Page 1

www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

Lifepac Junior+ Uztura bagātinātājs Junior+ Vitamīnu un minerālvielu komplekss bērniem, pusaudžiem, grūtniecēm un barojošām māmiņām

Apbalvoti ar zelta medaļu Starptautiskajā izstādē, UNESCO atzinis par labāko vitamīnu un minerālvielu kompleksu bērniem un grūtniecēm

„Vision ir vienīgā kompānija pasaulē, kas darbojas Pasaules Veselības organizācijas aizgādībā” /V. Tuteljans (B.A.Tутельян), medicīnas zinātņu doktors, Krievijas Medicīnas Zinātņu Akadēmijas (KMZA) akadēmiķis, KMZA Uztura institūta direktors/ Preparātu izstrādājuši 18 pasaules līmeņa zinātnieki pēc Starptautiskās kompānijas „Vision” pasūtījuma. Šo zinātnieku vidū ir tādi Krievijas zinātnieki kā mākslīgās sirds radītājs akadēmiķis Gigauri (АМН Гигаури) un zinātnieks, kas radījis uzturu kosmonautiem – profesors Ļevs Šahmeisters (Шахмейстер). Life Pack Junior sērijas uztura bagātinātājs Junior+ izstrādāts augsta līmeņa kvalitātes un precizitātes tehnoloģiju laboratorijās ARKOPHARMA (Francija) un NUTRIPHARMA (Īrija). Sastāvs pielāgots tieši Austurmeiropas, Krievijas un Ukrainas reģionam. Preparātam veikti klīniskie pētījumi Maskavā un Kijevā, aprobēts pēc 131 paramentriem. Šo preparātu ne tikai atzinusi un apstiprinājusi, bet arī rekomendējusi Krievijas Federācijas Veselības aizsardzības un sociālās attīstības ministrija, kas apliecina Junior+ augsto kvalitāti. Šis bioloģiski aktīvais preparāts iekļauts Krievijas Farmokopeju komitejas valsts reģistrā kā bezrecepšu ārstnieciski profilaktiskais līdzeklis iedzīvotāju veselības uzlabošanai. Noslēgtas līgumattiecības ar Pasaules Veselības organizāciju (World Health Organization). Identiski, kā visi citi Vision uztura bagātinātāji, arī Junior+ unikālu padara pielietotā Kriogēnu (Krio) tehnoloģija produkta ražošanā. Krio tehnoloģija paredz augu izcelsmes sastāvdaļu sasaldēšanu mīnus 196 grādos šķidrajā slāpeklī un vakuuma žāvēšanu, kā rezultātā cilvēka organisms preparātu uzņem 95% apmērā. Preparāta sastāvs ir 100% naturāls, tikai dabīgās izcelsmes un ekoloģiski tīrs. Preparāts atbilst starptautiskajam GMP (Good Manufacturing Practice) standartam. Reģistrēts medikamentu reģistrā Krievijā, starptautiskajā „VIDAL” katalogā un Pārtikas un Veterinārajā dienestā LR likumdošanā noteiktajā kārtībā.

1

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

Junior+ iedarbība Veicina harmonisku visu 10 bērna organisma sistēmu attīstību. Novērš kalcija, selēna, hroma un citu mikroelementu trūkumu. Profilaktisks līdzeklis sekojošiem gadījumiem: Smagas elpceļu saslimšanas Diabēts Sirds – asinsvadu saslimšanas Rahīts Kariess Skolioze Matu izkrišana Angīna Bronhīts Plaušu un citu orgānu iekaisums.

Lietojot Junior+ bērnam uzlabojas apetīte, mazinās nogurums, bērns kļūst mierīgāks un nosvērts, kā arī uzmanīgāks, Stabilizējas bērna bioloģiskais ritms – laikus dodas pie miera, pamostas labi izgulējies un labā omā, Būtiski uzlabojas prāta aktivitāte, Iespēja ārstēt un nodrošināt profilaksi nakts enurēzei, Būtiski stiprinās imunitāte, Uzlabojas redze, dzirde, ādas stāvoklis, Mazina osteoporozes, alerģiju, zobu un matu kavēšanās risku un problēmas.

