6 6 / P ř ehled v š ech dekor ů 7 1 / D opl ň ky , či š t ě ní a ú dr ž ba , doporučen á stavební chemie 7 2 / technické informace 7 4 / čisticí z ó ny amtico entryway

Dry Cedar


05

AMTICO FIRST Luxusní vinylové dílce

Společnost Amtico velice důsledně zkoumá různé materiály, povrchy, reliéfy a struktury přírodních materiálů po celém světě. Na základě těchto poznatků navrhuje nové postupy, techniky a trendy ve spolupráci s designery, aby Vám mohla přinést podlahy a dekory v nejlepším možném provedení.

Škála výrobků je tak široká, že umožňuje architektům, návrhářům i koncovým uživatelům vybrat pro jakýkoliv prostor podlahu dle jejich představ.

Typ Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a  nechte se inspirovat nejen přírodním dřevem či klasickými kameny, ale i trendem poslední doby - abstraktními vzory.

Amtico First nabízí 12 letou záruku při použití v oblasti bydlení. Kombinuje v sobě vysoce estetický vzhled a  velikou praktičnost pro každý prostor v  domácnosti. Můžete používat dekory jednotlivě s výběrem z pěti velikostí nebo je navzájem míchat v takřka bezpočtu kombinací pro skutečně unikátní podlahu, která bude jen a jen Vaším originálem. Amtico First je dostupné u více než 100 autorizovaných partnerů po celé ČR.

Počet dekorů:

54

Nášlapná vrstva:

0,3 mm

Celková tloušťka:

2,0 mm

Rozměry dílců:

5 možností

Zkosené hrany:

Ano

AMTICO FIRST

OBYTNÉ PROSTORY 12 LET ZÁRUKA

Užijte si výběr nové podlahy s Amtico First


English Oak


KOLEKCE wood

S našimi dřevěnými povrchy vtisknete svému projektu čistou linii:

přírodní, rustikální, nebo moderní a jednoduchou,

zkrátka vždy všestrannou.

07


08

inked cedar Masivní a jasná kresba temně napuštěného cedru opticky zvetšuje hloubku místnosti a je zároveň dominantou prostoru.

Inked Cedar povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2552


09

aged cedar wood Syté, kávové tóny tohoto cedru tvoří jeden z nejžádanějších dřevěných dekorů pro každý prostor, který vyžaduje rustikální řešení.

Aged Cedar Wood povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W2493


10

dry cedar Vintage styl tohoto dřeva je určen pro moderní retro interiéry, které Vás osloví svou příjemnou atmosférou a útulností.

Dry Cedar povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2535


11

deep cherry Krásné detaily dekoru Deep Cherry působí hřejivě, avšak ne těžce. Je vhodný do moderních prostor s nádechem tradice.

Deep Cherry povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W3020


12

shadow oak Výrazné tmavé žilky s probleskujícími světle šedými paprsky vytváří ostrý a zřetelný design, vhodný do světlejších místností.

Shadow Oak povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W5022


13

tudor oak Propracovaná kresba s lehce zvětralým, přirozeným žilkováním pro teplou autentickou atmosféru a doplnění klasického i moderního prostoru.

Tudor Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W2495


14

admiral oak Vzhled otesaného dubu s hrubým povrchem. Jeho sytá barevnost s kontrastní bílou kresbou přináší každému prostoru výraznou osobitost.

Admiral Oak povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W2551


15

traditional oak Klasika a vyváženost barev i kresby charakterizují tento dekor, který udává základní tón každému interiéru.

Traditional Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2514


16

sun bleached oak Efekt vybledlého dřeva od slunce je oblíbená úprava s výraznější texturou. Skvěle se hodí do větších místností a ke tmavému nábytku.

Sun Bleached Oak povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2531


17

village oak Jasné a teplé dřevo s odstíny barev, které mu dávají hloubku. Village Oak je všestranně použitelným dřevem, které zalichotí každému prostoru.

Village Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W3022


18

featured oak Přírodní syrovost přímo dýchá z dekoru Featured Oak. Hluboké praskliny a drobné suky vybízí interiér ke spojení s doplňky z masivu.

Featured Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2533


19

cavalier oak Základ v antracitové paletě s klasickým, avšak umírněným žilkováním dubu vytváří sofistikovaný a moderní design.

