Page 1

SVĚT ERGONOMICKÉHO SEZENÍ


POFIT

ERGONOMICKÁ ŽIDLE SVĚTOVÉ TŘÍDY - První High Tech židle na světě s aplikací Bluetooth - Dynamické bionické uvolnění tlaku z páteře - Všesměrové & dvoukřídlé podpěry pro zádové svaly - Sledování bederní páteře LIVEMOTION - Inteligentní polstrování sedáku - Matný černý rám


POFIT

POKROČILÉ TECHNOLOGIE

Pofit je první židle na světě, která komunikuje s uživateli pomocí aplikace připojené přes Bluetooth. POFIT přizpůsobuje finální nastavení bionické páteře a 20 podpěrek zádových svalů a mění tak původní ergonomickou židli.

Pofit využívá k designu bionické páteře pokročilé technologie, aby mohl poskytnout více než 300% oporu celé páteři. Bionická páteř je aktuálně nejlepším řešením pro bolesti zad & bederní páteře při sezení na kancelářských židlích. Pofit úspěšně dosáhl opory celé délky páteře na rozdíl od opory jednotlivých částí, kterou poskytují běžné židle. Dynamické odlehčení tlaku vyvíjeného na páteř, všesměrné & dvoukřídlé podpěry pro zádové svaly a systém sledování bederní páteře LIVEMOTION poskytují dokonalou a pohodlnou oporu zad uživatele, včetně celých skupin páteřních a zádových svalů.


Opora celé délky páteře

Opora jednotlivých bodů

3 ploténky hrudních obratlů 5 plotének

bederních obratlů

3 ploténky bederních obratlů

1 ploténka

křížového obratle

9 ODDÍLŮ

3 ODDÍLY

POFIT

POFIT

BEŽNÁ ŽIDLE

VÍCE NEŽ 300% OPORA CELÉ DÉLKY PÁTEŘE POFIT Bionická páteř poskytuje více než 300% oporu celé páteře prostřednictvím plné podpory 3 plotének hrudní páteře, 5 plotének bederní páteře a 1 ploténky křížové páteře, ne pouze pomocí podpory v izolovaných bodech. Právě tato opora celé délky páteře může snížit bolest zad, která je způsobena dlouhodobým sezením na židli v pracovní době.


VLASTNOSTI - První aplikace do tabletů a telefonů pro kancelářskou židli na světě - Dynamické bionické uvolnění tlaku vyvíjeného na páteř - Všesměrové & dvoukřídlé podpěry pro zádové svaly - Sledování bederní páteře LIVEMOTION - 5D opěrka hlavy - Mechanismus aktivovaný vahou se dvěma režimy změny odporu při náklonu zad - Nastavení délky sedáku - Náklon zad se zámkem v několika polohách - Matný černý rám nebo bílý rám


POFIT INOVACE V SEZENÍ 5D OPĚRKA HLAVY

5D (dvě výšky, náklon, úhel a tvar) nastavitelná opěrka hlavy vyhovuje uživatelům s různou výškou postavy (150 - 190 cm) i různým tvarem hlavy.

OTEVŘENÁ RAMENA

Pofit je navržen s otevřenou ramenní částí, aby bylo zajištěno, že síťovina poskytne správnou odolnost vůči horní části zad bez jakýchkoli tvrdých tlaků způsobujících nepohodlí.

DYNAMICKÁ BIONICKÁ PÁTEŘ & NASTAVENÍ

Bionická páteř je nejlepším řešením pro bolesti zad. Bionická páteř POFIT poskytuje více než 300% oporu celé páteře prostřednictvím plné opory 3 plotének hrudní páteře, 5 plotének bederní páteře a 1 ploténky křížové páteře.

VŠESMĚROVÉ & DVOUKŘÍDLÉ PODPĚRKY

Celkem 20 všesměrových & dvoukřídlých podpěrek poskytuje jemnou oporu skupinám zádových svalů a chrání je tak před namáháním.

APLIKACE VOLITELNÉ

Pofit je první židle na světě s mobilní aplikací, která uživatele vede k tomu, aby upravil polohu židle a vytvořil si správné návyky při sezení a to prostřednictvím 5 funkcí: 1) nastavení ochrany bederní páteře 2) varování při špatném držení těla 3) vyhodnocení držení těla při sezení 4) varování při dlouhodobém sezení 5) statistiky držení těla při sezení.

AUTOMATICKÝ SYSTÉM SLEDOVÁNÍ BEDERNÍ PÁTEŘE LIVEMOTION

LIVEMOTION je jediné řešení pro správnou polohu bederní páteře při náklonu. Pofit LIVEMOTION dodává vysoký komfort a plnou podporu pro bederní a křížovou páteř uživatele v jakékoli poloze při sezení.


AUTOMATICKÉ FLEXIBILNÍ UVOLNĚNÍ TLAKU

3D LOKETNÍ OPĚRKA Nastavení výšky, úhlu a hloubky, aby předloktí spočívala pohodlně na opěrce a ramena se odlehčila.