Indikācijas Šis preparāts noder ikvienam bērnam. Bērniem aktīvi augot, pastāvīgi pieaug arī olbaltumvielu, vitamīnu, taukvielu, ogļhidrātu un mikroelementu patēriņš. Tieši vitamīni un mikroelementi ir visu organismā notiekošo procesu virzītāji. Tie veic ļoti smalku un sarežģītu darbu, piedaloties tūkstošiem un miljoniem reakcijās, kurās svarīga ikviena vitamīna un mikroelementa molekula. Neliela vitamīnu deficīta rezultātā cieš tās organisma funkcijas, kas nav dzīvībai bīstamas: iespējama matu izkrišana, kaulu trauslums, zobu bojāšanās, ādas atrofija u.c., saglabājot sirds, smadzeņu, nervu sistēmas, hormonu un fermentu funkcijas. Ja vitamīnu trūkums palielinās, attīstās smagas hroniskas saslimšanas. Bērni ir visjutīgākā un visievainojamākā sabiedrības daļa, kas sāk izjust vitamīnu trūkumu jau mātes ķermenī. Tas bieži vien arī ir iedzimtu pataloģiju iemesls. Nepārspīlējot var apgalvot, ka augstvērtīgu un kvalitatīvu mikroelementu un vitamīnu lietošana grūtniecēm un bērniem ir veselas nācijas pamatu pamats. Šādā veidā Junior+ ir svarīgāko elementu glabātava, bez kuriem mūsu bērni ir spiesti pastāvīgi slimot, pārciest, piemēram, mandeļu, adeonīdu operācijas, ārstēt neiroloģiskas saslimšanas, ādas problēmas, būt nervozi vai tieši otrādi – pārlieku miegaini. Junior+ īpaši ieteicams, dzīvojot ekoloģiski nelabvēlīgos apstākļos.

2

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

Junior+ uztura bagātinātāja sastāvs: Vitamīni:

Minerālvielas:

Beta-karotīns – 0,75 мg (10% IDD) (vit. А 0,125 мg), В1 – 0,250 mg 33% IDD, В2 – 0,325 mg 20,3% IDD, РР – 3,0 mg 16,6% IDD, В6 – 0,325 mg 14,9% IDD, В9 – 0,05 mg, В12 – 0,05 mg 50% IDD, С – 12,5 mg (20,4% IDD), D3 – 0,625 mkg (12,5% IDD), Е – 2,5 mg (22 %IDD)

kalcija hidrogēnfosfāts – 22mg (kalcijs 5 mg 0,6%, fosfors 4 mg 0,5%), trinātrija polifosfāts – 4 mg (fosfors 1 mg 0,13%), vara sulfāts – 0.23mg (varš 59 mkg 0,13%), hroma orotāts – 13.5 mkg (hroms 1 mkg), dzelzs glikonāts – 0.246 mg (dzelzs 0.03 mg 0,2%), nātrija fluorīds – 97 mkg (fluors 44 mkg), magnija karbonāts – 4.3 mg (magnijs 1,12 mg 0,37%), mangāna karbonāts - 0.23 mg. (mangāns 0.1 mg), cinka oksīds - 0,54mg (cinks 0,434mg 2,9% IDD) nātrija selenīts – 2.2 mkg (selēns 1 mkg), dekstroze, kakao, saharoze, silīcija dioksīds līdz 740 mg.