Cavalier Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W5024


20

celtic oak Syté medové tóny a výrazná léta dodají prostorám v moderním nebo retro stylu tu správnou hloubku, atmosféru i prožitek. .

Celtic Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2497


21

smoked grey oak Směs chladných šedých tónů a přirozeného žilkování dodává tomuto dřevu čistotu a moderní současnost. Ideální pro jakýkoliv design interiéru.

Smoked Grey Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W3023


22

honey oak Střední zabarvení dřeva se zlatými odstíny a realistické žilkování dubu, které se dokonale hodí do každého moderního interiéru.

Honey Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2504


23

weathered oak Elegantní stínování a zvětralá kresba dává chladný, moderní nádech tomuto tradičnímu rustikálnímu dubu.

Weathered Oak povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2524


24

english oak Tento dub osloví krásnými, středně světlými tóny dřeva a přirozeným měkkým výrazem.

English Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W2498


25

white oak Oživení současných nebo klasických interiérů chladivě ladnými tóny bílého dubu nabízí čistou a jemnou linii.

White Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2548


26

natural oak Chladný a současný, takový je tento dub. Jeho jemná struktura je nevtíravá a autentická. Krásné dřevo, které se hodí do všech prostor, pro jakoukoliv atmosféru. Skutečně univerzální dub.

Natural Oak povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W3021


27

frosted oak Krásný a moderní. Elegantní a vytříbený. Měkký a matný. Takový je Frosted Oak v sivé škále. Dodá zvláštní půvab každému prostředí.

Frosted Oak povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W5020


28

rustic limed wood Zemité barvy s tmavým žilkováním znamenají ideální společnost pro kombinaci se skleněným nebo kovovým nábytkem v moderním stylu.

Rustic Limed Wood povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2650


limed wood natural Detailní světlé žilkování běleného dřeva přidává na jeho autentičnosti. Ostatní barvy nezralého obilí vytváří dojem rozsáhlého postoru.

Limed Wood Natural povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2549

29


30

pale ash Bledá barva jasanu s teplými měkkými tóny a kombinací jemné a výrazné kresby poskytuje široké možnosti použití.

Pale Ash povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W2518


31

wORN aSH Živý a osobitý dekor - jakoby opotřebované, ošlapané podlahy činí toto dřevo v teplém tónu univerzálním produktem.

Worn Ash povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 185 × 1220 mm

SF3W2539


32

White ash Jasně křídová kresba na popelavém podkladu s občasným okrovým nádechem je skutečně nadčasová záležitost pro každý prostor.

White Ash povrch – rustikální struktura dřeva polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2540


33

Warm maple Světlé, hřejivé barvy s decentním žilkováním jsou pro javor typické. Prozáří interiéry se světlým nábytkem a barevnými doplňky.

Warm Maple povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W2502


34

bitter walnut Výrazné podélné žilkování a temné čokoládové tóny propůjčí Vaší místnosti hloubku a  klid. Jak v  moderních, tak tradičních prostorech působí ušlechtile.

Bitter Walnut povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2492


35

dusky walnut Tento šerý ořech nabízí jedinečnou barevnou kombinaci odstínů od čokolády přes antracit až po béžové tóny. Je ideální volbou pro rozličné velikosti interiérů.

Dusky Walnut povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2542


36

rich walnut Tento povrch charakterizují výrazná léta a drobné tmavé suky, které vystupují z  podkladu atraktivním tónem. Jejich živá struktura vytváří dojem luxusu.

Rich Walnut povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 152 × 915 mm 185 × 1220 mm

SF3W2494


37

bleached elm Jilm působí neotřele. Má vzhled podlahy, která svým používáním zkrásněla. Pestře žilkované dřevo má široké uplatnění.

Bleached Elm povrch – jemné žilky, hladký vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 152 × 915 mm

SF3W2516


Light Travertine


KOLEKCE stone

Váš návrh je základním kamenem, s pomocí našich dlaždic pak vytvoříte podlahu:

pevnou a drsnou, jemnou, nebo strohou a minimalistickou,

zkrátka vždy praktickou.