NASTAVENÍ DÉLKY PŘEDNÍ ČÁSTI SEDÁKU Uživatelé mohou nastavit hloubku sedáku, která vyhovuje individuální délce stehen, aniž by museli změnit polohu. Stehna tak mají plnou oporu.

OVLÁDÁNÍ JEDNOU PÁKOU Geniálně jednoduché ovládání jedinou ergonomickou pákou, která ovládá výšku sedáku, náklon zad & náklon ve 4 polohách

AUTOMATICKÉ NAPĚTÍ & DVA REŽIMY NASTAVENÍ NÁKLONU

Mechanismus aktivovaný vahou nastaví automaticky odpor náklonu zad podle hmotnosti uživatele. Dva režimy náklonu – se dvěma režimy změny odporu při náklonu zad – přirozený (uvolněný) odpor a silnější odpor.


BIONICKÁ PÁTEŘ NASTAVENÍ 7 ÚROVNÍ POLOHY

pro uživatele o výšce 150 ~ 190 cm

≤ 150 cm

≤ 160 cm

160 ~ 151 cm

170 ~ 161 cm

170 ~ 161 cm

180 ~ 171 cm

≥ 170 cm

≥ 180 cm


POFIT NASTAVITELNÉ FUNKCE 0

ADJUST INTELIGENTNÍ POTAH SEDÁKU 1

Ovládání jednou pákou

Výška sedáku & náklon zad se zámkem ve 4 polohách 2

28

Dva režimy náklonu zad

'VOLNÝ' režim pro přirozenou a uvolněnou podporu 'UTAŽENÝ' režim pro silnou podporu 3

Nastavení délky přední části sedáku

Ergonomické nastavení délky sedáku bez změny polohy při sezení

PU SH

H

HEA VY PU REL AX S ED

Volný

Utažený 3

1

2


POFIT

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Pofit je první židle na světě s mobilní aplikací, která poskytuje uživateli návod, jak nastavit správnou polohu a vytvořit si správné sedací návyky prostřednictvím 5 funkcí:

VAROVÁNÍ PŘI ŠPATNÉM DRŽENÍ TĚLA Aplikace dokáže detekovat nesprávnou polohu při sezení a odeslat varovnou zprávu do telefonu. Zobrazení hlášení lze nastavit na každé 3 minuty, 5 minut nebo 10 minut.

VAROVÁNÍ PŘI DLOUHODOBÉM SEZENÍ Aplikace automaticky detekuje stav Vašich denních aktivit a pošle zprávu, která Vám připomene, že se máte pohybovat a relaxovat, pokud sedíte příliš dlouho. Lze nastavit cyklus varování 2, 3 nebo 4 hodiny.

VYHODNOCOVÁNÍ DRŽENÍ TĚLA PŘI SEZENÍ Kolik času během 3~8 hodin sedíte správně a kolik špatně? Aplikace může tento čas zanalyzovat a poslat Vám zprávu s vyhodnocením na telefon. Tato funkce pomáhá uživatelům vytvořit si správné & zdravé návyky při sezení.

NASTAVENÍ OCHRANY BEDERNÍ PÁTEŘE Pomocí rozsáhlé analýzy dat může aplikace zjistit a poradit Vám nejlepší polohu pro ochranu bederní páteře.

STATISTIKY DRŽENÍ TĚLA PŘI SEZENÍ Tato funkce umožňuje zobrazit stav držení těla během jednoho týdne nebo jednoho měsíce. Zaznamenává celkovou dobu sezení, dobu správného sezení a dobu sezení ve 2 nesprávných polohách.

KE STAŽENÍ Apple store

Vyhledejte COMFORT SMART +

a stáhněte si aplikaci

COMFORT SMART +

Android platform


Design dvoukřídlé opěrky hlavy ve tvaru W. Chrání krk, ale nevyvíjí tlak na ramena.

POFIT

5D OPĚRKA HLAVY

5D (dvě výšky, náklon, úhel a tvar) nastavitelná opěrka hlavy vyhovuje uživatelům s různou výškou postavy (150 - 190 cm) i různým tvarem hlavy.

1D Vertikální nastavení výšky Vhodné pro osoby středního vzrůstu 2D Nastavení výšky Vhodné pro vyšší osoby 3D Nastavení náklonu Vhodné pro osoby všech tělesných typů 4D Nastavení úhlu Vhodné pro různé potřeby při práci 5D Automatické nastavení tvaru Vhodné pro různé tvary hlavy


POFIT

MODELY & VARIANTY

Židle POFIT je navržena tak, aby splnila požadavky na estetiku a ergonomickou dokonalost. Široký výběr potahů z měkkých a odolných síťovin, kůže a látek nabízí řadu barevných kombinací, které se hodí do každého prostředí. Tato stylová židle nabízí vynikající ergonomické pohodlí a inovaci – dokonalý příklad tvaru a funkce v naprosté harmonii.