Vitamīni Beta-karotīns (provitamīns А) Spēcīgs antioksidants. Stiprina imunitāti, redzi, stiprina kaulaudus, lielisks līdzeklis cīņā pret novecošanos un onkoloģiskām saslimšanām, mazina sirds-asinsvadu slimību risku. Veicina dzimumhormonu darbību. Stiprina matus, nagus, pozitīvi ietekmē ādas stāvokli (pinnes, ekzēmas, sausums). B1 (tiamīna mononitrāts) Līdzdarbojas ogļhidrātu apmaiņas procesā, neaizvietojams gremošanas procesos. Palīdz nervu sistēmai cīņā ar stresu. B2 (riboflavīns) Atbildīgs par ogļhidrātu, tauku ‘sadedzināšanu’, līdzdarbojas proteīnu enerģētiskajā apmaiņā. Regulē centrālās nervu sistēmas darbību, labvēlīgi ietekmē redzi, ādas stāvokli. PP (nokotīnamīds) Līdzdarbojas olbaltumvielu apmaiņā, normalizē kuņģa-zarnu trakta darbību. Uzlabo aizkuņģa dziedzera sekrēciju un sulas sastāvu, kā arī aknu darbību. В6 (piridoksīna hitrohlorīds) Neatsverams tauku un olbaltumvielu uzsūkšanās procesos, veicina asins šūnu atjaunošanos, regulē nervu sistēmas darbu, kā arī novērš ādas iekaisumu rašanos. В9 (folskābe) Līdzdarbojas aminoskābes un nukleīnskābes sintēzes procesos, veicina asinsirites darbošanos, pozitīvi ietekmē kuņģa-zarnu trakta darbību. В12 (ciānkobalamīns) Līdzdarbojas hemoglobīna sintēzes un asinsrites procesos, līdzsvaro nervu sistēmu un sniedz enerģiju. С vitamīns (askorbīnskābe) Šis vitamīns ir neatsverams centrālās nervu sistēmas stimulēšanas un pareizas funkcionēšanas elements. Palīdz saglabāt zobu veselību, stiprina kaulus, muskuļus, asinsvadus. Līdzdarbojas audu atjaunošanās, augšanas procesos, dziedē rētas. Spēcīgs antioksidants. Līdzdarbojas ogļhidrātu un olbaltumvielu apmaiņā, regulē holesterīna līmeni, stiprina organisma aizsargspējas pret infekcijām, stiprina imunitāti. Līdzdarbojas virsnieru hormona sintēzē, uzlabo aknu darbību, regulē ādas pigmentāciju. 3

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

D3 (holekalciferols) ir D vitamīna aktīvā forma, kas normalizē A vitamīna, fosfora un kalcija sāls uzsūkšanos, līdzdarbojas kalcija nogulsnēšanās procesos kaulos, stiprina zobus. E (tokoferols) Stimulē muskuļu un dzimumdziedzeru darbību, līdzdarbojas visu šķīstošo vitamīnu uzkrāšanas procesos iekšējajos orgānos. Aizsargā šūnas no brīvo radikāļu izraisītajiem bojājumiem. Mazina trombu veidošanās risku, stiprina asinsvadus, labvēlīgi ietekmē hormonu darbību. Spēcīgs un neaizvietojams antioksidants.

Minerālvielas Cinks – mikroelements, kas svarīgs normālai kaulu augšanai un audu atjaunošanās procesiem. Novērš matu izkrišanu un plikpaurību. Nepieciešams, lai regulētu cukura insulīnu apmaiņu, piedalās olbaltumvielu un nukleīnskābes (nodrošina ģenētiskās informācijas glabāšanu) veidošanās procesos. Nepieciešams prostatas normālai funkcionēšanai, rētu un apdegumu ārstēšanai. Cinka trūkums kavē bērna augšanu, ir pustulu (piņņu) rašanās, matu izkrišanas, mutes, mēles, smaganu, ienadžu iekaisumu, kā arī anēmijas un seksuālās attīstības kavēšanās iemesls. Kalcijs veido kaulaudus, kas atrodas pastāvīgā atjaunošanās procesā. Augošiem bērniem visa kaulu sistēma atjaunojas ik pēc 1-2 gadiem. Kalcijs mazina bronhu spazmas, nepieciešams muskuļu kontrakcijām, piedalās insulīna ražošanā, ieņem nozīmīgu lomu asins koagulācijā. Antialergēns. Stiprina organisma aizsargspējas, tā noturību pret infekcijām. Magnijs – tam piemīt vispārspēcinošs efekts, veicina asinsvadu paplašināšanos un spazmu samazināšanos. Stimulē zarnu peristaltiku (gludās muskulatūras ritmiska viļņveidīga saraušanās, kas pārvieto orgānu saturu vienā virzienā), žults atdalīšanos, mazina holesterīna līmeni asinīs. Pozitīvi ietekmē nervu sistēmu, darbojas kā antistresa elements. Dzelzs ir hemoglobīna, konkrētu fermentu sastāvdaļa, kuru galvenā funkcija ir asinsrites nodrošināšana. Piedalās organisma apasiņošanas procesos. Ir nepieciešams muskuļu olbaltumvielām. Asinsveidošanās patērē daudz dzelzs, īpaši liels dzelzs patēriņš novērojams mēnešreižu laikā, kas rada nogurumu, muskuļu vājumu. Selēns – viens no retākajiem un vissvarīgākajiem mikroelementiem organismam. Kombinēts ar A, C, B vitamīniem, tas pasargā no onkoloģiskajām saslimšanām, palīdz artrīta saslimšanas gadījumos, iznīcina organismam kaitīgās vielas, stiprina imunitāti, pateicoties skābekļa papildu pieplūdumam sirds muskulatūrā, veicina organisma izturību. Piemīt izteiktas antioksidējošas īpašības. Selēns ir nepieciešams olbaltumvielu veidošanās procesos, nodrošina aknu, vairogdziedzera, aizkuņģa dziedzera, nervu sistēmas normālu darbību. Selēns ir spermas sastāvā un ir svarīgs reproduktīvās funkcijas elements. Palīdz izvadīt no organisma smago metālu jonus. Nepieciešams smēķētājiem. Palēnina organisma novecošanos. Hroms nodrošina organismu ar enerģiju, kas nepieciešama ogļhidrātu pārvēršanai glikozē. Ir neatsverama cilvēka imūnsistēmas sastāvdaļa. Piemīt antisklerotiska iedarbība. Normalizē ogļhidrātu līdzsvaru, vairogdziedzera funkciju, sirds muskuļu stāvokli. Iesaistīts insulīna veidošanās procesos, paaugstina tā aktivitāti, noturot cukura koncentrāciju asinīs. Pastiprina organisma aktivitāti. Hroma saturs ar 4