39


40

wave slate black Velmi tmavé tóny a povrchová struktura štípaného kamene dekoru Wave Slate Black se skvěle hodí do klasických i moderních prostor.

Wave Slate Black povrch – rozpukaná struktura polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm, 305 × 610 mm

SF3S2602


41

ceramic pale Měkké a mírné mísení načervenalých a okrových tónů vytváří příjemné odpočinkové a relaxační klima.

Ceramic Pale povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3S1440


42

ceramic flint Popelavá rozmazaná textura dřevěného uhlí s odstíny pazourkového kamene je ztělesněním gotického nádechu interiéru.

Ceramic Flint povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 457 × 457 mm

SF3S2594


43

dry stone loam Organický, zemitý design povrchu, reliéfní struktura. Ideální výchozí bod pro mnoho typů prostředí.

Dry Stone Loam povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm, 305 × 610 mm

SF3S4434


44

sift stone clay Pravidelná zrnitost s teplými hnědými tóny vyjadřuje přírodní krásu tohoto vytříbeného kamene, který působí moderně a nadčasově.

Sift Stone Clay povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany příčný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3S6123


45

bottocino cream Charakteristický mramorovaný vzor s jemnými detaily vytváří v klasickém i moderním interiéru světlé prostředí s nádechem luxusu.

Bottocino Cream povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3S4599


46

ceramic sable Pokud chcete spojení maximální praktičnosti podlahy a realistickou podobu velkoformátové dlažby, pak využijte Ceramic Sable.

Ceramic Sable povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 457 × 457 mm

SF3S3593


47

bottocino grey Bez ohledu na prostor, kde jej umístíte, budete milovat detaily a atraktivní teplé mramorové tóny Bottocino Cream.

Bottocino Grey povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3S3598


48

desert sandstone Okamžitě pohodlný a nesporně rafinovaný Desert Sandstone kombinuje elegantní lineární detaily s přirozeným hřejivým sedimentem kamene.

Desert Sandstone povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany příčný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3S4607


49

limestone cool Univerzálnost směsi tlumených odstínů předurčuje ke kombinaci s výraznými, tvarově i barevně kontrastními doplňky.

Limestone Cool povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm

SF3S1561


50

linear stone shale Kámen Shale má sofistikované lineární detaily ve světle šedém provedení - to jej předurčuje pro stylové a čisté interiéry.

Linear Stone Shale povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3S3606


51

dry stone alba Světlo, čerstvý pohyb a měkký reliéfní povrch s písčitou strukturou skvěle doplní barevné schéma různých vnitřních prostor.

Dry Stone Alba povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3S4401


52

ceramic ecru Měkká kamenná struktura Ceramic Ecru vytváří klidné, moderní zázemí a prostředí.

Ceramic Ecru povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 610 mm 457 × 457 mm

SF3S3592


53

sift stone canvas Minerální vzhled zdrženlivější barevné palety tříbí tento kámen s odkazem na přírodu. Je ideálním dekorem pro vytvoření klidného prostředí.

Sift Stone Canvas povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany rozměry: 305 × 305 mm - podélný vzor 305 × 610 mm - příčný vzor

SF3S6133


54

dry stone cinder Šedé tónování s jemným tmavým tečkováním, tento sofistikovaný povrch vytváří přirozený a uzemněný pocit, ideální pro moderní a klasické prostory.

Dry Stone Cinder povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm, 305 × 610 mm

SF3S4433


55

light travertine Jemně kamínkovaný vzor s chladnými tóny do modra a obláčkové mramorování propůjčí místnosti světlo a klid.

Light Travertine povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3S1331


Monsoon Kohl


KOLEKCE abstract

Dejte svému interiéru unikátní nádech s našimi abstraktními dekory a stvořte:

výjimečný styl, ostrou přímočarost, nebo odvážný design,

zkrátka vždy nadčasový svět.

57


58

monsoon kohl Téměř černý dekor s kresbou světlých linek je díky svému jemnému vzoru všestranně použitelný, takže se prakticky hodí do jakéhokoliv interiéru.

Monsoon Kohl povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm

SF3A1373


59

monsoon cream Abstraktní design se světlým neutrálním vzorem. Detail mnoha odstínů šedé, v diagonálním směru, působí měkce a neotřele.

