Page 1

Na zdjęciu kuchnia Tamat; kolor: dąb kremowy.

Rodzinne kuchnie


Wzory frontów

Edan

Delano

Edan

Tapo

dostępne w da

Edan

Tapo

nym układzie

Tabes

Rade

Tabes

Eskos

:

Hewo

Tafne

Wzór frontu: Tabes; kolor: orzech elegant.

2


Rodzinne kuchnie

Zapach świeżo parzonej kawy, ziół i przypraw, chrupiącego ciasta. Rodzinne śniadania. Wspólne gotowanie. Długie rozmowy… To wszystko dzieje się w Twojej kuchni - dzięki nam urządzisz ją tak, że spędzone w niej chwile będą niezapomniane.

DOBIERZ UCHWYTY

T21 do frontów TAL

T22

T9

T24

T10

T13

T26

T14

T31

T23

do frontów Tafne

T32


Wzory frontów

Edan

Delano

4

Edan

Tapo

dostępne w da

Edan

Tapo

nym układzie

Tabes

Rade

Tabes

Eskos

:

Hewo

Tafne

Wzór frontu: Edan; kolor: wiśnia malaga.


FUNKCJONALNOŚĆ PONAD WSZYSTKO Chcesz dobrze czuć się w swojej kuchni? Postaw na ulubiony styl i kolor. Do korpusów dostępnych w dwóch wybarwieniach: orzech guarneri i wenge dobierz fronty z bogatej gamy klasycznych oraz nowoczesnych propozycji. Jeśli lubisz się wyróżniać połącz dwa kolory, zestaw mat z połyskiem lub zastosuj fronty wykonane z aluminium. Nasze rozwiązania ułatwią Ci czynności na każdym kroku. Bez wysiłku, delikatnym ruchem uniesiesz fronty dzięki podnośnikom gazowym, natomiast amortyzatory AIRTIC umożliwią Ci zamykanie drzwi szafek bez trzaskania. W specjalnej szafce wielofunkcyjnej ukryjesz sprzęt AGD, a oświetlenie punktowe znacznie ułatwi Ci przyrządzanie posiłków. Takie rozwiązania sprawią, że Twoja kuchnia będzie niezwykle funkcjonalna.

Wzór frontu: Tapo; kolor: biały połysk.

WZORY FRONTÓW:

Edan jabłoń ciemna

Edan wiśnia malaga

Edan beż

Tabes orzech elegant

Tabes brzoza syberyjska

Delano czereśnia antyczna

Tapo heban indiański połysk

Tamat dąb kremowy

Tapo biały połysk

Rade olcha promienna

Hewo akacjowy brąz

Eskos wenge brąz

Tafne beż połysk

Tal aluminium

Tapo palisander połysk

KOLORY KORPUSÓW:

Alamo jesion messina

Anake olcha miodowa patyna

Kantero wiśnia malaga patyna

Kapelo jabłoń ciemna patyna

Letis brzoza syberyjska patyna

Falga grusza

Pekan orzech autore patyna

orzech guarneri

wenge

5


WYTRZYMAŁY BLAT TO PODSTAWA Blat w Twojej kuchni musi być wytrzymały, a jednocześnie znakomicie wyglądać - tak, aby gotowanie było jeszcze większą przyjemnością. Nasze blaty wykonane są z solidnych materiałów, a ich obrzeża oklejone melaminą. Dzięki temu posłużą latami. Funkcjonalność jest równie ważna jak estetyczny wygląd – przekonasz się, że listwy przyblatowe to strzał w dziesiątkę! GOTOWE BLATY: Blaty o grubości 28 mm i 38 mm dostępne są w gotowych długościach: 300, 400, 500, 600, 800, 900, 1000, 1200, 1600, 2000 mm. Blaty nad szafki narożne dostępne są w długościach: 340 i 640 mm.

pietra beżowa

cappucino

# 28 mm

# 38 mm

GOTOWE BLATY Family Line

Wzory frontów dostępne w danym układzie:

Alamo

Anake

Kantero

Kapelo

Letis

Falga

Pekan

Tapo

Tapo

Tapo

Edan

Edan

Edan

Tabes

Tabes

Tamat

Hewo

Eskos

Tafne

Delano

Rade

Wzór frontu: Tamat; kolor: dąb kremowy.


Wzór frontu: Tapo/ Tabes; kolor: biały połysk/ brzoza syberyjska.

Black Red White S.A.: 23-400 Biłgoraj, ul. Krzeszowska 63, Polska Dział Obsługi Klienta: tel.: +48 84 68 50 202, fax: +48 84 68 50 290

www.brw.com.pl W ramach stałego udoskonalania produktów zgodnie z wymogami rynkowymi i prawnymi producent BLACK RED WHITE S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w dowolnej chwili zmian konstrukcyjnych w oferowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru. Wszystkie meble prezentowane w katalogu sprzedawane są w paczkach do samodzielnego montażu. Tylko prawidłowy, czyli zgodny z instrukcją, montaż mebli gwarantuje osiągnięcie satysfakcji z ich użytkowania. Prezentowana w katalogu oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na ograniczenia wynikające z technik druku, kolory reprodukowane w katalogu mogą się różnić od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Wykorzystane na zdjęciach dekoracje nie są wliczone w cenę mebli. Wszystkie dane zawarte w katalogu obowiązują w miesiącu oddania do druku (07/11). Podane wymiary mebli mogą ulec nieznacznej zmianie. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi (uwzględniają wykończenia). Uwaga: jeżeli nie jesteś już zainteresowany tym katalogiem, nie wyrzucaj go. Podaruj ten katalog innym zainteresowanym. W ten sposób przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego.

rodzinne_kuchnie_family_line  
rodzinne_kuchnie_family_line  
Advertisement