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

gadiem mazinās, kas veicina dzīves kvalitātes gadagājuma cilvēku vidū.

mazināšanos

īpaši vecāka

Fosfors piedalās visu veidu vielu apmaiņā. Nepieciešams smadzeņu garozas, nervu sistēmas, sirds muskuļu normālai funkcionēšanai. Pastiprināti tiek patērēts stresa situācijās un nervu saslimšanas gadījumos. Varš ietekmē asinsķermenīšu veidošanos, hemoglobīna sintēzi, kā arī emdokrīno dziedzeru darbību (hipofīze, vairogdziedzeris). Piemīt insulīnam līdzīga darbība, pozitīvi ietekmē olnīcu funkcijas, saistaudu sintēzi, pigmentāciju. Piedalās nervu impulsu pārraidē. Mangāns piedalās olbaltumvielu apmaiņas procesos, aktivizē konkrētus fermentus, ietekmē kalcija, fosfora uzsūkšanos, veicina enerģijas uzņemšanu no pārtikas, cukura pareizu apmaiņu organismā. Fluors galvenokārt nepieciešams pareiziem, pilnvērtīgiem zobu emaljas veidošanās procesiem, kariesa profilaksei.

Junior+ lietošana un devas Bērniem vecumā no 1 mēneša līdz 1 gadam diennakts norma ir ¼ dražejas brokastīs un vakariņās, dražeju sadrupinot un atšķaidot ar ūdeni. Bērnam ērti devu piedāvāt ar pipetīti. Bērniem vecumā no 1 līdz 4 gadiem diennakts norma ir ½ dražejas brokastīs un vakariņās. Bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem diennakts norma ir 1 vesela dražeja brokastīs un vakariņās.

Kontrindikācijas, nevēlamas blakus parādības Kontrindikācijas, nevēlamas blakus parādības nav novērotas.

Uztura bagātinātāju Junior+ lietošanas rezultāti 1. Ārstes, psihoterapeites Žannas Lancovas novērojumi 7 gadu vecs pacients, kuram konstatēts palielināts vairogdziedzeris, pēc mēneša Junior+ uztura bagātinātāju lietošanas, ultrasonogrāfija apstiprināja manāmu vairogdziedzera samazināšanos. Pēc trīs nedēļu ilga Junior+ un Vision Pax lietošanas perioda, novērsa enurēzi. 9 gadu vecam pacientam ar smagu diagnozi (nav izauguši zobi) pēc divām nedēļām Junior+ lietošanas, tika konstatēta zobu augšana. Ārstēšanas nolūkos preparāts tika lietots 4 mēnešus. 2. Bērnu neirologa Renātes Veselovas dati 2,5 gadu vecam pacientam ar hronisku pielonefrītu (nieru bļodiņas un nieru audu

iekaisums, ko izraisījušas baktērijas), pēc uztura bagātinātāju Junior+ un Vision Nutrimax lietošanas kursa pieaugušajiem (1 kapsula 2 reizes dienā) 3 mēnešu periodā netika konstatēta saasināšanās.