Monsoon Cream povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 305 mm

SF3A1370


60

monsoon grey Tento dekor vyzařuje hloubku a výrazné kontrasty jednotlivých barev zvýrazňují diagonální linky. Vhodný pro moderní a účelové prostory.

Monsoon Grey povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměry: 305 × 305 mm 457 × 457 mm

SF3A1372


61

linen weave Plynoucí tkaný vzor a barevná tonalita plátnové vazby vytváří originální vzhled v praktických velkoformátových dlaždicích. .

Linen Weave povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 457 × 457 mm

SF3A3800


62

mirus hemp Z tmavě stříbrné až po tóny zinku se vybarvuje robustní textura Mirus Hemp, jenž přináší dynamické zázemí do prostoru.

Mirus Hemp povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3A6130


63

mirus henna Syté zřetelné vzájemně se zapíjející tahy štětcem s barevnicí stříbrných, fialových a měděných odstínů. To je futuristický design Mirus Henna.

Mirus Henna povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3A6150


64

steel Pro ty, kteří hledají odpoutání od konvence, opotřebovaný kovový vzhled oceli spojuje mužnou sílu a styl.

Steel povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3A2804


65

bronze Příjemné kovové tóny a vzhled bronzového povrchu překvapí svojí funkčností a variabilitou ke kombinacím s ostatními dekory.

Bronze povrch – keramický vzhled polyuretanová ochrana zkosené hrany podélný vzor rozměr: 305 × 610 mm

SF3A4805


66

wood

Inked Cedar

str. 08

SF3W2552

Tudor Oak

str. 13

SF3W2495

Featured Oak

str. 18

SF3W2533

Aged Cedar Wood

str. 09

SF3W2493

Admiral Oak

str. 14

SF3W2551

Cavalier Oak

str. 19

SF3W5024

Dry Cedar

str. 10

SF3W2535

Traditional Oak

str. 15

SF3W2514

Celtic Oak

str. 20

SF3W2497

Deep Cherry

str. 11

SF3W3020

Sun Bleached Oak

str. 16

SF3W2531

Smoked Grey Oak

str. 21

SF3W3023

Shadow Oak

str. 12

SF3W5022

Village Oak

str. 17

SF3W3022

Honey Oak

str. 22

SF3W2504

Rozměry: 152×915 mm, 185×1220 mm - dostupnost rozměrů jednotlivých dekorů na str. 72 Zobrazené fotografie dekorů se mohou barevně lišit oproti originálům.

Konečná úprava: polyuretanová ochrana, zkosené hrany


67

wood

Weathered Oak

str. 23

SF3W2524

Rustic Limed Wood

str. 28

SF3W2650

Warm Maple

str. 33

SF3W2502

English Oak

str. 24

SF3W2498

Limed Wood Natural

str. 29

SF3W2549

Bitter Walnut

str. 34

SF3W2492

White Oak

str. 25

SF3W2548

Pale Ash

str. 30

SF3W2518

Dusky Walnut

str. 35

SF3W2542

Natural Oak

str. 26

SF3W3021

Worn Ash

str. 31

SF3W2539

Rich Walnut

str. 36

SF3W2494

Frosted Oak

str. 27

SF3W5020

White Ash

str. 32

SF3W2540

Bleached Elm

str. 37

SF3W2516

Rozměry: 152×915 mm, 185×1220 mm - dostupnost rozměrů jednotlivých dekorů na str. 72 Zobrazené fotografie dekorů se mohou barevně lišit oproti originálům.

Konečná úprava: polyuretanová ochrana, zkosené hrany


68

stone

Wave Slate Black

str. 40

SF3S2602

Ceramic Flint

str. 42

SF3S2594

Sift Stone Clay

str. 44

SF3S6123

Ceramic Sable

str. 46

SF3S3593

Ceramic Pale

str. 41

SF3S1440

Dry Stone Loam

str. 43

SF3S4434

Bottocino Cream

str. 45

SF3S4599

Bottocino Grey

str. 47

SF3S3598

Rozměry: 305×305 mm, 457×457 mm, 305×610 mm - dostupnost rozměrů jednotlivých dekorů na str. 73 Zobrazené fotografie dekorů se mohou barevně lišit oproti originálům.

