Page 45

redakcja@anonse.co.uk / 020 8166 9928

www.anonse.co.uk / www.katalogfirm.london / www.polishadvertiser.uk INFORMACJE

OGŁOSZENIA

ROZRYWKA

HOROSKOP od 08 października do 22 października 2018 Waga 23.09 - 23.10 Miłość: W tym tygodniu wagi będą się Cieszyć dużą atencją że strony otoczenia, może to sprawić że partner poczuję zagrożenie. Praca: Bardzo pracowity okres, duża ilość pracy i obowiązków może lekko przytłaczać. Jednak to bardzo zaprocentuje.. Finanse: Twoje finanse się poprawią , możliwa duża nadwyżka którą pewnie zostawisz jako oszczędności. Zdrowie: Twój stan zdrowia w tym tygodniu będzie niemal idealny.

Skorpion 24.10 - 22.11

IMPREZY

PAŹDZIERNIK

2019

08 WT. - 22 WT.

|45

Byk 21.04 - 20.05 Miłość: To będzie dobry tydzień dla Twego związku, dobre wzajemne relacje i wsparcie bardzo utrwalą waszą miłość. Praca: Nadchodzi czas wytężonej pracy, więc pora zakasać rękawy, na szczęście współpracownicy okażą się

bardzo pomocni. Finanse: Początkowo sytuacja finansowa będzie dobra, lecz pod koniec tygodnia możliwe wydatki. Zdrowie: Może Cię dopaść niestety przemęczenie, dlatego korzystaj z każdej okazji do relaksu.

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość: Mimo, że będziecie się świetnie razem czuć to pod koniec tygodnia możliwe małe spięcia w związku. Praca: Zaskoczysz współpracowników i poprawisz relację z szefem, niestety nie każdego to będzie cieszyć. Finanse: Dobry tydzień dla Twoich finansów, wykorzystasz to do załatwienia odłożonych spraw. Zdrowie: Twoje zdrowie się znacząco poprawi, chociaż nadal możliwe małe przeziębienia.

Wodnik 21.01 - 20.02

Rak 22.06 - 22.07

Miłość: Niestety na początku tygodnia małe spięcia w związku, w drugiej połowie nieco lepiej lecz nie idealnie. Praca: Duża szansa na awans, jednak może to się nie spodobać pewnej osobie z Twego otoczenia. Finanse: W nadchodzącym czasie będziesz załatwiać różne zaległe sprawy finansowe. Zdrowie: Prawdopodobieństwo że dopadnie Cię grypa w tym tygodniu, warto przejść się do lekarza.

Miłość: Spodziewaj się miłej niespodzianki którą sprawi Ci twoja druga połówka, wasze relacje się zacieśnią. Praca: Na pewno nie będzie to nudny tydzień w pracy, jednak zbyt dużo obowiązków jest w stanie lekko przytłoczyć. Finanse: Duża poprawa w sferze finansowej, dodatkowe pieniądze bardzo się przydadzą. Zdrowie: Będzie Ci towarzyszyć przemęczenie w pierwszej połowie tego tygodnia. Wszystko się jednak zmieni pod jego koniec.

Miłość: Bardzo możliwe, że druga połówka sprawi Ci romantyczną niespodziankę, dobrze to wpłynie na wasze relacje. Praca: Ktoś z Twoich współpracowników będzie knuł przeciwko Tobie, warto mieć to na uwadze. Finanse: Nadchodzący tydzień poprawi nieco trudną sytuację finansową. Zdrowie: Będzie Cię rozpierać pozytywna energia życiowa, to odbije się dobrze na zdrowiu.

Strzelec 23.11 - 21.12

Ryby 21.02 - 20.03

Lew 23.07 - 23.08

Miłość: Dobry początek tygodnia dla par, niestety musisz uważać gdyż zbytnia nerwowość z Twej strony może zepsuć tą relację. Praca: Będziesz mieć dużo pomysłów jak usprawnić firmę, oby tylko padły na żyzny grunt. Finanse: Przypływ gotówki w tym tygodniu, jednak uważaj by wydać to rozsądnie. Zdrowie: Samopoczucie niestety nie dokonać dopisze a to przez zbytnią nerwowość.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Miłość: To okres stabilności i poprawy relacji w Twoim związku, warto to wykorzystać by wzmocnić waszą więź. Praca: Zacieśnienie relacji w pracy, będzie to Ci bardzo przydatne w realizacji wspólnych projektów. Finanse: Dobra sytuacja finansowa i możliwe podwyżki, ten tydzień będzie temu sprzyjać. Zdrowie: Będziesz się cieszyć z dobrego stanu zdrowia a nawet miną różne chroniczne dolegliwości.

Miłość: W tym tygodniu będziesz w centrum zainteresowania i to nie tylko partnera. To sprawi że pojawią się okazje do flirtu. Praca: Spodziewana poprawa w zawodzie, duża szansa na awans lub zmianę pracy. Finanse: Będziesz mieć kilka wydatków, lecz pod koniec tygodnia spodziewany przypływ gotówki. Zdrowie: Czas zacząć dbać o dietę i formę fizyczną, to naprawdę znacząco poprawi stan Twego zdrowia.

Baran 21.03 - 20.04 Miłość: Wyjątkowa poprawa w związku, może cię zaskoczyć miły gest ze strony partnera. Praca: Dostaniesz intratną propozycję, teraz wszystko zależy od tego jaką decyzję podejmiesz. Finanse: Spora poprawa w finansach, będziesz wreszcie spać spokojnie i załatwić różne zaległości. Zdrowie: Możliwa podatność na przeziębienia i inne choroby sezonowe.

Miłość: Będzie Ci towarzyszyć nastrój do flirtu, osobom w związku polecam przekuć to na lepsze relacje z partnerem. Praca: Będziesz odczuwać znużenie pracą i obowiązkami, najdzie Cię ochota na lenistwo, ważne by się nie poddawać. Finanse: Twoje finanse ustabilizują się i będziesz w stanie spłacać zobowiązania, jednak dużo zależy od samokontroli. Zdrowie: Może dopaść Cię przemęczenie, uważaj na nerwowe sytuacje, czasem lepiej nie brać wszystkiego do siebie.

Panna 24.08 - 22.09

Miłość: Niestety ale możliwe spięcia w tym tygodniu w waszym związku, jednak pod jego koniec sytuacja zmieni się na lepsze. Praca: Wreszcie zacznie się dziać coś nowego w pracy, a głowę będziesz mieć pełną pomysłów. Może to bardzo

Ci pomóc . Finanse: Mogą się pojawić pewne wydatki na początku tego tygodnia, lecz bliżej weekendu spodziewane premie. Zdrowie: Mimo ogólnie dobrego stanu zdrowia, jest spore ryzyko przeziębienia.

Profile for Anonse Ltd

Anonse w UK. Wydanie (167) 2019.10.08  

Pobierz darmową aplikację Anonse www.katalogfirm.london . Gazeta Anonse UK powstała w grudniu 2012 roku, dwutygodnik Anonse to wielotematycz...

Anonse w UK. Wydanie (167) 2019.10.08  

Pobierz darmową aplikację Anonse www.katalogfirm.london . Gazeta Anonse UK powstała w grudniu 2012 roku, dwutygodnik Anonse to wielotematycz...

Profile for anonse
Advertisement