5

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

3. Marija Isajeva, ginekologs-endokrinologs, Maskavas centra «Бесплодие» 129.poliklīnikas ārste Junior+ stimulē ooģenēzes procesus, mazina endometriskās cistas (3 nedēļu laikā cista samazinās 2 cm diametrā), mazinās miomas mezgli, salpingīta (infekciju slimība olvados) saaugumu uzsūkšanās. Visas izmaiņas tiek fiksētas datorā.

Bioloģijas zinātņu doktores Ilmāras Vīnas komentārs par LifePac Junior+ uztura bagātinātāju Augoša bērna organisma vajadzībām radītais uztura bagātinātājs "LifePac Junior" ir bioloģiski aktīvs dabas produkts, kas veidots īpaši bērniem. Dzīvības procesu pamatā ir vielmaiņa. Organismā notiek miljoniem savstarpēji saistītu bioķīmisku reakciju. kuras veicina to bioloģiskie paātrinātāji – fermenti. Vairums fermentu strādā vienīgi kopā ar vitamīniem un mikroelementiem, tāpēc cilvēka organisma normālai attīstībai, darbībai un dzīvības procesu regulācijai ir nepieciešami vitamīni un minerālvielas. Cilvēka organismā vitamīni nesintezējas (atsevišķi vitamīni sintezējas, bet nepietiekamā daudzumā), tāpēc vitamīni, tāpat kā minerālvielas, ir jāuzņem ar uzturlīdzekļiem. Veselības saglabāšanai nepieciešami vairāk nekā 15 vitamīni un vismaz 20 minerālvielas. Hipovitaminoze jeb nepietiekams vitamīnu daudzums uzturā izraisa organismā neveselīgas parādības. Latvijā hipovitaminoze ir vērojama samērā bieži. Vitamīnu un minerālvielu nepietiekamības klīniskās izpausmes bērnam var būt mazasinība, "līkā mugura", vāja ēstgriba, apātija, slikta koncentrēšanās spēja, pavājināta atmiņa. Iespējami arī psihiski traucējumi. Samazinās organisma pretošanās spēja infekcijas slimībām. Vitamīnu, un minerālvielu trūkums var novest pat pie organisma vispārējās attīstības atpalicības. Normalizējot vielmaiņu, parasti šīs negatīvās parādības izdodas novērst. Lai nodrošinātu optimālus vielmaiņas procesus, bērnam ik dienas jāsaņem noteikts vitamīnu un minerālvielu daudzums (fizioloģiskā deva). Krievijas Medicīnas zinātņu akadēmijas Uztura institūta pētījumi liecina, ka, lietojot "LifePac Junior" pa 1 tabletei divas reizes dienā, tiek nodrošināta vitamīnu uzņemšana pirmsskolas vecuma bērniem 50-100% apjomā, bet skolas vecuma bērniem – 30-50% apjomā no rekomendētās devas. Uztura bagātinātāja "Lifepac Junior" regulāra lietošana: stimulē bērna smadzeņu darbību un garīgos procesus; novērš nogurumu, depresiju un psihozes apātiju; samazina stresu; palielina organisma pretošanās spēju infekcijas slimībām; veicina veselīgu kaulu audu un zobu attīstību; uzlabo apetīti; stimulē bērna augšanas procesus, vairo viņa vispārējo labsajūtu un dzīves prieku.

/Ilmāra Vīna, bioloģijas zinātņu doktore/

6

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435


www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv

Citi LifePac Junior sērijas produkti:

Be Big

Be Wise

Be Healthy

Be Strong

Be Chocolate

Be Smart

Vēlaties iegādāties Vision uztura bagātinātājus vai saņemt papildu informāciju? Ar prieku Jums palīdzēšu!

www.wellness4u.wellnet.me uldis@antioksidanti.lv VISION internetveikals http://visionshop.me/?from=ECV-0260435

7

VISION internetveikals: http://visionshop.me/?from=ECV-0260435

LifePac Junior+ uztura bagātinātājs bērniem - detalizēts apraksts (LV)  

Vision LifePac sērijas uztura bagātinātājs (UB) - 100% dabiskas izcelsmes vitamīnu un minerālvielu komplekss bērniem, pusaudžiem, grūtniecēm...