Konečná úprava: polyuretanová ochrana, zkosené hrany


69

stone

Desert Sandstone

str. 48

SF3S4607

Linear Stone Shale

str. 50

SF3S3606

Ceramic Ecru

str. 52

SF3S3592

Dry Stone Cinder

str. 54

SF3S4433

Limestone Cool

str. 49

SF3S1561

Dry Stone Alba

str. 51

SF3S4401

Sift Stone Canvas

str. 53

SF3S6133

Light Travertine

str. 55

SF3S1331

Rozměry: 305×305 mm, 457×457 mm, 305×610 mm - dostupnost rozměrů jednotlivých dekorů na str. 73 Zobrazené fotografie dekorů se mohou barevně lišit oproti originálům.

Konečná úprava: polyuretanová ochrana, zkosené hrany


70

abstract

Monsoon Kohl

str. 58

SF3A1373

Monsoon Grey

str. 60

SF3A1372

Mirus Hemp

str. 62

SF3A6130

Steel

str. 64

SF3A2804

Monsoon Cream

str. 59

SF3A1370

Linen Weave

str. 61

SF3A3800

Mirus Henna

str. 63

SF3A6150

Bronze

str. 65

SF3A4805

Rozměry: 305×305 mm, 457×457 mm, 305×610 mm - dostupnost rozměrů jednotlivých dekorů na str. 73 Zobrazené fotografie dekorů se mohou barevně lišit oproti originálům.

Konečná úprava: polyuretanová ochrana, zkosené hrany


71

doplňky Pro elegantní zakončení LVT podlahoviny Amtico First i její bezchybný

3,5 mm

Bolta 25669

vzhled u stěn je třeba použít vhodné soklové lišty. Jako optimální

Bolta 20311

4,2 mm

doporučujeme použít soklové lišty Bolta 25669 anebo 20311 z naší 57.3 mm

nabídky, které jsou uzpůsobeny pro vlepení pásků z podlahoviny Amtico First, čímž vytváří čistý, elegantní a funkční detail podlahy. Soklové lišty BOLTA 25669 nabízíme v devíti a 20311 ve dvou odstínech podle toho, jaký dekor vinylových dílců Amtico First si vyberete. Obecně se ke dřevu používají okrové a hnědé odstíny a u dekorů

11,8 mm

Stone a Abstract převažují krémové a šedé odstíny lišt.

čištění a údržba PU-čistič Dr. Schutz k dennímu čištění podlah s PU úpravou.

Čištění podlahoviny Amtico First je velmi jednoduché. Vysoce kvalitní

CC-PU-Dr. Schutz - 750 ml

čirá vinylová vrstva se špičkovou polyuretanovou úpravou chrání

obj. č. 0715075007

Profesionální mopové kbelíky a mopy od firmy SYR. profi vědro se ždímačem a kolečky obj. č. 990716 plošný mop smyčkový obj. č. 930362

podlahu před poškozením a zefektivňuje časově i  nákladově její úklid. Pro běžný úklid stačí suché čištění s pomocí zametacího mopu nebo vysavače. Mokré čištění lze provést jednoduchým vytřením mopem z mikrovláken s čisticím prostředkem CC-PU-Čistič.

doporučená stavební chemie K přípravě podkladu doporučujeme stěrkové a správkové hmoty Bostik. K montáži podlahoviny Amtico First doporučujeme použít disperzní lepidla Bostik Nibofloor Multi Design či Power Elastic. Pro místa s výraznými tepelnými rozdíly povrchu podlahy (např. zimní zahrady, výlohy apod.) doporučujeme použít dvousložkové polyuretanové lepidlo Bostik Nibofloor PU 16. Kompletní návod k přípravě podkladu, následné pokládce vč. všech doporučených produktů obdržíte v instalačním manuálu společně se zakoupenou podlahovinou.