1

VARIANTY RÁMU

Tmavě šedý rám

Bílý rám

PF-AC

PF-AW


2

LÁTKA OPĚRKA HLAVY

VARIANTY POTAHU

LÁTKA OPĚRKA HLAVY SÍŤOVINA ZÁDA & LÁTKA SEDÁK

LÁTKA OPĚRKA HLAVY SÍŤOVINA ZÁDA & KŮŽE SEDÁK

PF-AC-HAM

PF-AC-HBM-F

PF-AC-HBM-L

BEZ OPĚRKY HLAVY

BEZ OPĚRKY HLAVY SÍŤOVINA ZÁDA & LÁTKA SEDÁK PF-AC-LBM-F

BEZ OPĚRKY HLAVY SÍŤOVINA ZÁDA & KŮŽE SEDÁK PF-AC-LBM-L

SÍŤOVINA

SÍŤOVINA

ZÁDA PSEDÁK F-

ZÁDA PSEDÁK F-

PF-AC-LAM

3

SLOŽENÉ

DALŠÍ MOŽNOSTI

ROZLOŽENÉ PF-AC-HAM-LM


POFIT Velmi rádi používáme síťovinu z důvodu její odolnosti a ergonomických vlastností. Dále jsme vybrali paletu doplňujících variant kůže a látek, které dotváří design židle. Pokud si přejete potah z jiného materálu, spolupracujeme se všemi předními dodavateli látek a můžeme vám poradit ohledně jejich vhodnosti – položky, které nejsou na skladě, prodlouží dodací lhůty.

SÍŤOVINA BIONICKÉ PÁTEŘE ( EXCLUSIVE )

ČERNÁ / SP-00

SVĚTLE ŠEDÁ / SP-21

VÍNOVÁ / SP-56

TMAVĚ MODRÁ / SP-98

ZB SÍŤOVINA

ČERNÁ / ZB2

BÍLÁ / ZB7

STŘÍBRNÁ / ZB1

TRÁVOVĚ ZELENÁ / ZB3

ČERVENÁ / ZB6

BLANKYTNĚ MODRÁ / ZB5

W SÍŤOVINA

MODRÁ / W09-18

STŘÍBRNÁ / W09-53

ČERNÁ / W09-01

BÍLÁ / W09-24

Y LÁTKA

ČERNÁ / Y2690-10

SVĚTLE ŠEDÁ / Y2690-20

MODRÁ / Y2690-24

ZELENÁ / Y2690-35

VÍNOVÁ / Y2690-14

LE KŮŽE

ČERNÁ / LE2095

LATTE / LE7810

Vzhledem k tisku jsou všechny barvy přibližné. Na vyžádání poskytneme skutečné vzorky.

ČERVENÁ / LE3310

SNĚHOVĚ BÍLÁ / LEA2


POFIT

TECHNICKÁ SPECIFIKACE POFIT DOKLADY O NEZÁVADNOSTI CERTIFIKACE GREENGUARD

GOLD

Certifikace GREENGUARD zavedla standardy výkonu, které definují produkty a procesy s nízkými emisemi chemických látek a částic pro použití v interiérech

RECYKLOVATELNOST ANALÝZA MATERIÁLU PLAST HLINÍKOVÁ SLITINA OCEL POTAH PU/PĚNA

RECYKLOVANÝ MATERIÁL CELKEM

94.8% OBSAH

RECYKLACE

42.18% 22.98% 29.64% 1.93% 3.27%

90% 10% 80% -

81%

CERTIFIKACE ANSI/BIFMA X5.1-2017

ANO

EN 1335 -1:2000 -2:2009 -3:2009

Kancelářský nábytek. Kancelářská židle. Bezpečnostní požadavky.

ANO ANO ANO


POFIT

ROZMĚRY POFIT ROZMĚRY S OPĚRKOU HLAVY E G A

D

mm A B C D E F G

B

450- 475 455- 545 495 660- 755 490 610 90- 175

F

C

POFIT ROZMĚRY BEZ OPĚRKY HLAVY E

A D

mm

B

C

F

A B C D E F

450- 475 455- 545 495 575 490 610


COMFORT WORKSPACE

DODÁVÁME ŘEŠENÍ PRO ERGONOMICKÉ SEZENÍ Jako nejdynamičtější výrobce v Asii se Comfort Workspace v posledních více než 20 letech zaměřuje na špičkové ergonomické židle. Ve velmi konkurenčním prostředí trhu s židlemi a kancelářským nábytkem společnost neustále posiluje. Vytváříme lepší pracovní prostředí tím, že poskytujeme maximální pohodlí a kontrolu držení těla pomocí mnoha našich ergonomických židlí – revoluce v komfortu kanceláří.

INTELIGENTNÍ &TECHNOLOGICKÁ VÝROBA

lnteligentní & technologická výroba přináší revoluci do továren na výrobu kancelářských židlí po celém světě.

Následující certifikace zleva doprava jsou: 1.Green Building Evaluation Certificate 2.Certification for Materials Recyclable Percentage 3. International Authoritative Certificate for Indoor Air Quality 4. International Certificate for Supplier Ethical & Social Commitment 5. European Union Furniture Institute Certification for Dimensions and Safety 6. American National Furniture Institute Certification for Safety, Strength and Durability 7. European Union Certificate for Restriction and Evaluation of High Concern Chemicals


Prodejce:

Profile for AntaresCzech

Katalog Pofit  

katalog Pofit

Katalog Pofit  

katalog Pofit

Advertisement