18 mm


72

185 × 1220 mm

strana 08

l

09

l

10

l

l

l

l

Dry Cedar

SF3W2535

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

l

Deep Cherry

SF3W3020

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Shadow Oak

SF3W5022

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

Tudor Oak

SF3W2495

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

povrch jemné žilky, hladký vzhled rustikální struktura dřeva

kolekce Wood Wood

kód produktu SF3W2552 SF3W2493

název dekoru

zkosené hrany

Dostupnost produktů

l

Inked Cedar Aged Cedar Wood

Produkty o rozměrech 152 x 915 mm - 2,5 m2/1 balení Produkty o rozměrech 185 x 1220 mm - 2,0 m2/1 balení Produkty o rozměrech 305 x 305 mm - 2,5 m2/1 balení Produkty o rozměrech 457 x 457 mm - 2,5 m2/1 balení Produkty o rozměrech 305 x 610 mm - 3,5 m2/1 balení Pozn.: Odběr možný pouze po celých baleních.

l

PU ochrana

Obsah balení

152 × 915 mm

technické informace - wood

11

l

- skladem

l

- na objednávku

Admiral Oak

SF3W2551

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

l

14

l

- příčný vzor skladem

Traditional Oak

SF3W2514

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

15

l

- příčný vzor na objednávku

Sun Bleached Oak

SF3W2531

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

l

l

16

Village Oak

SF3W3022

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

17

Featured Oak

SF3W2533

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

18

Cavalier Oak

SF3W5024

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

19

Celtic Oak

SF3W2497

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

20

Smoked Grey Oak

SF3W3023

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Honey Oak

SF3W2504

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

22

Weathered Oak

SF3W2524

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

l

l

23

English Oak

SF3W2498

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

White Oak

SF3W2548

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Natural Oak

SF3W3021

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Frosted Oak

SF3W5020

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

Rustic Limed Wood

SF3W2650

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

Limed Wood Natural

SF3W2549

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

Pale Ash

SF3W2518

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

Worn Ash

SF3W2539

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

White Ash

SF3W2540

Wood

rustikální struktura dřeva

l

l

l

Warm Maple

SF3W2502

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Bitter Walnut

SF3W2492

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

34

Dusky Walnut

SF3W2542

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

35

Rich Walnut

SF3W2494

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

l

36

Bleached Elm

SF3W2516

Wood

jemné žilky, hladký vzhled

l

l

l

Záruka

AMTICO FIRST

OBYTNÉ PROSTORY 12 LET ZÁRUKA

Všechny produkty Amtico First mají standardně dvanáctiletou záruku proti opotřebení pro instalace do obytných prostor. Všechny produkty Amtico First mají standardně sedmiletou záruku proti opotřebení pro instalace do lehkých komerčních prostor.

Mezinárodní evropské certifikace

ISO 14001: 2004 EMS 33026

l

13

l

l

12

21

24

l

25 26

l

27

l

l

28

l

l

l

29

l

l

30

l

31

l

32 33

37


73

PU ochrana

zkosené hrany

305 × 305 mm

457 × 457 mm

305 × 610 mm

strana

SF3S2602

Stone

rozpukaná struktura

l

l

l

l

l

40

Ceramic Pale

SF3S1440

Stone

keramický vzhled

l

l

l

Ceramic Flint

SF3S2594

Stone

keramický vzhled

l

l

Dry Stone Loam

SF3S4434

Stone

keramický vzhled

l

l

Sift Stone Clay

SF3S6123

Stone

keramický vzhled

l

l

Bottocino Cream

SF3S4599

Stone

keramický vzhled

l

l

Ceramic Sable

SF3S3593

Stone

keramický vzhled

l

l

Bottocino Grey

SF3S3598

Stone

keramický vzhled

l

l

Desert Sandstone

SF3S4607

Stone

keramický vzhled

l

l

Limestone Cool

SF3S1561

Stone

keramický vzhled

l

l

Linear Stone Shale

SF3S3606

Stone

keramický vzhled

l

l

Dry Stone Alba

SF3S4401

Stone

keramický vzhled

l

l

Ceramic Ecru

SF3S3592

Stone

keramický vzhled

l

l

Sift Stone Canvas

SF3S6133

Stone

keramický vzhled

l

l

l

Dry Stone Cinder

SF3S4433

Stone

keramický vzhled

l

l

l

Light Travertine

SF3S1331

Stone

keramický vzhled

l

l

l

povrch

kolekce

Wave Slate Black

název dekoru

kód produktu

technické informace - stone

41 42

l l

l

l

43

l

44 45

l

46

l

47

l l l

48 49

l l

50 51

l l l

l

52

l

53

l

54 55

Třída použití: 31 Komerční prostory s občasným používáním EN 685

Celková tloušťka 2,0 mm EN 428 Tloušťka nášlapné vrstvy 0,3 mm EN 429 Hmotnost 3,6 kg/m² EN 430 Zbytkový vtisk ≤ 0,10 mm EN 433 Vhodné pro podlahové vytápění Tepelný odpor: 0,02 m² K/W EN 12524

Rozměrová stabilita ≤ 0,25 % EN 434

Třída reakce na oheň Bfl-s1 EN 13501-1

technické informace - abstract povrch

PU ochrana

zkosené hrany

305 × 305 mm

457 × 457 mm

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

l

Monsoon Cream

SF3A1370

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

Monsoon Grey

SF3A1372

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

Linen Weave

SF3A3800

Abstract

keramický vzhled

l

l

Mirus Hemp

SF3A6130

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

62

Mirus Henna

SF3A6150

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

63

Steel

SF3A2804

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

64

Bronze

SF3A4805

Abstract

keramický vzhled

l

l

l

65

strana

kolekce

SF3A1373

305 × 610 mm

kód produktu

Útlum kročejového hluku cca 4 dB ISO 717/2

Monsoon Kohl

název dekoru

D E = 1 . 3 e 2 R s p t 6 5

Třída použití: 23 Obytné prostory s intenzivním používáním EN 685

58 59

l

60

l

61

Stálobarevnost na umělém světle >6 ISO 105/B02 Odolnost proti opotřebení T En 660-1

R10

Protiskluz R10 DIN 51130 Odolnost vůči chemikáliím Vysoká EN 423


74

čisticí zóny amtico entryway Udělejte první dojem souladu a bezchybného provedení již u vchodu s profesionální designovou čisticí zónou Amtico Entryway ve čtvercích. Všechny kolekce - Ruffian, Recoarse a Take Back - jsou vyrobeny z kombinace vysoce odolného, vyztuženého Nylonu 6,6 a účinných tvrdých abrazivních vláken. Toto složení efektivně a spolehlivě odstraňuje prach, hlínu, vlhkost a ostatní nečistoty z obuvi hned za dveřmi a zanechá tak Vaši podlahu v maximální čistotě a příjemném vzhledu.

Tan Tetons - EERF008404

Ebony Earth - EERF001506

Traverse Tan - EERC008413

Baypass Black - EERC001518

Convert - EETB001419

Redeem - EETB003520

Pokládka systémem fixace dokonce umožňuje jednotlivé čtverce vyjmout, hloubkově vyčistit mokrou cestou, a navrátit zpět. Stejným způsobem lze provést také případnou výměnu poškozených čtverců za nové. Osvědčené, léty prověřené instalace v komerčních a rezidenčních oblastech nachází stále více spokojených uživatelů. Vyberte si z nabídky barev, vzorů a textur, které jsou praktické a stylové. Ideální pro ochranu a doplňení Luxusních Vinylových Dílců Amtico. Jednotlivé čtverce se také dají snadno zaříznout do tvaru nebo požadované velikosti. Amtico Entryway je ideální produkt pro váš projekt. Více informací o čisticích zónách Amtico Entryway v kontaktech uvedených na zadní straně obálky.


Čisticí zóna dekor: Baypass Black / Amtico First dekor: Dusky Walnut

Ceramic Black


LUXUSNÍ VINYLOVÉ DÍLCE LUXURY VINYL TILES Autorizovaní partneři v ČR Přijďte se podívat na Amtico First do vzorkoven našich autorizovaných partnerů, kteří Vám zajistí dodávku i odborné položení podlahy. Více se dozvíte na: www.amticofirst.cz Nebo volejte na 271 096 610 a doporučíme Vám Vašeho lokálního prodejce Amtico First.

Obchod pro podlaháře Prodejna podlah

Tel: + 420 244 470 713 + 420 244 468 481 fax: + 420 244 470 856

Vídeňská 744/2

e-mail: anvitrade@anvitrade.cz

140 00 Praha 4 - Krč

www.amticofirst.cz

Váš prodejce:

Profile for Anvitrade

Amtico First brožura 2015  

Amtico First brožura 2015  

Profile for anvitrade
Advertisement